Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 EmptyTue Apr 17, 2018 2:43 am

Ne znam gdje si stala. Ja sam odgledala cijelu epizodu. 

Malo mi je teže provariti neke stvari, ali zapravo razumijem Ferhata, ali... 
Nezgodna situacija totalno. Sve mi je jasno. Ali...

Bilo je prelijepih scena. Asli i njena romantika su mi bezveze, ali Ferhatova romantika je jako lijepa. Hahaha 

A Abidin je baš tupson.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 EmptyTue Apr 17, 2018 2:45 am

Samo da kažem ovo. Ferhat je bio prelijep. I bilo ga je milina slušati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 EmptyTue Apr 17, 2018 9:01 am

A kad ga vidim ovako dobre volje. Jučer ne baš dobro bio raspoložen. Mili moj. 


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 Da9y41HWkAAZftU?format=jpg&name=medium

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 Da9y5aiWsAEY3UZ?format=jpg&name=medium

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 Da9y67HWsAAliX7?format=jpg&name=medium

Slikali su ga u svim mogućim pozama. S leđa isto. Čim je na Fatihu snimanje može se očekivati da će se sve propisno ispratiti. 
A vidim da je dosta fanova Caginih oduševljeno što ovaj lik glumi u seriji. A izgleda kako se on i Caga dobro slažu. Ili im se likovi slažu, ne znam.


Čak je i ovima iz Umuta nedostajao. 

https://instagram.com/p/Bho7gNMhGsX/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 EmptyTue Apr 17, 2018 9:18 am

Asfer može sad imati i super scene (a i ima ih i Ferhat ima super scene i dali su dosta toga Ferhatu, obojali su ga, omekšali su ga, progovorio je), ali dzaba. Rejting je otišao u nepovrat. Samo neka do kraja ne narušavaju Asfer više.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 EmptyTue Apr 17, 2018 10:30 am

Ne znam koliko sam sinoc puta sama sa sobom komentirala kako je Ferhat lijep, yani Ibro. 

Ali ipak je on najljepše moje. 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 5276_B35_F-28_CC-458_B-8009-694009663_B7_C

Vidi ga kako puši. 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 Da-GqvvW0AAeJRL?format=jpg&name=360x360

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 Da-GqvoW4AAqJsI?format=jpg&name=360x360

Ih, uvijek je na mobitelu. 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 Da-K1FiW4AAtLAB?format=jpg&name=small

Dobro se slažu na setu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 EmptyTue Apr 17, 2018 1:11 pm

Što li i tko snima u pavyonu? 

https://www.instagram.com/playshowclub

Tu su jutros imali doručak. Spremao se ogromni menemen. Ali nema slika s glumcima.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 EmptyTue Apr 17, 2018 1:47 pm

Odgledala sam epizodu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 EmptyTue Apr 17, 2018 1:51 pm

Ne radis? 

Ajde onda čekam tvoj komentar.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 EmptyTue Apr 17, 2018 2:33 pm

Ne radim jos danas. Evo sada cu da krenem da pisem komentar.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 EmptyTue Apr 17, 2018 3:25 pm

Vidi redatelj što je postavio. 

https://instagram.com/p/BhrDScZhRap/
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 EmptyTue Apr 17, 2018 5:11 pm

Epizoda je bila... Ne znam šta da kažem, nisam ništa ni očekivala, pa nisam ni previše razočarana, ionako sve ove gluposti gledam samo zbog AsFera, inače scenario je nepovratno otišao dođavola. Naravno, i rejting. Nije ni čudo, ako fanovi zbog svih ovih događaja odustaju od serije, naravno da odustaju i obični gledaoci. Scenaristi nikada nisu ni čuli za taktiku. Glavni likovi ni u ludilu ni po kom pravilu ne smeju ovako da se srozaju. Lako ću ja u svojim očima da opravdam Ferhata, ali nije svako slep na njegove postupke kao ja. A Asli više ni ja ne mogu da opravdam. Posle svih onih reakcija koje su pokupili posle prošle epizode, scenario je morao da ide na reviziju i da se bar ostave otvorena vrata, tako da se gledaoci pitaju da li je Ozge Ferhatova ili nije. Čak da se ostave otvorena vrata da li je između Vildan i Ferhata uopšte bilo nešto. Nisu ostavili mesta nikakvoj sumnji, sve su ravno napisali. A da ne pričam o incestnoj vezi. Ferhat i Vildan su brat i sestra, oni ne znaju, ali gledaoci znaju i takva veza je neprihvatljiva. Naročito su neprihvatljive scene sa Vildan kojima su nam sipali so na ranu. Ponavljam, da je bilo koja iz prošlosti došla bilo bi prihvatljivije, Vildan je neprihvatljiva. Mada, AsFeru kao paru takav zaplet ne pristaje. Ovakva sapunjara seriji ne pristaje. I očigledno da ni jednoj grupi ne odgovara, čim gledaoci beže. Birgoren je pucao seriji u obe noge sa onim oko abortusa i sa Julide, ove nove su direktno presekle aortu, više ni AsFer ne može da uradi reanimaciju. Dodatno je loše i to što se cela radnja dešava u istom prostoru, pa i to guši.

I dalje se nadam da je sve ovo ne znam više čiji plan, ali neka bude bilo čiji pristajem, samo neka ova budalaština ne bude istina. Namik mi je sumnjiv i valjda je smutio nešto što se tiče tih testova.

Jedino me nervira što u ovoj situaciji opet gledamo najlepše AsFer scene. To stvarno znaju da napišu, ali sve ostalo je katastrofa.

Ferhat... Koja je ovo promena po redu? Ferhat će ući u istoriju tr serija kao lik koji ne doživeo najviše promena. Prvo je Birgoren tražio da od onog cool tipa pređe u klasičnog zatvorskog agu sa sve takvim govorom, naglaskom, izrazima i govorom tela, sad ove očigledno traže da se ponovo vrati na staro. Ibru forsiraju do krajnjih granica, čovek više ne zna u kom je liku, odjednom treba da izađe iz lika kojeg igra dvadeset epizoda i da ga ublaži, ali da opet to bude isti lik. Da poludiš. Uglavnom, prvi Ferhat je ostao u prošlosti i u glavama onih koji ga i dan danas obožavaju, od tada je prošlo puno vremena i ja na taj lik kao na onaj pravi gledam od 6. do 24. Ovo što sada gledamo, nažalost, sa tim Ferhatom nema veze, ima veze sa onim prethodnim. Prethodni je mogao da bude sa Vildan, Ferhat koga mi znamo nije. Ne postoji stanje pijanstva u kome bi on bio sa njom. Mi sada gledamo čoveka kome mozak radi za spletke iza zaztvorenih vrata, za laži, obmane, okrutnijeg čoveka od pravog Ferhata. To su sve osobine koje pripadaju onom prvom. Meni je zapravo najveći problem što ne mogu te sve promene da spojim u jednog čoveka i zato stalno govorim prvi, drugi treći... Ja Ferhata mogu da razumem u jednom delu, u drugom ne mogu. Deo u kome ga razumem je to što krije sve od Asli. Trudna žena, rizična trudnoća, naravno da neće da joj kaže nešto tako i da rizikuje da izgubi dete. Takođe je i sam u šoku, ne zna kako da se ponaša i kako da reaguje, jer nije lako da saznaš posle toliko godina da imaš dete, naročito dete koje ti je stalno bilo pred očima i koje je drugog zvalo ocem. Koliko god ti saznao da je to tvoje dete, treba vremena da se uopšte razvije ta vrsta emocija prema detetu, a to ne može preko noći. Ali s druge strane, Ferhat ispada sebičan zato što planira da svi žive u istoj kući. Kaže biz delikanli adamiz, gitmek bize yakismaz. Tamam, ali ti ne pristaje ni da držiš ženu pod istim krovom sa ženom sa kojom si imao nešto i sa detetom za koje ni ne zna da je tvoje. Međutim, koliko god svi pravili dramu oko toga, to nije nešto što je toliko suprotno Ferhatovom liku. Meni je veći problem činjenica da je bio sa Vildan, Abidinovom sestrom, nego to što hoće da svi budu tu u kući. Ferhatov mozak tako ne funkcioniše. Mi pred sobom nemamo čoveka koji je džentlmen i koji ne znam koliko poštuje žene, pa da se ja sada preneražavam zbog toga. To je zajedničko svim Ferhatima. Ovi ne prestaju da hvale cool Ferhata, ali taj čovek je isto po tom pitanju bio ovakav. Ne samo prema Asli, nego i prema Gulsum, Yeter, Vildan. Ja od Ferhata ne očekujem da sedne i da kaže, Asli je moja žena, Vildan je žena sa kojom sam nešto imao, sada je tu i dete, nije u redu da držim Asli pod istim krovom sa njima. Jer, prosto gde je on mogao da nauči da tako razmišlja, Emirhanovi se tako ponašaju, njihove žene to prihvataju i gotovo. Za tu kuću takvo ponašanje nije strano. I stvarno kakava je ono kuća. Allahim, ja ono u životu nisam videla. Asi Memnu kuća je dečiji vrtić za ove. U kući nema ko sa kim nije bio. Skoro svi su bili sa dva stanovnika kuće. Ferhat, Gusum, Cuneyt, Vildan, Namik. Oha, yani. I svi sede za istim stolom. Ali svi do jednog kažu, namuslu insalariz biz.

Usput, Ibrahim beycim siz napiyosunuz acaba? Čovek koji je takva seks bomba se odjednom u onoj sceni sa jagodama pretvorio u nevino dete. Vallahi, razlog si za kalp krizi. (još nešto zajedničko njemu i Cagi)

Asli... Pre svega, smtram da se Birce nanosi velika nepravda. Tamam, Ibru forsiraju što se glume tiče, ali Ferhat ipak sve vreme ostaje glavni lik u seriji, međutim Asli su totalno zapostavili. Više scena ima Vildan od nje. Asli je izgubila svaku drugu ulogu, osim uloge u AsFeru.
Ja Asli više ne mogu da pređem preko slabosti na Ferhata. Ta slabost koju sam volela, sada počinje da me nervira. Ženo, ti si doktor, ti si moderna žena, ti si jaka žena, kako si odjednom postala jedna od Emirhan žena koja to sebi dozvoljava? Nekada se Asli borila za ljubav, njena slabost je u mojim očima bila snaga. Borila se da promeni Ferhata, da ga natera da prihvati tu ljubav i da je otvoreno pokaže, i uspela je u tome, svaka joj čast, uspela je da istraje, da sruši sve Ferhatove zidove, da ga ogoli i promeni, da mu pomogne da emotivno sazri. I šta sad? Izgubila je životnu misiju? Ne treba više ni za šta da se bori, nego da prihvati Ferhatova pravila i pravila te kuće? Po meni nikako, ni u ludilu. Time gubi identitet. Jedno je bilo povinovati se Ferhatu za ostvarivanje cilja, a drugo je povinovati se u situaciji kad postoji treća osoba. Iako se Vildan ne može nazvati trećom osobom, jer je to nešto što je bilo odavno, svejedno nije lako za jednu ženu da tako nešto prihvati. A naročito ići da tešiš Vildan, yok artik, to nije dobrota, to je glupost. Ako već toliko ima želju da se bavi samo Ferhatom i ako je tome posvetila život, onda neka se trudi da mu objasni da situacija u kojoj se nalaze nije normalna i da mora da se promeni, a ne da ga podržava u tome i još da ga razume. Jesmo mi komentarisali da Asli radi sve što joj Ferhat kaže zato što joj odgovara, ali sada više ovo ne može da joj odgovara. Neka se spakuje i neka ode, da vidimo da li će Ferhat poći za njom ili će ostati u toj kući. Žena je bukvalno u fazonu, neka bude šta bude, samo neka je Ferhat tu. Ja tako nešto ne mogu da prihvatim i da razumem koliko god pokušavala. Da bismo mogli da je razumemo, trebala bi da postoji neka opasnost, nešto što mora da ih drži u toj kući. Da su scenaristi pametni, izmislili bi nekog neprijatelja, neki napad, rešetanje kuće, bilo šta što bi dovelo do vanrednog stanja. Tako ne bi bolo oči ni to što je Ferhat išao po Vildan, a to me je možda najviše iznerviralo. Usput, Asli je i dalje tamo, došle su slike sa seta. Bila je i kod Yigitaa i Sune.
Ja hoću da vidim Ferhata kako se bori za Asli. Ne mogu da kažem da se nije borio, sama činjenica da se toliko opustio, promenio, da je ostavio pištolj i počeo sa Asli normalno da komunicira je za njega ogroman napredak i to je uradio za njih, ali Asli je sve vreme uz njega. Sada želim da pređe na viši nivo i da se bori kada Asli nije tu, a ne da odustaje kao pre.


AsFer... Lanet olsun. Da nije njih i da nisu toliko lepi, da scene nisu toliko lepe, sada se ja ne bih nervirala oko Vildan, ali ne mogu da odustanem od njih. Jebi ga, meni par može stvarno da proda svako sranje Neyse... Dugo smo čekali da vidimo AsFer u normalnim ljubavnim scenama i bar smo to dočekali. Ferhat se najzad dovoljno opustio da nešto podeli sa Asli, da priča o prošlosti bez zadrške. Najlepša scena mi je bila ona ujutru u krevetu. Tu se Ferhat opustio kao nikad. I slažem se sa tobom, Kelepce Ferhat romantika je mnogo bolja od Petonije Asli. Askim, bitanem, cicegim, petunyam... Neyim, neyim? hahahahahahaha, tu mi je Ferhat bio koma. Jagode su mi isto bile super. Dobro je Yigit pripremio Ferhata, pa mu nije bilo čudno Aslino ponašanje. Ali Disiza proglašavam kao jedinog lika ikada čije prisustvo ne uništi scenu glavnog para. Koliko je puta bio sa AsFerom i uvek je ulepšao scene. Dilsiz ne može da se suzdrži i smeje se, a Ferhat umire od smeha u sebi i kritikuje Dilsiza što se smeje. Ali kada je rekla da joj se više ne jedu jagode, Ferhat error. smeh

Suna mi je postala opako iritantna. Pre vega Yigit je tužilac, znala je to kada se udala za njega. Šta sad očekuje? Da čovek od tridesetak godina napusti posao za koji se školovao i koji voli i da sedi sa njom u kući? Ili da odustane od toga da traži očevog ubicu? Ok, jeste opasno, ali ne možeš da tražiš od nekoga bio ili ne bio tužilac da traga za istinom i za onim koji mu je ubio oca. Prosto nije ljudski. Yigit je njoj u početku govorio da se drži podalje od te porodice, ali ona je navaljivala da bue bliska sa njima, čak je i sa Namikom htela da bude bliska, sva sreća da Namika to nije interesovalo. Ne možeš ljude da prihvatiš, da im se približiš i onda odjednom kada ti više ne odovara da ih odgurneš. To je ponašanje razmaženog deteta. Ovakvi ili onakvi, oni su Yigitova porodica, sada kada su našli jedni druge i kada žele da budu na okupu, pritom si ih ti okupila, ne možeš da ih razdvojiš zato što ti je tako došlo. Pritom, Yeter, Gulsum i Asli nemaju nikakve veze sa poslednjim događajima.

Vildan... Zaista ne mogu da verujem da sam u situaciji da u komentaru pišem poseban odeljak za Vildan. Žena koju smo viđali povremeno i usput sada je u centru glavne radnje. Vildan je još jedan lik koji je vraćen na početne fabričke mere. U početku je bila protiv Asli, kasnije je i zaboravila da je bila zaljubljena u Ferhata, radovala se tome što je Asli trudna, nismo videli nikakve signale, sada odjednom opet pije, opet je opsednuta Ferhatom, čak toliko da je bila navalila na njega u onoj sceni kod nje u sobi. Yuh! Pokrenuću kampanju protiv silovanja Ferhata. lol! Ne želim da vidim Vildan i Asli ni blizu, a ne da još Asli teši nju.

Abidin... Sen ne tur salaksin acaba? Znamo da je Abidin dobar i pošrtvovan, ali da ga Gulsum toliko vrti oko malog prsta, nemam reči. Čovek je prebrodio i strah i sve i otišao rekao Ferhatu da je on pomagao Cuneytu. Ima sreće što Ferhat trenutno ima važnije probleme od njega, inače me baš interesuje šta bi mu rekao, zašto je pomagao. Abidin baš nema nikakav razlog da mu pomaže. Mogao je izbirše video, da iseće taj deo i da kaže da nema nikoga na snimku, ali da kaže da je on, yok artik. Na sve to Gulsumina navodna ljubav mi izgleda toliko neiskreno i veštački da nemam reči.

HulDil forever. Preslatki su. :cereeeeek: I u onoj kući strave su jedini normalan par.

Drago mi je da je Ferhat dobro očitao bukvicu Juju i da je izgleda shvatila sa kim ima posla, čim se posle toga nije previše pojavljivala i petljala. Mada, nije mi jasno kako ranije nije shvatila ko je Ferhat, nego je morao direktno da joj kaže da je veći psihopata od nje. Ali bar je provalio, samo naivna Asli i dalje ništa ne kapira.

Dragi scenaristi, na kojim ste drogama ne znam, ali mora da su teže u pitanju. Kako žene stave jednu ženu u onakvo stanje, stvarno sam u čudu. Ja sam se bunila što je Birgoren žene u seriji doveo u situaciju da ništa ne rade i da samo tračare, a pogledaj ovaj scenario koji pišu tri žene. Za svo ovo vreme Ferhat je govorio yat, kalk, yuru, in, bin, ali se ne sećam da je ikada rekao Asli kes sesini. U prošloj je na sred ulice svojoj trudnoj ženi rekao kes sesini. Posle toga se smekšao Ferhat, ali Asli je samu sebe zakopala, što je još gore. Već mogu da predvidim dalja dešavanja, Asli će da poludi, ukoliko ne izgubi dete, svađaće se sa Ferhatom i onda kao da ništa nije bilo. Pomagaće Ferhatu da prihvati dete, tešiće Vildan a ja ću pored ekrana da čupam kosu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 EmptyTue Apr 17, 2018 6:42 pm

Tako je i meni bila epizoda. Nisam ništa očekivala pa mi je bila zanimljiva, ali isto tako su mi brojne scene i scenarističke gluposti izlazile na nos i uši. Ne mogu ja ovo sve probaviti nikako. Kakav je ovo glupi scenarij. Pa za poludjeti načisto. 

Ferhatu ja mogu prijeći preko toga jer ga razumijem da ne može reci Asli ako bi to uzrokovalo stres i gubitak djeteta, razumijem ga što je rekao Vildan, ali ne razumijem da nije odveo Asli odmah iz kuće. Kako može biti s njima u kući pogotovo kad vidi da je Asli malčice i ljubomorna na Vildan. 
Kako može vjerovati da netko od onih budala neće reci Asli. Prva pijana Vildan....
Ali eto. Opet njemu nekako prelazim preko svega jer vidim da se zbilja trudi oko Asli. Ako bi se trudio i kad bi Asli odlučila otići, bilo bi super. 
Ne sviđa mi se što sve likove vraćaju na tvorničke postavke. S Vildan su pretjerali. Žena me živcira toliko da bih je momentalno izbacila iz serije. Vrlo dobro zna da Ferhat ne osjeća ništa prema njoj. Pa to joj je lijepo natuknuo i prvi Ferhat. Ne znam kakve ona iluzije gaji. Što je mislila stalno ga opijati? Žena zivi u goroj bajci od Asli sve skupa od početka serije. Sve da je i onda znao Ferhat da je otac djeteta, ma da se i oženio s njom, ne bi ona njega vise vidjela. A onda još u ovoj epizodi sluša onu blesavu Julide i počela plaziti po njemu. Evala, Ferhate, što si joj jasno rekao što je ide. 
Uopće ne kužim što je mislila i očekivala da će Ferhat napraviti ako sazna da je Ozge njegova. 

Ako postoji ikakva nada da je ovo namješteno, neka bude. Mada ja vise ni u sto ne vjerujem. 

Asfer scene su mi zbilja najljepše u zadnja dva nastavka. Toliko sam uživala u njihovim scenama, ali dzaba scene prekrasne kad samo čekam neku glupost s Vildan i Julide. I opet neku glupost. 

Ovaj Ferhat je onaj prvi Ferhat s primjesama novog Ferhata. Odnosno prvi Ferhat koji voli Asli. Zeznuta kombinacija jer s jedne strane ga volim, a s druge strane bih ga kudila, a ne mogu jer ga donekle i razumijem. Sviđa mi se njegova pamet i oštroumnost, sviđa mi se što mi je Asli prioritet, ali mi se ne sviđa što Asli stavlja u nezgodan položaj. 
Isto mi, kao i tebi, nije jasno za Ferhat i Vildan. Mogli su nas poštedjeti toga. Ako treba mogla je ostati neka druga trudna mada bi mi i to bilo nevjerojatno za Ferhata, ama neyse. 

Za Ibri se slažem. Ferhat je u tim scenama bio dijete i mene je apsolutno posjetio na Cagu i samo sam mislila kako je lijep. Hahhh
Biliyorum, biliyorum. Površna sam falan filan. Ali kad ga vidim takvog lijepog, slatkog, zbunjenog, djetinjeg ja ništa drugo ne vidim. Pogubim se. Iz opasnog preko tužnog do djetinjeg pa romantičnog. Nema što nije bio u epizodi. 

Asli je mene iznenadila kad je došla tješiti Vildan i te su mi scene bile mučne za gledati. Kao i one s dekicom i kao one kad joj se Asli došla ispričavati. Ok, jasno mi je da Asli ne zadire previše u Ferhatov prijašnji život i da je on lako obrlati, ali ipak sam očekivala od nje malo vise inzistiranja da odu. 
Što kažeš. Aslin je lik srozan, nema je vise, sve je drugo važnije od nje. Ni za što se vise ne bori, povlači se po kući, postala je pravi sapunicarski lik. Dobra i naivna. Glupa. Mirno prihvaća Namikov poklon, ne svađa se... Eto, ne znam što bih za nju napisala, ali kao lik postaje malčice dosadna. 

Asfer je meni hit. Prvo, Ibro je u epizodi dobro ispipao Birce, bas uvjerljivo. Yani, prekrasni su. Drugo, bili su ekstra romantični i otvoreni jedno s drugim (osim situacije s Vildan), ali hajde. 
Bili su mi prekrasni i na krevetu poslije onog s Cuneytom i jutro i buđenje. Hej, Ferhatova romantika je meni sto puta bolja od Asline. Dok je on ljubi ona trkelja o nekim dozivanjima. 
A kad su išli kupovati šumske jagode su mi bili koma. Hahah Ma bas dobre scene. 
Dilsiz je i meni uljepšao scenu sa svojim smijehom i kad je Asli dobacila da se reci Hulyi da nikad oca od njega (ako sam to dobro skontala). Hahaha A Ferhat sav u svom stilu, ali zapravo radi isto što i Dilsiz.
Koje dobre scene, a kad se sjetim ostatka epizode odmah mi padne mrak na oči. 

Sunu uopće neću komentirati jer mi je postala iritantna. Ulazi mi u najiritantnije likove iz serije. Uz bok je svima koje ne volim. 
Vildan joj se pridružuje. Kao i Gulsum. 

Abidin je teška budala. Točno se vidi da je neinteligentan. Umjesto da izbriše snimku i kaže da u hotelu kod Cuneyta nikog nije bilo, on slaže. Na kraju kud je otišao s onom torbom?

Slažem se, Hulya i Dilsiz su meni zbilja dragi. Jedine pozivne osobe koje me nisu suočavale ni u čemu. Jesu nekad malo laprdali previše kome ne trebaju, ali su divni. 

Drago je i meni što je Ferhat očitao bukvicu Julide. Nadam se da će joj postupno smanjiti sasvim ulogu. 

Ne znam što će biti dalje. Ali već me sve živcira.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 EmptyTue Apr 17, 2018 7:39 pm

Yok artik, cime se bave. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 Img_2038

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 Img_2039
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 EmptyTue Apr 17, 2018 7:54 pm

Ceo tag prica o ovome, yuh yani. Posle se pitaju zasto nema selfija, zasto nema ovoga, zasto nema onoga. Eto zato.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 EmptyTue Apr 17, 2018 10:24 pm

Mrs Bondarenko ::
Ma, slika je prelepa, baš zato i boli.

Poncha ::
Žena se uživjela. Vjerojatno bi i ti. Ali za moj ukus je ovo previše. A ni inače nisam pobornik kačenja slika djece toliko.

Pre svega, budimo realni, slika stvarno jeste prelepa.

Svako na svom privatnom profilu ima pravo da postavlja šta god hoće i koliko hoće, ali što se tiče dece, apsolutno se slažem sa Ponchom. Naravno, njihova su deca, mogu šta hoće, ali u doba kada vlada toliko opasnosti na internetu i kada dete može da ti završi na nekom pedofilskom sajtu, smatram da takve slike treba da ostanu deo privatne arhive. A naročito je debilno praviti detetu instagram profil.

Mrs Bondarenko ::
Ajde Mark, on je otvorio instagram sa sedam godina, a svakako i Stanislav i Julija su uvek vodili računa, ali ova lujka nije normalna.

Kusura bakma, ali za moj pojam nije normalno ni da dete od sedam godina ima bilo kakav profil na društvenim mrežama. Roditelji ne mogu da vode računa u svakom trenutku šta dete radi.

Mrs Bondarenko ::
Ne znam, postoje takve sumnje. Ne znam ni zašto to radi, mada ako ćemo tako ja ne znam ništa više da objasnim vezano za tog čoveka, kažem ti da ne mogu da ga prepoznam. Svakim svojim postupkom me sve više i više šokira.

Zato što si ga stavila na pijedestal. Opčinio te je likom, glumom, možda nekom ulogom, ali i on je čovek od krvi i mesa sa manama i vrlinama, sa greškama i ispravnim stvarima. Ja kada nekoga pratim odmah upoznam i mane i vrline i retko se iznenađujem. Kao što Poncha kaže, naviknem se da sve očekujem. I ukoliko ne dođe do neke ekstremne situacije, retko se razočaram.

Mrs Bondarenko ::
Na jednoj slici, selfi sa Aurikom i bebom je bio u pitanju naravno, napisao je nešto u fazonu Nemate pojma koliko sam srećan, delite sreću ljudi. Ja stvarno ne znam čemu tolika dokazivanja, ako je stvarno tako srećan.

Neki ljudi imaju potrebu da podele sreću sa drugima, neki čuvaju za sebe, to nije ništa čudno. Mada, ne znam koliko sam u pravu, jer ga ne poznajem, pričam napamet.

Mrs Bondarenko ::
Menjam ime foruma u Vratite naše ljubavi. lol!

Kod mene će to ići malo teže, treba više veza i brakova da se rasturi. smeh

Mrs Bondarenko ::
Da se razumemo, ja njega nikad ne bih varala da on prvi nije počeo. lol!

Kod nas sam ja prva počela. lol! Ama napim, ne mogu da se ponašam kao da Kivica i Ibrica ne postoje. smeh
Da je Caga našao neku tog kalibra, reč ne bih rekla, ali vidi šta on radi.

Poncha ::
Saro, Ranini piše za Prison Break. Tako da bi mogao Kivo to, isko ga nije imenovala.

Toliko dugo svi pišu da će Kivo igrati u toj seriji da će me iznanditi ako ne bude.

Poncha ::
Saro, očekujem Ferhata kod neke Yaprak. I to nakon što Asli ode i napusti ga, a on se sroza na najgora izdanja. Ili... Asli mi predloži još neki tetovažu i kaže mu da cijelu ruku iscrta svime i svačime. I ona ga drži za ruku dok mu crtaju.

Bolje da mu Asli predloži neku tetovažu i da odradi, nego da mu to stalno pokrivaju. Šminkeri će da polude. Neka Asli pita ponovo za značenje tetovaže na leđima, neka nam to kažu i neka usput i ovu na ruci opravdaju.

Poncha ::
Druga sezona.

Biliyodum. Hayirli olsun, naredne dve godine ćemo dobijati Cagu na kašičicu.

Poncha ::
Što mi nešto poznati mjesto.

Jel snimaju baš ovde ili tu u blizini?

Poncha ::
Saro, je li ovo mala Ozge?

Jeste. Dete očigledno ima super odnos sa Ibrom, a ne zna da nama trenutno takve slike nikako ne prijaju.

Poncha ::
Neki pišu da je Duygu na setu. Oh ya. Ako je ovo došla Cagi na setu ona, aman.

Ne znam. Da nisu napisali drugi ja je uopće ne bih skontala.
Ovo je postavio isti lik iz Yakup tosta.

Allahm sen bana sabir ver. Samo smo je na setu čekali. rolleyes

Poncha ::
Ne čudi me što su podijeljene. Meni se serija dijelom i smučila zbog stalnih rasprava oko ova dva brata. Ali ni inače mi nije nešto.

Pored Caglara, jedan od razloga što nisam pratila seriju. Ne znaš za koga da navijaš, jer ne znaš ko je glavni par. Ionako čim su spojili par i jedan brat ispao iz igre, odmah je pao rejting.

Mrs Bondarenko ::
Koja budala, pa to mu je bila jedina šansa da glumi u nečem normalnom sa poznatim glumcima.

On to tako ne shvata, on misli da je i sam mnogo važan, tražio je da se u Medcezoru promeni scenario.

Poncha ::
Ne znam koliko sam sinoc puta sama sa sobom komentirala kako je Ferhat lijep, yani Ibro.

Ali ipak je on najljepše moje.

Ferhat yani Ibro jeste lep, to bez diskusije, ali ako gledamo samo lepotu, Caga je lepši. Bar meni.

Znači opet smo krenuli sa jedenjem sendviča. Nadam se da je ona keramika o kojoj je Umut pričao na mestu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 EmptyWed Apr 18, 2018 1:56 am

Poncha ::
Tako je i meni bila epizoda. Nisam ništa očekivala pa mi je bila zanimljiva, ali isto tako su mi brojne scene i scenarističke gluposti izlazile na nos i uši. Ne mogu ja ovo sve probaviti nikako. Kakav je ovo glupi scenarij. Pa za poludjeti načisto.

Julide su smanjile, bar su tu poslušale fanove i Ferhat joj je očitao. Sada će uskoro i Julide da postane lik bez cilja kao i svi koji su se do sada pojavili i izbaciće je.
Ali ja zaista ovakvo skrnavljenje glavnog para i likova ne mogu da podnesem. I ne mogu da shvatim toliko inaćenje scenarista. Sledeće nedelje će AB da padne ispod 3, sada je na granici i šta su time dobile. Bar neka ne teraju ove fanove koji su ostali i neka izmene ovo sa Ozge dok još ima smisla da se izmeni. Otišle su i napisale su Ferhatu dete, alo dete. Mi treba da gledamo Ferhata kao oca detetu koje nije rodila Asli. Ferhat je sva lepa osećanja trebao da iskusi sa Asli, to je bila radnja serije, sada će očinstvo da iskusi prvo sa Vildaninim detetom. Ako u toj situaciji još i Asli pobaci i Vildan ostane kao majka Ferhatovog jedinog deteta, tu AsFeru možemo da kažemo Ruhuna el fatiha. Tu će serija izgubiti i društvene mreže, jedino mesto gde je još jaka. Jer tamo su samo AsFer fanovi.

Poncha ::
Ferhatu ja mogu prijeći preko toga jer ga razumijem da ne može reci Asli ako bi to uzrokovalo stres i gubitak djeteta, razumijem ga što je rekao Vildan, ali ne razumijem da nije odveo Asli odmah iz kuće. Kako može biti s njima u kući pogotovo kad vidi da je Asli malčice i ljubomorna na Vildan.

Asli je ljubomorna na Vildan, ali Ferhat na to kaže, ma ne šta bi Vildan osećala prema meni, a zna da je Vildan opsednuta njime. Znao je to i na početku serije, zna i sada. Ali koliko greši Ferhat, toliko greši i Asli. Hajde on ne gleda na to tako, šta ona radi. Nema te sile koja bi mene zadržala u istoj kući sa muževom bivšom.

Poncha ::
Ali eto. Opet njemu nekako prelazim preko svega jer vidim da se zbilja trudi oko Asli. Ako bi se trudio i kad bi Asli odlučila otići, bilo bi super.
Ne sviđa mi se što sve likove vraćaju na tvorničke postavke. S Vildan su pretjerali. Žena me živcira toliko da bih je momentalno izbacila iz serije. Vrlo dobro zna da Ferhat ne osjeća ništa prema njoj. Pa to joj je lijepo natuknuo i prvi Ferhat. Ne znam kakve ona iluzije gaji. Što je mislila stalno ga opijati? Žena zivi u goroj bajci od Asli sve skupa od početka serije. Sve da je i onda znao Ferhat da je otac djeteta, ma da se i oženio s njom, ne bi ona njega vise vidjela. A onda još u ovoj epizodi sluša onu blesavu Julide i počela plaziti po njemu. Evala, Ferhate, što si joj jasno rekao što je ide.

Da se razumemo, nije da nema materijala za pljuvanje Ferhata, ali neka je prokleta moja slabost prema njemu, uvek nađem način da ga razumem i opravdam. Jednom sam bila rešila da ga ispljujem i tada me je grizla savest, posle sam samu sebe demantovala. Ja sam po tom pitanju kao Asli. lol!

Zaista hoću da Asli odluči da ode i da je on ubedi da se pomire bez naređenja i sile.

Vildan je rekla Handan da bi Ferhat nju možda voleo. Toliko je poremećena. Ali vrhunac je bio kada je krenula prema njemu ne znam ni ja šta da uradi, valjda da ga zagrli. Ferhat je jedva svojoj ženi dozvolio da ga dodiruje, Vildan bi se grlila.

Nije da branim Birgorena, ali on je promenio likove u šestoj epizodi, tada likove nismo još dobro ni upoznali i bilo je mesta promeni, ali šta znači likove u 25. epizodi vraćati na početak.

A njoj je Julide rekla da to radi? Nisam videla, Julide sam preskakala. Samo je saradnja Julide i Vildan falila.
Yani, shvatili su da Julide ne mogu da iskoriste za ništa drugo, pa su rešili da je ovako zadrže u seriji. Genijalno rešenje.

Poncha ::
Ako postoji ikakva nada da je ovo namješteno, neka bude. Mada ja vise ni u sto ne vjerujem.

Iskreno rečeno, ne verujem ni ja, ali nekako se nadam posle onoliko reakcija da bi mogli da promene. Što je najgore, Ferhat je u celoj toj priči čudan, totalno bez osećanja, kao da se ne radi o njemu. Još jedna totalna suprotnost Ferhatovom liku, čovek koji na sve ima burnu reakciju, čak i na ono ćebe, situaciju sa Ozge prihvata mirno.

Poncha ::
Asfer scene su mi zbilja najljepše u zadnja dva nastavka. Toliko sam uživala u njihovim scenama, ali dzaba scene prekrasne kad samo čekam neku glupost s Vildan i Julide. I opet neku glupost.

To i jeste najveći problem. I pre smo mi znali da AsFer očekuje nešto loše, jer ih je uvek očekivalo, ali uvek smo mogli da se uživimo u njihove scene. Sada kada su najlepše ne možemo, jer čekamo koliki deo Ferhata i Asli ćemo da izgubimo svakom sledećom scenom. Da znam da će Ferhat recimo na kraju epizode saznati da mu je Namik otac i da je to Asli znala, da sledi rastanak, opet bih mogla da uživam u scenama, jer bih znala da sledi nešto normalno, nešto što očekujemo da se desi.

Poncha ::
Ovaj Ferhat je onaj prvi Ferhat s primjesama novog Ferhata. Odnosno prvi Ferhat koji voli Asli. Zeznuta kombinacija jer s jedne strane ga volim, a s druge strane bih ga kudila, a ne mogu jer ga donekle i razumijem. Sviđa mi se njegova pamet i oštroumnost, sviđa mi se što mi je Asli prioritet, ali mi se ne sviđa što Asli stavlja u nezgodan položaj.

Tačno, odlično si ovo opisala. Yani, od mog voljenog čoveka nije ostalo ništa osim izgleda i ljubavi prema Asli. Ama Ibro i ja smo voleli drugog Ferhata. placljivko On je umirao od zadovoljstva dok ga je igrao, a ja sam umirala od zadovoljstva dok sam ga gledala.Tada je stvarao čuda sa Ferhatom, koliko sam uživala u njegovoj glumi, sad bukvalno pokušava da izvuče lik koji scenaristi pokušavaju da pokopaju. Čovek se maksimalno unosi u AsFer scenama, mimikom pravi Ferhata simpatičnim, postepeno menja glas, vraća se u prethodnu ulogu, kad vidim sav taj trud još više mi bude muka od scenarija. Ovde nisu glavni glumci ti koji jedini treba da se trude, jer će oni najlakše da nađu posao, ko zna koliko već sad imaju ponuda za sledeću sezonu, ovde treba najpre da se trudi propala produkcija i scenaristi.

Poncha ::
Za Ibri se slažem. Ferhat je u tim scenama bio dijete i mene je apsolutno posjetio na Cagu i samo sam mislila kako je lijep. Hahhh
Biliyorum, biliyorum. Površna sam falan filan. Ali kad ga vidim takvog lijepog, slatkog, zbunjenog, djetinjeg ja ništa drugo ne vidim. Pogubim se. Iz opasnog preko tužnog do djetinjeg pa romantičnog. Nema što nije bio u epizodi.

Samo Caga je mogao u jednoj sceni da izgleda maksimalno seksi, a već u drugoj da bude kao dete, i da i jedno i drugo bude uverljivo.Sada mu se i Ibro pridružio. Ja mislim da to oslikava čistotu srca i to što su kao odrasli ljudi sačuvali nešto dečije u sebi. To objašnjava i onu njihovu divlju, zaigranu stranu.

Yooo, nisi površna. Da jesi gledala bi samo bicepse i seksi stranu, ne bi ni videla ovo.

Jeste vala, sve je bio i ja posle treba da pljujem tog čoveka, olmaz yani. Meni se sviđa da ga površno branim i uvek razumem.
Usput, Kivo, hic kusura bakma, ama moram da te izdam. Moj prva turska ljubavi, malo me grize savest, ama ben cok fena asik oldum. Dok me ponovo ne osvojiš, izvoli se upititi na treće mesto u haremu.

Poncha ::
Asli je mene iznenadila kad je došla tješiti Vildan i te su mi scene bile mučne za gledati. Kao i one s dekicom i kao one kad joj se Asli došla ispričavati. Ok, jasno mi je da Asli ne zadire previše u Ferhatov prijašnji život i da je on lako obrlati, ali ipak sam očekivala od nje malo vise inzistiranja da odu.
Što kažeš. Aslin je lik srozan, nema je vise, sve je drugo važnije od nje. Ni za što se vise ne bori, povlači se po kući, postala je pravi sapunicarski lik. Dobra i naivna. Glupa. Mirno prihvaća Namikov poklon, ne svađa se... Eto, ne znam što bih za nju napisala, ali kao lik postaje malčice dosadna.

Ja sam očekivala da će Asli biti malo više neprijateljski nastrojena prema Vildan. Ne sad da se hvataju za kosu, ali da će se distancirati od nje. Zato su i meni bile mučne sve njene scene sa Vildan.
Asli da je normalna rekla bi ja odlazim odavde, a ti ako hoćeš dođi, ako nećeš, ostani tu. U ovom slučaju Ferhat ne bi mogao da je drži na silu, morao bi da je pusti.

Naravno da je dosadna kao lik kad ne radi ništa. Mada, ruku na srce, meni Asli samostalno kao lik nikada nije bila previše zanimljiva. Recimo, epizoda kada su saznali za dete, u toj epizodi nije bilo previše AsFer scena i dominirao je Ferhat, ali meni je ta epizoda bila dobra, da je umesto Ferhata dominirala Asli, smorila bih se. Ja sam uvek Asli volela sa Ferhatom, a Ferhata sam volela nezavisno od nje.

Što ona mirno prihvata poklon i nije tako strašno, strašno je što mirno prihvata Julide. Devojka vrišti da je zlo, ali Asli kao drogirana ne razume zašto Ferhat tako reaguje. Ferhat Julide od prvog trenutka ne podnosi, ali Asli ne vidi da ispod njenog osmeha viri trista đavola. Kao što svojevremeno nije videla ni kakva je Ebru.

Poncha ::
Asfer je meni hit. Prvo, Ibro je u epizodi dobro ispipao Birce, bas uvjerljivo. Yani, prekrasni su. Drugo, bili su ekstra romantični i otvoreni jedno s drugim (osim situacije s Vildan), ali hajde.
Bili su mi prekrasni i na krevetu poslije onog s Cuneytom i jutro i buđenje. Hej, Ferhatova romantika je meni sto puta bolja od Asline. Dok je on ljubi ona trkelja o nekim dozivanjima.
A kad su išli kupovati šumske jagode su mi bili koma. Hahah Ma bas dobre scene.
Dilsiz je i meni uljepšao scenu sa svojim smijehom i kad je Asli dobacila da se reci Hulyi da nikad oca od njega (ako sam to dobro skontala). Hahaha A Ferhat sav u svom stilu, ali zapravo radi isto što i Dilsiz.
Koje dobre scene, a kad se sjetim ostatka epizode odmah mi padne mrak na oči.

Hahahahaha e ovo je bilo površno gledanje na stvari, AsFer je hit, jer je Ibro propisno ispipao Birce. smeh Šta će čovek, sve za seriju, trudi se da bude uverljiv, vidiš da je došao čak dotle da se Ferhatu digne na Asli. Yani, nije Ibro, Ferhat je. Valjda će posle večerašnjih diskusija tako da objasni Mihre kako je došlo do toga. Pošto čisto sumnjam da je fanovi nisu obavestili. smeh

Da, to sam izostavila, to posle Cuneyta je isto bila super scena. Dunyanin en guvenli yer olabilir burasi. Dobra je bila i prva scena kada je ona potrčala prema Cuneytu, a Ferhat je uhvatio.

S obzirom da ja nisam romantična i da ne volim romantična sranja, Ferhatova romantika mi je u potpunosti prihvatljiva.

Da, to je rekla Dilsizu.
S obzirom da se Asli druži sa Hulyom, a i Ferhatu se druži sa Dilsizom, čak je stao i da popriča sa njim, Dilsiz u šoku lol! ne bi bilo loše da su umesto sa Gulsum i Abidinom, HulDil sedeli sa AsFerom.

Poncha ::
Abidin je teška budala. Točno se vidi da je neinteligentan. Umjesto da izbriše snimku i kaže da u hotelu kod Cuneyta nikog nije bilo, on slaže. Na kraju kud je otišao s onom torbom?

Abidin je uvek bio neinteligentan, ali bar je bio zanimljiv. Zašto njega nisu vratili na fabričke mere, nego su ga ostavili ovakvim.
Nemam pojma gde je otišao sa torbom.

Poncha ::
Drago je i meni što je Ferhat očitao bukvicu Julide. Nadam se da će joj postupno smanjiti sasvim ulogu.
+

Za Julide je pisalo u ozetu da je htela da kaže Asli ali joj je pretila opasnost u kući. Ja mislila da će ta opasnost biti Idil i da će joj nešto uraditi, kad ono opasnost Ferhat.
I pisalo je da je Ferhat šokiran saznanjem ko pomaže Cuneytu. Dok smo mi mislili da će otkriti Gulsum, ispostavilo se da je Abidin otkrio Gulsum i okrivio sebe.

Bu arada, tag opet nije imao veze sa epizodom.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 EmptyWed Apr 18, 2018 2:34 am

Dragi gledaoci, premijerno postavljamo na naš kanal prve tri epizode drugog serijala serije Vrati moju ljubav!!! Приятного просмотра! smeh smeh smeh smeh smeh
https://www.magisto.com/video/OgNNZ1pQATo2XEJiCzE
https://www.magisto.com/video/PQMTNQBTC21pRANhCzE
https://www.magisto.com/video/PEQaJ0USBS9qQEdnCzE

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 EmptyWed Apr 18, 2018 2:35 am

Inače, sva sreća da ne mogu više da pravim prave klipove, jer kako sam skrenula stvarno bih ovako nešto postavljala na YT, gde me prati preko hiljadu ljudi. smeh I ovako će me Ruskinje odrati, ako vide ovo, pošto mi je nalog na ovom magistru javni. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 EmptyWed Apr 18, 2018 2:55 am

Sara Ulusoy ::
Pre svega, budimo realni, slika stvarno jeste prelepa.

Ajde nek' sam ja dočekala da ti za jednu njegovu sliku kažeš da je prelepa. naklon  smeh
Istina da je cena morala biti previsoka, ali ako. smeh  smeh  smeh

Sara Ulusoy ::
Svako na svom privatnom profilu ima pravo da postavlja šta god hoće i koliko hoće, ali što se tiče dece, apsolutno se slažem sa Ponchom. Naravno, njihova su deca, mogu šta hoće, ali u doba kada vlada toliko opasnosti na internetu i kada dete može da ti završi na nekom pedofilskom sajtu, smatram da takve slike treba da ostanu deo privatne arhive. A naročito je debilno praviti detetu instagram profil.

Neću da ga branim, jer mi svaka slika srećne porodice ide na živce ko god od njih dvoje postavljao, ali slike koje on postavlja su ipak daleko normalnije i umerenije od njenih.

Sara Ulusoy ::
Kusura bakma, ali za moj pojam nije normalno ni da dete od sedam godina ima bilo kakav profil na društvenim mrežama. Roditelji ne mogu da vode računa u svakom trenutku šta dete radi.

Naravno, ali možeš onda da zamisliš koliko je ovo sve sad nenormalno, kad mi to izgleda normalno. Drugo, Mark je glumio u par serija, pa mi je bilo donekle logično da ima profil, ali ovo je van svake pameti.

Sara Ulusoy ::
Zato što si ga stavila na pijedestal. Opčinio te je likom, glumom, možda nekom ulogom, ali i on je čovek od krvi i mesa sa manama i vrlinama, sa greškama i ispravnim stvarima. Ja kada nekoga pratim odmah upoznam i mane i vrline i retko se iznenađujem. Kao što Poncha kaže, naviknem se da sve očekujem. I ukoliko ne dođe do neke ekstremne situacije, retko se razočaram.

Nisam se ja razočarala u njega, ili još odbijam da dođe do toga, jednostavno se osećam kao da sam u nekom košmaru, noćnoj mori koju mi je priredio. Ne mogu da ga prepoznam, kao da je druga osoba. I ajde, da i kažemo da je to zbog toga što sam ga stavila na pijedestal, ali Sparks nije, pa i ona isto tvrdi. Ovo, što je postao od kad je sa dotičnom u vezi (a, sve više od kad su čekali dete) - jednostavno nije on. I meni samo ostaje da će se vratiti u svoje normalno, staro stanje. Ne sad zato što ja imam potrebu da uređujem njemu život, već zato što samom sebi čini nažao. Njemu je pre profil bio ispunjen hot selfijima, najavama serija i filmova, humanitarnim objavama, a sad prepoznam naznake svega toga kad okači sliku sa Markom. Ili kad se slika sa nekim kolegom, koleginicom, tokom turneje u pozorištu. Nedostaje mi stari Stas, za kog se sve može. <3

Ali, kako si jedva dočekala da ga iskritikuješ i mene sa njim. lol!  Jel' to naplaćuješ za sve one kazne? lol!

Sara Ulusoy ::
Neki ljudi imaju potrebu da podele sreću sa drugima, neki čuvaju za sebe, to nije ništa čudno. Mada, ne znam koliko sam u pravu, jer ga ne poznajem, pričam napamet.

O tome ti i pričam, to on nikad ranije nije radio.

Sara Ulusoy ::
Kod mene će to ići malo teže, treba više veza i brakova da se rasturi. smeh

smeh  smeh  smeh

Sara Ulusoy ::

Kod nas sam ja prva počela. lol! Ama napim, ne mogu da se ponašam kao da Kivica i Ibrica ne postoje. smeh
Da je Caga našao neku tog kalibra, reč ne bih rekla, ali vidi šta on radi.

To onda nije prava ljubov, kako su za mene svi bili bespolna bića? lol!
E, ali i to sam pomislila - da je bar ostao sa Irinom, pa da imam zbog čega da budem ljubomorna. lol!  Pljuvala bih je kao nekad, ali bi mi bilo lakše. Joj, Irina, da mi je neko rekao da ću kukati za tobom, ne bih mu verovala. smeh

Sara Ulusoy ::
On to tako ne shvata, on misli da je i sam mnogo važan, tražio je da se u Medcezoru promeni scenario.

Ahahahahaha, e budale. facepalm
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 EmptyWed Apr 18, 2018 9:10 am

Yok artik. Lako meni što se fanovi bave dizanjem, ali kako je mom stručnom oku to promaklo?
Zapravo, znam. Mali mi ekran. Hahahhah
Hit
A ja mislila kako je Ibro dobro ispipao Birce (baš ju je hvatao rukama, pogotovo ono kad je nasrnula na cuneyta), izljubio, kad ono još i bolje. 
Ah Mihre, ah. Opet ćeš ti s Jozijem na set. 

Da. I ja mislim da je Bindrankenova stavila Stnaka na pijedestal. Dobro, i mi smo Cagu, pa nas opet ne iznenađuje previše. Kao ni Ibro. Upoznate smo s njim. A i ljudi se mijenjaju, dobiju neke nove prioritete u životu... Uodtlom, novi ljudi koji uđu u život isto donesu neke promjene tako da nije čudno što se Stanko promijenio donekle. 

Saro, što to Caga radi? Ukus mu je uvijek isti. Jedino što sad malo kao popusta. 

Da. Apsolutno mislim da Kivo glumi u toj Ay yapimovoj seriji. Vidjela sam da su neki fanovi pisali da će i Caga. To dam nešto u letu vidjela, pretpostavljam da je to bila njihova želja. Ja u to ne vjerujem niti znam odakle im to. 
A i sve mi se čini da Protector ide u drugu sezonu. Tako da... 

Ako naprave tu tetovažu za Ferhata, poludjet ćeš. Ne mislim da je neka lijepa. Nisam uspjela skužiti što je, ali onako išarano mi se hic ne sviđa. 

Puno su oni snimali u blizini ovog Yakupa i Umuta. Mislim da u tom kvartu i okolnim ulicama, na Zeyreku, je onaj dio koji smo nazvali Hakanovim naseljem. Tako da, ako snimanje potraje će se sigurno još koji put provrtiti tim ulicama. Već su jednom i prije, dok je Can bio redatelj, prošli ovom ulicom. 
A inače je veći dio snimanje na Fatihu. Sultanahmet, Zeyrek... 
jučer su pak snimali u pavyonu i kasnije u Istanbul Tehnical Univesity na Macki. 
Jutros isto snimaju, ali tek je set počeo. Doručkuju. Ne znam gdje su danas. 

Očito mala ima super odnos s Ibrom. Ali tko s Ibrom nema super odnos ili ne bi imao kad je onakav. Usporit, divan s djecom. Topi se čovjek kad ih vidi. Ali sad mi trenutno ovaj scenarij ide na živce. 

Mislim da je to netko od fanova prosuo i da to nije ona. Prvo, mislila šansa nije u Istanbulu. Možda i je. Ne znam, ali mi se po slici ne čini da je to ona. 
Bak, da i sama vidiš. Nego to ovaj vlasnik Yakup tosta izazvao neku nervozu pa je kasnije postavio i sliku. Ali i dalje ne znam tko je  to. Ali ne čini mi se da je Duygu isto kao što mi se ni na prvu nije činilo. Ali sam se zapitala nakon sto sam vidjela kod nekoga na Twitteru. 
https://instagram.com/p/Bho0ENclZYG/
Ti reci je li to Duygu ili ne, ali meni se ne čini. Ili je ne želim vidjeti. Ahahaha 

Ma mog Cage nema na zemlji. Ali eto, samo da kažem da mi je i Ibro lijep. Nije mi prije možda dolazilo toliko da izražaja i u prvom planu, ali kad ga vidim zaigranog onda primijetim koliko je lijep. 

Jesmo. Krenuli smo dobro sa sebi svima. Prije je jeo i onaj kolač na setu. Sad ili je već dobro nabildan pa može jesti sve da mu se ne prima ili je samo malo odmorio od režima pa će nastaviti. Ali s obzirom na to da su sa snimanjem negdje na polovici serije, možda je i prešli onda očekujem da linija devam.


Последњи изменио Poncha дана Wed Apr 18, 2018 10:17 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 EmptyWed Apr 18, 2018 9:13 am

Ali jesi li vidjela Enginovu price? U Rimu je. Ok sve. Ali ovo. 


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 166_E052_A-83_D3-448_E-_BBE7-_BA0_A18_C8_D7_BB
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 EmptyWed Apr 18, 2018 9:15 am

I onda Engin ništa ne radi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 EmptyWed Apr 18, 2018 9:57 am

Ovo što su napravili s Ozge mi nema nikakvog smisla. Bas su mi srušili scenarij totalno, a nakon birgorena mi se to činilo nemogućim. A oni su bas do kraja srozali seriju i likove. I ne kužim čemu jer su mogli i bez sapunice do kraja serije ići s materijalom kojeg imaju. Ne kužim zašto drže Namika još. A bave se ovim plitkim glupostima. Kao da nije bila dosta Julide, oni još odlučili upotpuniti s Vildan sve. Užasno. 
Ako Asli izgubi dijete i ostane samo Ozge, fanovi će definitivno odustati od serije. 

Bas to. Ne bi me ništa zadržalo u kući s muževim bivšom. Hej. Za njega me toliko ne čudi da on ne može shvatiti kako je Asli. Nije on primjerak za uzor. Ali Asli da je inzistirala, pa mislim da bi i on uvidio situaciju bolje.
Bu rada, zamisli da je njemu Asli rekla da zivi sa Sinanom. Da vidiš kako bi je skupio i odveo negdje.

Ma i ja Ferhatu nađem opravdanje i ništa mi ni smeta. Ali eto, kažem samo. Haha
Julide je njoj nešto trkeljala nakon što joj je Ferhat onako odbrusio. Sad kad ne može direktno s Asli, pokušava okolo kole. Ne znam što joj je točno rekla jer ne znam koja mi je gadljivije bila, ali nešto u smislu da ona voli svoju teyze, ali da treba biti realan. Ova već ima dijete s Ferhatom, teyze još nije rodila, rizično ne,  da žena može s muškarcem uvijek... Yani, davala joj je neke smjernice. Pa je Vildan, luda kakva je, valjda se uhvatila za to. 
Zato mi je drago da je Ferhat odmah reagirao na Vildanino pružanje ruke. Jasno. 

Ferhat mi je bas nekako reagirao neobjašnjivo. Kao ukopan ostao. Pomirio se s tim. Ok, Asli mu je na prvom mjestu, ali očito je da ne želi izgubiti ni Ozge čim je onako otišao za Vildan u hotel. 
Valjda ga je Asli već dovoljno promijenila. Kad su emocije u pitanju on je takav, pogubljen. To je zajedničko svim Ferhatova. 
Vidim da je na setu nešto s Ferhatom i Ozge po slikama sa seta. Znaci idu u tom smjeru. 

Bas se ne mogu uživjeti. I to zbog gluposti. A tako prekrasne scene i napisane i odglumljene. 

Ibro se maksimalno trudi. Toliko je puta okrenuo svoj lik i na različite stvari stavljao naglasak i u svakom od dijela lika je uvjerljiv. Sad se bas unio u ovog ferhatobski romantičnog i stoji mu. Da bih riječ rekla. Toliko se trudi da ostane u ulozi, a uloga mu samo šeta. 
Bas mijenja glas. Da se ne lažemo, prija mi ovaj glas samo tako. 
Sad kad si spomenula, čini mi se da sam vidjela neku sliku u kojoj netko od radnika piše da je san Cukur, a zbilja SBA. Ili tako nešto. Znam da sam nešto u letu vidjela, ali ako je to točno onda stvarbo šteta. Je da radis na seriji koja je postala sranje, ali ne trebaš tako jer ipak od te serije trenutno zivi. 
Meni se čini da se nikome od njih vise ne radi. 
Osim Ibri koji rastura i želi od serije napraviti najbolje s inim što dobije u ruke. I Birce se trudi u Asfer scenama, ostalih ni nema.

Da. Dosad mi je samo Caga uspijevao u tome da je sjedne strane zreo muškarac, a s druge strane dijete u njemu se javi s vremena na vrijeme. Ono zaigrano što ima u njemu. 
Ali sad shvacam da me zato Ibro, pored svih ostalih glumaca, privukao baš zbog toga. Rekla sam da i kod njega vidim naznake toga i evo, i on je tako zaigran u jednom trenu, i neodoljiv u drugom. 
Ja sam već i prije rekla, muškarac zreo s dječjim srcem mene osvaja. Nažalost, nema ih puno. 

Yani, da se ne lažemo, gledala sam ja Ibri i u ruke i bicipse i vrat. Haha ama...

Oha, pade Kivo na treće mjesto. Jadan. Od prvog ma treće. A on snimio reklamu jednu pa drugu. Znaci, imaš dvije reklama sad.
Film čekamo da osvane negdje, sprema drugi film, sprema seriju... Radišan je, al mu dzaba. Pade na treće mjesto. 

I ja sam ovekevila Asli vise i očekivala sam da barem neće tješiti Vildan. Umjesto da odmara u sobi i čuva bebu, ona okolo skita i tješi druge. I to koga, muževu bivšu. Stvarno ima dobro srce. 

A pa slušaj, bar kad je Asfer da površno gledam. Hahah 
pa zar je nije ispipao? Vidiš da mu se i digao. Yani. Nema dalje. Ja sam samo primijetila crvene uši, kad ono, još i bolje. 
Jadan Ibro kad dođe kući nakon što dođe kući. Mihre će ga spremna dočekati. Ali eto, ti si mu pomogla. 

A mislim stvarno i Asli pretjeruje. Što ima romantičnije od toga da je povuče i ljubi u vrat. Aman Asli. Eto tebi cvijeće. 

Ferhat je zastao i s Dilsizom da ne treba u kući ići isto. Tko zna tko bi ga i što sve dočekalo. 
Ali stvarno su mi bili hit Ferhat i Dilsiz. 
I da, bilo bi lijepo za ovo četvero jednu večeru.

U pravu si za Abidina, još jedan uništen lik. 

U zadnje vrijeme bas brljaju te ozete.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 EmptyWed Apr 18, 2018 10:04 am

Bondarenkova, ti si se bas dala u to. Mislim, ok je ovo, ali ja iz videa nema nikakvu sliku osim da vidim koji se glumci pojavljuju u nastavcima. Tako da ovi koji te prate ne znaju koliko si ludo išla u priču. Jedino da radis na YT video i onda iz različitih serija i filmova kidaš isječke i slažeš ih tako da stvoriš video priču. Iz slika i muzike se ne može dobiti kompletna slika. Barem ja me mogu. 
Ali bitno da se ti i Sparks zabavljate. 

Pa da se ne lažemo, slika je prelijepa. Umjetnička. 
A Sara ti je samo rekla kako je. Druga je stvar što se ja, a vidim. I ona, ne slažem s takvim slikama. 

Očito se Stanko promijenio jer mu je tako pasalo. Možda je stvarno j to toga što je dobio kćerkicu koju je uvijek želio. Sve to utječe na ljude.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 EmptyWed Apr 18, 2018 10:11 am

Aha, uz još neke ljude iz Turske, sudjeluje u ovom. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 DbDOVC6XkAA6jtp?format=jpg&name=900x900
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 37 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
Назад на врх 
Страна 37 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: