Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 EmptyTue Mar 20, 2018 12:39 am

Ah Yigite koliko si u pravu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 EmptyTue Mar 20, 2018 12:44 am

Ova Gulsum je dostigla vrh gluposti.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 EmptyTue Mar 20, 2018 12:54 am

Namik i Idil se vencali, nisam ocekivala.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 EmptyTue Mar 20, 2018 12:56 am

Samo ću reći ovo. Hvala, Saro, što si me pripremila za ovu epizodu. Zbilja hvala! 


Površni dijelovi su bili odlicni.

Ozgur i Ferhat i pišanje su smiješni. 

Na kraju sam se naježila. 

To je to. Ostatak gercekten ne želim komentirati. Čak se nisam ni iznervirala.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 EmptyTue Mar 20, 2018 12:59 am

Yeter kraljica.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 EmptyTue Mar 20, 2018 1:09 am

Ferhat je nazalost potpuno u pravu za ovo sto prica Abidinu i Dilsizu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 EmptyTue Mar 20, 2018 1:13 am

Samo ti devam s komentarima. Ja ako zaspim dok ti sve odgledaš onda ću kad se probudim odgovarati. 

Ionako je pitanje jesam li sve dobro pokopcala.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 EmptyTue Mar 20, 2018 1:16 am

Jao Vildan taman sam bila pocela da te volim, sacmalama artik.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 EmptyTue Mar 20, 2018 1:31 am

Evo je i sestricina. Oni ce za njom da idu. rolleyes
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 EmptyTue Mar 20, 2018 1:36 am

Ozgur ni manje ni vise nego snajper trazi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 EmptyTue Mar 20, 2018 1:43 am

Koliko smo se namucili sa prstenom, a Ibro je zajebao stvar, nije ga stavio.
Sta je radio taj dan, posvadjao se sa Mihre, gadjao je prstenom? lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 EmptyTue Mar 20, 2018 4:07 am

Bizim gibi adamlarin parasi pul, karisi duldur.

Meni se epizoda na neki čudan način svidela.
Možda zato što je opet Ferhat bio u glavnoj ulozi i što je nam je Ibro opet svako Ferhatovo osećanje odlično preneo. Stvarno je dobro kada voliš neki lik i pokušavaš da ga razumeš a glumac ti u tome maksimalno pomaže.

U pravu su bili i Ferhat i Asli i Dilsiz i Abidin i Yigit. Sve su različita mišljenja, odnosno svi na jednoj strani, Ferhat na drugoj, ali opet su svi u pravu.

Očekivala sam da će oboje biti kao zombiji, ali nisu. Odnosno Asli na početku nije, posle jeste, ali Ferhat je sve vreme bio u pokretu i mučenju.
Odmah ću da krenem od Ferhata. Izludeo me je na početku u bolnici i da je tako nnastavio, ja bih ga sada najverovatnije pljuvala. Sada ne mislim da sam površna, niti da me je zaneo Ferhat, koji je moram da priznam u celoj epizodi bio hodajući seks. Drago mi je što je scenarista napisao Ferhatu da najzad govori i iznese svoje strahove i mišljenje. Iskreno rečeno, nisam očekivala da će prvi Ferhat izgovoriti reč abortus, mislila sam da će Asli. Znala sam i Ferhatove strahove i pre epizode, toliko sam to analizirala u sitna creva, ali njegovi strahovi i psiha prevazilaze i ono što sam ja mislila, problem je još dublji. U razogovru sa Dilsizom i Abidinom Ferhat je bio u pravu za sve što je rekao, osim za ono da će ga se dete plašiti jer je on čovek koga se svi plaše. Dete se ne plaši oca ukoliko otac nije životinja, a Ferhat to nije. Samo ga poštuje i kao što je Ferhat rekao plaši se da ga ne razočara. Prvi put sam započela komentar nekom njegovom rečenicom i rečenica je surovo realna. Ljudima kao što smo mi su pare ukras, žene su udovice. Tačno. Žene se lože na te bad boy zgodne tipove koji voze dobra kola i puni su love, a na kraju ako i same ne nastradaju, u većini slučajeva postaju udovice. Onda Ferhat kaže, koliko sam ljudi poubijao ne zna se broja, koliko sinova, muževa, samo dođe policija i kaže muž vam je ubijen, ko ga je ubio, ne zna se. Zar te žene ne kunu. Tačno, kunu. Koliko je žena njega proklelo. Sutra ta kletva može da pređe na njegovo dete. Dalje kaže, sutra može neko da me izbode s leđa, da me ubije, metci lete na sve strane, mogu da završim u zatvoru. I to je tačno. Znači, Ferhat ne preteruje, sve ovo je tako, samo Asli i dalje živi u bajci. Ona na sve ovo gore navedeno ne misli, da je on zagrli, bilo bi joj dovoljno, jebi ga, ne krivim ni nju, zaljubljena žena. U baš takav svet koji Ferhat opisuje treba da donesu nevino dete. E sad, kada bi svi ljudi njegovog profila tako razmišljali niko od njih ne bi imao dete. Recimo Dilsiz i Abidin uopšte o tome ne razmišljaju, a koliko su i oni ljudi pobili. Problem je što Ferhat u suštini nije takav, Ferhat je u suštini, duboko u sebi bela, a ne crna strana, zato i ne može da se pomiri sa crnilom u koje je upao. Onda ono što je rekao Asli u bonici, ne želim da i ti umreš dok ja umirem. Neka me boli, ali pustiću te. Ti si bila moja nada. Yani, Ferhatovi strahovi su potpuno opravdani, ali usput propušta jednu važnu stvar. Asli i dete ne mogu da izbrišu ono što je uradio, ne mogu ni da mu operu savest, ali mogu da učine da postane bolji čovek, odnosno da se vrati svojoj suštini. Mogu da učine da više ne ubija tuđe muževe i sinove. Čak i ako se desi da ga neko ubije ili da završi u zatvoru može da ostavi Asli deo sebe. Jer Asli posle njega više ne može da živi normalnim životom, ne može da se ponaša kao da on nije postojao i da živi srećno sa nekim drugim. Prevelika je to ljubav, previše je rana otvoreno i sve je ostalo na pola. Rane od velike ljubavi koja je ostala na pola nikada ne zarastaju. Zanimljivo je da ni Asli , ni svi ostali znakovi, Ni Yigit, ni Necdet baba nisu Ferhata uspeli da ubede, ubedio ga je Ozgur i to sitnicom, uplašio se psa, ali se ustvari nije uplašio jer je on bio tu. Yigit je isto toliko toga istinitog rekao, za sve je bio u pravu, ali najbolja mi je bila rečenica, ti pokušavajući da štitiš ljude, ponovo im pišeš sudbinu. Još on kaže Yigitu, ja sam predložio razvod ali ona me je naterala. I njoj je rekao da je ona tako htela. Ja ne znam s kojom pameću je on njoj predložio razvod kad ne može da podnese da bude odvojena od njega ni pet minuta. Neka pusti te izgovore moraš da živiš sa mnom dok nosiš moje prezime i ostalo i neka se suoči sa istinom.

Ferhat me je ponovo uništio i ponovo me je rasplakao.

Ah, Asli, ah be kizim, koliko te razumem, a istovremeno ne razumem. Pre svega da je meni muž rekao ono što je Asli rekao njen, ja bih isto postupila i verovatno bih isto ovako čekala da me zagrli i da mi kaže nemoj. Ne mogu da je krivim što je legla na onaj sto, od žene u takvom emotivnom rastrojstvu može da se očekuje samo ludost, ne može da se očekuje ništa logično. Zato ne mogu da kažem kako je mogla, znala je kakav je Ferhat i da se plaši, zašto mu nije pomogla, itd. Mi smo svi navikli da ga ona voli, mazi, pazi, da mu ide uz dlaku, čak mu je i u ovoj epizodi išla mnogo više nego što je normalno, ali ni ona nije robot i trenutno ne može ni sebi da pomogne.I ona se bori sa strahovima i što je najgore nema sa kim to ni da podeli. Toliko je bila sama i sve vreme mi je bilo jako žao. Ferhat je bar pričao sa Yigitom, Dilsizom, Abidinom, ona nije imala sa kim ni da priča ni da se posavetuje. Nije imao ko ni da je ubedi i da joj ukaže da možda greši. Kažem mozda jer ni ja nisam sigurna da greši. Da smo mogli da čujemo šta misli, došli bismo do nekog zaključka, ali nismo.

Asli nije abortirala i dalje to mislim, samo je pitanje šta će reći Ferhatu kad izađe. Dobili smo slike iz sledeće epizode, a ja sam sve vreme čekala tu scenu u ovoj. Pre svega mislim da nije abortirala, zato što posle toga ne znam šta bi scenarista radio sa AsFerom, više ne bi bila uverljiva ni ljubav, ni pomirenje, ni ništa. Bar meni ne bi. Rekla bih neka se razvedu i neka svako ide svojim putem. Drugo, to je toliko u suprotnosti sa njenim likom da bi sve što smo gledali 22 epizode moglo da se baci u đubre. Asli bi potpuno prešla na crnu stranu i ne bismo imali ni beyaz ni ask, ostalo bi samo siyah. A i Ferhatova promena koja je glavna tema cele serije se ne bi ni dogodila.
I videla sam sliku sa seta, Asli u bolnici sa ovom istom doktorkom ima belu rolku, sivi sako i srebrne alke. Da je abortirala šta bi radila ponovo u bolnici kod te doktorke. Očigledno je došla na pregled.

Danas je bilo snimanje u Aslinoj kući, Birce nisam videla, ali je bilo nekoliko Ibrinih slika sa radnicima sa seta. Znači da je Asli otišla tamo. Međutim da bi ova sestričina koja sama kaže da je došla da pravi spletke mogla da to radi, moraju da budu u Cehenemu, inače šta će da radi sa Asli tamo sama. Usput, pre mislim da bi ovo mogla da bude Sahinova ćerka nego stvarno sestričina.

Što se Cuneyta tiče, stvarno želim da ispuni zadatak koji mu je Azad dao i da ukrade taj kompjuter. Tako će Azad saznati sve o Namiku, što je najvažnije saznaće da mu je Ferhat sin i najzad će početi rat.

Gulsum ne mogu da ne spomenem, kakva je to glupača. Da li ona stvarno misli da Cuneyt ima muda da kaže Ferhatu da je on Necdetov otac. Yok artik.

I da, nesreća, opet jedna od Birgorenovih glupo napisanih fantazija. Zašto je Ferhat hteo da ih zaustavi i zašto se tip koji vozi auto od osamdesetak konjskih snaga trka sa autom od bar 250-300 ks. Nigde veze. Mogli su jednostavno da proklizaju ili da im izleti nešto na put i da izgubi kontrolu nad vozilom. Ovako je neki dečko koji radi u hotelu ispao bukvalno manijak.

Ovaj što piše ozet opet nije znao šta piše, niti je neko u kući saznao za razvod niti za trudnoću. Tek na kraju su saznali Yeter, Abidin i Gulsum.

Ovo nije epizoda koja može da stane na crtu ovolikoj konkurenciji. Birgoren kao da ima rejting deset, pa piše šta hoće. Trebao je da napiše bar jednu scenu u kojoj će da se vidi strast, šta znam, da su se oteli kontroli, poljubili i to da stave u fragman. Makar bio i san ili zamišljanje, ali bar bi privuklo gledaoce. Jer ipak ljude najviše interesuje AsFer. Kanal, produkcijai scenarista o marketingu nemaju pojma, bukvalno nula. Više od određenih likova me izluđuje to. Ko zna šta će sutra biti na rejting listi.
Nadam se da su bar pustili epizodu pre pola deset, kažu Turci da su prošle nedelje ozet i reklame trajali do pola deset kada su ostale serije uveliko počele.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 EmptyTue Mar 20, 2018 4:16 am

I ovo sam zaboravila, kako je Ferhat putovao od Yigita do bolnice punih dva sata. Krenuli su istim putem u razmaku od desetak minuta, znaci naleteli su na istu guzvu. Ali Asli ne stigla vise od dva sata ranije.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 EmptyTue Mar 20, 2018 4:24 am

Zar u Turskoj ne postoji zakon da udata zena ne moze da abortira ako muz ne potpise? Koliko ja znam postoji, ali scenaristi u serijama to koriste samo kada im odgovara.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 EmptyTue Mar 20, 2018 4:29 am

Ne znam kako izgleda abortus, ali zar tu nema anestezije. Asli je sve vreme svesna.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 EmptyTue Mar 20, 2018 4:34 am

Ja kad gledam nesto tako uzbudljivo pola propustim, sad citam komentare. Je li Ferhat stigao u 9 ili je stigao u sedam i niko mu nije otvorio vrata do 9. Ako je druga opcija, pes yani. Ferhatu dva sata niko nece da otvori vrata i on ce da ceka. Za to vreme ne da bi razvalio vrata, nego bi srusio celu bolnicu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 EmptyTue Mar 20, 2018 6:44 am

Da, toliko smo se namučili s prstenom, a ono Ibro zeznuo stvar. To mi je odmah prošlo kroz glavu. 

Meni je epizoda baš suprotno, totalno tekla nekako neuzbudljivo, a prošla možda i brže od ijedne. 
Sve mi je bilo u istom tonu cijelu epizodu. Ali brzo mi je prošla valjda baš zato što je Ferhat i bavljenje Ferhatom predvladao i epizodi. Zato mi se donekle i svidjela epizoda. Volim kad je naglasak na njemu pa makar i ovakav naglasak. 
I stvarno hvala Ibrinoj odličnoj glumi da ja sad nisam ostala potpuno razočarana i odustala od serije. Hvala mu što sam uspjela do kraja epizode, a pogotovo kad pročitam tvoj komentar i što je sve govorio, mada sam i poprilično shvatila, kako se, koliko i zašto boji. A i u stvari, osjetila sam da on ipak, koliko god da je spomenio prvi abortus, zapravo je želio to dijete. I on se na početku mislio, i to mu je bilo bitno, da je li Asli znala. Valjda je mislio da unatoč tome što zna je pristala na rastavu. Kasnije iako je on nastavio u tonu zašto ne smije postati otac, postao je mekši prema njoj. 
Mene ne čudi ni jedno Ferhatovo ponašanje. On naprosto misli da Asli ne želi voljeti njega, ni to dijete, da želi rastavu, da želi abortirati. Ona, koja uvijek stavlja dobro ispred svega i koja mu govori ružnu istinu u oči, je i djelovala kao da i ovaj put misli to što govori. Pogotovo što joj je pokušavao pomoći hodati, previjati ozljedu, a ona ga odgurivala.  Barem njemu, plašljivcu, je tako djelovalo. Sigurna sam da Asli nije izgovarala što je izgovarala, on ne bi toliko bio u fazonu da traži razloge zašto ne smije postati otac. 
Iako, svi ovi razlozi stoje i to su dobri razlozi zašto se Ferhat s pravom boji. Sve je to Ferhat lijepo rekao i pokazao da se apsolutno mogu uživjeti u to zašto Ferhat je uopće i pomislio i držao se abortusa. 
Ali da je Asli samo u jednom trenutku rekla nešto o bebi pozitivno, mislim da uopće ne bi abortus spomenio. Iako bi se svega ovoga vjerojatno i dalje plašio. S pravom. 
Ono što mi je iznimno drago je da Ferhat, pogotovo kako ide kraj epizode, uopće ne želi da abortira, čak to pokušava i zaustaviti. Čak i unatoč Asli. Uhvatio se za jednu stvar koju može i koja mu je djelovala pozitivno, a to je da ga se dijete ne plaši, i odjurio. 

Ja Asli razumijem što je ipak otisla s njim, voli ga i on je otac tog djeteta i razumijem da bi joj bilo dovoljno samo da je zagrli. Pa čak razumijem i da je išla u vilu, na kraju krajeva ipak Cuneyta nema vise tamo. 
Razumijem joj tugu, ljubav za Feratom, sve. Ali ne razumijem kako je u ijednom trenutku ona pomislila na abortus. Ok, razumijem da ti je, bar u njenim ocima, muž govno, da ti je predložio rastavu (za koju mu nije htjela se suprotstaviti pa ne znam što je očekivala vise od njega), da je spomenio abortus, da te nije zagrlio...
Ali zašto se ona uopće dovela u stanje da joj Ferhat treba reci da ne abortira? Zašto isključivo ne misli na sebe i dijete i zašto beba samo dolazi u opciju ako je Ferhat prihvati? Zašto nužno Ferhat mora željeti to dijete? Zar nije važno što i ona želi? Zašto treba potvrdu od njega da ne abortira? Što je mislila kad abortira? Nastaviti živjeti normalno bez Ferhata?! 
Uglavnom, mislim da sam to rekla i prije epizode, ali eto, opet ću. Asli je Ferhata voljela, začela je u ljubavi, dijete je plod ljubavi, ona tog čovjeka i dalje voli, zašto to dijete koje je plod ljubavi i koji na kraju krajeva i želi, je odlučila abortirati? Da sam na njenom mjestu, ni na pamet mi ne bi pao abortus. Ja bih se uhvatila za to dijete kao ništa u životu i odlučila odmaknuti se od Ferhata, zaposliti se (doktori su ipak jako traženo zanimanje) i nastaviti živjeti sa svojom bebom. Samo bih otisla, potpisala sporazumnu rastavu braka, kasnije mu ne bih krila da sam trudna (ona ionako misli da on dijete ne želi), a ako želi vidjeti dijete neka dođe tamo gdje nije njegov mrak. 
Iz toga razloga, koliko pokušavala, ne razumijem stanje šoka u kojem Asli treba biti da uopće i razmišlja o abortusu, a ne da ga još dogovori i ode tamo to i napraviti. Isko se sve nadam da je odustala, ali svejedno mi je ovo sve previše. 
Ja od nje uopće nisam očekivala da ona pomaze sad Ferhatu u ovom trenutku. Od nje sam očekivala da prije svega misli na svoje dijete i sebe. Ali da je u van sebe, to munje jasno. Nije se jadna oporavila ni od čega.

Iskreno ne znam što će od ovoga biti, kako će se raspetljati, tko će kamo otići, tko koga tražiti, što hoće ova nova koju ni životinja ne voli i reži na nju. I to Ustura koja čak ni na one zloće u kući ne reagira... 

Za Azada se već sad vidi da njega baš i nije briga za druge nego samo za Namika. Ovaj je svjestan da Cuneyt koristi Gulsum, ali to ga previše ne dira. Ni to što je ona Yeterina kći. Isko Yeter je na posebnom mjestu.
Tako da ako i kad bi Cuneyt uspio u planu, ne bi me čudilo da se obruši na Ferhata. 
Ali onda bi Ferhat imao pravog neprijatelja. 

Gulsum me u prošlom nastavku razočarala, sad je samo potvrdila kolika je glupača. Neka kaže, što može izgubiti. Abidin bi je zaštitio, uostalom udana je. Što da je svi odbace kad ima Abidina i majku, Yigita... Velike stvari od ostalih iz kuce. Uostalom, nije ovaj lud da ga Ferhat direktno ubije. 

Ja čak mislim da i nije samo produkt Birgorenove nekreativnosti, nego je trebalo ispasti da je Ferhat kriv za nesreću. Da ga Ferhat nije pratio, ovaj ne bi jurio. Ferhat se trebao osjećati krivim jer on na svaki način ubija onog koga voli. 
A ovaj je ispao malo manijak koji voli adrenalin. Valjda mu zasmetao Ferhatov ego. Pa proradio njegov. 

Da, ozet je los. I oni opisi fragija isto. 

Biserima s Kanala menadžment nije jača strana. Ma nije njima ništa jača strana. Oni svoje jake strane ionako ne znaju iskoristiti. 

Mislim da ipak nije putovao dva sata. Manje je sigurno. 
Ne znam je li on stigao u sedam točno, ali mislim da nije stigao ni u devet. Nisam obraćala točno pozornost, ali mislim da nije puno kasnije od Asli došao. 
Ja san samo pratila kako je Asli na stolu dva sata i što je tamo toliko radila ako nije abortirala. 
Mislim da se da anestezija, ali mislim da može biti i lokalna. Tako da ona može cijelo vrijeme biti svjesna. 

Ne znam to ni za zakon, ali ovdje se očito radi u klinici u kojoj je prošlo radno vrijeme. Jer Asli kad dolazi i nailazi na zaključana vrata, vise nikog ni nema tamo. Dakle, Asli je od ove, koju očito poznaje, mogla tražiti uslugu ovako, na crno. 

E a kako Ferhat nije razbio vrata, ma kad došao sa došao, nije mi jasno baš. Valjda je pustio Asli.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 EmptyTue Mar 20, 2018 7:01 am

Je li ovo znaci da danas nema seta? Ili samo vrijedi za stilisticu?  Bar mi djeluje da piše u množini.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 8_C723639-7_F44-4_CB2-_A2_AC-3_BC85_A877_F54
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 EmptyTue Mar 20, 2018 8:11 am

Rejting pao opet. Ali 8. gun nije taj koji nas ruši, bar ne u tolikoj mjeri. Oni su loše startali. Ali koja je ovo serija Yasak Elma? Ili što je to? Vidim da se dobro bori za mjesto na ljestvici.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 EmptyTue Mar 20, 2018 8:11 am

Ovi stvarno danas nemaju set. Barem koliko sam shvatila Elif iz priče dok idu na doručak.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 EmptyTue Mar 20, 2018 8:25 am

Sad malo površnog.

U ovoj je epizodi Ibro uključio ove svoje prijatelje u seriju. Vidim da su kačili sinoc slike. 
Ali mi je to bilo čak dobro uklopljeno. Pogotovo s onim kako Ferhat sebe gleda. I recimo, scena tuširanja ja je baš imala smisla iako je kratka bila. Em je bio potreban nakon sporta i znoja, em je psihički dobro došao. Eto. Vidiš kako se može napraviti smisleno. 
Nije ni ovaj Altan los tako. 

Nego, ako smijem primijetiti, dobio je Ibro koje kilo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 EmptyTue Mar 20, 2018 10:56 am

S kojim od mušketira je išla u kupovinu odijela Ilknur? 

Akyurek ima sad garant premijere. Moguće da je s njim.

Ili je pak Cagu odvela kad je danas slobodan, ali što bi njemu sad odijelo trebalo?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 EmptyTue Mar 20, 2018 11:04 am

Još jedan video od jučer koji je iz hotela ovoga. 
Ne znam što ovo Hakan nosi na sebi. 

https://instagram.com/p/BginCBKBL40/

Pretpostavljam da je postavila video ova arapska fanica koja ima zatvoren profil. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 F6309_B64-1_C93-45_C9-860_D-8_B20_D9_EDEE07

Zamisli. Dođeš u hotel i Caga tamo snima. Ja kakve sam sreće da dođem u Istanbul, Caga bi bio u Hrvatskoj.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 EmptyTue Mar 20, 2018 11:23 am

Svaki put kad naletim na scenu Ferhata i Ozgura ponovno pogledam. Na stranu površnost, ali meni su ovo scene epizode, scene preokreta. 
Oduševljena sam kako je ovo dobro i spontano napravljeno. Malom se mokrilo, amca zaustavio auto pokraj prometne ulice i pustio ga da iza stabala piša. E, ali mali ne može jer ga gledaju, jer mu ne ide. Amca daje savjete, proizvodi zvuk šuškanja, tjera aute. Hahahhahah Ibro je ovdje hebeno uvjerljiv. 
I još kad se mali preplaši i skoči mu u krilo, a Ferhat mu provjerava hlače. 

Nisam navikla na ovakve scene. Iznenadilo me pozitivno ovo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 EmptyTue Mar 20, 2018 1:39 pm

Moguće da Ilknur nije ni s kim išla u kupovinu, nego je bila na nekom okupljanju gdje su bila muška odijela u Beckyardu u vezi s danom džentlmena. 


Izašao je video sa seta za Hadi be oglum.

Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 3 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
Назад на врх 
Страна 3 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: