Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!

HomeРегиструј сеПриступи

Share | 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo

Go down 
Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica

Broj poruka : 14765
Datum upisa : 08.05.2015

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Tue Jul 03, 2018 6:08 am

Ali nemoj me sad ubiti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Tue Jul 03, 2018 6:14 am

Dok sam još živa što sam takla u osinje gnijezdo, da stavim sliku ovoga moga. Netko ga je lupnio po licu. Nadam se za potrebe snimanja nastalo.

Izgleda mi nekako podbuhlo i otečeno cijeli.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Tue Jul 03, 2018 7:16 am

Jesu li ovo Ayca i Hazar, tj. njihovi likovi, se nešto zakačile?

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Tue Jul 03, 2018 12:35 pm

Saro, u AY glumi onaj ludi Halil iz AFK-a. Majke mi i ovdje mi je jeziv, ali nije to bitno. Zanima me je li on nešto petlja Fatihu iza leđa. Što izvodi?
Trenutno su epizode kad se pojavio onaj Zeynepin bivši.
Živcira me ovo gledati na TV-u, jedna epizoda rascjepkana na ne znam ni ja koliko dana. A prevode ni sebi ni svome.
A mislim da sam se opet navukla na njih. Mogla bih ja ovo na YT i odgledati brzo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Broj poruka : 10134
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 34

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Tue Jul 03, 2018 12:55 pm

Poncha ::
Ayip, Saro. Stanko ima svoju temu u rođendanima i gdje svi skupa slavimo. Mislim njih dvije slave, ja sam se samo pridružila čestitkama.
Danas je naravno, sve zaboravljaš.

Ja sam potpuno zaboravila da ima svoju temu. Nema veze, važno da sam mu čestitala da ne dobijem opet neku kaznu.

Da. Jako ih je teško usporedno učiti. To se slažem. Ali su mi generalno puno lakši i pitkiji za učiti.
Sorma. Ja engleski nisam progovorila ne znam ni ja koliko. Izbjegavam ga kad mogu, nije mi ni lijep. A sa španjolskim i talijanskim sam dobro stajala, ali negovorenje isto učini svoje.

I ja engleski nisam dugo koristila, a i od kada sam počela da se bavim Turcima ne gledam ni filmove, tako da trenutno nemam dodira. Inače volim engleski i znala sam ga maltene kao sprski, znam ga naravno i dalje, ali bih trebala malo da se podsetim nekih stvari.

Nekad kad me netko nešto pita malo mi fali da ne odgovorim kratko na turskom.

Hahahaha i meni je nekad turski na vrh jezika. Na poslu svi znaju Allah, Allah, iyi gunler i gunaydin, to sam ih baučila. U početku su me čudno gledali, ali sada su navikli na moje Allah, Allah kada se čudim nečemu. lol!

Je. Još da je u drugoj ruci imao Raki za potpuni doživljaj kvarenja mladeži.

Sve te slike treba pokupiti sa instagrama i tužiti ga, sramota, uopšte ne misli da će sada mladi da počnu da puše zato što on puši, jer u Turskoj toga nema, tamo su jedini pušaći Caga i Ibro. Ono pušiš ko turčin je čista kleveta. lol!

Hahahhaha Vidi Yusufa Cima. Neki mu uvalio da kupi ruže, a on neće i govori oglum, yenge yok.

Nisam to videla. Ali sam videla da je par portala juče pisalo o Hazarinoj novoj frizuri koja je bila nova pre šest meseci. Oni su tek sad videli.

Mrs Bondarenko ::
Nego, ajde da vas pitam, kad smo već kod jezika, primetila sam problem kod sebe. Recimo, posle MC sam ušla u fazu parlanja turskog. I posle toga, kako je počelo sve ovo sa Stasom, okrenula sam se opet ruskom i došla do stadijuma da savršeno sve razumem i govorim. Međutim, od tad mi se mešaju turski i ruski, kad god gledam nešto na turskom, odmah mi u glavi upadaju ruske reči... Kako je to moguće?

Zato što imaš dodira i s jednim i sa drugim jezikom, ali više sa ruskim i normalno da mešaš. Meni se ćak dešava nekad da počnem da razmišljam na tuskom. lol!

A, neostvareni san mi je da naučim francuski.

Ja sam isto jedno vreme htela da učim francuski, htela sam i grčki. Čak sam razmišljala i o arapskom, ali od toga sam brzo odustala.

Sparks8758 ::
Prava buntovnica, ali sva sreca pa je Bondarenkova divna i blaga.

Divna? Blaga? Ova veštica? Ne diyosun ya? Garant ne pričamo o istoj osobi. lol!

Čuj ja divna i blaga.
E, Sparks, niko ne ume kao ti da me nasmeje.

Evo i njoj je smešno. lol!

Španjolski kad sam čitala, citala sam bez ikakvog problema.

Šta je problem oko čitanja turskog? Piše se kao što se govori, čita se kako je napisano, kao i naš. Jedino slovo koje mi nemamo a oni imaju je ono g sa kvačicom, ono se ne izgovara nego samo produžuje samoglasnik koji se nalazi ispred njega.

Baš me zanima na čijoj će Sara strani biti.

Hirvatistan tabi ki.

Pravo bi cudo bilo da se pojave ostali clanovi koji su se ulogovali. Oni su izgleda skontali da ovde nema normalnih, ali ocito ne znaju za Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu prodje u veselju.

Nema šanse da se oni pojave, još samo Veronika ima koliko toliko strpljenja za nas pa povremeno svrati. lol!

Saro, je li ovo Ibro otišao u Muglu? Sve mi se čini da je po ovome liku koji je objavio sliku.

Mislim da jeste, ova dvojica su instruktori kiteboarda.

Mislim da to nije samo nama. Evo baš sam danas čula da je susjedins kći koja živi u Americi (otidla studirati pa tamo i ostala) je počela brkati padeže nakon toliko godina privedenih tako.
Ali je zbilja šteta da jedan jezik poremeti znanje drugog.

Moj drug je rođen u Stutgartu i njegova žena isto, nemački govore kao maternji, ali se trude i da ne zaborave srpski. Njihovi roditelji koji isto žive tamo perfektno govore sprski, ali oni su potpuno izmešali. Sa nama se trude da govore što pravilnije, ali kad međusobno pričaju ne zna se šta pričaju, dve reči srpskog, dve nemačkog. Još se tamo druže sa Hrvatima i Bosancima pa pola ekavica pola ijekavica, ne zna se ko pije ko plaća. lol!

Dok sam još živa što sam takla u osinje gnijezdo, da stavim sliku ovoga moga. Netko ga je lupnio po licu. Nadam se za potrebe snimanja nastalo.

Bu ne? Nadam se da je ovo šminka.
Negde je izgleda bančio noć pre sav je naduven.

Jesu li ovo Ayca i Hazar, tj. njihovi likovi, se nešto zakačile?

Meni ništa nije jasno na ovom snimku. Da li se ovo raspravljaju likovi tokom snimanja ili se njih dveraspravljaju sa nekim.

Saro, u AY glumi onaj ludi Halil iz AFK-a. Majke mi i ovdje mi je jeziv, ali nije to bitno. Zanima me je li on nešto petlja Fatihu iza leđa. Što izvodi?
Trenutno su epizode kad se pojavio onaj Zeynepin bivši.
Živcira me ovo gledati na TV-u, jedna epizoda rascjepkana na ne znam ni ja koliko dana. A prevode ni sebi ni svome.
A mislim da sam se opet navukla na njih. Mogla bih ja ovo na YT i odgledati brzo.

Da, on radi za ove koji hoće da kupe Fatihovu firmu. Ali koliko se sećam neć naneti Fatihu neku štetu, jer će ti koji hoće da kupe firmu odustati, videćeš zašto. On zapravo nebitan lik i posle toga će samo nestati iz serije.

Ja ne znam kako ljudi imaju strpljenja da gledaju na tvu te iseckane epizode, potpuno se gubi smisao, jer svaka epizoda je jedna celina, a oni razvuku na pet dana. Najbolje ti to udri maratonski.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Tue Jul 03, 2018 1:15 pm

I ja kažem da su najbitnije dobre želje, a ne gdje je napisano,

To i govorim. Otkako se družim s Turcima engleski (njihovi filmovi i sve) mi je potpuno po strani. Koristim ga samo kad baš nešto trebam ili eto kad slučajno nađem neki film.
Turci me cijelu sjebase.

A ja se trudim da ne izgovorim turski, ali malo mi fali. Jedino po kući tako blebnem na turskom. facepalm
Neka si zi njih naucila. To tako divan jezik kad ga zavolis.

Ja isto mislim. Sve slike sakupiti i tužiti ga. Uništit će cijelu omladinu, uzornu tursku.
Da javimo hoci za to? I kaznimo Ibru što nas nije zvao na party? lol!

Ma portali su spori.

Nije mi problem čitanja kao čitanja, tj. izgovora, nego da čitam i automatski sve razumijem. Španjolski sam nekad citala tekst kao da čitam svoj jezik, odmah sam sve razumjela. A turski kad pročitam ne razumijem svaku riječ, shvatim samo bit iz prvog čitanja. Iako sad već bolje nego prije.

Hahhahahah Tvoj drug je baš koma. Ali potpuno mi je to poznato. Valjda stvarno s godinama govorenje jednog i drugog tako postane.

Ovo možda i je šminka. Zapravo, nadam se da je, ali je dobro ostao budan, bančio ili snimao, kad je cijeli ovakav. Jest da su dva dana snimali do kasno u noć, onaj dan kad su bili na stadionu su snimali do zore. Ujutro su išli kući. Svakako, bas mi djeluje umorno i nenaspavano.

Ni meni ama baš ništa nije jasno. Čujem samo ovoga što nešto govori, a ne djeluje mi kao da snima. Možda se spremaju za scenu.

Aha. Ok. Jer i ovako mi je jeziv.
I mislim da ću maratonski to ogledati. Ovo mi je sad bilo zgodno gledati dok kuham ručak pa sam pogledala, ali me zbilja živcira kad podijele epizodu kako njima pase, pa reklame i prijevod. Nemam volje za to.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko
Bondarenkova nesuđena ljubav

Broj poruka : 12323
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 28

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Tue Jul 03, 2018 1:59 pm

Aaaaaaaa Ponchaaaaaaaaa ubiću teeeeeeeee ljutko ljutko ljutko

Zašto si mi ovo uradila, zaštooo??? suze Nisam to htela da znam, nisaaam. suze suze suze
Lepo sam ti rekla da ću je blokirati samo da ne bih videla šta će postaviti. suze

Imaš sreće samo u tome što mu je prošao rođendan, i što si rekla da je presladak, a ona stara.
Назад на врх Go down
http://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Tue Jul 03, 2018 3:11 pm

A ubij. Slobodno. Što ću kad me interesiralo. tuzni
Trebam paziti što govorim, na crnoj sam listi.

Ali ne kužim kako ti to nisi vidjela! Zar na VK-u nitko, ama bas nitko, nije postavio sliku s njom? Ali zar to nije neka stara slika... ili mi se samo učinilo, neyse. Ali da ju je odveo, mislim da je, po zadnjoj slici koju je sinoc postavila. (Ali tu je samo ona. )
(Jednom stalker, uvijek stalker. lol! )
Dobro to što sam ja rekla, ako ti nisi pogledala dobro je. Yani. Ništa, nebitna je.

Pa je sladak je. A ona izgleda deset godina starije od njega. Ne znam do čega je, ali zbilja izgleda star, a on tako mlađahno.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Tue Jul 03, 2018 3:13 pm

Sparks, nemoj me sad i ti kuditi.

Nego, stvarno mi sad recite koliko je ona starija od njega. Ili je to zbog nekih estetskih zahvata takvo lice?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Tue Jul 03, 2018 3:15 pm

Saro, opet Grkinja ubija sa slikama.

Kako on ovako sve gleda, sve promatra?
Назад на врх Go down
Sparks8758

Broj poruka : 382
Datum upisa : 26.08.2016

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Tue Jul 03, 2018 3:20 pm

Bondarenkova, ti nikako da prihvatis da su oni srecni i zaljubljeni i da se mozda nikad nece ni rastati. Cak je i Google skontao da je Aurika bitna.

Poncha, Aurika ima 32 godine. Stanislav je napunio 33.
Ona stvarno izgleda starije. Nos je sigurno operisala, a usne je verovatno povecala hijaluronom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Tue Jul 03, 2018 3:21 pm

Ovaj je postavio i ovaj video.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Tue Jul 03, 2018 3:23 pm

Sparks, hvala ti. Ja bih zbilja rekla da je ona starija od njega. I to dosta.

Nemoj je dirati u živac. Ubit će i tebe.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Tue Jul 03, 2018 5:27 pm

Poncha, što mi ovo radiš? Sad sam ljuta na tebe, a ne mogu da se ljutim. lol!
Lepo sam ti rekla da ću je blokirati, zato sam bila oprezna i sa vk-om. suze
Slažem se u potpunosti, ona je ružna kao akrep i stara kao baba spram njega. Naravno da je to uticaj plastičnih operacija, sva je izoperisana. Nos, usne, grudi, zadnjica... Nema šta nije sredila. rolleyes Plus je sva anoreksična. Lepo ja kažem, ništa lepo na njoj. A, i vidi se koliko je muškaraca prošlo preko nje. rolleyes I kako je on mogao da se zateleba u nju? suze

Sparks... suze
I ovaj google glupi, širi dezinformacije. ljutko

Aaaaaaaaaaaa cildiricam simdi! ljutko suze ljutko suze ljutko suze
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Tue Jul 03, 2018 7:18 pm

Hahahhaha Što sa radim? Mislim slobodno se ti ljuti na mene. lol! Istina je da ova izgleda starije i da je sva izoperirana. A što je Stanko našao u njoj pojma nemam. Ali granat nešto je kad je s njom.

Postat ću oprezna. facepalm Prije saznam o tvojim Rusima nego ti. Za Kozlovskog sam znala da prati prvenstveno kad ti nisi imala pojma zašto je postavio sliku, a Stanka (pod uvjetom da ova Aurika ne laze) mogu locirati. lol! Yani... Što da kažem?!
Gercekten kusura bakma.

Nemam pojma kako je izgledala prije operacija, ali sad ne izgleda prirodno. I izgleda starije. Ali Stanko izgleda možda i najbolje ikad.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Tue Jul 03, 2018 7:20 pm

Ajme kako je meni Atalay presladak. :cereeeeek: Od ovog malog će nešto biti kad vam ja kažem.

Neyse. Saro, je li Hazar Zeynep? A Ayca Leyla?
https://mobile.twitter.com/milonnda/status/1014194184163659781
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Tue Jul 03, 2018 9:03 pm

Ahahaha, ćuti uhodo. lol!
Saznala sam da je u Amsterdamu par sati pred ponoć i pretpostavila da je sa njom, ali baš zato još više nisam htela da vidim ikakve slike. I zato sam se obradovala što on ništa nije okačio, kao da me je čuo. I onda mi dođeš ti sa detaljnim opisima slika koje je okačila. ljutko suze
I znam da izgleda fenomenalno, ali to nije zbog nje, nego zbog njega samog. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Tue Jul 03, 2018 9:10 pm

Sustum. lol! Pa ovog Stanka bi bilo za upratiti mačji kašalj.

Pa što ja znam. Tako si pisala, sve nešto oduševljena da nije nju okačio nego čestitku kolegice. I ja sad, naravno, trebala sam to vidjeti. Yani, tko ti je kriv kad prenosiš na pola. :P

Ma što sam ti ja opisala? Oha, da sam je ja tebi detaljno opisala kako ja znam, ti sad meni ne bi dozvolila da iti riječ napišem. Samo sam rekla da je na slici koju je ona postavila on ajme dobar, a ona izgleda staro. I da je slika gora od selfija. Ti ako nisi zašla na njen profil, nisi je vidjela. lol!

Yani. Naravno da je to zbog njega. Ali baš mi izgleda živahno i mlađahno i slatko. Ne znam do čega je sve.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Tue Jul 03, 2018 11:24 pm

Poncha napiyosun? U nedostatku ovih nasih si pocela da stalkas Ruse i da siris ovde nezeljene informacije. smeh

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Tue Jul 03, 2018 11:25 pm

Bursen je napisalada je ona Bugrina slika sa snimanja reklame za Vodofone, tako da je ta zabuna resena.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Tue Jul 03, 2018 11:29 pm

Cekaj, cekaj sta znaci cela prva sezona ce biti prikazana isti dan? Nasil yani? Sve ce da puste isto vece, mi cemo to za noc maratonski da odgledaml i posle nista?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Tue Jul 03, 2018 11:31 pm

Nije rekla nista novo osim ovoga sto su je pitali za sve epizode isti dan.
Pa da, Hazar je Zeynep, a Ayca Leyla, to je odmah receno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Tue Jul 03, 2018 11:33 pm

Hic mi se ne svidja ovo sve odjednom. Mogli du da razvuku na deset nedelja pa da iscekujemo, komentarisemo, nagadjamo sta ce biti, a ne odgledamo sve za deset sati i gotovo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Wed Jul 04, 2018 6:47 am

Sorma ya... facepalm Nisam ja htjela stalkati Stanka, tako je ispalo. Jednom u sto godina uđem na njegov profil i onda malo pogledam što ima kad sam tu već pa vidim da Bondarenkova ispustila sočne detalje. Htjela ne htjela stalkati, znam u kojem je hotelu Stanko. lol!
Ali stvarno širim neželjene informacije. facepalm

Kad smo kod neželjenih infomacija, nadam se da će Protectorovci ipak brzo na set, dosta im je dva dana pauze. lol! Ama.
I jesi li vidjela neki profil koji “voli” nepoznanicu na instagramu? lol! (Upozorenje: ako klikneš, klikaš na vlastitu odgovornost!)
https://www.instagram.com/exposingduygu
Ja već danima gledam što se postavlja i eto nemam komentara.

Valjda će sad biti jasno ovima koji i dalje misle da je Bugra u seriji zbog slike. Koliko se samo dezinformacija širi po Twitteru i instagramu od strane fanova pa to je čudo.

Hahhahah Da nisi napisala ja uopće ne bih znala da je će cijela sezona u jednom danu. Ja sam pročitala samo ono prvo pitanje. Yani, tamo jedino spomnju Cagu. Ovo drugo sam samo vidjela da nešto piše, ali ne i citala.  lol!
Znaci, bit će nam ovako samo je u pitanju prva sezona. https://www.instagram.com/p/BkyITNzgtB8/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=avlqo2w9bhfp
I kad pogledam, što onda?!

Šalu na stranu, ništa mi ovo nije jasno. Kako im je isplativo da sve epizode puste odjednom? Ja ako sam i mislila plaćati Netflix par mjeseci dok se prikazu sve epizode, sad za to nemam potrebe. Ne kužim uopće. Isplati li im se sve epizode pustiti odjednom?!
Drugo je ovo što kažeš. Ok, zanimljivo mi je maratonski odgledati, ali onda nema iščekivanja iduće epizode. I što ću kad mi u jednu noć Caga završi?! Kad ću ga opet dočekati?! Pa yani, ovo nije normalno.  tuzni Toliko sam ga čekala, a završit će i prije nego li počne. Jer ja neću, i da hoću, stati na jednoj epizodi dnevno.

A pa ja sam zaboravila kako se zove Aycin lik, zato sam provjeravala.  facepalm  Nešto mi je zvonilo da se radi o Zeynep i Leyli, ali nisam bila sigurna je li se Aycin tako zove.

Vidi ovoga.  smeh
I još i s Mihre. I ljubi psa.
http://m.milliyet.com.tr/kurali-bozmadi-magazin-2700031/

http://m.hurriyet.com.tr/galeri-pitbullla-dans-ibrahim-celikkolun-keyif-anlari-40885299/1
Neyse, reci ti meni kako Bibo diše?
Назад на врх Go down
Sparks8758

Broj poruka : 382
Datum upisa : 26.08.2016

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Wed Jul 04, 2018 9:45 am

Isplati li im se sve epizode pustiti odjednom?!

Zar oni to ne rade oduvek? Prosle godine sam gledala neku nemacko americku seriju i svih 10 epizoda prve sezone su odmah izbacili. Tako rade i sa njihovim najpopularnijim serijama.
Назад на врх Go down
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    

Назад на врх Go down

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo
Назад на врх 
Страна 37 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo