Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 EmptySat Jul 21, 2018 3:09 pm

Nije valjda da će ova koja je već prije bila zamjena u akcijskim scenama za Duygu sada mijenjati i Aycu ili Hazar. Ali kako je Hazar na odmoru, a ova na setu, onda prije Aycu.
https://www.instagram.com/p/Blfc6BtHXVL/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1t5plwy7jf7b7
Protekla dva dana subotu snimali, pa sad...
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 EmptySat Jul 21, 2018 5:38 pm

Nema veze sto svalere deli, njoj je vazno da kaznjava, taman ni joj to doslo kao izgovor.

Ne znam, Ranini kaze da je potpisala sa Ay yapimom, ali ne precizira da li je net ili tv serija. To znaci da je odjebala Fatiha za onu ponudu. A to onda najverovatnije znaci da bi partneri mogli da joj budu Kivo ili Engin, meni odgovara i jedno i drugo, iako bih pre nju i Kivu. Vidim da su i Kivini odusevljeni takvom mogucnoscu, svi vec dugo cekaju na to.

U SBA je na pocetku bio vatren sa Yaprak, naravno koliko je RRA dozvoljavao, ali sa Asli nista. Da su ostale Sema i Eylem mozda bi i bila neka dobra scena tog tipa, ali jebi ga Kendal je sve zasrao. Mada ovakve scene su po sadasnjim zakonima nemoguce, to bi bila neka drakonska kazna.

Koliko znam i Hazar je na odmoru, bar je bila ovih dana. Mozda menja i nju. Cak mi je nekako logicnije da menja Hazar u akcijskim scenama, jer ce ih ona sigurno imati dosta.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 EmptySat Jul 21, 2018 5:41 pm

Sad videh da je Burcin upratila Netflix, pa se setih da nju jos niko nije uspeo da uslika na setu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 EmptySat Jul 21, 2018 5:42 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 EmptySat Jul 21, 2018 6:01 pm

Ne znam samo na kojeg bi bila najagresivnija.

Ok. To bi moglo onda tako biti. Cansu je dobar potez što nije prihvatila Fatihovu ponudu. Meni nekako djeluje da Cansu paše ovako kako je imala sa Sahsiyetom zato sam pitala zna li se kakva joj je situacija s Ay yapimom.
Samo mi je nekako kasno za bilo koju seriju tako brzo sada, a nije se spominjala. To bi onda trebalo početi onda ipak malo kasnije.
Ne znam zašto imam dojam da bi bolji uspjeh ostvarili s Cansu i Kivo kombinacijom.

Je, ali ni nju nije ovako ljubio.
Možda bi bilo neke vatreniji scene da su njih dvije pisale dalje. Nećemo znati. Ali serija je tražila barem jednu žestoku scenu bez kasapljenja.
Kazna bi bila sigurno.

Baš zato što je na odmoru i nije bila protekla dva dana na setu, ne znam koga bi ova drugo mogla mijenjati ako nije Aycu. Ali možda je i ranije Hazar mijenjala.

Moguće da Burcin tek sad počinje snimati. Da će biti netko tko će dati pečat seriji pred kraj...

Basak se sa svima dobro slaže.


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 EmptySat Jul 21, 2018 7:34 pm

Što je Birsen prije pisala za Kivinu seriju kad je odjednom znala za ovo Carpisma?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 EmptySat Jul 21, 2018 8:25 pm

Pa kako idu po redu, valjda bih najgore prosla da sam otela prvog. lol!

Spominjala se pre ta serija i znala sam da je Ay yapim sprema, samo nije objavljen cast. Cak sam sad videla da je Canan rt Birsenin tw iz aprila, pise da se prica da ce Kivo ograti u toj seriji, ali posle su krenuli svi o PBu, a za Carpisma se pricalo da ce igrati Engin.
Ipak mislim da nece poceti u septembru, nego tamo negde u januaru, jer se jos ne zna nista, a serije koje pocinju u septembru u avgustu krecu sa snimanjem.

Cansu je malo lenja kada su serije u pitanju, ali izgleda da je odlucila da se aktivira.
Svakako bi sa Kivom bila bolji par, samo kazem ako kao alternativa upadne Engin, opet nemam nista protiv, jer vec dugo hocu i njih dvoje kao par.

Vala sa Birce je mozda imao najbolju seksualnu energiju nego sa bilo kojom drugom, ali ni jednu strastvenu scenu nismo videli. Ah da je ta serija bila u rukama Ay yapima, oni bi snimili i rizikovali kaznu, ali D yapim nije bio u stanju ni da plati prostor za snimanje nego se sve desavalo u onoj prokletoj kuci, a ne da plate kaznu.

Mozda i Aycu, ne znam, Aycina uloga mi je najmanje jasna.

Mozda Burcin pocinje tek sada, u pravu si. Prethodnih dana nije sigurno snimala, do pre neki dan je bila na Kasu.

Evo ga taj Birsenin tweet od aprila.

https://twitter.com/birsenaltuntas1/status/990287396351684614?s=19

Ali vidim da je napisala da se zna vec mesecima, a ona je sama posle toga pisala za PB.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 EmptySat Jul 21, 2018 8:31 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 EmptySat Jul 21, 2018 9:05 pm

A kojeg bi ti najradije? lol! Nije mi ni jedan tvoj tip.

E to već ima smisla, jer nikako mi se nije uklapalo u to da serija počinje s prikazivanjem za dva mjeseca.

Možda žena shvaća da joj je sad najbolja prilika za pokupiti glavne uloge u serijama, zaraditi hrpu para, a poslije dati sebi odmora i uživanja koliko bude htjela.
A drugi nema tko za partnera. Koji je drugi glumac ostao Ay yapimu? Tako da jedan od njih dva je taj. Najlogičnije je.

Upravo to. Zato je meni tako žao što je Ay yapim ispustio iz ruke. Iako mi je na početku čak bilo i drago da su malo drugačije kuće i sve od onih Ay yapimovih na isti kalup, kasnije sam shvatila da nitko ne može odraditi ukupno kao Ay yapim.

Ja uopće nisam shvatila Aycinu ulogu.

Pa baš zato što je stalno negdje bila na odmoru i što je nije bilo na setu nameće mi se zaključak da dosad nije snimala. A još vise kad je tek sad upratila Netflix.

Hahhaha Je, kao znalo se, a onda i sama posla o PB. Hhaha Zato sam te i pitala je li ona što drugo poslala prije.

Vidjela sam danas da najavljuju vrijeme u svim zemljama za ponovno lupanje po tipkovnicama. Muka mi je od njihovog lupanja.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 EmptySat Jul 21, 2018 9:15 pm

Bebegim. :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 B87829_AC-_F64_F-4_D63-8_BC0-_A3_A31_A938143

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 44549_BFD-8_CE5-4971-8476-80121770_EEC9

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 3_FDF4_BA6-_F512-46_F8-_B6_B3-_B7_D608_BDA3_D0

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 EmptySat Jul 21, 2018 9:21 pm

Kod njega u pričama možeš vidjeti video Cage i neke ženske. Je li to Ayca? Možda će joj se nešto dogoditi kad je kaskaderka bila na setu.

https://www.instagram.com/p/BlgPTSwnkvp/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=zetxg6w58t0m
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 EmptySat Jul 21, 2018 9:56 pm

Poncha ::
Možda bas otkako je otkrio čari instagrama za vrijeme svjetskog prvenstva je i sad aktivniji na njemu. Još ga drži. Kod nas u reprezentaviji je postojao igrač koji nije imao svoj instagram profil, ali otkako ga je  sad na prvenstvu napravio postao je najveći hit, omililo se čovjeku postavljati i price i live.
Ali općenito, koliko god nama ne djeluje možda tako, oni zađu na instagram. I isto kako i mi (barem ja) vidimo sve i svašta što i koga ne pratimo, tako je mogao i on vidjeti.

Nemam pojma iskreno više ništa vezano za njega, poblesavio je načisto. I posle neka neko kaže da nije zanimljiv. :P

Poncha ::

Je, jedan izgleda kao da je krenuo na stočni sajam, a drugi kao da je ispao iz nekog prošlog stoljeća s dvora.
Gdje nije netko nakacio Lizu među njih za jači dojam...  lol!

smeh  smeh  smeh
Stvarno zašto se Liza nije slikala sa njima, možda ih je ona slikala? lol! Ja bih baš volela da vidim njih troje zajedno na nekoj fotografiji. :cereeeeek:
Da ti vidiš koliko naslova izađe kad se ukuca ime njih dvojice, pa to je da umreš od smeha. Sve sve, ali najviše sam se smejala na onaj Dva muža Lize Bojarske. smeh

Poncha ::
Mene ovaj Maks podsjeća na nekim slikama na našeg Gorana Višnjića.

Sad sam ga guglala da vidim. facepalm
Meni ne liče, jedino zbog frizure možda malo.

Sara Ulusoy ::
Dobro je da me nisi sanjala kakk otimam Stanka ili nekig od svalera inace bih sad dobila kaznu ni kriva ni duzna. lol!

smeh smeh smeh
Zar ti to liči na mene? lol!

Sara Ulusoy ::
Znaci Prison Break je za sada obustavljen, Cansu je potpisala sa Ay yapimom, u tom slucaju je moguce CanKiv.

Jeeeeej!!! srca

Poncha ::
Možda i ne bi dobila kaznu da je neki svaler u pitanju, njih radi dijeli. lol!

Aman. smeh

Sara Ulusoy ::
Nema veze sto svalere deli, njoj je vazno da kaznjava, taman ni joj to doslo kao izgovor.

Nije tačno, meni je važno da ti njihove slike nosiš na avataru. lol!

Sara Ulusoy ::
Ne znam, Ranini kaze da je potpisala sa Ay yapimom, ali ne precizira da li je net ili tv serija. To znaci da je odjebala Fatiha za onu ponudu. A to onda najverovatnije znaci da bi partneri mogli da joj budu Kivo ili Engin, meni odgovara i jedno i drugo, iako bih pre nju i Kivu. Vidim da su i Kivini odusevljeni takvom mogucnoscu, svi vec dugo cekaju na to.

Znači opet se istorija ponavlja. Tako je pre par godina (mislim čak za period KSvS i KPA) bila mogućnost ili Kivo, ili Engin i na kraju nije ispao nijedan. Valjda neće i sad ishod biti isti.
Tj. možda nije bilo tad, jer znam da su Kivo i Farah od početka bili u planu, ali je sa Enginom bilo sigurno. Onda je možda bilo nešto sa Kivom pre toga.

Poncha ::
Ok. To bi moglo onda tako biti. Cansu je dobar potez što nije prihvatila Fatihovu ponudu. Meni nekako djeluje da Cansu paše ovako kako je imala sa Sahsiyetom zato sam pitala zna li se kakva joj je situacija s Ay yapimom.

I Cansu više odgovara ta varijanta, a i meni. lol!

Sara Ulusoy ::
Pa kako idu po redu, valjda bih najgore prosla da sam otela prvog. lol!

smeh  smeh  smeh

Sara Ulusoy ::
Cansu je malo lenja kada su serije u pitanju, ali izgleda da je odlucila da se aktivira.
Svakako bi sa Kivom bila bolji par, samo kazem ako kao alternativa upadne Engin, opet nemam nista protiv, jer vec dugo hocu i njih dvoje kao par.

Slažem se da je malo lenja, ali iskreno mislim da nije samo to. Njoj je važno da to što izabere ima nešto što se njoj lično sviđa i nekako ima dobar feeling kad su u pitanju projekti koje bira, dosad ni sa čim nije omanula. Jeste da imam malo traume od Anne, ali opet i to je prekinula na vreme.

Poncha ::
A kojeg bi ti najradije? lol! Nije mi ni jedan tvoj tip.

Zašto si je ovo pitala, sad će namerno da odgovori tako da me izludi. lol!

Poncha ::

Možda žena shvaća da joj je sad najbolja prilika za pokupiti glavne uloge u serijama, zaraditi hrpu para, a poslije dati sebi odmora i uživanja koliko bude htjela.
A drugi nema tko za partnera. Koji je drugi glumac ostao Ay yapimu? Tako da jedan od njih dva je taj. Najlogičnije je.

Mene iskreno plaši ovoliki elan od nje odjednom, od Anne nije napravila pauzu, to ne sluti na dobro. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 EmptySat Jul 21, 2018 10:04 pm

Pa što je zanimljiv? Iz izrazito dosadnog, mirnog, preko nogometa došao do grimasa. Promjene raspoloženja su to vise nego da je zanimljiv. Meni je svakako zanimljiviji bio onako dosadan nego ovakav sad. Totalno mi je pao u ovima s kreveljenje. Ja mislila on ozbiljan čovjek.

Pa naravno. Ona ih je slikala.

Meni baš liče, ali ne znam zašto.

Pa pitala sam. Ali mislim da se ne trebaš plašiti njenog odgovora, ne bi nijednog izabrala. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 EmptySat Jul 21, 2018 10:20 pm

Pa ti si mislila da je on ozbiljan čovek. smeh
Kako neko ko je krao mamin nakit i za to okrivio brata, a onda ih naterao da zajedno pobegnu iz kuće može biti ozbiljan? lol!
Ne zato. Zanimljivi su mi njegovi odnosi, njegova nedokučenost, gde je bio i šta radio kad je tako nešto objavio, to stvarno ne liči na njega. Ne mogu to da ti objasnim, jednostavno mi je zanimljiv.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 EmptySat Jul 21, 2018 10:29 pm

Pa ozbiljan. To što je u djetinjstvu bio nestašan mi je zanimljivo, ali mi je po svemu djelovao netko tko je ozbiljan, a ne tko se krevelji snimajući instagram priče. Od onih od kojih to očekujem mi je ok, a od osobe za koju sam mislila da je ozbiljan i da ne koristi instagram za gluposti, nisam očekivala.
Vidiš i sama da kažeš da ti ne liči na njega.
Aha, Aj pa dobro. Zanimljivo bi bilo znati je li popio koju više pa se glupira.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 EmptySat Jul 21, 2018 11:33 pm

Pogle kako ovaj i što odgovara fanovima.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 96_E8106_C-7_A57-4_EFF-_A0_A0-51_F0_E9_AE34_CA
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 EmptySat Jul 21, 2018 11:57 pm

Ovaj mali danas koji je na setu je mali Levent? Je li se ono Levent ocekivao? Tko će biti odrasli Levent?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 EmptySun Jul 22, 2018 4:16 am

Da je bio pijan to je definitivno bez ikakve dileme, ali ja ću sad da umrem od znatiželje šta je moglo da prouzrokuje ovakvu svojevoljnu blamažu. Ako se zaista navukao na instagram, onda to jako loše deluje na njega, mora prvo da nauči da ga koristi. lol!

Ko ti je ovaj?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 EmptySun Jul 22, 2018 6:47 am

Pa ako je bio pijan to je. A možda je lik samo spremao novu ulogu. Možda vježba. lol!

Nije meni nitko. Lik čiji sam profil na instagramu jucer stavila.
To je brat dečkića koji će glumiti u Protectoru malog Leventa, koliko sam shvatila. I onda kad su ga fanovi našli postavljali su mu svakakva pitanja, što ispod slike što mu slali poruke i on je odgovarao. A onda se većini ne sviđa što im je odgovorio. Pa koji su ga k pitali.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 EmptySun Jul 22, 2018 6:53 am

E, moguće da je vežbao, slične face je pravio u jednom filmu.

Ah da, zaboravila sam na tvoj špijunski posao. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 EmptySun Jul 22, 2018 7:37 am

Eto. A ja ga napala da se glupira. A možda čovjek samo vježba.

Jednom špijun, uvijek špijun. lol!


Aha. I sad mi reci da tu je bioritam normalan. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 EmptySun Jul 22, 2018 7:43 am

Nisi samo ti, napale smo ga obe. lol! Tj. meni se na neki način i dopalo, ali mi je i bilo čudno, jer nisam to od njega očekivala.

Dogru. lol!

Samo sam čekala kad ćeš to da primetiš i prokomentarišeš. smeh
Poremetio mi se pre dva dana i odmah sam pomislila na tebe. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 EmptySun Jul 22, 2018 7:46 am

Ovaj put, za promenu, zaglavila sam sa Špancima.
Odgledala sam konačno i ja to čudo Tri metra iznad neba. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 EmptySun Jul 22, 2018 9:08 am

Eto, napale smo ga onda obje.

Pa primijetila sam, ali sve se mislim bolje da šutim. lol! Teško tebe iz rutine izbaciti, ali lijepo ti Saa reče da ste vas dvije noćne ptice.

Ja sam to davno odgledala, bila me uhvatila neka ludost za glavnim i onda kako došlo, tko prošlo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 EmptySun Jul 22, 2018 9:48 am

Život je baš nepravedan, baš sad kad sam htela lepo da ležim i ustajem na vreme kao sav normalan svet. lol!

Nemoguće je ne uhvatiti te, nenormalno je sladak. :cereeeeek:
Ja sam samo zbog njega oba dela odgledala i sad se plašim da ne pređem i na Špance, samo mi još oni trebaju. lol! smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo   - Page 13 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIV deo
Назад на врх 
Страна 13 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: