Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!

HomeРегиструј сеПриступи

Share | 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo

Go down 
Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Broj poruka : 10020
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 34

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sat Jun 09, 2018 11:25 pm

Prva scena je odlicna. Bu cocuklar benim yuzumden mi oldu. Ibro yine harikasin, yine harikasin.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sat Jun 09, 2018 11:43 pm

Ovaj Tekin je isto teski ludak.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sat Jun 09, 2018 11:56 pm

Definitivno je Serdar.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 12:01 am

Ay Oguz sen baya baya manyaksin.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 12:09 am

Gledaj, po ovoj vrucini trista slojeva garderobe.

https://twitter.com/itsedays/status/1005566343113003009?s=19

Polako pocinjem da ne podnosim ovu Ilknur. Nisam videla goru stilistkinju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 12:20 am

Ja vise verujem Tekinu.
Tekin je upao u odeljenje za borbu protiv terorizma.
Sada i ja verujem Tekinu.

smeh

Sve sami ludaci.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 12:21 am

Hahaha doveo je kod Duygu. Oguz pravi harem.
Ibrini uslovi za prihvatanje uloge:
-da lik bude psiho
-da ima harem

lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 12:28 am

Oguz bi git ya, sto prekide kad je najzanimljivije.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 12:38 am

Dobro je, brzo je nasao. Aferin.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 1:17 am

Duygu opet prica sa amcom, nesto mi se cini da bi amca mogao da bude Yavuz.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 1:25 am

Salaksin Zeynep.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 1:38 am

Znala sam da je Yavuz stric, hadi bakalim sad pocinje hsos.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 1:41 am

Nece valjda sad da ih dignu u vazduh.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 1:45 am

Idem odmah na sledecu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 5:14 am

Ova Zeynep je stvarno vrhunska gluperda. Em me nervira glumica, rm ima iritantan glas, em je lik bezveze. Dobro je sto nema ljubavi i ljubavnih scena.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 5:25 am

Ja mislila ovaj Serdar neki fanatik, ispran mozak falan, a ovo obican serefsiz.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

Broj poruka : 14348
Datum upisa : 08.05.2015

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 6:20 am

Gunaydin. Zaspala sam. 

Ibro je zbilja odličan. Meni kad sam prvi put odgledala samo te dvije minute je suza samo potekla. Yani, preuvjeljiv je. 

Tekin je isto manijak samo takav. Odlični su njih dva. 

Ne mogu shvatiti da su na plakat išli s tri sloja odjeće. I po ovij vrućini ovakvim čizmama. Mora da mu je bilo vruće na snimanju. Nadam se da je bilo dobro hlađenje, 

E ta scena mi je bila vrh. Sad i ja vjerujem Tekinu je smeh

Jesi vidjela kako je napravio harem. On ih obe doveo na isto mjesto i sjedi s njima i keks jede.

To najzanimljivije ne pretpostavljam ono ispred hladnjaka. lol! Yok, vidi ga što je vjeran. 

Pametan je on, a i predobro je obučio svoje momke. Ja sam već mislila da Duygu to neće nikad naći. Još je lijepo pita ima li što i ona ništa. Ja bih bila sve pretražila na sebi ako on sumnja da bi moglo biti nešto kod mene.

Tako sam i ja pomislila na Yavuza i na kraju ispade Yavuz i eto opet novih seanja.
Ovaj Yavuz je nedodirljiv.

Zeynep ne može biti gluplja nego što je. Izlagala je riziku svih koji je pokušavaju spasiti, umjesto da se strpi i čeka. 

Digli su ih. Stari je bio pametan kad je izišao vani iz prostorije. Bar nisu poginuli svi ini za stolom.

Zeynep su prikazali kao da je ingeligentna, tamo postavlja pitanja Yavuza,  a ponaša se najveća glupača. I uopće ne vidi što Oguz radi zbog nje. Nije poštena prema njemu. Baš me zanima što je on toliko teško napravio.
A da je voli, voli. On je krenuo u put ka smrti i bez povrtka dok mu Ceset nije javio da je Zeynep u pritvoru. Tu odmah okret. 
Da je bolja glumic bilo bi mi žao da nema puno više ljubavi i scena. Ovako mi je samo Ibro presladak, ali kemije među njima ne vidim. 

Do koje si epizode došla? I do koje scene? Gledaš li još?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 6:30 am

Jos gledam, pri kraju sam cetvrte.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 6:55 am

Cetvrta epizoda je odlicna, najbolja do sada. Ali sad moram da pustim petu, mnogo se uzbudljivo zavrsila.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 6:58 am

A nemoj me zezati?!  Jao. Znači napeto je. Yuh. Jedva čekam onda gledati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 6:58 am

Dobro da nisam onda jučer krenula s četvrtom jer bih inače cijelu noć nastavila.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 7:22 am

Uf, yeter artik, ako se ne zaustavim nastavicu da gledam ceo dan.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 7:27 am

Evo canim, ako ga nadjes dozvoljava pipanje, mozes i da legnes na njega.

https://twitter.com/samimiyetonemli/status/1005618185197031425?s=19
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 8:19 am

Poncha ::
Po meni je cisti bezobrazluk i to sam odmah jučer komentirala. Ono izmijenjenu nježnosti daleko od očiju javnosti, a ne na nekoj plaži lako dostupnoj i onda osvanu i novinama, portalima, raznoraznim emisijama. Jedno je uhvatiti koju sliku ili video, a drugo bas prikazati intimu para. A ti koji ulaze u spavaće sobe glumaca im daju za pravo.

Kako su krenuli uopšte me ne bi čudilo da počnu da se penju po drveću i da slikaju poznate ličnosti u spavačim sobama.

Drago mi je da Icerde nije išao u novu sezonu iz raznoraznih razloga.

Scenarist isu se pogubili već tamo oko dvadesete, šta bi tek bilo da je serija išla u sledeću sezonu.

Aha, znaci nije ništa, samo dio elite. Onda mi ni nije mogla niti poznata.

Nemoj da me držiš za reč, odavno sam je istraživala još kad je bila sa Kivom, ali koliko znam, ne bavi se nikakvim javnim poslom.

Zato što nesposobnije od ovih iz Icerde da napisu ljubavnu priču nisam vidjela.

Katastrofa. Niti su znali da napišu ljubavnu priču, niti su znali da napišu replike koje će ostati u sećanju. Ali definitivno mao najgluplja stvar mi je ostalo u sećanju razlog za neprijateljstvo Yusufa i Celala. Toliko nisu bili u stanju da smisle dobar razlog. I naravno Yusuf Kaya, legendarni direktor koji ne zna gde je levo.

Vidjela sam da se nešto danas spominje Bursinov i Burakov film, ali nisam u toku što je bilo s tim.

Njih dvojica su bili producenti tog filma, Burak većinski, Kerem manjinski, pošto je film pukao Burak je izgubio 7,5 miliona, a Bursin 1,5.

Mrs Bondarenko ::
Tuga Božija, jedna od najboljih turskih glumica.

I jedna od najlepših, ali eto, stvar izbora.

Mrs Bondarenko ::
Dobro, slažem se da većina muških scenarista nije sposobno da napiše dobru ljubavnu scenu, ali opet tu režija može da izvuče stvari.
A, što se tiče Seme i Eylem, ono što ja njima možda i najviše zameram je što svaki ženski lik koji je izašao iz njihovog pera nije imao svoju neku samostalnu funkciju. Kod njih je uvek žensko tu samo da bi bilo potrčko glavnom junaku.

Režija može i da izbvuče stvar, a i da uprska. Dzabe i najlepše napisana scena ako nije dobro izrežirana.
Slažem se, po tom pitanju si u pravuu, njihovi ženski likovi postoje kad postoje muškarci koje vole, ali opet ne ponižavaju žene, niti od njih prave beskompromisne veštice, u tom smislu imaju balans.

Bar ga presvlače, nije kao Stankov onaj vojnik kojeg nikako nije skidali.

Slabo je to, još malo pa i jeste kao Stankov vojnik, sve nešto na brzaka i u mraku.

Zanima me razlog zašto Oguz i Zeynep nisu zajedno ostali, zašto su prekinuli...

Odgovor je u četvrtoj epizodi.

Saro, jučer smo spominjale kako IbCag nema nikoga zajedničkog. Možda nema direktno, ali ima indirektno. Ona Ibina Meltem je očito dobra s Rizom. A vidjela sam da je imala slika dosta i s Hazal, a prati je i Ilknur i još neki, ali ti nisu toliko povezani s Cagom. A Meltem isto prati Cagu na instagramu. Yani, totalno navučeno, ali eto. Možda bi se našao još netko.

I to si uspela da ustalkaš? Definitivno nam nema spasa. lol!

Što se tiče te tetovaže, je li je imala kad se rukovala s njim?! Nisam je vidjela,

Imala je tetovažu, baš joj je on okrenuo ruku da vidi da li ima. Ali njena je bleđa od njegove, izgleda da je pokušala da je ukloni.

Najbolje im je i da odustanu od te suradnje s obzirom kakav je kanal.

Ay yapim već neko vreme ne sarađuje sa Kanalom D, li pošto je Engin potpisao ugovor sa njima, bilo je priče da će oni da rade seriju. Sad ne znam šta je sa tim ugovorima s obzirom da se promenio vlasnik.

Točno sam znala da je neka greška. Točno. Navodno je pisalo nešto da ga tamo čeka šibica u kutiji i da prijeđe na plan B. Tako nešto. On je otvorio kutiju, ali bila je prazna.
Tko zna što sam ja još krivo skužila radi prijevoda. Pa prije bih shvatila ovo da su napisali kako si ti rekla, nego da prijeđe na plan B.
Totalno su me sludili s prijevodom. Sad ću opet trebati naćuliti uši i ne oslanjati se na tekst. Ovo će mi izazvati dodatni napor. A ionako se borim s tim tko je kome zabio.

Išla sam da vidim šta su preveli i videla sam da je Movtexov prevod. Njihov prevod je mislim jedan od najgorih, ono što znaju prevedu, ono što ne znaju izmisle. Nisu razumeli šta piše u poruci i onda su čekali da vide šta će da uradi i u prevod su stavili opis onoga što je on radio.
Osloni se na tekst, ali ipak i načulji uši, jer može da bude pogrešno, čak toliko da promeni smisao celog razgovora.

Ja sam sigurna da je odličan pogled kroz prozor, ali neka, hvala.

Pa i nije neki pogled, to je u kapisiz ev, vide se samo zgrade. Tako da je najbolje ostati unutra. lol!

Upravo sam sad vidjela da Biresn kaže i za nju. Odlično! Ne vjerujem da laže, ajmo se nadati da je točno.

Kažu da će biti i Yurdaer Okur, Gurkan iz Reaksiyona.

Ali Ibri stoji uloga, ajme, ajme. Ja ću za svaki lik kojeg glumi Ibro reći da je uloga koja je pisana za njega i ni za kojeg drugog glumca na njegom mjestu, ali tako je. Koji god lik je u pitanju ikojeg sam gledala, nikog drugog ne vidim na Ibrinom mjestu. Odličan je. Kao da gledam istog, a totalno različitog glumca.

Svaka uloga je kao pisana za njega zato što ume svaku ulogu da odigra i da postane taj lik. Zato je jeste uvek kao različit glumac, što mu je kod mene velika prednost. A opet kad vidiš njega privatno nema nikakve veze sa svim ovim likovima.

Ne mogu shvatiti da su na plakat išli s tri sloja odjeće. I po ovij vrućini ovakvim čizmama. Mora da mu je bilo vruće na snimanju. Nadam se da je bilo dobro hlađenje,

Ilnur više voli da obkači muškarce nego da ih svlači, napalim, ona je najveća koska ikada koju nam je Caga uvalio.

To najzanimljivije ne pretpostavljam ono ispred hladnjaka.

Znaš me. lol!

Pametan je on, a i predobro je obučio svoje momke. Ja sam već mislila da Duygu to neće nikad naći. Još je lijepo pita ima li što i ona ništa. Ja bih bila sve pretražila na sebi ako on sumnja da bi moglo biti nešto kod mene.

Izuzetno j pametan, u petoj je baš ispao pametan, ali ljudi oko njega baš i nisu, pa jebi ga. Ali bar scenarista ne pravi glavnog lika glupim da ne bi shvatio neke stvari koje ne treba da shvati, nego namesti okolnosti tako da se ovaj drugi izvuče.

Zeynep su prikazali kao da je ingeligentna, tamo postavlja pitanja Yavuza, a ponaša se najveća glupača. I uopće ne vidi što Oguz radi zbog nje. Nije poštena prema njemu. Baš me zanima što je on toliko teško napravio.

Pod izgovorom majčinstva su je em napravili glupom em lošom majkom. Dobra majka ne izlaže svoje dete ospasnosti da bi ga videla, nego pristaje da ga i ne vidi samo da bude na sigurnom.
Ona se petlja u stvari u koje se ne razume i zato ispada glupa.

Da je bolja glumic bilo bi mi žao da nema puno više ljubavi i scena. Ovako mi je samo Ibro presladak, ali kemije među njima ne vidim.

Da mui je Nehir partnerka bilo bi mi krivo što nema više ljubavnih scena, a ovako nije. Nije ni Nehir neka glumica, ali ona mi nije antipatična ko ova.

Bi arada, Erdal Besikcioglu je pravi pogodak za ovu ulogu. Super je glumac i ne pravi Yavuza antipatičnim. Ionako je neprijatelj, još da su izabrali nekog natipatičnog glumca, bilo bi nepodnošljivo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sun Jun 10, 2018 11:09 am

Назад на врх Go down
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    

Назад на врх Go down

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo
Назад на врх 
Страна 38 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo