Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 EmptySat May 19, 2018 2:39 pm

Vidim da smo Basak i ja istu stvar gledale.
Meni Harry bas drag i simpatičan. Nekako mi milo zbog njega. 

Ali bome ovaj Beckham je stvarno frajerčina. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 Ddj05IfXUAA4QT6?format=jpg&name=medium

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 Ddj08AJW4AAP0Hr?format=jpg&name=medium
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 EmptySat May 19, 2018 3:12 pm

Slike su mi lijepe, odnosno Ferhatu dobro stoji koznjak. Neka ga ne skida. 
A ozet nisam najbolje skužila, sve još nekako, ali što sad Yeter opet nešto ima?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 EmptySat May 19, 2018 3:27 pm

Protector im danas set, koliko vidim, ali ne znam je li Caga isto ima snimanje danas. 

Zanima me jer ne znam je li s Ilknur i kompanijom na ovom jahanju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 EmptySat May 19, 2018 3:34 pm

Geldim. Hajde da vidimo kakav materijal smo danas dobili.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 EmptySat May 19, 2018 3:38 pm

Hhahahhha Ajde danas nemaš puno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 EmptySat May 19, 2018 5:38 pm

Poncha ::
Saro, istina. Isto tako ja formiran mišljenje o nekim drugim osobama samo na osnovu toga sto mi svaki dan iskače o njima. Ne kažem da vjerujem svemu sto vidim, ali zbog onog sto češće postavljaju stvorim neko mišljenje. Jednostavno o nekim ljudima, kao osobama, nemam neko pozitivno mišljenje, iako su možda dobri u svom poslu, zbog raznoraznih natpisa. Druga su mi kategorija oni čiji sam (anti)talent vidjela neovisno o tome što sam o njima pročitala.
Tako i Cagi. Čitaju svi, točno je. Nije laz da je Caga bio upetljan, ali...

Ne kaže se džabe zza novinare da su sedma sila. Ne verujem ni ja svemu što vidim, ali kada me neko ne interesuje i nemam nameru da ga istražujem, prihvatim kao istinu ono što se piše, što naravno ne mora da znači da je stvarno istina.
Tamam istina je, ali trgovina i rasturanje droge su ipak preteške optužbe i ceo događaj nije takav kad se zagrebe ispod površine, ali mnogi ne grebu, nego usvajaju ovo kao istinu. Zato ako stvarno nisu zlonamerni komentari nekih tamo fanova, nego kad se radi o običnim ljudima i ne mogu da krivim te ljude što tako misle.

Poncha ::
Ma ne ide meni i gotovo. Znaci, očekivala sam Ferhata ludog, jadnog, bez cilja i potpuno praznog i u nemogućnosti da odmah svima prijeđe preko toga szo su mu skrivali istinu, a ovamo scene njega i Asli i još joj govori da ne ide. Ok, drago je meni da je Asli uz njega i da je on uz nju i da ćemo imati scena, ali mi malo ne ide uz sve ono prije. Ali bar da nadoknade propuste.
Ja nisam gledala Aslinu odjeću uopće, nisam pratila, samo sam Ferhata gledala. Ali kad sam pročitala onaj opis ispod fragija stvarno izgleda kao da je Julide na kraju.

Ferhat će zapravo i biti takav koliko uspevam da vidim po fragmanu, ali poštp je ostalo malo do kraja ne može da bude besan na Asli onoliko koliko bi trebao da bude i onoliko koliko je logično.

Hahahaha, ti od početka serije gledaš samo Ferhata, tako da me ne čudi što nisi gledala Asli. Ali po Ferhatovoj odeći nikad ništa ne može da se poveže.

Poncha ::
Saro, ovaj ćeš članak kliknuti! Hahah Nije zapovijed nego me zanima.
http://m.haberturk.com/son-dakika-uyusturucudan-hapis-cezasi-alan-unlulerden-yeni-hamle-karara-itiraz-edecekler-1974033

Tamam, šefice na Vašu zapovest, ipak ste Vi ovde neka vlast. lol!

Yusufov advokat kaže da će uložiti žalbu i da sud nema dokaze da je prodavao i rasturao drogu.

A Seyda je rekla da će podneti žalbu apelacionom sudu, jer je kazna manja od 5 godina.

Poncha ::
Jucer je bilo kara gunler basliyor... her iki oyuncu... Bursin umjesto Cage... Gizemici serija završava...bla bla bla i ono iz ozel Milliyetovog habera.

Allah Allah, šta bi pa su vratili u rikverc. Kad pišeš laži tako bude.
Gizemina serija bi se pre ili kasnije završila, ovaj slučaj je možda ubrzao jer možda nisu hteli negativnu reklamu, inače da je rejting dobar naravno da ne bi završili seriju.

Poncha ::
Ja volim ove Kivine fanove kao i Kivu. Tako nisu napuhani, tako su dobronamjerni. Neki su jedva čekali istaknuti kako je njihov glumac boljeg ponašanja, a Kivini lijepo pokazuju kako se njihov glumac slaže s Cagom.

U nepopularnom trenu oni kače i postavljaju ovaj video. Stavili su prije par sati. Nekidan Ona Kivinica, sad ovi...

Zato što ljudi poštuju Kivin izbor i privatni život. Caga je njegov izbor i deo njegovog privatnog života, kakav god bio on je njegov prijatelj koji mu je očigledno jako drag.
Da su neke budale sad bi rekli sa kim se ti to družiš, kako možeš da imaš takve prijatelje bla bla bla.

Poncha ::
Ovo trebam staviti. Tko kaže da Caga nema reklama i kad za to nije placen?

Caga mnogo vipe reklamira kad nije nego kad jeste plaćen za to.
Ali šta su ovi sve povezali, dan sporta, Cagu i kurs engleskog.

Poncha ::
Vidim da smo Basak i ja istu stvar gledale.
Meni Harry bas drag i simpatičan. Nekako mi milo zbog njega.

Ali bome ovaj Beckham je stvarno frajerčina.

I meni je Harry simpatičan, iako tu porodicu posle Di baš i ne volim.

Beckham je vrh.

Poncha ::
Slike su mi lijepe, odnosno Ferhatu dobro stoji koznjak. Neka ga ne skida.
A ozet nisam najbolje skužila, sve još nekako, ali što sad Yeter opet nešto ima?

Ferhat stvarno bolje da ne skida kožnjak, po mogučstvu i da ga ne otkopčava.

Evo ti ozet na engleskom

https://www.instagram.com/p/Bi9Zyr1HdjD/?hl=tr&taken-by=ibrahimcelikkolgrfans

U ozetu osim Yeterine tajne ne piše ništa novo, sve ostalo smo videli u fragmanima.
Ali nemam ideju koja bi to mogla da bude Yeterina velika tajna.

I nešto razlišljam ako ne piše u ozetu, možda Ferhat ipak nije nikoga ubio.

Poncha ::
Zanima me jer ne znam je li s Ilknur i kompanijom na ovom jahanju.

Ako i jeste, sliku sigurno nećemo dobiti. I bolje da ona ništa ne objavljuje, baksuz Božiji. Kad god nas ona obraduje snađe nas svašta.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 EmptySat May 19, 2018 6:07 pm

Pa i jedu sedma sila.
Gerneralno ih ja ne volim, i nikad mi nisu bili pretjerano dragi. Mogu uništiti čovjeka tako lako. 
A po komentaru običnih ljudi, koliko sam pratila na Twitteru, i čak mi se čini da nisu ni fanovi niti antifanovi, nemaju dobro mišljenje o Cagi. A to je zahvaljući tome kako je predstavljeno u novinama. Ali što sad...

A znam da ne može. Jer da je bijesan na nju ne bismo imali toliko scena i ne bi imali kako privesti kraju seriju a da imaju scena dobrih.
Pa što se onda čudis? Hahaha
Ja po Ferhatovoj odjeci nikako ne mogu skontati što je prije, što kasnije. Ajde da je bar promijenio majicu ili nešto pa da mogu skužiti, ovako mi je po odjeci najteže složiti tijek. 

Hahhahahha
Još ću pomisliti da sam stvarno ostvarila autoritet. Hahahah
E sad. Ok, toliko sam shvatila Seydu. Ne znam kakve veze ima to i šta im taj sud moze? U svakom slučaju, samo neka oni ulazu žalbe i to lijepo pipreme. 

Pa što će jadni... Pišu pa dopunjuju pa sami ne znaju sto su rekli. 

To je to. Apsolutno poštuju Kivu i Kivin život. Jedni od zbilja najboljih fanova. Takvi su milina. 
Recimo ja poštujem Caginog Umuta kao njegovog prijatelja bez obzira na sve. I mnoge druge. 

Ali najjači su. Ispod vijesti o Cagi i zatvoru oni okace svoj rječnik. Hhahah 
Zbilja Caga reklamira vise nego za ono kad je placen. 

Ni meni nisu  bas dragi od tada. Znam da sam gledala kad je bila njena sahrana i ostala mi je neka muka. Ali Harry mi je oduvijek bio simpatičan. Ne znam zašto. Kad sam danas vidjela da je vjenčanje, gledala sam. Ženska znatiželja, gledala sam bila i dijelove Williamovog vjenčanja. 
I tako mi ga je došlo milo. O njemu imam tako dobro i pozitivno mišljenje, da je vedar, iskren. U jednom trenutku je,čini mi se, i zaplakao, gledao je u ženu tako sretno... Cijelo ju je vrijeme držao za ruku, milovao. Smješkao se. Govorio joj nešto. Bas mi je Dianin sin. 

Meni je on stvarno vrh. Čak mi je zapeo i komentar na Twitteru. 
https://mobile.twitter.com/yapraksuperbiri/status/997832455737544704
Ali sam primijetila da je žvakao žvaku za vrijeme toga. Ali njemu ništa ne zamjeram. 
Čovjek stvarno gdje se pojavi rastura, bez obzira na godine. Recimo bio i i GC, ali on mi ni uopola nije privukao pažnju. 


Hahhahah
Otkopčat će se.  Hoćemo li se okladiti?

Stvarno ne znam na sto se to odnosi za Yeter. Što bi moglo biti?

Možda i nije. Ajde da vidmo. 

Ne znam. Meni se čini da ova ekipa danas snima, dosta njih je na istom mjestu, ali ne obajavljuju onako kako inače znaju. Ja bih, po nekom osjećaju, iako se ništa točno ne vidi, rekla da su opet na Aycinom mjestu. 
Ali nisam se ja zato pitala je li Caga s Ilknur i ekipom, ama neyse. Galiba nije. Druga četvorka je u pitanju. 
Svakako i da je, bilo bi bolje da ne objavljuje sliku.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 EmptySat May 19, 2018 6:27 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 EmptySat May 19, 2018 7:18 pm

Ok. Pretražujem malo Cagu na Twitteru da vidim sto se danas sve pisalo kad naiđem na ovo. Što ovaj hoće?

https://twitter.com/mehmetberke01/status/997827879848284160
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 EmptySat May 19, 2018 11:00 pm

Poncha ::
Pa i jesu sedma sila.
Gerneralno ih ja ne volim, i nikad mi nisu bili pretjerano dragi. Mogu uništiti čovjeka tako lako.
A po komentaru običnih ljudi, koliko sam pratila na Twitteru, i čak mi se čini da nisu ni fanovi niti antifanovi, nemaju dobro mišljenje o Cagi. A to je zahvaljući tome kako je predstavljeno u novinama. Ali što sad...

Kako znaju da zakopaju nekoga tako znaju i da ga dignu u zvezde. Skandali poznatih imaju rok trajanja i brzo se zaboravljaju. Sada je ovo odjeknulo, za mesec dana se neće niko ni sećati niti pisati o tome sve dok sud ne donese konačnu odluku i novine ne preplave ponovo tekstovi o tome.

Poncha ::
Još ću pomisliti da sam stvarno ostvarila autoritet. Hahahah

Pa sad.... Možda bolje da ideš kod Bondarenkove na dopunske časove za to. lol!

Poncha ::
E sad. Ok, toliko sam shvatila Seydu. Ne znam kakve veze ima to i šta im taj sud moze? U svakom slučaju, samo neka oni ulazu žalbe i to lijepo pipreme.

Ja se u te sudove uopšte ne razumem i šta se na kom sudu radi. U životu nisam ušla ni u zgradu ni jednog suda.

Poncha ::
To je to. Apsolutno poštuju Kivu i Kivin život. Jedni od zbilja najboljih fanova. Takvi su milina.
Recimo ja poštujem Caginog Umuta kao njegovog prijatelja bez obzira na sve. I mnoge druge.

Vala mene Umut uopšte ne interesuje, njegova stvar sa kim će da se druži. O samom Umitu nemam neko ne znam kako lepo mišljenje, ali opet njihova stvar, sigurno da neću da osuđujem Cagu što se druži sa njim.

Poncha ::
Ni meni nisu bas dragi od tada. Znam da sam gledala kad je bila njena sahrana i ostala mi je neka muka. Ali Harry mi je oduvijek bio simpatičan. Ne znam zašto. Kad sam danas vidjela da je vjenčanje, gledala sam. Ženska znatiželja, gledala sam bila i dijelove Williamovog vjenčanja.
I tako mi ga je došlo milo. O njemu imam tako dobro i pozitivno mišljenje, da je vedar, iskren. U jednom trenutku je,čini mi se, i zaplakao, gledao je u ženu tako sretno... Cijelo ju je vrijeme držao za ruku, milovao. Smješkao se. Govorio joj nešto. Bas mi je Dianin sin.

Ja sam se uvek divila Diani, privlači mi pažnju i dan danas kada je neka emisija o njoj ili tekst u novinama i normalno da ove ne volim. Ali William i Harry su nešto drugo,oni su njeni sinovi. William više podseća na nju likom, a Harry karakterno. Tako je vedar i nežan kao ona.

Poncha ::
Čovjek stvarno gdje se pojavi rastura, bez obzira na godine. Recimo bio i i GC, ali on mi ni uopola nije privukao pažnju.

Vala on meni sad izgleda bolje nego kad je bio mlađi. A GC se malo ofucao, ipak on ima dosta godina.

Poncha ::
Otkopčat će se. Hoćemo li se okladiti?

Ne samo da će da se otkopča, nego će i da skine jaknu, to je ustvari najveća drama.

Poncha ::
Stvarno ne znam na sto se to odnosi za Yeter. Što bi moglo biti?

Baš ništa mi ne pada na pamet. Kaže da će isplivati tajna kada Yeter shvati da je izgubila Ferhata, znači da je nešto vezano za Ferhata.

Poncha ::
Koja slika?

Poslednja. Tebi?

Poncha ::
Ok. Pretražujem malo Cagu na Twitteru da vidim sto se danas sve pisalo kad naiđem na ovo. Što ovaj hoće?

rolleyes Da ubace i njega kao i Cagataya icerde, mnogo ga nervira. Ma idi begaj, ni Caga ni David neće moći noćas da spavaju što ovoga nerviraju. rolleyes
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 EmptySat May 19, 2018 11:40 pm

Ako se ovo uspije kroz koji dan stišati i nitko ne bude dodatno privlačio pažnju, oni će to zaboraviti do idućeg puta, odnosno kad žalba dođe na red. A to, s obzirom na ljetnu stanku bi moglo biti za nekih par mjeseci do pola godine. Tako ja to računam. Samo treba izdržati još ovih nekoliko dana. I trebali bi svi sto manje spominjati to po mrežama  i onda bi i njima polako dosadilo pisati. 
A to da kako pokapaju tako mogu i uzdignuti nekoga je isto točno. 

Yok. Vidiš da nema je često, još ću joj i time zadavati glavobolje. 
Radije ću ja ostati kao neautoritativni moderator. 

Ni ja. Nimalo. Zato kad sam pročitala ovaj sud, onaj sud nisam znala sto je htjela reci. Ali bolje da ne spominjem dalje moje nerazumijevanje suda, samo se sramotim. Pa da nikome ne bih vrijeđala struku, i lupala gluposti ovako neupućena, ben sustum. 
Ja sam bila u zgradi nekog, trebale su mi neke potvrde. 

Ma ni mene on ne interesira kao on. Alli upoznata sam s njim i njegovim stilom života, ali mi ne smeta da se Caga druzi s njim. Ili bilo kim drugim s kojim se druzi. 

A misliš na ove stare... Ma mene nije briga za njih, najviše zbog Di. Bas danas kad sam gledala san obratila pozornost na njih i koliko su mi nezanimljivi. Da im nisam gledala što su obukli (i koje su boje navukli i one šešire) umirala bih na njihove hladne face i totalno bi mi bili nezanimljivi. Svi vise manje sretni, a ovi tako uštogljeni. 
Nije meni ni William mrzak, simpatičan mi je i on, ali on mi je vise zatvoren (ne znam je li to do karaktera ili toga sto on je onaj onaj koji će biti kralj jednog dana pa tako treba biti), a Harry mi je bas vedar i opušten, spontan. 
Iako danas je čak i William, koji mi inače djeluje kao ozbiljan, u par navrata pucao od smijeha (a sve kao da se ne smije nasmijati) dok je bila ceremonija. Ali Harry je mamin sin. Nježan. 
I oduševili me sto su rekli da ne žele poklone nego novac koji se dornira u neke njihove odabrane udruge. Nekim takvim stvarima me posebno oduševi. 
Danas sam nekako pod njihovim dojmom. A onda kad sam ušla na društvene mreže sve mi u znaku njih pa mi zato postaju inspirativni za pisanje. 

I meni izgleda sto stariji, to bolji. A GC mi je prošao pomalo neopaženo. Iako meni GC nikad nije bio napet. 

Onda hoćemo li baciti okladu da će se skinuti? Iako, vidim da si napisala da hoće, s to je i koje mišljenje. 

Ali ne kužim sto to još može biti. Ništa mi ne pada na pamet. Tajna koja ide na ruku kome ili koga će potpuno uništiti koga?

Haha Ako trebam odabrati neku od scena sa slika, onda Emir i Feriha, a ako bih trebala odabrati gdje mi je Caga najbolji onda bih rekla Emir i Ruya (mada mi je ta scena kao scena odlična), a ako bih bas fotografiju kao fotografiju onda se dvoumim između Emira i Ruye i Barisa i Fusun. 
Znam da sam iskoplicirala, ama sto da radim. Da su mi Sarp i Melek bili na slici po svemu bih rekla da su oni jer bi i slika i scena mi bile top. 

Hahahah Što su mu ta dva zgodna kriva?!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 EmptySat May 19, 2018 11:49 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 EmptySun May 20, 2018 12:32 am

Aaaa, jeste Kivo. Je li ovo novo?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 EmptySun May 20, 2018 12:34 am

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 EmptySun May 20, 2018 12:58 am

Poncha ::
Ako se ovo uspije kroz koji dan stišati i nitko ne bude dodatno privlačio pažnju, oni će to zaboraviti do idućeg puta, odnosno kad žalba dođe na red. A to, s obzirom na ljetnu stanku bi moglo biti za nekih par mjeseci do pola godine. Tako ja to računam. Samo treba izdržati još ovih nekoliko dana. I trebali bi svi sto manje spominjati to po mrežama i onda bi i njima polako dosadilo pisati.

Prestaće da se piše po mrežama kada ovima što zbijaju šale postane dosadno i kada shvate da su im fore glupe.
Pogotovo će da se prebaci tema kad krenu fragmani, promocija i gala Netflixa.

Poncha ::
Yok. Vidiš da nema je često, još ću joj i time zadavati glavobolje.
Radije ću ja ostati kao neautoritativni moderator.

Nemoj molim te, kakvo zamaranje, biče joj zadovoljstvo, znaš da je ona diktator i ponosna je na to. lol!

Poncha ::
Ma ni mene on ne interesira kao on. Alli upoznata sam s njim i njegovim stilom života, ali mi ne smeta da se Caga druzi s njim. Ili bilo kim drugim s kojim se druzi.

Najbolje da mi smeta i da se mešam sa kim će ko da se druži. Meni Umut može da izgleda bahato zbog onog slučaja sa Tubom i novinarima, ali niko ko nekoga ne poznaje ne može da tvrdi kakav je on čovek. Cagi očigledno nešto odgovara kod njega, čim se toliko druži sa njim.

Poncha ::
A misliš na ove stare... Ma mene nije briga za njih, najviše zbog Di. Bas danas kad sam gledala san obratila pozornost na njih i koliko su mi nezanimljivi. Da im nisam gledala što su obukli (i koje su boje navukli i one šešire) umirala bih na njihove hladne face i totalno bi mi bili nezanimljivi. Svi vise manje sretni, a ovi tako uštogljeni.
Nije meni ni William mrzak, simpatičan mi je i on, ali on mi je vise zatvoren (ne znam je li to do karaktera ili toga sto on je onaj onaj koji će biti kralj jednog dana pa tako treba biti), a Harry mi je bas vedar i opušten, spontan.
Iako danas je čak i William, koji mi inače djeluje kao ozbiljan, u par navrata pucao od smijeha (a sve kao da se ne smije nasmijati) dok je bila ceremonija. Ali Harry je mamin sin. Nježan.
I oduševili me sto su rekli da ne žele poklone nego novac koji se dornira u neke njihove odabrane udruge. Nekim takvim stvarima me posebno oduševi.
Danas sam nekako pod njihovim dojmom. A onda kad sam ušla na društvene mreže sve mi u znaku njih pa mi zato postaju inspirativni za pisanje.

Ja nisam gledala, bila sam na poslu, videla sam samo slike u novinama i po društvenim mrežama.
Katastrofa koliko su hladni i uštogljeni. Di je bila potpuna suprostnost njima, nije striktno poštovala te njihove protokole i ostale gluposti, zato je i nisu voleli.

William ipak izgleda hladnije nego Harry i definitivno je uštogljeniji, možda zbog toga što je naslednik trona.

Nisam znala to za donaciju, baš lep gest.

Poncha ::
Onda hoćemo li baciti okladu da će se skinuti? Iako, vidim da si napisala da hoće, s to je i koje mišljenje.

Nemamo šta da se kladimo, znam da će je skinuti, kad cepa drva ima samo majicu.

Poncha ::
Ali ne kužim sto to još može biti. Ništa mi ne pada na pamet. Tajna koja ide na ruku kome ili koga će potpuno uništiti koga?

Sada sam ponovo pročitala ozet, piše da je tajna u vezi njenog života. Stvarno ne mogu ni da pretpostavim.

Poncha ::
Haha Ako trebam odabrati neku od scena sa slika, onda Emir i Feriha, a ako bih trebala odabrati gdje mi je Caga najbolji onda bih rekla Emir i Ruya (mada mi je ta scena kao scena odlična), a ako bih bas fotografiju kao fotografiju onda se dvoumim između Emira i Ruye i Barisa i Fusun.
Znam da sam iskoplicirala, ama sto da radim. Da su mi Sarp i Melek bili na slici po svemu bih rekla da su oni jer bi i slika i scena mi bile top.

Scena sa Ruyom jeste odlična, ali to je Ruya, osnosno kabus, nisam mogla da odaberem tu sliku. Zadnju sam izabrala zato što je najbolje poljupce imao sa Leylom. Odnosno najbolje je imao sa Bensu, ali ona nije ponuđena.

Poncha ::
Hahahah Što su mu ta dva zgodna kriva?!

Pa zato što su zgodni.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 EmptySun May 20, 2018 8:38 am

Koliko sam vidila, dosta su smanjili navalu ovi koji samo zabijaju (glupe i izlizane) šale. Barem ni se jučer učinilo da je puno manje toga nego prethodnih dana. Možda im je dosadilo da se ponašanju kao papagaji jer su izvrtili sve sto išli imali. 
Da. Onda će ponovno postati aktualno, ali se nadam da će to ioak ostati u sjeni promocuje. Iako, poznajući turske novine, a i ove fanove, ti ssi tu u pravu. Opet će se prolomiti.

A ništa, kad sporo učim, i nisam naucila kroz puste godine na iskustvu gledajući nju kako radi, trebat će mi neka poduka. Mada, dobro je meni i ovako. Da ponosna, njoj je to jedan od zivotnih uspjeha.

Pa znam da nama ne smeta i da im se ne petljamo, niti većini Caginih fanova smeta (jer njima Umut znaci neku informaciju od Cage), ali ima puno fanova koji se općeniti miješaju u život... znaš da oni znaju najbolje sto je za glumca dobro sto ne. 
Isto kao i tebi, može meni Umut djelovati svakako (a i mijenjala sam mišljenje o njemu), ali on očito ima nešto kad je toliko ljudi dobro s njim i vole ga. Caga je očito jako jako dobar s njim kad je isao u prošnju one djevojke. 

Bas uštogljeni. Ja sam gledala i nisam vjerovala da može toliko biti stara ukočena. Ok, stara je, kraljica je, ali unuk ti se ženi, daj malo manje namrgođenu facu tokom svadbe. Stvarno mi nije simpatičn ta stara postava. 
Meni je bilo dobro sto je jedno čitanje citala tetka, Dianina sestra. To je recimo bilo jako lijepo. Da se osjeti da je i Diana prisutna. Nisu ni ovi poštovali protokole (mislim da su se dva puta ljubili, ispred crkve i u kočiji), nije bilo ukočeno, neki crni svećenik ne držao propovijed, pjevali crnci, svašta nešto... 
A ovi koji su komentirali događanje kod mene na TV-u samo govorili, kraljica je dopustila ovo, kraljica je dopustila ono. Još najbolje da nije....
A da, Harry je navodno, jer od majčine smrti ne može smisliti novinare, dopustio da samo jedan novinar bude unutar kapele i samo je jednom dozvoljneo slikavanje. To je navodno osveta za Di. 

Mozda. Zbilja ne znam zašto mi takav dojam ostavlja. Možda je on van očiju javnosti potpuno drugačiji i opušteniji, ali na vanka djeluje ukočeno. Mada eto jučer i on mi je djelovao u navratima veselo i vedro. Na momente mi se učinilo da se iskreno smije i pokazuje emocije. 
Ali od jučer stalo netko postavlja stare slike Di i sinova. I kao mali mi se učinio Harry vrckastiji. Stalno se veliko i izvodio neke face u kameru. Hahah A jučer je i Williamova mala isto uplatila jezik. Hahha 

Ne bih ni ja znala, jer to nisu prikazali (što tu imaju prikazati?!), nego su ovi koji su komentirali jedno deset puta ponovili, a i pisalo je na ekranu. Čak mi se čini da su predstavnici tih nekoliko udruga, za koje su oni priklupljali novac i s kojima surađuju, bili u kompleksu ispred, bili su pozvani. 

A znam. Haha Ne možemo se onda na to kladiti. Ništa, bit će neka druga prilika ili nešto drugo. 
Ali, ne može cijepati drva u kožnoj jakni na ovoj vrućini. Preznojio bi se. 

Ne znam za Yeter. Zbilja sto bi tu mogli još uvaliti. 

Hahahha a vidiš da ja jesam bez obzira na nju. Znam, ayip, ama... slika je dobra, scena je kao scena je dobra. Emir je posebno dobar. Je li ono neko reče da Caga ima problema s takvim scenama?! Vidim kako ima.
A ti si zbog poljupca birala. Pa je i najljepši je ovaj poljubac s Leylom. 
Zato sam i rekla da je bila ponuđena scena iz Icerdea i Sarpov i Melekin poljubac, definitivno bih rekla njih dvoje, jer bi mi i slika i scena bile najbolje. A ovako... 

I mislila sam da je to razlog njegovog nezadovoljstva.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 EmptySun May 20, 2018 8:40 am

Kivo je bas otkačen, ne znam otkad je to, ali cok mi se sviđa.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 EmptySun May 20, 2018 8:46 am

Ah da, da sad ne prepravljam. Ferhat je nakon cijepanja drva nastavio biti bez jakne. Zapravo u Boluu je uopće nema kad je u kućici. Moja greška. Ne znam u što sam gledala kad sam samo mislila da ih nema dok cijepa. Valjda u njegovo lice.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 EmptySun May 20, 2018 8:57 am

Mislim da ovi Potectora i dalje snimaju jutros, ali me najviše zanima hoće li zadnji dan snimanja proslaviti. Mislim da bi mogli.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 EmptySun May 20, 2018 12:35 pm

Ovi neki novinari komentiraju, između ostalog i, Cagin slučaj.

http://m.haberturk.com/cagatay-ulusoy-gizem-karaca-ve-cenk-eren-kendine-yazik-ediyor-magazin-haberleri-1975311-magazin/11


Je li ovo nešto novo? 
https://twitter.com/atamanarzu/status/998111442544025602



Hahahah Kako Can poziva da upratitimo ovu set radnicu. Ja uredno pogledam objave. Valjda su skuzili da fanovi stalkaju. Hahah
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 EmptySun May 20, 2018 12:49 pm

Bak ovo sam ja promislila jučer. Tako da znate. 

https://twitter.com/tinacagatay/status/998134459114360832
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 EmptySun May 20, 2018 12:58 pm

A vidi Ilknur, vidi nje. I ona Beckhama objavljuje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 EmptySun May 20, 2018 1:11 pm

Hahahhaahhahah

https://instagram.com/p/Bi_sVFNH3_u/


Jesam li ja rekla da ne volim montaže?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 EmptySun May 20, 2018 1:28 pm

Evo Ibre i na Staru, razlika u pitanjima od Kanala. 

https://instagram.com/p/Bi_y5TPnSW5/

Ovo je oni sto smo očekivali da će ga pitati, a lukavi Kanal nije pustio. A ovi zato nisu drugo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 EmptySun May 20, 2018 2:07 pm

Neku akciju snimaju u ovom hotelu na kojoj Ayca često snima s Cagom. Vidim da slike postavlja i neki kaskader koji nije iz Turske. Ima slike od jučer i danas. Neka se akcija snima. Cijeli je krvav, nosi pištolj. Pa se pitam ima li u Turskoj dovoljno kaskadera i dublora i tih koji mogu snimati napetije scene i vratolomije. Pronjuskala sam mu profil i vidim da je radio na Fatihu i još nekim projektima u Turskoj. 
Znala sam i za onog malog sto je mijenjao Cagu u skakanjima s krovova u Icerdeu, isto nije Turčin. 

Na setu je i onaj borac, koreograf tuča koji se slikao s Cagom i Okanom.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 22 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
Назад на врх 
Страна 22 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: