Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!

HomeРегиструј сеПриступи

Share | 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Go down 
Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Broj poruka : 10020
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 34

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Fri May 11, 2018 1:55 pm

Evo vredjaju Birsen, ne veruju, kanal nije nista rekao, otkud ona zna. Koji kanal je kada objavio da se serija zavrsava, uvek se sazna od Birsen ili Ranini. Hajde svi drugi ih zamajavaju, lazu i kupe pratioce, ali Birsen je pouzdan izvor. Danima su zenu ispitivali sta ce biti, sad kad je rekla ono sto im ne odgovara, vredjaju.

Mislim da je najveca greska koja je srozala rejting to sto je glavni par prvih desetak epizoda u ovoj sezoni bio rastavljen. Ali ne rastavljen u smislu posvadjan, nego nisu imali ni jednu zajednicku scenu. Videla sam da su se ljudi dosta zalili na to. A i nekoliko puta se desilo da ne stignu da snime i da ne prikazu epizodu te nedelje, to je isto lose, gledaoci predju na nesto drugo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

Broj poruka : 14348
Datum upisa : 08.05.2015

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Fri May 11, 2018 1:58 pm

Mislim da to definitivno je jedan od najglupljih scenarija. Da gledam seriju i tako mi završi točno bi mi bio samar. 
Sata reče ono da je ona gledala neku takvu seriju tursku. 

Hahahhahahahaha 
E jesi mi lijepo poklopila. Mislila sam na forum, ali odoše mi godine iz uz Cagu, ali ne žalim se ja. 

Hahah
Nemoj da vide sto čitaš. 

Ok, to mi je već jasno. 

A dobro. Dogovorite se. Ako ćeš joj dati samo par klipova sigurni će joj odnijeti manje vremena nego da vita bilješke. S tim, da slavinama da ćeš je klipovima navući na Ruse, je li tako? Ili bar da će ti vidjeti fizičke atribute svalera. 

Ništa. Zašto bi nam ista falilo? 

Hahhahah Pa jeste li razgovarali o serijama ili ne? Mogla si reci kraj.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Fri May 11, 2018 2:00 pm

Pa sto nju krive. Sa svakom serijom Birsen adi isto. Što sad ovi ne znaju tko je Biresn. Svašta. Eto pouzdanije je njima zivkati kanal pa da im on kaže. 

I ja mislim da je to kaveza greška.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Fri May 11, 2018 2:56 pm

Poncha ::
Hahhahahahahah Vidi Ibre sto je lajkao. Koji ego lik. Ali nema veze, bas ga volim.

https://instagram.com/p/Bin_zETHjcF/

Poslušaj pjesmu i pročitaj sto piše.

Hahahaha, Ibro opet pohodu na instagramu. Nije odavno.
A nije to ego, mislim da je to više da mu prijaju komplimenti. Ima on taj neki ego u smislu da je svestan svog izgleda, poziranje na slikama, flert pogledi, falan filan, ali da je neki ego lik, ne bi lajkao fanovima postove i ne bi pratio fan stranice, ne bi se slikao grlio sa fanovima i ostalo.
Ja volim tu njegovu dobronamernu stranu.

Caga na Twitteru upratio Alvara. Oha. Znaci ipak s vremena na vrijeme uđe i na Twitter.

Mislim da je i ovaj njega prije.

Naravno da ulazi na tw da stalka šta se dešava.
Da, prvo je Alvaro upratio njega.

Mislim da to definitivno je jedan od najglupljih scenarija. Da gledam seriju i tako mi završi točno bi mi bio samar.

Da, Al yazmalim. Ta serija je bila obrada jednog od najlegendarnijih turskih filmova Selvi boylum al yazmalim, film se tako završio. Ona je rodila njegovog sina i otišla sa drugim. Da sad ne objašnjavam razloge, uglavnom oni su se voleli, ali je ona ipak njega napustila i otišla sa drugim.

Što se SBA kraj tiče, tako nešto valjda neće da nam urade, to bi stvarno bila katastrofa. Asli koja napušta Ferhata i Ferhat koji pušta Asli da ode nema nikakve logike,to bi značilo da je Ferhat odustao od Asli i deteta i izabrao karanlik.
Sve zavisi da li scenaristi hoće da se priča završi uspešno ili ne. Mi gledamo pokušaj žene da čoveka očisti od greha i da ga prebaci sa crne na belu stranu, ako to uspe priča će biti uspešna, ali opet Ferhat mora da bude kažnjen. Da ja pišem kraj, moj kraj bi izgledao ovako, Asli rađa Ferhatu sina i umire, Ferhat zbog sina mora da nastavi dalje i da ostavi karanlik. Tako bi Asli uspela da ga izleči, a opet bi on bio kažnjen. Ako Ferhat umre na kraju i to mi je prihvatljivo jer je tragičan lik, ali onda Asli nije uspela, yani, sve što smo gledali nema smisla. Može i da se završi kao Guzel ve Cirkin, ali ja bih tim krajem bila nezadovoljna.

Pa sto nju krive. Sa svakom serijom Birsen adi isto. Što sad ovi ne znaju tko je Biresn. Svašta. Eto pouzdanije je njima zivkati kanal pa da im on kaže.

Kanal tako nešto nikada neće da kaže, ako čekaš kanal videćeš u fragmanu za 32. Siyah beyaz ask final bolumuyle kanal de de. Kanal tako obaveštava.
A Birsen je kriva zato što im je rekla istinu u koju oni ne žele da poveruju. Samo da malo dođu sebi, odmah će da krenu Mihre je kriva, Can je kriv, Birce i Ibro su krivi što nisu postali Bibo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Fri May 11, 2018 3:33 pm

Ja ne znam. Nekad mi zbilja izgleda kao da on sam sebe obožava po slikama koje postavlja, a nekad mi djeluje tako skromno i opusteno kao da ga nije briga ništa što drugi misle o njemu. 
Ako pogledaš ove izjave ljubavi ispod videa i posvete ne može se reci da ne uživa u tome da ga fanovi vole. Nije lajkao neku sliku na kojoj je, neku bezveznu, nego poprilično zanimljivu posvetu i pozdrav ujutro. Ali kad ja kažem ego lik, ne mislim na nekog napuhanog, nego vise da mu ovakve slike i videa podižu ego. Ne znam zato imam taj dojam. Ali za njga definitivno ne mislim da je egocentrik. 
Što se tiče pajkanja fanovima, to mi je kod njega jedna dobra strana kao i praćenje nekih njegovih fan stranica. 
Volim i ja njegovu tu stranu. 

Izgleda da ulazi češće nego sto mi mislimo. Ali meni je drago da stalka. 

Uh. Ja nekako ne želim takav kraj SBA. To bi mi bilo pretužno. Da, ti si napisla dvije opcije koje bi imale smisla. Sve ovisi sto scenaristi žele. Eventualno bi mogli ici na opciju da Ferhat izabere obitelj, ali da slučajno nastrada nakon. 

Aha. Onda ve sad krenuti pljuvanja po svima i svakome. 

Bu arada, je li Caga i Kivi posudio kapu ili imaju istu? 

Sad sam vidjela da je netko postavio. Nisam išla za tim. 
Bome dobro Kivo uživa.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Fri May 11, 2018 7:30 pm

Fora i jeste u tome što on samog sebe obožava, ali pritom uspeva da ostane skroman i opušten i da ga nije briga šta drugi misle. To je ta tanka linija između samopouzdanja i umišljenosti koju ljudi lako pređu a ne bi trebali.
Očigledno je i njemu bila zanimljiva posveta. A i adminka je kao i miljenik, baya baya flertuje sa čovekom sabah sabah i to zna da je prati i da će to videti. lol!
Dal da ja otvorim balkan fans pa da mu se nabacujem svako jutro i veče? smeh

Svi oni ulaze češće nego što mi mislimo, čak i oni koji nemaju profil.

Šta ćeš, ja sam nenormalna, volim da kraj bude što tragičniji. Zbog zadnje epizode Poyraza još patim, ali sam prezadovoljna krajem. Tako isto i dan danas mi je krivo što se Kuzey Guney završio srećno.Za SBA sam čak htela najblažu opciju nesrećnog kraja, ali dete je tu, ne mogu oboje da odu.
Ako pričamo o nesrećnom kraju za samog Ferhata bi najbolja opcija bila da on umre, ali meni bi to bilo nekako predvidljivo. A i iskreno rečeno uopšte nisam spremna na njegovu smrt, dayanamam.

Kada kažem da volim tragične krajeve tu mislim samo na serije koje to dozvoljavaju, inače ne bih napisala Medceziru ili AFK nesrećan kraj.

Čisto sumnjam da Caga i Kivo pozajmljuju stvari jedan drugom, sigurno imaju iste kape.

Ma Kivo je kralj, on će sada celo leto da uživa u Bodrumu i na jahti.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Fri May 11, 2018 8:16 pm

Simdi deliricem, kako ste mogli ovom telu da obucete onu majicu i kosulju?
Ja sam jos kod toga.

https://www.instagram.com/p/BipXgI2FqBj/

Mogao je malo da posvetli sliku da bar vidimo tu tetovazu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Fri May 11, 2018 9:57 pm

Nisam očekivala da se se Namik i Ferhat suočiti pre zadnje epizode.
Serefsiz Namik, tolike godine je ćutao i krio istinu, sada kada je shvatio da je to jedino što eventualno može da ga spase sigurne smrti, progovorio je. Vala posle ovoga će se Ferhat teško oporaviti, još kad sazna da su Asli i Yigit znali, mislim da to neće oprostiti nikome od onih koji su znali.

Ovo dvoje su se pomirili ili se Asli pomirila, Ferhat mi nekako ne izgleda pomireno sa njom.
Od tas ev je izgleda samo ona svađa. Nešto mi ne izgleda kao da ima puno asFera u epizodi, više mi se čini da će Ferhat veliku većinu tražiti Namika i da je ovo u šumi poslednja scena.

Ovo suuus mi je teško palo.
Ibro seni seviyorum.

Baloni su i dalje misterija i definitivno se ni u šta ne uklapaju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Sat May 12, 2018 12:10 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Sat May 12, 2018 12:16 am

Mislim da ima neki balkanski profil za Ibru. Samo da ga nađem. 
https://www.instagram.com/ibrahimcelikkol82
Ali baya baya bi bilo dobro otvoriti neki profil i dijeliti mu komplimente. Ma da me ne pate ovi neki koji me prate, komentirala bih ja i sa svoga kad čovjek uživa citati hvalospjeve o njemu i nabacivanja. 
Grkinja si stvarbo da truda kad mu piše posvete, dobro si ti rekla. Zapravo flertuje, ali mi je simpa. Uopće mi ne smeta. Često zades na profil nas zato sti znak i da je Ibro prati. 
Najbolje da ti otvoriš i direkt mu na turskom pišeš. Hahahhah Ali obavezno je i puno smajlice staviti. Hahahahah pa da službeno proglasimo se Ibroludama. Recimo Cagi mi ne bi palo napamet ovakve jutarnje poruke poslati. 
Ay, canim, vratimo se mi kukanju zbog majica. Vise nam postaje. 

Ulaze, ulaze. Cagini svinju itekako u toku sa željama fanova. Što on sam, što Esra, što Engin. Samo se kave da ne vidi niti čuju. 

Nisam ja ni rekla da ja želim neki drugačiji kraj. Samo koliko sam prije bila spreman oprostiti se od Ferhata, sad me nekako tuga hvata. 

Ma zezam se. Imaju iste kape, jer nije da nemaju novca da bi kupili. Možda su skupa i bili kad su kupili. 
Bas je maloprije netko postavio, po meni jednu od dražih vesta/džempera koji imaju isti i Caga i Kivo. I obojici super stoji. Ali ja se uvijek sjetim Cagine slike sa seta AFK-a u toj majicu. Znam da je imao onaj prsten na ruci isto. 

I ja sam mislila da će uživati cijelo ljeto., ali mi se ne uklapa ovaj njegov film u to. 

Kad sam vidjela da je postavio sliku, dva puta sam se navraćala da vidim je li dobro vidim. Hahahah Nisam mogla gledati pažljivo, bilo je oko mene ljudi. Pazi ti koje tijelo. Mene zanima gdje su mu ruke. 

Za fragi ne znam sto bih rekla. Ok, saznao je od Namika. Asli očito onda nije rekla, Ferhat je shrvan. A još dva nastavka do kraja jer će ovo biti zadnja scena. 
Ja sam sebi poslužila ovako dok ne dođe ozet. Onda ću mijenjati mišljenje. 
Prvo Ferhat pola epizode traži Namika, okolo ga ganja, onda tas ev gdje će ipak svađa se nekako mirnije prisjesti kraju, ne mora nužno značiti pomirenje, a onda ono s balonima i ovo na krevetu u sobi (možda cak i krevet prije balona). A onda pak će netko dojaviti Ferhatu gdje je Namik. Možda Ferhat ode dok se ostali budu zadržali oko balona.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Sat May 12, 2018 12:16 am

Ne mogu ga ja ovakvog gledati. Jadan.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Sat May 12, 2018 9:41 am

Dobro si ti rekla, ova bas flertuje s njim, a on lijepo pokaziva znakove pažnje. 

Koliko li ga je pita označila dok je pisala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Sat May 12, 2018 1:41 pm

Ma jesu li oni ovo u Rivi u poprilično dobrim odnosima? Onda je palo pomirenje kakvo-takvo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Sat May 12, 2018 1:50 pm

Ali sramota koliko malo oni slika objave iz epizode. Sramota. Ravno pet.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Sat May 12, 2018 2:11 pm

Oh, ispričavam se. Na stanicu su ipak postavili vide slika nego na instagramu. Puno vise.  Hahah 

Još da na ozet nabasam pa da ne znma vise ništa.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Sat May 12, 2018 3:03 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Sat May 12, 2018 3:10 pm

Cekaj prvo traceve pa cemo posle o seriji.
Veceras je BeMan party u Izmiru.
Ibro je izaao u casopisu pre par meseci, tako da je pozvan. Cak neki kazu da je na onoj slici od juce u pozadini Izmir (ali to uzimam sa rezervom).
Mene interesuje gde je Caga, da li je pozvan i da li ce da ide.
U svakom slucaju veceras mozda bude haos. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Sat May 12, 2018 3:13 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Sat May 12, 2018 4:27 pm

Mislim da ima neki balkanski profil za Ibru. Samo da ga nađem.
https://www.instagram.com/ibrahimcelikkol82
Ali baya baya bi bilo dobro otvoriti neki profil i dijeliti mu komplimente. Ma da me ne pate ovi neki koji me prate, komentirala bih ja i sa svoga kad čovjek uživa citati hvalospjeve o njemu i nabacivanja.
Grkinja si stvarbo da truda kad mu piše posvete, dobro si ti rekla. Zapravo flertuje, ali mi je simpa. Uopće mi ne smeta. Često zades na profil nas zato sti znak i da je Ibro prati.
Najbolje da ti otvoriš i direkt mu na turskom pišeš. Hahahhah Ali obavezno je i puno smajlice staviti. Hahahahah pa da službeno proglasimo se Ibroludama. Recimo Cagi mi ne bi palo napamet ovakve jutarnje poruke poslati.
Ay, canim, vratimo se mi kukanju zbog majica. Vise nam postaje.

Aha, znači ima. Tamam, mi ćemo da otvorimo Ibrahim Celikkol Poncha&Sara fans Nas dve ionako vredimo za celu četu. A i pričamo toliko. smeh
Ma mene niko važan ne prati, prate me par nekih koji nemam pojma ko su. Valjda su se uhvatili na Caginu sliku, ali nemam ni jednu objavu, nikada ništa nisam ni komentarisala. Nemam naviku da to radim, samo lajkam.
Grkinju sam upratila na tw i instagramu, možda zatreba za informacije kad se završi serija.

Hahahaha, Mihre bi mu ušla na profil i blokirala me momentalno. lol!

I ja mislim da je najbolje da se mi vratimo kukanju zbog majica. Ako mu je stalo do komplimenata neka nas poseti ovde, neće znati šta ga je snašlo. smeh

Ulaze, ulaze. Cagini sviju itekako u toku sa željama fanova. Što on sam, što Esra, što Engin. Samo se kave da ne vidi niti čuju.

Fanovi su toliko agresivni u izražavanju želja da ne moraju nešto posebno da ih stalkaju. Ali kad pomislim da glumci uđu na tagove serija ili svog imena i čitaju one gluposti...
Najbolje mi je bilo kad je izašao trač da su Hazal i Caga u vezi posle AFK i kad je Hazal u emisiji pričala kako je stalkala fanove i pratila trag tog trača da vidi odakle je došao.

Nisam ja ni rekla da ja želim neki drugačiji kraj. Samo koliko sam prije bila spreman oprostiti se od Ferhata, sad me nekako tuga hvata.

I mene. Najviše mi je žao protraćenog potencijala. Zasitila sam se serije, ali se nisam zasitila Ferhata i AsFera, zato mi je žao.

Bas je maloprije netko postavio, po meni jednu od dražih vesta/džempera koji imaju isti i Caga i Kivo. I obojici super stoji. Ali ja se uvijek sjetim Cagine slike sa seta AFK-a u toj majicu. Znam da je imao onaj prsten na ruci isto.

Koji je to džemper?

I ja sam mislila da će uživati cijelo ljeto., ali mi se ne uklapa ovaj njegov film u to.

Kad bude snimanje ići će na set, kad ne bude pravac more. Snimanje filma ne traje toliko dugo.

Kad sam vidjela da je postavio sliku, dva puta sam se navraćala da vidim je li dobro vidim. Hahahah Nisam mogla gledati pažljivo, bilo je oko mene ljudi. Pazi ti koje tijelo. Mene zanima gdje su mu ruke.

Valjda je čovek postavio tu sliku da nam pokaže da je telo i dalje u formi i da su ga stilisti unakazili.
Ja sam prostudirala svaki detalj slike, ali tetovažu nisam uspela da vidim.
Ruke su mu na bokovima.

Prvo Ferhat pola epizode traži Namika, okolo ga ganja, onda tas ev gdje će ipak svađa se nekako mirnije prisjesti kraju, ne mora nužno značiti pomirenje, a onda ono s balonima i ovo na krevetu u sobi (možda cak i krevet prije balona). A onda pak će netko dojaviti Ferhatu gdje je Namik. Možda Ferhat ode dok se ostali budu zadržali oko balona.

I ja mislim da će tako biti. Tako i piše u ozetu.
Asli je na ovim slikama u tas ev obučena isto kao na setu sa balonima. Valjda nisu prvo baloni pa onda ona svađa. Jedino ako su prespavali u tas ev, pa je to sa balonima odmah kad dođu kući, pa se nisu presvukli.

Dobro si ti rekla, ova bas flertuje s njim, a on lijepo pokaziva znakove pažnje.

Hahahaha objavila je sliku lica, ali je morala da spomene hot sexy body.
Eto, vidiš Ibro šta nas zanima i čemu onda on majica i košulja? lol!

Ustvari, nije Ibro kriv, on nam je dao ono što želimo da vidimo, Ferhat aga je zajebao situaciju što je to obukao, nema mislosti prema nama.

Ma jesu li oni ovo u Rivi u poprilično dobrim odnosima? Onda je palo pomirenje kakvo-takvo.

Ferhatova faca je i dalje što bi rekli Turci kao zid u sudnici, yani namrgođen je, ali s obzirom da spremaju večeru ili tako nešto, znači da su koliko toliko izgladili odnose.

Ali ova Asli je stvarno beznadežan slučaj. Onoliko se drala, rekla mu je da je beznadežan slučaj i opet je ostala tu i sprema večeru sa njim. Čisto sumnjam da je Ferhat uložio neki poseban trud da je zadrži.

Ta scena u tas ev me najviše interesuje. I baloni. Ali nekako imam utisak da će od tih balona da ispadne neka gluupost.

Oh, ispričavam se. Na stanicu su ipak postavili vide slika nego na instagramu. Puno vise. Hahah

Ja sam videla 6 slika, na stranici ako ima više to je sigurno ss fragmana,

E sad ozet....

Prvi deo tamam, to smo znali.
Šta će Asli da uradi da ga drži podalje od Namika što će da stvori nove prepreke menđu njima? Još dve epizode do kraja, oni i dalje prepreke. Ko zna šta je opet uradila Ferhatu iza leđa.
Ali Asli je i dalje tamo u kući. Danas je bio set i bila je Birce. I to je subotom Birce i Ibro skoro nikada nemaju set jer se tada snimaju scene sporednih likova, znači ona salonska ispijanja kafa i ostala sranja u kojima Asli i Ferhat ne učestvuju. I Ozgur je bio na setu, znači Yigitovi su prešli kod Yeter anne u vilu. Dok ih nisu sve strpali tamo, nisu se smirili. Dobiću utisak da gledam Big Brother. Uskoro će Ferhat da počne da ih zove u ispovedaonicu. lol!

Namik lako ne odustaje od Ferhata. Allahim! Namik sen gerizekali misin? Posle ovoga može samo da moli Boga da ga Ferhat ne ubije, on i dalje pokušava da povuče Ferhata na svoju stranu. Šta je mislio, da će Ferhat da mu se baci u zagrljaj kad čuje da mu je on otac. Ferhatu je najveća sramota koja može da mu se desi to što mu je on otac.

Gulsum sen defol git. Besna je na brata zato što je osudio na Namika. Kao da je Ferhat znao da je Namik Necdetov ubica. Taj čovek je žrtvovao sebe da njoj ništa ne fali, sad je ona bez srama besna.

Yeter naravno da će da izgubi decu. Kada se sazna da je sve znala i krila, ostaće sama u onoj kući i to je jedino što i zaslužuje.
Usput, piše da Yeter hoće da ikupi porodicu, da ne pravi ona ono sa balonima? Ali Guzel cirkin priču znaju samo AsFer, neće valjda to da propuste i da ispadne kao da znaju svi.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav

Broj poruka : 12112
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 28

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Sat May 12, 2018 4:42 pm

Evo, mene uništiše, treći dan kako ne mogu da se sastavim. placljivko
I još način na koji su to sve odradili, lupili su šamar i sebi i fanovima, njega sad sparuju faktički sa polu-sestrom, a ona se vratila liku kog je ostavila pred oltarom da bi bila sa ovim. Ne mogu, evo opet mi je loše. suze
Što je najgore od svega, njima se i dalje u pogledima vidi ljubav, milion gestova koji pokazuju da se i dalje vole.

Hahahhahahahaha 
E jesi mi lijepo poklopila. Mislila sam na forum, ali odoše mi godine iz uz Cagu, ali ne žalim se ja. 

Znači, za forum se žališ, a za Cagu nema veze. lol!

Hahah
Nemoj da vide sto čitaš. 

Neće valjda, samo mi to fali. facepalm

A dobro. Dogovorite se. Ako ćeš joj dati samo par klipova sigurni će joj odnijeti manje vremena nego da vita bilješke. S tim, da slavinama da ćeš je klipovima navući na Ruse, je li tako? Ili bar da će ti vidjeti fizičke atribute svalera. 

Ma jok, odustala sam ja od toga, njoj nema pomoći po tom pitanju, ali bar će se upoznati sa gradivom na najlakši način i po nju i po mene. lol!

Hahhahah Pa jeste li razgovarali o serijama ili ne? Mogla si reci kraj.

Zatekla me je, pa sam se folirala deset minuta kako ne mogu da se setim o kojoj seriji priča, i posle kao tužna faca Baš mi je žao, šta da se radi. smeh

Sara Ulusoy ::
Dal da ja otvorim balkan fans pa da mu se nabacujem svako jutro i veče? smeh

smeh  smeh  smeh
Назад на врх Go down
http://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Sat May 12, 2018 6:01 pm

Znaci tračevi. Mislim da je Ibro onda isao. Voli Ibro takve stvari. Moguće. A i on je jedan od boljih na naslovnicama BeeMana. 
Zašto Caga? Misliš da bi pozvali Cagu ako on nije nikako izašao na naslovnici? Mislim prije nego li izađe? Ili misliš da su svi muški pozvani? 
Caga je u Istanbulu. Iako sam mislila da je sto posto jutros na setu jer je i Hazar i čini mi se da se snima neka akcija, prije koji sat je Umut objavio priču iz La Booma pa postoji vjerojatnost da je jedan od njih za stolom upravo Caga. Jer po kapi i mobitelu (bijeli) bi mogao biti. 
Ali sa se bar nadu na nekoj zabavi Ibro i Caga. 

Hahahahhaha Mi ćemo odmah svoje ime napisati da se zna. 
Zbilja koliko nalupao, nalupamo za deset ljudi. 

Neka si ti upratila tako da budemo u toku. Ja Grkinji uđem na profil da vidim ima li sto novo, ali ne patim je. Iaoko mi je simpa unatoč flertanju s Ibrom. Možda mi je bas zato i simpa. Bez pardona ona njemu lijepo hvalospjeve piše. 
I ne osuđuje ga, to mi se sviđa. Uvijek je na njegovoj stani. Jedino sam pimijetila da ni njoj nisu tetovaže nešto jer kao i mi misli da narušava lijepo tijelo. 

Kad Mihre nije blokirala ovu. Ova joj se još i zahvaljuje često i tako želi joj dobro, onda ne bi ni tebe. Ali kad sam ja pitanju, onda već možda i bi. Ne znam. 
Trebaš samo Mihre ići uz dlaku iako flertujete s Ibrom ma koliko ti čudno zvučalo. 

Ma i ja kažem. Vratimo se mi kukanju zbog majice. Prije je Ibro nas pročitao pa nam poklonio sliku. Onaj trbuh je zapravo jako utegnut tako da nam je sve lijepo pokazao. 

Ako uši na tag imena ili serije stvarno se svakakvih gluposti nagledaju. 

I meni je žao potraćenog potencijala. Znam da je Ibro dao sve od sebe i napravio sve sto je mogao, a gdje bi mu bio kraj da je scenarij bio bolji i puno vise detalja uključeno u sve.

Mislila sam da si vidjela, ja sam čini mi se na Twitteru, ali sad ne znam tko je usporedio pa ne mogu naći opet. Uglavnom radi se o ovome, sad ćeš čak dobiti i vise slika. Mislim da sam ja prije vidjela i cijeli Kivin, ali sad ga ne mogu naći. Za Cagu se pak puno lakše snalazim gdje je sto. 

Ali mislim da sam ja odavno već vidjela da je netko usporedio to. S puno boljom Kivinom slikom gdje se bolje vidi. 

Vjerojatno će tako Kivo. 

Ja sam dodala još puno svjetla na sliku, ali se nije uspjela vidjeti tetovaža. 
Aha. Dobro je kad su na bolu. Ali zbilja slika je vrh. Stvarbo šteta sto da se može vidjeti još pokoji dječaku, ali i ovako je odlična. 
Kažem ti ja, Mihre nas čita i rekla je Ibri da poduzme nešto. 

Bilo bi glupo da je svađa nakon balona, ali nije nemoguce. Ja ipak mislim da je tas ev prije, a kad se vrate onda ih dočekaju baloni. Tko je sve sujedlovao ne znam. Možda Yeter, ona ionako sve špijunira i cuje i zna. 

Ma Ibro izvlači Ferhata, to ti je. 

Ferhatova faca je još uvijek namrgođena i nije bas od bolje, ali ni ne čudi. Bez obzira na njegovu ljutnju na Asli, on je trenutno u stanju šoka. Zato ni da hoće ne može biti opušteniji pa ni s Asli. A i dalje je tu prisutna njena izdaja. 
Vidi i sam što Asli pokušava. 

Ma mislim da Ferhat nije uložio neki trud l, eventualno teško da ostane gdje je i čuva njegovog sina. 

I meni se čini da će baloni ispati glupost.

Madam se da mu Asli neće opet muljati nešto. Ali samim time sto ga pokušava držati dalje od kuće može se naljutiti na nju, tko će ga znati. 
Ako je Asli tamo, a ibro uživa u Iitu, onda će se. Asli družiti sa Sunom i ostalim ženskama u salonu. Kokošje kave. 
Hahhahaha E bas l, samo fali da ih Ferhat pozove. 

Ne znam što je Namik očekivao. Ali možda misli sve ili ništa. 

Gulsum je još jednom pokazala kolika je glupača. Stvarno cura ne vidi dalje id nosa. 

Yeter će izgubiti djecu, ali sama je to odabrala. 
I trebala bi ostati sama.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Sat May 12, 2018 6:07 pm

Bondarenkova, još te drži? Uf. Žao mi je zbilja što ti pokvariše seriju. 
Ajde ti gledaj Ruse i raduj se s njima. 

Hahhahah Ne žalim se Nina forum, nego ne znam gdje mi toliko godina prođe, nisam skontala uopće koliko se ovdje dugo družimo. A pogotovo se ne žalim na Cagu. 

A ti si samo lijena. Tako kaži. Ne sa se tebi pisati bilješke, lakše ti je opaliti par (ako zbilja bude pa,  jer je ipak dosta glumaca u igri) klipva. 

Ti si grozna. Malu si slagala umjesto da joj pomogneš. Ayip. Ja bih nij do u detalje prepričala. 

Što se smiješ? Bas je dobra ideja. Probaj ti i s tvojima otvoriti. Pa im piši hvalopjeve. Sa kozlovskim moraš biti fina, to znaš.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Sat May 12, 2018 6:20 pm

A da. Danas je neki novi glumac snimao Protectora. 
Yurdaer Okur. Ne znam kad se pridružio, ali danas je na slici s Hazar i Canom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Sat May 12, 2018 6:30 pm

Ako čuješ i vidiš da je Ibro u Izniru, javi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Sat May 12, 2018 6:59 pm

Назад на врх Go down
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    

Назад на врх Go down

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
Назад на врх 
Страна 39 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo