Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 EmptyTue Jun 05, 2018 5:52 pm

Htela sam samo jednu sliku, ali onda sam skontala da jedna ne pokazuje dovoljno faza kroz koje sam prošla listajući sve ove strane i slike. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 EmptyTue Jun 05, 2018 5:53 pm

Tamam tamam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 EmptyTue Jun 05, 2018 5:54 pm

Opet ovi! 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 967710_FF-_AFA8-4_FA7-8984-2268_A7_E6_A7_A9
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 EmptyTue Jun 05, 2018 5:54 pm

Vrati ti opet bolje Cagu, šta ima ovi sad da nam kvare utisak.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 EmptyTue Jun 05, 2018 5:58 pm

Neću vise. Sramota koliko sam natipkala. Čak se i tvom Kozlovskom smučilo. Žao mi ga je, ipak je on dobar čovjek, kolegijalan. 
I Ibri neće biti svejedno, bit će ljubomoran na Cagu, ali što ću mu ja. Jest da sam planirala odgledati popodne Fetiha, ama Caga je en onemli. Tako da od filma ništa.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 EmptyTue Jun 05, 2018 6:01 pm

Nije to, nego nemaš više uglova iz kojih nisi kačila, pa se sad vadiš. lol!

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 EmptyTue Jun 05, 2018 6:04 pm

Aj kad ti nećeš, ja ću. lol!

Poncha ::

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 De7qS0VVQAAYhT-?format=jpg&name=medium

Meni je ova najbolja.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 EmptyTue Jun 05, 2018 6:07 pm

Nemoj dva puta ponoviti. smeh


Evo kako su oni došli do slika u HD. Ako sam dobro skužila. 
Slali su novinaru iz Habertura da im pošalje?! Čak su se dopisivali s njim kasnije.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 De7oR9VVQAAPxhp?format=jpg&name=900x900

Ako ovo nije blef novinara da ga ne tlače više, ništa od mog videa sklekova. Ali hajde neću biti nezahvalna. 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 De8Gn0pXkAI9Uni?format=jpg&name=small
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 EmptyTue Jun 05, 2018 6:08 pm

Ja tu sliku ne smijem vise komentirati.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 EmptyTue Jun 05, 2018 6:11 pm

Sara neće ni stići do ovde, srčka će je uhvatiti već kod prethodne strane. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 EmptyTue Jun 05, 2018 6:13 pm

Neće valjda. Ako sam ja preživjela kad sam ugledala. Jest da me nešto preskakalo...

Ali njoj je duplo. I Kivo je tu. U manjim količinama, tabi ki, ali je prisutan.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 EmptyTue Jun 05, 2018 6:16 pm

Zato ti i kažem, ona je gotova. Jao, to, moram da nađem neku facu od Kozlovskog kao reakciju na ono njeno da bi bilo lepo Kivo i Basak da dobiju dete. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 EmptyTue Jun 05, 2018 6:17 pm

Ajde bas me zanima ta faca.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 EmptyTue Jun 05, 2018 6:27 pm

Usporedba.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 De8Ni61VQAARES_?format=jpg&name=900x900

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 De8Ni6XX4AAdPph?format=jpg&name=900x900
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 EmptyTue Jun 05, 2018 6:29 pm

Definitivno ova. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 1wicrE0AcIQ
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 EmptyTue Jun 05, 2018 6:30 pm

Caga je definitivno najlepši leti.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 EmptyTue Jun 05, 2018 6:32 pm

Ma Kozlovski, da ja tebi objasnim. Da mi se ne čudi i rastvaraš oči. Sara zna koliko Kivo voli Basak i koliko bi bio dobar otac i onda im želi dijete. Basak je dama, žena sa stilom i voli Kivu i pristaje mu. Sara ga rado dijeli s njom. A ni Basak nije ljuborna. To ti je. Ipak je Kivo pao na treće mjesto kad su se pojavila ova dva.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 EmptyTue Jun 05, 2018 6:33 pm

Gle nje sad. smeh


Nego, Sara je bila ovdje, a nije se javila. Saro, dišeš li?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 EmptyTue Jun 05, 2018 6:36 pm

Fino si se ti ispričala sa Kozlovskim, baš počinjete da gajite lep odnos. smeh
I šta ti je smešno? lol!

Ja ti lepo kažem. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 EmptyTue Jun 05, 2018 6:39 pm

Pa je. Sa Stankom sam se isto dobro slagala, i s ovim izgleda trebam. Ali kako se on svemu iščuđava trebam mu na tanane objasniti. Da ne bude lišen neke informacije. Ipak je on yeni ovdje, došao je kasno. 

Ništa. Tvoj zaključak. Moj Caga je uvijek najbolji. 

Plašim se već sad.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 EmptyTue Jun 05, 2018 6:42 pm

Evo Rusija protiv Turske vodi 1:0. Yuh, Turci, igrajte. Neće bas valjda Rusi dobiti. 

Govorim o nogometnoj utakmici.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 EmptyTue Jun 05, 2018 7:06 pm

smeh smeh smeh
Dobri odnosi sa oba zeta.

Pa dobro, ne sporim ništa, ali meni lično leti uvek najbolje izgleda.

Bravo za moje Ruse! jupi
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 EmptyTue Jun 05, 2018 7:08 pm

Yani, pa upravo to. Zetove držim kao kap vode na dlanu. Samo ne znam kojeg da više sad držim. 

Pa naravno kad ljeti ima manje odjeće na sebi, yani. Logično. I on voli more pa je opušten. 

Tvoje?! Dobro je. Ja sam uz Turke i kad gube.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 EmptyTue Jun 05, 2018 7:10 pm

Hahaha opet isto kao juce, tek kad sam dosla do kraja 20. vidim da ima jos dve.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 EmptyTue Jun 05, 2018 7:11 pm

Jesam ja rekla?
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 22 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo
Назад на врх 
Страна 22 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: