Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 EmptyMon May 28, 2018 10:45 pm

Asli se porodila.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 EmptyMon May 28, 2018 10:49 pm

I sto reci?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 EmptyMon May 28, 2018 10:49 pm

Počela sam se smijati.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 EmptyMon May 28, 2018 10:49 pm

Serem vam se u kraj i u scenario, to je jedino sto mogu da kazem.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 EmptyMon May 28, 2018 10:50 pm

Da počnem već sad nabrajati ili da čekam son?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 EmptyMon May 28, 2018 10:50 pm

Hahahhahaha
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 EmptyMon May 28, 2018 10:51 pm

Inamiyorum.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 EmptyMon May 28, 2018 10:51 pm

Ferhat Aslan je ionako umro jos kad zu ove glupace dosle, ali u ovoj epizodi su ga definitivno sahranile. Jer ovo nije Ferhat, ovo je neki potpuno drugi lik.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 EmptyMon May 28, 2018 10:52 pm

Ovo Ferhata nije vidjelo. Vidiš da se ja cijelu epizodu bunim. Jedino ga Ibro izvlači koliko-toliko jer odvraća od teksta dok ga gledam. Ferhat cijelu epizodu laprda, totalno drugačiji od onog kakav je.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 EmptyMon May 28, 2018 10:53 pm

Dobro sam ja rekla. Završit će epizoda a neće se saznati ništa. Hahhha
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 EmptyMon May 28, 2018 10:55 pm

Toliko nepostovanja prena gledaocima i glumcima jos nisam videla. Stvarno sramota. Ok, ja smatram da je trebao nestecan kraj, oni su smatrali da je bolje srecan, ali bar taj kraj da su napisali kako treba, nego ovako. Bukvalno su sve upropastile.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 EmptyMon May 28, 2018 10:57 pm

I gde je Kadriye Kenter? Zena je tu od prve epizode, nisu se udostojile da napisu Handan scenu od dva minuta u zadnjoj epizodi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 EmptyMon May 28, 2018 10:58 pm

Poslednji put sam ovako bila razocarana i besna posle zadnje epizode Icerdea. To su dve serije sa najglupljim krajem.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 EmptyMon May 28, 2018 11:04 pm

I gde je Caga? Svi su tu Ilknur, Hazal, Seckin, Aras, Pablo...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 EmptyMon May 28, 2018 11:17 pm

Samo sam čekala da napišu son pa da kažem da je ova serija najveća bajka u turskim serijama. Nijedna komedija joj nije ravna. I to se dogodi kad uvalis toliko scenarista koji se pogube u svemu.

Ok. Ferhat je izliječen. Ama sto je ovo? Ferhat je napravio toliko sranja, a pomilovan za sve. Cuneyt ga nije otkucao?! Nije se saznalo ni za što...
A ovamo Gulsum trudna, svi oprostili Yeter, Vildan se spanđala s novim savcijem. Dolazi kod njih u kuću, s malom Ozge koja nam ostaje otvorena opcija. 

Ova epizoda kao da je druga serija u pitanju. Kao da su ostavili otvorenim da idu u novu sezonu i kao da su samo prekrojili kraj. 
Točno sam pretpostavila da je mali Ozgur koji slika zadnja scena. 

Nered bizim Ferhat? Ok, izliječili su ga, ali gdje je njegov gard? Nešto malo... Od garda je ostalo to da je odlučio inatiti se pa dao sinu ime Baris. 
Koja nagla promjena u njega. Sto mi cijelu sezonu gledamo, a sto gledamo u zadnja dva nastavka? 
Ok, neka im je sa srećom, ama... Ostalo mi nešto u zraku. Pola toga. 
Ne znam da li da počnem nabrajati ili ne. 

Tamam. Salak Asli je u pravu, nije salak. Ah be, Ferhate. Papučar si postao, ali znali smo i prije da te Asli vrti oko prsta. 

A i glupi su s postavljanjem slika danas. Vec smo vidjeli zaprljanog Ferhata, znali smo da se izvukao. Ni veću napetost ne znaju postići. 
Kao da su amateri. 

U ovoj je epizodu jedino smisleno bio Ibro. Sve drugo njah.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 EmptyMon May 28, 2018 11:18 pm

Yok, yok, dok ih dobro ne ispljujem neću se smiriti. Taj lik je pisan i igran do najsitnijih detalja, na osnovu Ferhatovog lika je mogla da se piše psihološka teza, kako možete da dođete i sve to uništite za nekoliko epizoda, stvarno mi ne ide u glavu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 EmptyMon May 28, 2018 11:24 pm

Vidjela sam da su svi na rođendanu, ali nisam istraživala vidi li se negdje u prikrajku Caga. Ali na prvu mi se čini  da nema ni Cage ni Engina ni Umuta ni Duygu. U ZSK Kantin su. A Iliiyas se sigurno druzi s Duygu. 
Cijeli dan mislim da je Caga otputovao. Ako ga ne vidmo negdje stvarno ću to i potvrditi.


Ali sludio me SBA ne mogu sad njuškati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 EmptyMon May 28, 2018 11:39 pm

Dobro si rekla. Nestala Kadriye. Sramota. I sto bi s njom na kraju?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 EmptyMon May 28, 2018 11:45 pm

Na kraju je ipalo da je Namika došla glave upravo Yeter. A Cuneyta isto žena. 

A sve ostalo piši propalo. Mogao je biti štetan kraj, ali je ovo trebalo biti bolje napravljeno. 

Jedino je ostalo to da Ferhat je mogao izvuci Namik vani, a nije htio.

Ne znam postoji li ijedna serija koja me ovoliko razočarala i u kojoj je toliko stvari ostalo nedorečeno i glupo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 EmptyMon May 28, 2018 11:46 pm

Pre svega je epizoda bila glupa, sve nabacano. Kada su došle sve su upropastile još više ali su bar AsFer scene pisale tako dobro sam sam ja posle nedelju dana gledala te scene ponovo i ponovo sve do sledeće epizode. Poslednje tri epizode ni to. Julide, Cuneyt, Julide. Hajde pisale su Cuneyta toliko, u ovoj epizodi samo dva minuta, i sad mi treba da poverujemo da je Cuneyt otišao u zatvor mirno i da nikoga nije otkucao.
Namik se zapalio, možeš misliti. Namik je baš čovek koji bi izvršio samoubistvo.

Ozge su napisale i prestale da pipu o tome, ako im više nije trebala ta tema što bar nisu rekli da je sve Cuneytova igra, nego nam je uvalili dva minuta pred kraj. Čak su i set radnici pre neki dan u uključenju uživo rekli da je to sa Ozge bilo glupo. Evo, Birvce se zahvalila Semi i Eylem, ostale scenariste ni da spomene. U pravu je žena, em su uništili svi zajedno lik koji je igrala, em su pisali tolike gluposti da verujem da se i glumcima smučilo dok su čitali scenario.

Ali za Ferhata stvarno ne mogu da verujem šta su uradile. Od kada su došle pisale su sve što Ferhat nikada ne bi uradio. Izlečenje je jedno a Ferhat koji se ponaša kao princ na belom konju je drugo. Ovo nije bajka, ali one su izgleda metaforu pogrešno shvatile. Cijj priče je bio da Ferhata ljubav izleči, a ne da bude živeli su srećno do kraja života.

Komentar na celu seriju, likove i scenariste ću da napišem sutra, počela sam, ali previše sam nervozna da bih napisala nešto smisleno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 EmptyMon May 28, 2018 11:50 pm

Da nisu znali da se serija završava nego da je naprasno ukinuta, mogla bih da razumem, ali imali su toliko vremena, mogli su da smisle kraj. Što je najbolje, to im uopšte ne bi oduzelo toliko vremena, trebalo je da se sazna da je Ferhat Namikov sin i da se sazna da je Julide ubila Cema i Idil.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 EmptyMon May 28, 2018 11:55 pm

Bez srama jos napisala poruku gledaocima. Idi bre zeno gde god vidim vasa imena sigurno je da cu prebaciti program.

https://twitter.com/duygu_nisanci/status/1001207531346284544?s=19
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 EmptyMon May 28, 2018 11:57 pm

Ibo gde je oprostajna poruka bebegim?
Ili bi mozda i on najvise zahvalio sebi pa mu glupo da javno napise? lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 EmptyMon May 28, 2018 11:58 pm

Je li ti meni vjeruješ da ja nemam uopće volje pisati koliko mi se smučilo sve. Ja kao da sam gledala večeras nešto drugi. Gdje je Ferhat kojeg ja poznajem?! Bas me neka nervoza uhvatila. Ok, sretan kraj. Dobro. Prihvaćam logičan sretan kraj, ali sto je ovo. Nema nikakvog smisla da se sve nije otkrilo prije kraja. Zar Iva tupva Gulsum još ne zna da joj Abidin nije ništa. U kakvom je svojstvu došla Ozge kod Ferhata?!
Kako je Yigit mirno prihvatio da je Yeter znala da je ovaj ubio Necdeta. Meni ništa nije jasno. Ja kao da sam pala s Marsa i nisam gledala 31. epizodu prije. 

Birce je zahvalila njima i drago ni je sto je samo njima. Drugi neka se zapitaju zašto nije njima posebno. 
Ovi ne zaslužuju da in se zahvali. Usrase joj lik totalno. 

Meni oni djeluju kao da su saznali usred pisanja zadnje epizode da je to kraj serije. Meni ne ide u glavu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 EmptyTue May 29, 2018 12:01 am

To jedna od scenaristica?! Ja im ni imena ne znam. Znam samo da niti su gledale seriju od početka niti znaju pisati niti su kreativne.

Ma Ibro zna da je on najzaslužniji za seriju, sto će sam sebi zahvaljivati, nije snob. Hahahha
Mada ja sam cijeli dan očekivala da će se javiti.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 3 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo
Назад на врх 
Страна 3 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: