Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!

HomeРегиструј сеПриступи

Share | 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo

Go down 
Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica

Broj poruka : 14348
Datum upisa : 08.05.2015

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 11:22 am

Tako je i meni. Sjela bih i gledala cijeli dan. Vuče me dalje jer mi je intersantno.
Koliko si ušla u petu? Ja bih onda mogla popodne 4. i 5. odgledati. Ti slobodno kad se probudiš, komentiaj to što su odgledala. Cok me zanimaju tvoja razmišljanja.

Tamam. Ja kad ga vidim, zagrlit ću ga i izgrlit. Samo to, obećavam. smeh
Divan je.

Yok artik, nemoj molim te da to počnu. Želim biti pošteđena nekih stvari.

Da je išla u iduću sezonu, serija bi imala rejting 2. Gledali bi je jedno na internetu kad nema reklama, a i možeš preskakati.

Ako se ne bavi nikakvim javnim poslom, pogotovo ako ne nečim gdje sam joj mogla čuti ime, onda me ni ne čudi da ne znam tko je ona.

To neprijateljstvo je bilo toliko glupo i nategnuto. 

Što je film toliko pukao? Znala sam da nije gledan, ali bas tako. Umjesto zarade im je dobio poprilične gubitke.
Ne znam kakav je film, ali nekad je bolje napraviti nešto promišljeno, nego film samo da bi bio film. 

Hhahhahahah Kad se snimala ova serija?! Koji je period bio?! 
Je stvarno, baš su škrti s Ibrom ovdje. Ama nema veze, čak mi toliko ni ne smeta. Zamisli koliko je onda priča zanimljiva.

Onda jedva čekam četvrtu. Nadam se da Oguz ipak nije bio toliko govno.

Yani. Ovo ja čak ne zovem stalkanje. Slučajno vidjela da je Riza taj tren lajkao sliku na kojoj su on i ona. I kad sam klikla na njen profil vidjela sam tko ju sve prati. Za ovo se nisam pomučila. lol!
Tko je rekao da ima pomoći?

Meni je onda nešto zasmetalo kad nisam vidjela ima li je na ruci. Znam da je on okretao njoj ruku. 

Sad možda uopće ne vrijede stari dogovori jer su vjerojatno i uvjeti drugačiji. 

Definitivno je njihov najgori i nastojim kod njih ništa ne gledati jer znam da neću dobiti točan prijevod. Više sam voljela prijevode ovih manjih timova koji su bili puno točniji. Ali čini mi se da su ovu seriju prevodili samo oni pa nemam izbora. A ioak mi je donekle lakše s ikakvim prijevodom ovaj tip serije.
Vidiš ti, kako ja neću onda imati rupa u kuženju kad oni tako prevedu?
A naćulit ću onda uši ipak, nemam puno izbora. A i ti ćeš me ispraviti ako nešto blebnem.

Tako je. Samo zgradurine okolo, definitivno lijepi pogled unutra. 

Da. To sam vidjela i kad sam upisala ime da vidim tko je to, htjela sam te pitati je li ovo Gurkan? 

Upravo to. Ibro je fenomenalan glumac.

Ubit će nas Ilknurin stil.

Itekako. lol! Mislim da ovaj put nisam trebala pitati što je to bilo kad su napisla. Bila je scena stvarno vrh.

To je dobra strana scenarija. Drago mi je da je inteligentan.

Jako je glupa kad je mala u pitanju. I onda kasnije kao zabrinuta za nju. A kraljice, da si stala s mirom, mala bi bila sigurna, možda tužna, ali sigurna. Ovako ih je svih dovela bila u opasnost. 

Bilo bi i meni žao. Ovako mi je nekako ok.

Последњи изменио Poncha дана Sun Jun 10, 2018 11:30 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 11:24 am

Vidjela sam jutros sliku, ali nisam čitala tekst. Reklama će biti vrh. Ja sam u ovakvom nečem htjela I Cagu.

Ali Kivo je kralj reklama.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 11:24 am

Ti nisi išla spavati?!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 12:21 pm

Je li ovo još traje rat Caginih fanova?

Što su ovako narogušeni danas? Pišu kilometarske komentare. Tko nas je sad uzeo na zub? Kome opet Caga i njegov uspjeh i popularnost smetaju?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 12:24 pm

Aha. Tu smo.

Od simpatičnog dečka, ovi njegovi će mi ga učiniti antipatičnim.
https://twitter.com/hileon_story/status/1005740436231684096

Uopće ne kužim što su se uhvatili Cage i znaju li oni u koji seriju ovaj dolazi. Kad su ga toliko voljeli i kad je najbolji što nisu držali veći rejting VS pa ga gledale još.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 1:35 pm

Krećem s četvrtom.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Broj poruka : 10020
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 34

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 2:31 pm

Ja jos nisam zaspala, ali uskoro cu. Opet mi nocas sledi gledanje, a na posao cu sa podocnjacima kao i posle Ferhata. Ibro platices mi odstetu za ovo neslavanje. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 2:32 pm

Samo ti gledaj, stizem te ja nocas. Kako gledam kao manijak, mozda te i prstignem.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 2:43 pm

Vala ovo Boranovi su stvarno debili. Cak ne citam sta oni pisu nego pretpostavljam po odgovorima ovih nasih.
Ne znam kakav je on glumac, ovako mi se simpatican, ali svejedno je tek na samom pocetku karijere. Ovo je projekat u kome ce glumci koji ucestvuju da se predstave svetu i mislim da ga svako pa i Boran gleda kao.priliku. Cak je covek doneo sasvim pametnu odluku da mu je bolje da ovde igra ulogu koja nije glavna, nego da u nekoj tv seriji za koju se ne zna da li ce uspeti igra glavnu. Ako moze Burcin Terzioglu da prihvati, moze i Boran.

I posle nama kazu da smo ego, mi smo se uvek radovali kad je Caga radio sa uspesnim ljudima, gledaj ove budale. Yani, hteli oni da orihvate ili ne Caga je glavna uloga, naslovna uloga, jedina glavna uloga, kako god da nazovemo to je cinjenica.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 2:45 pm

Danas opet imamo body language.

https://www.instagram.com/p/Bj13SvinxYY/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1uum1q3e6y46h

Koliko vidim Ibro je i danas obavio najvazniju duznost lajkao je svoj body show. lol!
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko
Bondarenkova nesuđena ljubav

Broj poruka : 12112
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 28

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 4:02 pm

Merhaba! lol!

Назад на врх Go down
http://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 4:25 pm

Klinci su preslatki. leptirici

Poncha ::
Bar ga presvlače, nije kao Stankov onaj vojnik kojeg nikako nije skidali. lol!

smeh smeh smeh

Sara Ulusoy ::
I tebe? I mene Mihre podseca na Nehir, cim sam je videla pomislila sam da lice. Narocito na ovoj slici. To je prva slika koju je objavio sa njom, mislim da je kada su isli da je prose.

https://www.instagram.com/p/BSYNbS4lf8h/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=gxu8la61srir

Ista Nehir čoveče! molimmmm

A tek Stanko, on bi odjebao Auriku momentalno samo da joj spasi zivot. lol!

smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh
Ovo je provala decenije. naklon smeh

Je, ako joj želi dobro.

smeh smeh smeh
Pa tačno, to je rešenje, Stas mora o svemu ovome da sazna. wow lol!

Burcin??????? Ne igrajte se sa mojim nadama, ako se ponadam bicu mnogo razocarana ako ne bude. Caga i Burcin, evo vec sam odusevljena.

Koja Burcin? Ona naša?

Slabo je to, još malo pa i jeste kao Stankov vojnik, sve nešto na brzaka i u mraku.

A pazi nju, kao da je u detalje gledala Stasa, pa potvrđuje Ponchu. lol! smeh

Išla sam da vidim šta su preveli i videla sam da je Movtexov prevod. Njihov prevod je mislim jedan od najgorih, ono što znaju prevedu, ono što ne znaju izmisle. Nisu razumeli šta piše u poruci i onda su čekali da vide šta će da uradi i u prevod su stavili opis onoga što je on radio.
Osloni se na tekst, ali ipak i načulji uši, jer može da bude pogrešno, čak toliko da promeni smisao celog razgovora.

Slažem se, Movtexov prevod je bruka i katastrofa. Moja sestra gleda Istanbulsku nevestu, samo što sam prošla pored kompa i bacila oko na to o čemu pričaju, pola dijaloga je dobro prevedeno, od druge polovine pola izmišljeno, a pola nisu ni ubacili.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 4:26 pm

Inače, pošto forumom vlada gledajuća i komentarišuća atmosfera, moram i ja malo da se raspišem... Izašla nova Stasova mini-serija, prosto mi je žao što ima samo 4 epizode, jer je neverovatno gledljiva i zarazna.

I HVALA BOGU, izgleda su čuli moje žalopojke povodom nesvlačenja njega, u ovoj seriji je već u prvoj epizodi to je došlo kao grom iz vedra neba, kao one Ankine gaće. oho-ho oho-ho oho-ho  st_bond st_bond st_bond  

Ah, to njegovo telo, toliko mi je nedostajalo... :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek: Mogu i primerke gifova da postavim, ako hoćete.
Jeste da kako je izjurio iz kupatila kao furija, mogao je i peškir slučajno da mu spadne, ali aj sad, neću da cepidlačim. lol! Zasad mi je i ovo dovoljno, dugo ovoga nije bilo. Stas1
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 6:31 pm

Kad ti Ibro naplati ošteti za tvoje nespavanje, plaćaš mi put u Zekeriyakoy da ga mogu izgrliti i da mu kažem da je odličan glumac, yani, toliko ću ga nahvaliti. lol! 
Dokle si stala? Ja odgledala 4. i 5. epizodu i harika!!!  Mi se mislile kako će njih dva surađivati...  :cereeeeek:  Da se upišem za ovaj spasilački duo. Odlicni su njih dva. Sviđaju mi se njihove replike, razgovori, zaključci. Odlični.
Sad bih još nastavila, tako je napeto završilo. Uf. Ako krenem dalje, odgledat ću sve do kraja. U kojoj nas ono Oguz napušta? Tu epizodu ne mogu gledati bez tebe.

Možemo mi biti ego fanovi koliko god oni hoće, ali mi smo uvijek poštivali starije kolege i misliš da je Cagi čast raditi s njima. Ovi Boranovi mi pomalo idu na živce. 

Ibro je lajkao i sebe i Bircinu sliku. Yani, pokazao se bas dobar. Sad je i onim BiBo fanovima dao materijal. Ma divan čovjek.

Merhaba i tebi, Kozlovski. 
Hayirdir? Nisi nešto od volje?  Možda zato što je Bondarenkova vratila se Stanku i gleda njegovu seriju i ovi joj ispale na scene kad izjurio malčice omotan, nisko spuštenoh odskora. Da nisi malo ljuborna na keramiku ovog njenog. lol! 

Op, op. Ne veseli se prerano. Nije Sara sve rekla. Htjela je zakamuflirati da se ja iznenadim u 4. epizodi. Naß vojnik je baya baya bio skinut, jadnog su ga svega izmučili i držali zatvorenim. Jest da je bio košta i bradat, ama neyse.

Ta Burcin. Raduj se s nama. Odjebes li nas i za ovu seriju naljutiti ćemo se.

Zna Sara da Poncha nikad ne govori u prazno. lol!

Aaaa, znači zato tebe nema. U Stankovom si fazonu, nova serija je počela. Tu smo dakle. Ode ti pamet za ovim tijelom. Nemoj poslije govoriti da mu Aurika ne da skidati se. lol!
Ne može peškir pasti. Stanko je to dobro zakačio. Nije lud kao naš Ferhat koji ga je otkačio, a salak okrenula glavu. 
Ama, drago mi je da uživaš u Stankovoj ulozi. Lijepo je vidjeti poznato čeljade na forumu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 6:32 pm

Na Saro, da ja odvrtim i šestu. Previše me zanima.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 6:37 pm

E nema dalje prevedeno na YT, a ne nalazim ni na internetu. Ako i postroji ne želim pokupiti neki virus ili što. Ništa, ostaje mi samo gledati pokretne slike i čekati Sarin detaljan opis jer idem na gledanje bez prijevoda. Nemam drugo što. Nije ovo neka glupava serija gdje pola dijaloga možeš znati samo iz slike.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 8:11 pm

Merhaba i tebi, Kozlovski. 
Hayirdir? Nisi nešto od volje?  Možda zato što je Bondarenkova vratila se Stanku i gleda njegovu seriju i ovi joj ispale na scene kad izjurio malčice omotan, nisko spuštenoh odskora. Da nisi malo ljuborna na keramiku ovog njenog. lol! 

smeh  smeh  smeh  
Evo ti njegovog odgovora. lol!

Dal' je ljubomoran, ili nije ne znam, ali on je svestan da će u mom životu uvek biti drugi. Muž je ipak muž. lol! Zato sam i ja pristojna sa Olgicom i Lizom.
Na kraju krajeva baš me briga, sad moram da uživam uz Stasa, posle ću da mislim na ovog.

Op, op. Ne veseli se prerano. Nije Sara sve rekla. Htjela je zakamuflirati da se ja iznenadim u 4. epizodi. Naß vojnik je baya baya bio skinut, jadnog su ga svega izmučili i držali zatvorenim. Jest da je bio košta i bradat, ama neyse.

Sad mi je još draže kad sve uživamo u keramici. srca

Ta Burcin. Raduj se s nama. Odjebes li nas i za ovu seriju naljutiti ćemo se.

Gledam obavezno, ja sam svakako obećala da ću bar da probam.

Aaaa, znači zato tebe nema. U Stankovom si fazonu, nova serija je počela. Tu smo dakle. Ode ti pamet za ovim tijelom. Nemoj poslije govoriti da mu Aurika ne da skidati se. lol!
Ne može peškir pasti. Stanko je to dobro zakačio. Nije lud kao naš Ferhat koji ga je otkačio, a salak okrenula glavu. 
Ama, drago mi je da uživaš u Stankovoj ulozi. Lijepo je vidjeti poznato čeljade na forumu.

Upravo to, ode mi pamet. Joj, Ponchita, nemaš pojma kakav je to osećaj kad ovo telo ne gledaš već duže vreme i onda samo odjednom, kao nekada. Srčka me strefila, ali ako, vredelo je. srca
Još sam i skroz kliknula sa likom koji igra, baš je nekako poseban. Kao da se svojom jednostavnošću izdvaja od ostalih. Šta je dosad sve bio? Slikar, inspektor, geolog, sportista, navijač, prevarant, kockar... E, sad je i novinar, naravno najpopularniji u Piteru. :cereeeeek:

Последњи изменио Mrs Bondarenko дана Sun Jun 10, 2018 8:43 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 8:40 pm

Dima Polujanov. <3 <3 <3

Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 8:41 pm

Stas i deca. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 8:42 pm

Pogled... :cereeeeek: smeh :cereeeeek:

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 8:46 pm

Saroooooooooooo, ben asik oldum. Ovaj Oguz je vrh. Aman, u ovoj šestoj da ga vidiš. I to oni lijepi mišići bez tetovaža, frizurice bomba, osmijeh, pogled, aman. :cereeeeek::cereeeeek::cereeeeek::cereeeeek::cereeeeek: A s druge stane tako sladak. Aman, aman. Ne vjerujem koliko je dobar i inteligentan. Aman. 

I molim te, Bože, ako ikad budem majka, nemoj da budem kao velika većina mama iz turskih serija. Jednom ću pobrojati najgore mame i svekrve iz serija koje sam gledala.
Još su ni najgore ove dobre. 

A Zeynep, koja je to guska opet. 

Inače, serija je odlična. Možda ima rupa, koje ja ionako bez prijevoda ne mogu uhvatiti, ali odlična! 

Bondarenkova, ma mislim da ne ipak Stanko u prednosti (ne samo jer ti je muž) i da je zato ovaj ljuborna. Čim je došao i pritrčao sa svojom slikom.lol!

Samo ti uživaj. 

Tamam. Probaj pa koliko uspiješ.

Ti, Bondarenkova, imaš problema s pamćenjem baya baya. lol!  Tko je ono prošli tjedan uhvaćen na plaži i vije smo slike odvjetnik iz svih uglova postavili samo zato jer je to prvi put nako dvije i pol godine?! I onda kažeš da ne mogu zamisliti. Sjeti si da si Sari oprostila. 
Super je kad si kliknula s likom kojeg igra. To je jako bitno jer onda još više i uživaš. 
Samo što mi novinari i nisu bas omiljeno zanimanje? Ama neyse. Bitno je da ti voliš lik.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 8:46 pm

Dnevna doza Stanka u punom smislu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 8:47 pm

Saro, meni se sve čini da ću ja pustiti i iduću.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 10:06 pm

A što gledaš bez prevoda, zar nema sa prevodom?

Da, sasvim sam zaboravila na to, pa eto koliko mene obeznani njegovo telo. lol!

Nisam ni ja ljubitelj novinara, ali ovaj je specifičan. Ima taj neki istraživački duh koji mu služi za korisne stvari. Npr. on dolazi u Moskvu, jer hoće da istraži, odnosno razotkrije tu neku organizaciju koja kao pomaže deci oboleloj od raka. Međutim, ispostavlja se da im je svako dete umrlo, još pre nego što im je pružena pomoć. I onda ta njegova zaštitnička strana koju iskazuje prema toj deci. Pa onda odnos prema glavnoj junakinji jako je simpatičan, nije onaj klasični princ na belom konju, ali nije ni džiber. I ima još tih finesa. Ovako neki njegov lik od inspektora Nikolaja me nije osvojio. <3 Inače, odgledala sam seriju kad sam postavila ove slike. To sam sve našla sa seta, a ima još toga. :cereeeeek: I sad mi nedostaje opet... Moraću da repriziram.

Ljubavna priča je jako lepo osmišljena, iako glavna glumica nikako ne ide uz njega. Visinska razlika među partnerima ne mora da smeta, ali ovde nekako baš primetno smeta. Kad ih gledaš deluje kao da mu je mlađa sestra.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 10:10 pm

leptirici leptirici leptirici

Назад на врх Go down
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    

Назад на врх Go down

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo
Назад на врх 
Страна 39 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo