Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 EmptyTue May 29, 2018 12:08 am

Secan kraj mi je trenutno najmanji problem. Mada sam ja sada trebala da placem nad Ferhatovom sudbinom, a ne da se nerviram. Sve je toliko nelogicno da je to strasno. Hajde Yigit je saznao da je Yeter bolesna pa nije hteo da vrsi pritisak, ali koja je logika da Gulsum ne sazna istinu? Sta su time dobili?

Svi ostali su doveli do kraja serije na celu sa Birgorenom, tako da sta ima njima da se zahvaljuje. Mada Birgoren je u odnosu na ove tri majstor, ovo bi svako ko je gledao seriju bolje pisao od njih.

Kada su krenule da otkrivaju Namika znale su da je kraj, znaci posllednje cetiri epizode. Imale su dovoljno vremena za sve.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 EmptyTue May 29, 2018 12:11 am

Da, jedna od glupaca. Ja im znam imena, zapamtila sam da se slucajno ne zajebem da gledam neku njihovu seriju. Prikljucila sam ih Birgorenu, Sirmi Yanik i Makbule Kosif na crnoj listi.

I ja sam ocekivala da ce se javiti i da ce nesto napisati za kraj.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 EmptyTue May 29, 2018 12:14 am

Znala sam da će mi razbiti san. Yuh. 

A ne da mi se  seriju uopće spominjati.
A preumorna sam da gledam snimke s proslave rođendana i puhanja svjećica jer je sve tamno i ništa  ne vidim. Valjda će netko drugi biti od volje za njuškanje. 


Drago mi je da je Ferhat sretan, ali toliko toga mi ne uklapa se u priču. Dođe mi da prebrojim sve ili barem neke nelogičnosti, ali nemam volje.

Trebali su makar sve raščistiti. Ovo s Gulsum je vrhunac gluposti. Kao i Cuneyt koji je ostao miran i surađuje. Hahahah

Ni ne treba nikome drugome zakhvaljivati. Meni je drago da je spomenula Ibru. 

Da, ali one ne znaju poredati važnosti uš etiku. Ne mogu vjerovati ni dalje kako je loše odrađeno ovo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 EmptyTue May 29, 2018 12:15 am

Pametno. Samo sto bi Mihanovića lista scenarista onda bila podugačka.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 EmptyTue May 29, 2018 12:19 am

Možda i bolje da se nije javio. Ja mislim da je i on u čudu gledao sto su mu pripremile. U zadnjoj je epizodi trebao pet puta vise učiti tekst jer ga je i imao pet puta vise. A o logici da ne govorim. Toliko je puta se isprevrtao u liku da je dobro znao sto glumi. Da je promijenio glas još sto puta ne bi bilo čudno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 EmptyTue May 29, 2018 12:28 am

Što se tiče Cage, pogledala sam opet i nigdje ga nisam vidjela, ali sve mi je tamno, a moje oci umorne. 
A videa su očajne kvalitete. 

S obzirom da je cijela ekipa tamo, da je u Istanbulu vjerujem da bi i on negdje bio. Ili jako vjesto izbjegava tolike kamere. 

A ako je Ilknur tamo, i snima onda vjerojatno Engin nije.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 EmptyTue May 29, 2018 12:30 am

Sa tim što je Ferhat na kraju srećan bih se ja nekako izborila. Rekla bih propatio je u životu, možda i nije loše što je iipak srećan. Čak ni nelogičnosti nisu toliki problem koliko je problem što je toliko toga ostalo nedorečeno. Na kraj userije se otkrije uvek sve i onda gledamo reakcije likova na to. Sa Julide je čak moglo da ostane sve ovo isto, samo je trebala da prizna Asli na kraju prošle epizode kada je zatvorila u kuhinji da je ubila Cema i idil. To su dve rečenice. I još je Gulsum mogla da sazna da je Ferhat Namikov sin. Mi smo ovu seriju gledali mesecima, zaslužili smo da vidimo normalan rasplet priče.

Njega su najviše izmučili, čovek jedan dan igra jedan lik, drugi dan drugi. U celoj karijeri nije odigrao ovoliko likova koliko je odigrao u ovoj jednoj seriji. Sigurno se i on na kraju zapitao je li ovo Ferhat kojeg igram mesecima, bu ne?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 EmptyTue May 29, 2018 12:32 am

Caga je možda već otišao na jahtu, možda je zato i bio onaj party od pre neki dan da se pozdravi sa svima pre nego što ode na odmor.
Može čak da bude da je otišao i u Ameriku, ali ne znam da li sada ima zabranu izlaska iz zemlje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 EmptyTue May 29, 2018 12:39 am

Ma ja bih prihvatila sretan kraj bez obzira koliko možda nije pošten, ali Ferhat je zaslužio biti barem malo sretan. Ali da su onda rasprltljalinsve do kraja i da se sve saznalo. Bar da bude sve u stilu. A ne ovako, potpuna bajka. Ali nedostaje začina. Mogli su napraviti da Derhat manje govori, a da se sazna sve. 

Iznucili su Ibru svjetski. In se cijeli dao seriju. A u ovoj epizodi je po ne znam koji put trebao biti drugačiji. Dopizdilo je i njemu. 

Nekako mislim da nije za Ameriku još. Mada tko zna. Ako je Mali isao natrag možda je i on s njim. Lani su tako skupa otišli nakon sto je ovaj posjetio Tursku. 
Ali i pitanje je može li van države. Meni je malo čudno da nema nigdje vidljivog ni Engina ni Cage ni Umuta. Ako ih do sutra nitko ne iskopa, onda je Caga otputovao. 
Ajde pogledaj na slici tko se točno u plavom nalazi iza Pabla. Ne vidi se dobro.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 EmptyTue May 29, 2018 12:40 am

I da, tokom serije sam toliko htela da se Ferhat i Gulsum pomire, da se Ferhat i Yeter pomire, ali Gulsum i Yeter su toliko unistili da se ni tome nisam obradovala. Scena Yigit, Gulsum, Ferhat bi bila mnogo emotivnija da poslednje tri epizode Gulsum nije bila toliko iritantna.

I umesto sto je Gulsum bila trudna na kraju, bolje da je Hulya.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 EmptyTue May 29, 2018 12:43 am

Evet, slažem se. Ili da je barem saznala da je Ferhat Namikov i da njega sve još vise zato boli. 
Ovako je sve mlako bilo. Ali bi scena bila super kad je ona s njim dok se oblaci za vjenčanje. Braća zajedno.

Ferhat i Yeter je meni scena bila dirljiva, ali mi je išla i na živce. Da on nije došao ona bi otisla s Naimkom.

Bas. Jadna Hulya ništa, a ovi već drugo dijete. Što su htjeli time reci, da ovi spavaju? Možda da je Gulsum saznala u međuvremenu. Ma... a Necdet i Mert Baris iste veličine.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 EmptyTue May 29, 2018 12:47 am

Upravo sam vidjela dvije druge slike s rođendana, ali ni tamo nema vidjljivog Cage niti je na ijednoj slici on označen.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 EmptyTue May 29, 2018 12:51 am

Vala i u bajci se na kraju sve raspetlja, samo kod ovih glupaca nista.

Verujem da mu je dopizdelo bas zato sto se ceo dao. Najgore je profesionalnom coveku kad radi sa ovolikim neprofesionalcima i amaterima.

Ako snimanje pocinje na priner za mesec dana i ako mu he dozvoljen izlazak, moguce da je otisao da se skloni od celog haosa.
Da, nema ni Umuta, njega sam zaboravila. Seckin je tu, a nema ni Derye, Ilknur tu, nema Engina bas su se podelili.

Vidi se samo celo ovom iza Pabla, tako da nema sanse da procenimo ko je.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 EmptyTue May 29, 2018 12:53 am

Idem da pokusam da zaspim, ne mogu vise da se nerviram zbog glupih scenatista.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 EmptyTue May 29, 2018 12:59 am

Bas to. U bajci svatko dobije zasluženo i sve se sredi, a ovdje je ostalo na pola.
Čime se recimo Ferhat bavi. Otvorio restoran?! Od čega Abidin zivi?
Yigit se vratio na posao, tako sam bar shvatila. Ali sto je s Ferhatom i Abidinom nakon sto je Naimik pao. Kako to da nitko nije povezao Ferhata ni s čim. Što je onaj novi Savci došao k njima?!

Amaterima bas. 

Gdje god da je otišao, ako je otišao, dobro je napravio. 
Ja sam odmah prijetila koga nisam na prvu vidjela, a sad zašto nisu tu, ne znam. Ilknur je tu i ovaj novi Cem s kojim je nerazdvojna zadnje vrijeme. Sto kažeš, od starih parova došao je po jedan. 
Mislim da je Umut otputovao nekud s Tubom. 
A Caga, Engin i Duygu su mi nepoznanica. 

Da. Čelo i obrva, ali ne mogli na temelju toga ništa reci.


Последњи изменио Poncha дана Tue May 29, 2018 12:59 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 EmptyTue May 29, 2018 12:59 am

Idem i ja. Ali sam bas nekako njah.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 EmptyTue May 29, 2018 1:05 am

Birce se osisala zato sto je donirala kisu LOSEVu. Lep gest.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 EmptyTue May 29, 2018 1:07 am

Nisam znala za to.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 EmptyTue May 29, 2018 1:13 am

Ferhat ima para sigurno, tako da zive od toga, ali rekao je da ce da otvori restoran, Asli ce da se vrati na posao posle porodjaja, i to je Ferhat rekao u razgovoru sa Yeter.
A Abidin i Gulsum su poslednji put pricali o otvaranju stolarske radnje, samo mi nije jasno zasto s obzirom da je Abidin studirao u inostranstvu, mogao bi da otvori firmu.

S obzirom da je Cucu precutao sve, protiv Ferhata nema dokaza. A i tuzioci Yigit i ovaj novi su svesni cime se Ferhat bavio, ali niko nije hteo da cacka.

Duygu bi mogla da bude na setu, Engin u Americi, a Caga ne znam. Saznacemo uskoro.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 EmptyTue May 29, 2018 1:13 am

Ja sam sad videla medju fanovima, ne znam kako su oni saznalo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 EmptyTue May 29, 2018 1:30 am

Evo ga Minik live, cekaj da vidim sta ce da prica.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 EmptyTue May 29, 2018 1:30 am

Vazno da sam ja otisla da spavam. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 EmptyTue May 29, 2018 1:57 am

Nije Minik rekao nista posebno. Neka sto vodi stranicu na ig i stalno zamajava fanove kako ima informacije iz privatnog zivota glumaca se prikljucila njegovom liveu pa je nju isprozivao.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 EmptyTue May 29, 2018 1:58 am

Inace vecina fanova koji su hteli srecan kraj su bas nezadovoljni krajem i epizodom kao i mi. Znaci da definitivno nije problem u srecnom kraju nego u nacinu na koji je napisan.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 EmptyTue May 29, 2018 4:25 am

Aha. Onda je možda i otvorio restoran, a da para ima to znamo. Vidim kako ih je sve pogodilo kad i dalje žive u Namikovoj kući, ali dobro. 

Ali i dalje mi nije jasno kako je Cucu prešutio sve. Valjda da sebe ne uvali još i vise, mada pojma nemam ni zašto je on sve točno kažnjen. Za Cema i ništa vise?
A oba savcija isto sve pošteno rade, nema što. Oni su uhvatili Namika, Ferhat je dao ruke u tome i odmah mu se gleda kroz prste. 
Ali dobro. I ja tražim logiku u totalno nelogičnom scenariju u poslijednjih koliko epizoda.

Ne znam je li bila na setu, moguće, ali ako je Pablo tu, mogla se i ona izvuci sa seta ili kasnije pridružiti jer je ovaj rođenan do maloprije trajao. Ali koliko vidim, nije se pojavila. A Iliyas je postavio puno slika i ni na jednoj se ne vide ovi koje nismo od starta vidjele iz čega ja zaključujem da nitko od njih nije došao. 
Ne vjerujem da su bili tamo da Iliyas se ne bi i s njima slikao. Pa čak je i Ali Atay bio i s njim se Iliyas slikao.
Vidjet ćemo u koje će vrijeme biti aktivan Engin pa pontone možda možemo zaključiti. 
Ali mislim da je Caga definitvno nekamo otišao. 

Svakako lijepo od nje, nebitno kako su saznali. Ali nije da me toliko čudi, vidjela sam da je uključena u to.

Aha. Minik je ogadio ovu. Aferin. 

Pa zato sto je kraj smrduljan kao da su čuli da je kraj kad su već imali napisanu epizodu pa su ispreturali sve i napravili nešto bezveze, zapravo glup kraj. Ne bi ovako ni da daš djetetu u ruke da napise seriju. Pola stvari ostalo visiti u zraku. I to ne mislim na neke sitnice koje bi učinle da serija bude ljepša i bogatija detaljima, nego osnovne stvari. 
Ne bi čivjek vjerovao da glavnu tajnu neće saznati pola postave, za malog Necdeta nitko ne zna osim Abidina i Yeter...  I to pola epizode je išlo tako kao da su samo nabacane scene i skakali se od jednog do drugog, bez one fine linije između.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 4 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo
Назад на врх 
Страна 4 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: