Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 EmptyFri May 18, 2018 6:43 pm

Vidjela sam ja što je Basturk napisao. Stavila sam ti u jutrošnjem izlaganju link na njegov članak u Hurriyetu. 

Aman, stvarno puno pisem kad ti promakne sto sam napisala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 EmptyFri May 18, 2018 6:53 pm

Opet su pokrenuli neki tag za Cagu. Tag podrške.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 EmptyFri May 18, 2018 6:57 pm

Neću vise biti dosadna, ali pogledaj ovo. Definitivno ljudi imaju krivu sliku.

https://twitter.com/auroraboraeliss/status/997521175688482816
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 EmptyFri May 18, 2018 7:23 pm

Pa da, daju informacije koje svi znamo. Ali bar nije loše što i to daju, neupućeni mogu stvarno da misle da je zaustavljeno snimanje i da se traži novi glumac.
Čisto sumnjam da će te demantoavati. Ako neko nešto napiše o tome, to če biti Birsen i to ako je pitaju.

Kao što Cagu kada je bio na početku nisam poredila sa Kivom ili Kenanom, tako sada ne poredim druge sa njim. Svako od glumaca i glumica koje volim meni imaju nešto zbog čega ih volim. Igrali glavne ili sporedne uloge, bili više ili manje popularni. Može neko da misli da je Kerem bolji od Cage, da je zgodniji, da bolje glumi, da je harizmatičniji, stvar je lične percepcije, ali šta znači reći za svaki Cagin projekat što nije Kerem glumio. I za Iverde su hteli da puknu od muke što nije on dobio tu ulogu, a to je bio projekat rađen za Cagu.
Možda je Kerem srećan što je učestvcovao baš u projketima u kojima je učestvovao, možda je hteo da igra baš te uloge, nije rejting sve. Ti kažeš da si fan i nipodaštavaš izbor čoveka čiji si fan i stalno ga guraš kao nečiju zamenu.

Kada sam rekla popularan u granicama Turske, mislila sam da po mom mišljenju ne može da postigne neki veliki uspeh van Turske, inače svi glumci imaju fanove širom sveta.

Videćemo da li će da uvedu cenzuru i na internet kao što je pričano. Ako uvedu, slobodnije scene idu u đubre, ako ih ima. Ali skidanje je naravno dozvoljeno.
Ali ako bude slobodnih scena neka budu estetske, ono kada je počeo Fi ko pušteni s lanca samo takve scene i svako sa svakim. Mislim, nisam gledala seriju, stekla sam takav ustisak prema onome što sam videla po društvenim mrežama.

Onda mi je to sa Basturkom promaklo. Nema veze, ja se obično vratim posle pa vidim šta sam propustila.

Neka ne pokreću više nikakve tagove. Razumem da žele da ga podrže i da mu pokažu da su uz njega, ali bolje da se ta tema što pre zatvori.

Znaš na koliko sam ovakvih komentara naletela. Ljudi definitivno misle da su prodavali drogu zbog profita. To je zato što sud računa davanje droge drugima pod rasturanje i trgovinu, tako piše u optužnici i tako prenose novine.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 EmptyFri May 18, 2018 7:34 pm

Poncha ::
Bondarenkova, kako ti preživi kraj?

Evo kako.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 XSR_EE5ew6E

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 AZqCy78V1q8

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 S3P4knf2BOE

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 AfajFH2ex1g
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 EmptyFri May 18, 2018 7:41 pm

Ne, svakako da je dobro da se jave i ponove Ive činjenice. Čisto da oni koji ih prate, a u ostali koji pokupe id njih imaju informacije. 

Pa sigurno ima onih kojima je Kerem i bolji i ljepši od Cage i vise im odgovara Keremovs gluma od Cagine, ali bas onda ga ne bi trebalo gurati i željeti vidjeti na mjestima Caginih uloga i projekata. Eto, u tome griješe ti fanovi. Bas ga nepostuju. 

Ja nekako mislim, s obzirom da je Netflix  ipak svjetski da će se nekako privući bez cenzure. Bez obzira što je Turska produkcija i Turska u pitanju. 
Ali možda potpuno griješim. 
Svakako da ako bude slobodnih scena i ja želim to estetski da bude. Ne želim ništa razvratno. Ja volim da je sve s mjerom i ukusom. Sve lijepo treba biti uklopljeno u radnju. 

Kako ti neće promaknuti koliko sam ja stavila toga danas. Od linkova članaka do slika. I mojih nadrobljenih gluposti. 

I ja mislim da je bolje da se ne pokreću vise nikakvi tagovi i da se ovo što prije stiša. Caga zna da ima potporu i nikakav tag mu neće pomoći u ovome. Koliko podršku svih pravih fanova ima, to valjda zna. 
A iz dosadašnjih praćenja vidio je koliko ga sad ljudi podržava. 

Mogu misliti. . U ocima velikog dijela ljudi stvarno Cafa djeluje grozno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 EmptyFri May 18, 2018 7:43 pm

Drži se ti tog svog kraja i briga te!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 EmptyFri May 18, 2018 7:50 pm

Saro, je li trebao danas fragi izići? Ja sam popodne čekala i vidim da i dalje ništa od njega.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 EmptyFri May 18, 2018 7:58 pm

Nema mi druge, ili da prihvatim ovaj idiotluk, ili da ih upamtim ovakve kakvi su mi na avataru. Ali, pukla sam, znaš kad goru opciju nisu mogli da smisle. I to su namerno uradili, da ponize i nas fanove i same glumce, koji su tu svoju priču do koske igrali. Ne znm zašto i čemu toliki sadizam, ali ne mogu drugačije da shvatim. Đubrad. ljutko Njih dvoje ovakav kraj nisu zaslužili. placljivko

Evo i ovde klipića, ne morate da ih gledate, ali neka ih. <3
https://www.magisto.com/video/aUYVIwYNAyggUQ1iCzE
https://www.magisto.com/video/aUIFNFJUQzs6Dh5gCzE
https://www.magisto.com/video/MAEcZAkLFCwoW0JhCzE
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 EmptyFri May 18, 2018 8:19 pm

Crveno. <3

Udobnost je najbitnija. lol!

https://www.instagram.com/p/Bi7aCejlOSI/
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 EmptyFri May 18, 2018 9:16 pm

Vala ja ih rekla da večini ovih portala nije važno da daju prave informacije, nego što bombastičnije. Svakako se čita.

Videćemo da li će proći bez cenzure. Turskom sistemu nije važno što je nešto svetski, njima je važan lažni moral i vraćanje u kameno doba.

Što se više priča, pokreću tagovi i ostalo, to će više portali da pišu, jer njima su glavni izvor informacija fanovi. Kad vide da svi pričaju o toj temi, o tome će i da pišu.

Danas je trebao da izađe fragman, ali nije. Valjda nisu u stanju profesionalno ni da privedu kraju seriju, računaju svakako je kraj što da se trude da prave drugi fragman.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 EmptyFri May 18, 2018 9:50 pm

Smilovali su se da daju fragman u jedanaest sati uveče.

Ipak su Asli i Ferhat u onoj kući. Nadam se da će scene da trju duže od pet minuta i da će da pričaju. Odnosno da će Ferhat da se otvori i da kaže šta oseća posle svega što je saznao.
Ali u toku dana će biti neke svađe, Asli će da ode, pa će da se vrati, čim joj kaže nemoj više tako da odeš.
Pretpostavljam da ono u prvom fragmanu on ide u Bolu, a Asli nastavlja da ga prati.

Cuneyt i Julide. rolleyes
Julide će pokušati da ubije Asli, dobro su se setili da pokažu njeno pravo lice, već sam mislila da neće do kraja.
Nekako mi se čini da će Ferhat ono u šumi ubiti Cuneyta ili Julide.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 EmptyFri May 18, 2018 11:42 pm

Bondarenkova, eto ti tako lijepo pravi klipove i drži se svih kraja ako ti već ovaj nije drag. Nije mi jasno zašto su upropastili fanovima kraj i napravili tako glupi. 

Crveno je trenutno hit. Cagina majica sa seta nekidan, Ibrina od danas.... Obje široke i udobne. Udobnost onemli. 

Veliku većinu portala uopće nije briga sto je točno, nego da naprave sto bombastičniji naslov i da im sto je vise ljudi klikce na to. Zato i ima ljudi, prosječnih Turaka koji nosu Cagini fanovi, koji imaju svakakvu sliku o Cagi. 

A to za turski sistem si u pravu. Ali se nadam da će pronaći tu neku sredinu s čime će izaći i da se neće previše miješati u to. 

Upravo to. Što se vise priča, to će portalima biti drago, jer dok se piše, oni nastavljaju sa svojim tekstovima i neprovjerenim informacijama, nastavljaju pljuvacinu, nastavljaju s glupostima i drže sve to aktualnim. Ni Cagi neće dati mira sad kad ga se dohvate. Ionako ga sad, vise nego inače prate. 
A Cagi treba da sve sve slegne malo. 

Eto, ipak su ga do večeri skockali. 
Očekivala sam krcato Asfer scena, izgleda da će ih i biti i da će biti dobre. Možda ovaj put dobiješ ono sto si htjela. Ali, meni nekako ne ide uz Ferhata da je ovako lako prešao Asli preko tajne. Vjerojatno je tome doprinijelo i ovo s Julide. 
I meni se čini. 
Znaci, nakon sto se njih dvoje posvađaju pored motora, Asli ode u stan, Ferhat nađe Cuneyta i ovaj mu kaže za Julide, on spasava Asli, onda scena šume i pištolja, onda odlazak u Bolu i scene tamo. Ili?!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 EmptySat May 19, 2018 12:03 am

Ajde, Bondarenkova, pripisat ću to tome da si tužna zbog kraja i da nisi reagirala na Stanka kojeg sam postavila. Čak je i Sara vidjela video. Ili si danas totalno sve preskočila sto smo pisale.l? Ali dobro, dobila si poštedu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 EmptySat May 19, 2018 12:32 am

Čini mi se, ako sam dobro shvatila cijeli tekst, da ipak ima koristi od Basturkova i Ranininig pisanja. 

https://m.ucankus.com/detay/377452/cagatay-ulusoy-un-rolu-kerem-bursin-e-mi-verilecek
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 EmptySat May 19, 2018 1:08 am

Nikome nije jasno, tviter gori već nedeljama. Mislim, ti scenaristi i producenti su oduvek bili bolesnici i svaki par, uključujući i glavni, rasturili su i upropastili. Ali, to su donekle i mogli kad je serija još ličila na nešto, bila puna jakih i samostalnih likova. Sad se stara postava svela na dva do tri lika, a jedini par u seriji su bili Japril. I vadili su prosek seriji, svi su, zaključno sa glumcima navijali i bili uvereni da će ih pomiriti. Ali, eto, Saru su izbacili iz serije iz creative reasons i to na najperfidniji mogući način. Vrhunac boleštine i debilizma je ponoviti istu scenu od pre pet godina. I opet sam očekivala da će ustati i reći I love you, April. suze
Tragedija je u tome što su od njih napravili epsku ljubavnu priču, a završili je najjadnije moguće. Koliki sadista prema milionima ljudi koji su godinama čekali njihovo pomirenje možeš biti da na kraju nju venčaš sa tipom koga je ostavila pred oltarom zbog ovog, a njega spajati sa polu-sestrom?! I on da ponovo prisustvuje tom venčanju.

A, nisam uopšte gledala šta ste pisale, pretpostavljala sam da je o Cagi i Ibri, kad eto regeneracije u vidu Stasa. :cereeeeek:  Ova scena i još takvih scena su jedan od razloga zašto je VMLj tu gde jeste među serijama-legendama. he-he
Hvala što si me se setila, neću kriti da mi je drago što su počeli da ti iskaču moji Rusi. lol!
Čak je i Sara pogledala video, to ti je dupli uspeh. lol!  Počeli smo da se spremamo za popravni. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 EmptySat May 19, 2018 1:34 am

Poncha ::
Bondarenkova, eto ti tako lijepo pravi klipove i drži se svih kraja ako ti već ovaj nije drag. Nije mi jasno zašto su upropastili fanovima kraj i napravili tako glupi.

Najbolje tako. Ja sam sebi bila stavila u glavu da je AFK kraj ples pre pucnja i tako mi je bilo lakše. To i kraj BAHa posle toliko godina još uvek ne mogu prihvatim.

Poncha ::
Crveno je trenutno hit. Cagina majica sa seta nekidan, Ibrina od danas.... Obje široke i udobne. Udobnost onemli.

Tabi canim, oni u životu ne bi obukli nešto što nije hit.

Poncha ::
Veliku većinu portala uopće nije briga sto je točno, nego da naprave sto bombastičniji naslov i da im sto je vise ljudi klikce na to. Zato i ima ljudi, prosječnih Turaka koji nosu Cagini fanovi, koji imaju svakakvu sliku o Cagi.

Isto kao što bismo mi imali svakakvu sliku o nekome koga ne pratimo. Kad svaki dan viđaš isto po novinama hteo ne hteo formiraš neko mišljenje samo na osnovu tih tekstova. Računaš čim svi pišu znači da je istina. Zapravo, većina je istina, optužnica postoji, nije nevino optužen, ali nije sve bilo baš tako bukvalno kao što se piše.

Poncha ::
Upravo to. Što se vise priča, to će portalima biti drago, jer dok se piše, oni nastavljaju sa svojim tekstovima i neprovjerenim informacijama, nastavljaju pljuvacinu, nastavljaju s glupostima i drže sve to aktualnim. Ni Cagi neće dati mira sad kad ga se dohvate. Ionako ga sad, vise nego inače prate.
A Cagi treba da sve sve slegne malo.

Mislim da Caga neće u skorije vreme pred novinare. Naročito ne one ulične koji pitaju svašta na prvu.

Poncha ::
Eto, ipak su ga do večeri skockali.
Očekivala sam krcato Asfer scena, izgleda da će ih i biti i da će biti dobre. Možda ovaj put dobiješ ono sto si htjela. Ali, meni nekako ne ide uz Ferhata da je ovako lako prešao Asli preko tajne. Vjerojatno je tome doprinijelo i ovo s Julide.
I meni se čini.
Znaci, nakon sto se njih dvoje posvađaju pored motora, Asli ode u stan, Ferhat nađe Cuneyta i ovaj mu kaže za Julide, on spasava Asli, onda scena šume i pištolja, onda odlazak u Bolu i scene tamo. Ili?!

Nikako ne ide iz Ferhata da je prešao Asli preko tajne, čak je to trebala da bude najozbiljnija svađa i rastanak, ali pošto su čekali sam kraj da to otkriju moraju ovako.
Biće više AsFer scena s obzirom da su stalno snimali zajedno, a da li ču dobiti ono što sam htela ne znam, ne nadam se više ničemu, samo neka imaju scene da se bar malo zasitimo kad su ih ovako nemilosrdno potrošile razne budale.

Ja mislim da će posle motora Asli da nastavi da prati Ferhata i da će završiti u Bolu, a da je Julide pred kraj. To sam zaključila po odeći, Asli je na setu u vili, pored motora i u Bolu u istoj odeći.

Poncha ::
Čini mi se, ako sam dobro shvatila cijeli tekst, da ipak ima koristi od Basturkova i Ranininig pisanja.

Sigurno je da su to pročitali kod Ranini ili Basturka, jer Ucankus baš i nije pouzdan, u njihovim tekstovima ima brdo dezinformacija.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 EmptySat May 19, 2018 2:11 am

Čoveče, sad se setih kako ste se uplašile šta sledi kad je Ilknur postavila onu fotku sa jabukom. I kako ste samo bile u pravu. tuzni
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 EmptySat May 19, 2018 6:39 am

Bondarenkova, uvijek imaš tih scenarista koji uveze neki svoj film u glavu i naprave nešto samo njima logično.  Koliko se god fanovi bunili na sve to. Valjda računaju da s ovim parom ne naprave iznimku kad su i svaki uništili. Izgleda. 
A zapravo to je i problem serija s toliko sezona. Oni izgube ono sto su imali i onda počnu pisati gluposti i sve uništavati. A ti sto vas je držalo uz seriju su totalno usrali krajem.

Hahahha 
A tako, ne čita se, je li. Dobro. Znaci, mogao je Stanko i proći neopaženo da ga nisam spomenula. Tamam.
Ja san svoj prilog popravnom dala. Tako da...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 EmptySat May 19, 2018 7:07 am

To su napravili mnogi. Jer kad je kraj logičan možeš provariti, kad je kraj glup je glup.

Nikad. Zar sumnjaš?

Saro, istina. Isto tako ja formiran mišljenje o nekim drugim osobama samo na osnovu toga sto mi svaki dan iskače o njima. Ne kažem da vjerujem svemu sto vidim, ali zbog onog sto češće postavljaju stvorim neko mišljenje. Jednostavno o nekim ljudima, kao osobama, nemam neko pozitivno mišljenje, iako su možda dobri u svom poslu, zbog raznoraznih natpisa. Druga su mi kategorija oni čiji sam (anti)talent vidjela neovisno o tome što sam o njima pročitala. 
Tako i Cagi. Čitaju svi, točno je. Nije laz da je Caga bio upetljan, ali... 

I ne treba. Neka njega dalje od svih njih. 

Ma ne ide meni i gotovo. Znaci, očekivala sam Ferhata ludog, jadnog, bez cilja i potpuno praznog i u nemogućnosti da odmah svima prijeđe preko toga szo su mu skrivali istinu, a ovamo scene njega i Asli i još joj govori da ne ide. Ok, drago je meni da je Asli uz njega i da je on uz nju i da ćemo imati scena, ali mi malo ne ide uz sve ono prije. Ali bar da nadoknade propuste.
Ja nisam gledala Aslinu odjeću uopće, nisam pratila, samo sam Ferhata gledala. Ali kad sam pročitala onaj opis ispod fragija stvarno izgleda kao da je Julide na kraju. 
Znaci drama na kraju i onda u idućem nastavku kraj te drame. 

Ucankus nije pouzdan izvor u xy prilika, osim kad oni samo ne uhvate, presretni i zaustave osobu o kojoj pišu. Yani, kad imaju svoj video, kad su oni sami napravili neku reportažu na osnovu videa. Ali sada su barem, a i to zbog klikova, prosrvljali malo po tome sto drugi pišu, iz popratno pitanje. 

Bondarenkova, jesmo li ti mi lijepo rekle? 




Saro, ovaj ćeš članak kliknuti! Hahah Nije zapovijed nego me zanima. 
http://m.haberturk.com/son-dakika-uyusturucudan-hapis-cezasi-alan-unlulerden-yeni-hamle-karara-itiraz-edecekler-1974033
Noćas, jutros, je osvanulo, da je neki Haberturkov novinar došao do izjava odvjetnika. Navodno, Caga i Cenk imaju istu odvjetnicu, Seydu Yilidrim. Sad koliko je to točno ne znam i je li istina da njih dva imaju istog advokata.
Yusufov advokat je bio rječitiji, a ova Seyda manje. Odnosno mislim da je Yusufov iznio vide no što je trebao. Ajde ti baci pogled sto je ova Seyda odgovorila. Ja sam skužila samo da će se žaliti. Ne kužim ovo dalje spomnjaje suda.
Malo sam pogledala ovu. Dosta je njih prati. Ona prati i ovog Cenka, ali Cagu ne. Mislim da je popularna među tim poznatima. Ona prati i tog novinara koji je objavio vijest tako da je moguće da je vijest točna.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 EmptySat May 19, 2018 7:55 am

Sad već većina prenosi ovo sto je Haberturkov novinar iskopao. 


Ali stvarno je urodilo plodnom što Ranini i Basturk pišu.
Odmah se povlače, ali i dalje sve ostavljaju otvorenim.
https://televizyongazetesi.com/cagatay-ulusoyun-yerine-kerem-bursin-mi-gececek-netflix-dizisinden-son-gelismeler/411298

Jucer je bilo kara gunler basliyor... her iki oyuncu... Bursin umjesto Cage... Gizemici serija završava...bla bla bla i ono iz ozel Milliyetovog habera. (https://televizyongazetesi.com/cagatay-ulusoy-ve-gizem-karaca-icin-kara-gunler-hemen-basladi-bedeli-agir-olacak/408769)
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 EmptySat May 19, 2018 8:04 am

Na današnji dan Caga se imao običaj javiti i proslaviti njihov praznik.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 EmptySat May 19, 2018 8:22 am

Ja volim ove Kivine fanove kao i Kivu. Tako nisu napuhani, tako su dobronamjerni. Neki su jedva čekali istaknuti kako je njihov glumac boljeg ponašanja, a Kivini lijepo pokazuju kako se njihov glumac slaže s Cagom. 

U nepopularnom trenu oni kače i postavljaju ovaj video. Stavili su prije par sati. Nekidan Ona Kivinica, sad ovi... 

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 EmptySat May 19, 2018 9:03 am

Ovo trebam staviti. Tko kaže da Caga nema reklama i kad za to nije placen?

Bak, bak.
https://mobile.twitter.com/turbo_ingilizce/status/997732298505285633

Evo i ovako, u slučaju da ovi ipak izbrišu sto su napisli. 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 CF3_A049_B-9150-4_ABD-_B3_B7-_A9_F8_EEFC9_AC5

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 DdioMZxVQAEHQba?format=jpg&name=medium

https://turboingilizceseti.wordpress.com/

Evo kako će Turci naučiti engleski. Hahhahahha Pa ja ne vjerujem. Hahahahhaha
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 EmptySat May 19, 2018 9:06 am

Ove društvene mreže su stvarno teško sranje postale, a i ja kad svašta prenosim.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 21 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
Назад на врх 
Страна 21 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: