Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!

HomeРегиструј сеПриступи

Share | 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo

Go down 
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica

Broj poruka : 14013
Datum upisa : 08.05.2015

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Tue Jul 10, 2018 12:16 am

Meni se čini da će mi ovo biti sušna sezona.  Ja nikog ne čekam osim Cage, alibto ne računam.

Ja bih eventualno Ferhata mogla ispljuvati dok gledam seriju, a onda već idućom scenom prva na crti obrane. Yani, totalno neuravnotežena kad je on u pitanju. Ista stvar s Cagom.

Zajebajes? Eveeeeet. smeh Cok iyi bir fikir.
Ako možeš, uzmi slobodan dan nakon. Nema veze je li normalan razlog ili ne.

Onda vjerojatno i je. Jer ovo su bas nakupljene masnoće.

Mene, da oni to izjave, ne bi odbili jer imaju pokriće, ali tada ne bih bila odusveljna njihovim odgovorima i snobizbom. Ja ih i volim jer su ovakvi kakvi jesu.
Mogu reci da ne glumi nešto. I da mi je često kao da recitira tekst, a ne kao da glumi. Pogotovo ako ima vise teksta

Meni je žalosno da ljudi trebaju pokazati da imaju para i svoju raskoš stvarima koje su glupe.
Pa zapravo si dobro i rekla. Idealan primjer da se naprtila kao magarac.

Nemam pojma. Čini mi se da su odradili te 4. I da je došlo do promjene redatelja i još koga od radnika.
I ja midlim da je akcija opet i pitanju.

Nakon što se Esra oglasila, Jessie je nešto raspalila po Twitteru , negodovala, a danas su imsli i dva livea na instagramu gdje je objašnjavala.

smeh Evet. Zbog ovih očekuj neočekivano, pa i praćenja samog Stanka, ovaj djeluje dosadno.
Dobro Aj, pogodimo mi i za Ibru, Cagu, pa i Stsnks što bi moglo biti, ali ovaj je jednostavan. Da vam pravo kažem, mogla sam napisati govor kolikoj s bio proziran.

Aynen oyle. Da je Caga izgledao kao u Icerdeu, a ovaj ovako , možda bi i moglo poroci da je godinu mladi. Ali ovako, ne.
Назад на врх Go down
Sparks8758

Broj poruka : 371
Datum upisa : 26.08.2016

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Tue Jul 10, 2018 10:03 am

Mrs Bondarenko ::
Postoji šansa da u naše društvance uđe još jedan švaler. :cereeeeek:

o Boze o Boze o Boze molimmmm

Gde si ga gledala?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Tue Jul 10, 2018 12:23 pm

Oha. Bondarenkova je iskopala nekog kojeg ni Sparks ne zna.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Broj poruka : 9892
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 34

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Tue Jul 10, 2018 1:46 pm

Hahaha ako ga ni Sparks ne zna, taj mora da je glumio u jednoj seriji.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Tue Jul 10, 2018 1:57 pm

Ibro nisi morao da se trudis da slikas pola ledja, bolje da si slikao facu ili bar cela ledja. Ama ova tetovaza mi je jos i ok, najvise zbog smisla.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Tue Jul 10, 2018 2:49 pm

I u toj jednoj ga je upratila Bondarenkova. Ali cak joj je toliko privukao pažnju kad ga je pronjuskala i otkrila da ima dijete i ženu. Yani, mora da je prvi dojam bio opako dobar.
Mene samo zanima pored kojeg je glumaca glumio ovaj kad je zaboravila svalere da bi se pozabavila njime.

Vala, ova fotografija mu je stvarno bezvezna. Niti cijelih leđa, pa na kraju krajeva ni tetovaže, niti se lijepo vrat vidi, vrh glave nedostaje bez obzira na kapu, niti kužim smisao slike. Yani, Ibroc trebao si kao čovjek staviti cijelu sliku leđa ako ti je bio cilj pokazati tetovažu.
Što se tetovaže tiče, na ovu se ne bunim. Dobro je i smisleno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Tue Jul 10, 2018 3:07 pm

Ne znam gde ga nadje i kako, mora da je trenutno susa i sto se tice ruskih serija kad sebi trazi nove svalere. Hoce da vrati Stanku milo za drago pa to ti je.

Pa to, da je bar slikao cela ledja i celu glavu, nego ovako sve polovicno, sto kazes ni tetovaza nije bila cela. Ovo mora da nije Mihre slikala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Tue Jul 10, 2018 4:45 pm

I ja mislim da su to razlozi. Suša i vraćanje Stanku milo za drago.

Hahhahahah Baš sam htjela reci kako ovo nije Mihre slikala jer je losa fotografija. lol! Ili se Mihre naljutila na nas pa nam uskratila pogled.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko
Bondarenkova nesuđena ljubav

Broj poruka : 11889
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 28

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Tue Jul 10, 2018 6:26 pm

Prosto mi se plače kad vidim kako dobro izgleda, zbog koga i za koga...

stidljivko stidljivko stidljivko stidljivko stidljivko
Назад на врх Go down
http://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Tue Jul 10, 2018 6:33 pm

Sus, Poncha, sus. Nemoj nasjesti. lol!

Što će mu ovi brčići? Je li opet u teretani? I ne sviđa mi se majica.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Tue Jul 10, 2018 6:36 pm

smeh smeh smeh
Meni se dopada novi imidž, majicu zato nisam ni primetila. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Tue Jul 10, 2018 6:37 pm

Zato ja jesam. lol!
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Tue Jul 10, 2018 6:49 pm

lol! lol! lol!

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Tue Jul 10, 2018 6:51 pm

Ne znam da li da se smijem.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Tue Jul 10, 2018 6:52 pm

Ja se i smejem i plačem. Tragikomedija je sinonim za moj život. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Tue Jul 10, 2018 6:56 pm

Sve ok. I jest tragikomedija. Ama bu ne? Sebe si označila na mjesto ovoga starčića, a Auruka je Eysan?! Oha. Oha. Oha. Oha. Aj, još nekako da si Stanka stavila na Ezelov mjesto.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Tue Jul 10, 2018 6:58 pm

Pa on trči za njom isto tako kao što Ezel trči za Eysan. Aurika nikako nije Eysan, niti ikad može biti, ali fotka i smisao iste se uklopio u poentu.lol! A, ja sam ti slučajni prolaznik, baš kao taj deda. smeh
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Tue Jul 10, 2018 7:00 pm

Mada si u pravu, u slučaju Ezela i Eysan, najbolja paralela bi bila Stas - Ezel; Eysan - ja; Bade - Aurika. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Tue Jul 10, 2018 7:01 pm

Tamam. Taman. Sve to stoji kad objasniš sliku. Aman, isto si ti nju označila. lol! Ti si u istu stvar dovela Cansu i Auriku.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Tue Jul 10, 2018 7:01 pm

A, vidiš to već valja.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Tue Jul 10, 2018 7:03 pm

Dobro, ispravila sam se sad. smeh
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Tue Jul 10, 2018 7:56 pm

Samo da javim da sam se vratila u normalu! jupi

Ovde se već kovaju planovi kako će se uzeti i dani od odmora radi kvalitetnog praćenja Cage, pa kad to onda počinje serija?

Sara Ulusoy ::
Vala kad vidim kakav ti je izbor ostalih, meni se vec place za Stasom. smeh

smeh  smeh  smeh

I zasto cemo plakati, da ne planiras opet neke mutne radnje, ono ili ce mi zivot biti cvece ili tebe vise biti nece? lol!

Šta god ja planirala, vi ćete plakati jer i ja plačem. lol!

To može kada mi je glumac drag kao glumac, a ne nešto više od toga. Jednom sam bila odlučila da ispljujem Ferhata propisno i posle me je grizla savest i našla sam mu sto opravdanja za ono što sam ga sama pljuvala. Yani, to prolazi kada su u pitanju glumci koji su mi simpatični i koji su mi dobri glumci, ali likovi prve četvorke su uvek u pravu šta god uradili. Jedini izuzetak je Behlul, njega nisam mogla da ga branim, ali to je zbog Bihter.

Zbog griže savesti si morala da ga opravdaš za ono što si ga sama popljuvala? Allah Allah, ja tako ne radim, da ne bih povlačila reči u startu napomenem da je uvek u pravu, čak i kad krade, vara, kocka se... A, pošto mi nije dovoljno da ga branim, onda popljujem i scenariste, reditelje, druge likove... lol!
Zaista, čudno je kako si jedino prema Behlulu uspela da budeš objektivna.

Meni nije bilo ni na kraj pameti da se njih dvoje spoje dok ih nisam videla zajedno na onoj dodeli nagrada. Od tada ne mogu da se otmem utiskku da bi bili super par bez obzira na razliku u godinama.

Cansu i Caga?
Molim da se zabeleži ko je prvi ošacovao njih dvoje kao potencijalni idealni par. trepko

Mnogo važnije od toga da li je lik dobar ili zao je to da se ne folira. Zato ja volim Eysan, naravno da nema opravdanja za njene postupke, ali ta žena nikada nije bila folirant, uvek je bila svesna sebe. Za razliku od Ezela, koji je bio folirant i najveći razlog što mi nije seo je upravo taj.

Slažem se, meni je isto ovo jedan od presudnih faktora kod nekog lika.
Slažem se i za Ezela i Eysan, on je možda bio i najveći folirant u celoj seriji. Zato što su svi stajali iza tih svojih izbora kakvi god oni bili, samo je on želeo da ostane dobri Omer, ali se redovno služio surovošću Ezela.

Što je najbolje je sebe tešim da sam objektivna. lol!  Jer, ja uvek nađem opravdanje za te likove. Prvo stavim kritiku, recimo ovo nije treba da uradi, a onda stavim ali i krenem da ređam olakšavajuće okolnosti.  lol!

Ma nema tu objektivnosti, kritike i olakšavajućih okolnosti. Uvek su u pravu, i kad nisu i kad jesu, i tačka. lol!

Nisam još, čekam tebe.

Pre svega hvala ti puno, obradovala si me, mada mi je žao ako si zbog mene izgubila vreme. <3
A, kao drugo, da se ne ureknem lol! , mislim da bismo mogle od sutra da krenemo, ako ti odgovara?

Možda on i nije nezanimljiv, nego Poncha i ja pratimo ove ’očekujte neočekivano’ pa je njoj možda zato nezanimljiv. lol!

Pratim i ja takve profile, jako su mi dobro poznati. lol!

Poncha ::
smeh Plakala sam ja za Stnakom još onda kad sam umjesto jednog pratila dvojicu novih Rusa.

smeh smeh smeh smeh smeh
Otkinula sam na ovaj komentar, ali otkinula! Najbolje onda ti da pišeš peticiju Stasu da ostavi Auriku, kako bi ti praćenje Rusa postalo lakše. lol!

smeh  Evet. Zbog ovih očekuj neočekivano, pa i praćenja samog Stanka, ovaj djeluje dosadno.
Dobro Aj, pogodimo mi i za Ibru, Cagu, pa i Stsnks što bi moglo biti, ali ovaj je jednostavan. Da vam pravo kažem, mogla sam napisati govor kolikoj s bio proziran.

lol!

Sparks8758 ::

o Boze o Boze o Boze molimmmm

Gde si ga gledala?

Gospode Bože, bar za dve njegove serije sam ti pisala preporuke, od kojih je ova Ljubavina najnovija. facepalm  A, da ne spominjem da je glumio u onom novogodišnjem filmu sa Maksom.
A, vidi ove dve kako odmah reaguju, pa nije vam Sparks više što je nekad bila, sad gledamo isti broj serija. lol!

I u toj jednoj ga je upratila Bondarenkova. Ali cak joj je toliko privukao pažnju kad ga je pronjuskala i otkrila da ima dijete i ženu. Yani, mora da je prvi dojam bio opako dobar.
Mene samo zanima pored kojeg je glumaca glumio ovaj kad je zaboravila svalere da bi se pozabavila njime

Eto, utolila sam tvoju znatiželju, glumio je pored Maksa. lol!

Ne znam gde ga nadje i kako, mora da je trenutno susa i sto se tice ruskih serija kad sebi trazi nove svalere. Hoce da vrati Stanku milo za drago pa to ti je.

smeh smeh smeh
Na svaku novu ljubavnu sliku sa Aurikom dođe jedan moj novi švaler. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Tue Jul 10, 2018 9:30 pm

Ne znam se još kad počinje, Sara se to samo priprema, planove pravi.

Yok artik. Ja da pisem Stanku peticiju?! Ti si galiba zaboravila da si me već optužila za izdaju zbig prihvaćanja ove što izgleda starije. lol! Ali to ne znaci da mi nije bilo lakše s jednim nego cijelom ekipom tvojih svlera. Koju su odlučila proširiti.

Hhahhaha Uopće ne kužim što Kozlovski bey poručuje ovom slikom.  lol! Ima on i ljepših pogleda, ovaj mu hic nije lijep. Ayip za njega.

A tamam. O zaman Maks nije toliko zanimljiv kad si našla Romana. lol!
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Wed Jul 11, 2018 1:03 am

Ovaj trejler za Olgičin film deluje baš dobro. Eto, ko bi rekao da ću nešto njeno sa nestrpljenjem očekivati, ali moram da je pohvalim, mislim da je pogodila pravi tip uloge za Kozlovskog.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Wed Jul 11, 2018 7:05 am

Bondarenkova, jest da nisam služila o čemu se sve u filmu radi, ali to je nebitno (ne trebaš mi tumačiti. lol! ). Možda Olgica najbolje poznaje Kozlovskog i zna što mu leži i u čemu je najbolji pa zato se i čini da je pogodila, a zapravo je poslušala njegove želje i njegove dobre stvari iskoristila na najbolji mogući način i prilagodila ih ulozi.
Vidim, Kozlovski je promijenio friz. I da se u jednom trenutku nasmijao od uha do uha.
Назад на врх Go down
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    

Назад на врх Go down

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo
Назад на врх 
Страна 3 of 14Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo