Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!

HomeРегиструј сеПриступи

Share | 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo

Go down 
Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica

Broj poruka : 15236
Datum upisa : 08.05.2015

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sat Jun 09, 2018 4:26 pm

Ako je točno, onda se nadam da Burcinin lik ima veze s Hakanom, i da će imati puno scena.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sat Jun 09, 2018 4:27 pm

Ova serija baš vuče da gledaš dalje. 

U kojoj epizodi nema više Ibre?!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sat Jun 09, 2018 7:07 pm

Odgledala sam i treću. 

Volim Oguza.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sat Jun 09, 2018 7:27 pm

Ne znam hoću li te baciti u očaj, ali ni u ovoj seriji nije nešto pretjerano ljubavne priče. 

Ali Ibri stoji uloga, ajme, ajme. Ja ću za svaki lik kojeg glumi Ibro reći da je uloga koja je pisana za njega i ni za kojeg drugog glumca na njegom mjestu, ali tako je. Koji god lik je u pitanju ikojeg sam gledala,  nikog drugog ne vidim na Ibrinom mjestu. Odličan je. Kao da gledam istog,  a totalno različitog glumca. 

Ne želim pretjerati i biti u većoj predanosti jer prvo želim prokomentirati. Da opet ne bi bilo greška koje sam krivo pokopčala. 

Tako da sam ja odgledala 2. i 3. Pa ti kad stigneš, javi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sat Jun 09, 2018 7:54 pm

Koliko smo mi pljuvale, uopće nije totalno loše.

A značenje tetovaže niti želim znati niti je lijepa.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sat Jun 09, 2018 8:06 pm

Ovo dvoje malih iz BH mi je stvarno preslatko.

https://instagram.com/p/BjvD6EFHyLl/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sat Jun 09, 2018 8:39 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Broj poruka : 10317
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 34

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sat Jun 09, 2018 10:22 pm

E pa posto sam se naspavala sad mogu da se bacim na Oguza.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sat Jun 09, 2018 10:25 pm

Burcin je sigurna, bila je danas na slikanju. Odusevljena sam, cok je volim. Nadam se da igra neku lujku, njoj takve uloge najbolje stoje i nadam se da ima sto vise scena sa Cagom. Ovo je jako prijatno iznenadjenje.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sat Jun 09, 2018 10:25 pm

U drugoj sezoni je jos bolja postava nego u prvoj. Kada li cemo mi gledati tu drugu sezonu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sat Jun 09, 2018 10:28 pm

Ibro nije stavio kacket, ali nije ni morao, ok je ovo, porasla mu je kosa sa strane. Ocekivala sam mnogo gore.
Tetovaza no comment.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sat Jun 09, 2018 10:29 pm

Hahaha ovi mali ko veliki, selfiji sa partnerom falan filan. Mnogo su slatki. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sat Jun 09, 2018 10:32 pm

Samo se ti baci na njega. Ja sam pospana za dalje gledati. Ovo ne možeš gledati na pola oka.
Mislim, ni radnju ni Oguza. lol!

Meni se jako sviđa postava za drugu sezonu.

Moguće da će ići odmah nakon, ne znam kako im druge serije imaju prikazivanje, ali s obzirom na to da je po sezoni samo 10 nastavaka možda ne naprave veliku pauzu. Bilo bi glupo da je tek dogodine. Onda ne bi žurili snimati, nego bi čekali da bude kako je prošla serija u svijetu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sat Jun 09, 2018 10:35 pm

Je, skroz je ok, a mogao je majicu s rukavima. :P

Meni su baš preslatki njih dvoje. Zato sam i rekla da će kasnije glumiti par. Pogle kako on nju grli. Ili kako je u onoj sceni tužan što odlazi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sat Jun 09, 2018 10:37 pm

Kad su pre uspeli da se posvadjaju za Boranovim fanovima. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sat Jun 09, 2018 10:40 pm

Što je sad bilo? Podnesi mi izvještaj. Nisam u toku, nisam ih pratila popodne jer sam gledala seriju.

Последњи изменио Poncha дана Sat Jun 09, 2018 10:41 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sat Jun 09, 2018 10:41 pm

Zato sam se ja naspavala, inace nema sanse da se poveze ako nemas koncentraciju.
Znaci kazes Oguz rastura.

I ja mislim da ce ici brzo posle prve, inace sto kazes, ne bi zurili sa snimanjem, a pogotovo mislim da ne bi zurili sa slikanjem.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sat Jun 09, 2018 10:43 pm

Ja sam noćas spavala jako loše i danas sam cijeli dan pospana. Tako da san tako pospana gledala epizode. Ali bilo mi je zanimljivo pa nisam zaspala. 
Druga opet ima tako peripetija, i kao da su ni falilo neki dijelovi, ali treće je već vise glatko išla.

Rastura Oguz. Pravi je. Cok mi se sviđa.

Upravo to.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sat Jun 09, 2018 10:44 pm

A njegovi fanovi su klinci pa lupaju, a Cagini su agresivni kao i obicno i moraju da odgovore.
Te Caga ne zna da glumi, te neka bude sto vise Boranovih scena posto je Caga netalentovan, te to je Netflixova nije Cagina serija, valjda ne mogu da podnesu sto Boran nije basrol. Oni odgledali jednu Boranovu seriju i sad je on za njih valjda svetska zvezda broj jedan i najbolji glumac.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sat Jun 09, 2018 10:46 pm

Aha, znaci i druga je sa peripetijama ko prva.
Ja cu da odgledam drugu i trecu, ako stignem i cetvrtu, posto ces ti verivatno gledati sutra u toku dana.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sat Jun 09, 2018 10:47 pm

Nego posto smo danas kod body languagea, ima li nekog presvlacenja?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sat Jun 09, 2018 10:50 pm

Je li u prvoj ronio? Ako nije, onda ima. Ali ovo sto ima je opet u marku čini mi se.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sat Jun 09, 2018 10:53 pm

Ok, jasno mi je s kojim fanovima imamo veze. Dobro, poznajući Cagine, ne čudi me da su reagirali. 
Šteta, oni trebaju shvatili kako se serija zove i tko je nositelj i glavni lik.

Pa onako, zapetljano je još uvijek, ali se kristalizira malo.
A uostalom, mislim da ćeš i ti skužiti odmah Za jednog lika.

Može. Odgledaj ti koliko uspiješ noćas. Dugo ti traju epizode, puno vide od dva sata.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sat Jun 09, 2018 11:05 pm

Nije u prvoj ronio, skakao je iz helikoptera i presvlacio se u mraku.

Yani, kao i za Icerde prvo je on izabran pa tek onda svi ostali. Prema tome, sve je jasno.
Ma neka pricaju sta hoce, odgovor ce dobiti kad pocne serija.

Tamam, odoh onda da gledam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Sat Jun 09, 2018 11:14 pm

Ja kad ovako odgledam dvije u komadu, ne znam vise u kojoj je što epizodi. Ni što je prije ni što kasnije.
Ok, onda u ovoj roni. I nakon toga se presvuče. Ali slabo je to. Sad se mislim je li još u kojoj sceni i ne pada mi na pamet.

Da. Kao i za Icerde. 

Ajde, uživaj!
Назад на врх Go down
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    

Назад на врх Go down

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo
Назад на врх 
Страна 37 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo