Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 EmptyFri Mar 30, 2018 12:49 am

Poncha ::
Koliko je Ferhat predvidljiv, toliko je i Asli. Što mu ne kaže yeter artik, sa mnom nećeš tako pričati?

Bana sakin bagrma. Sen benim soyadimi tasiyosun, istedigim gibi konusurum seninle. Simdi in su arabadan.

Poncha ::
Sad stvarno ne znam što bi to s apotekom moglo biti. I kad će to ubaciti.

Kad se ovako posle epizode vratim na komentare pre epizode svatim koliko smo ustvari svi naivni. Čemu se nadamo, a šta dobijemo. Apoteka mi je bila potpuno nelogična i jedino što je imalo smisla je da Ferhat uhvati Asli da ide u apoteku i da uđe posle nje da vidi šta je kupila. Ali dobili smo praznu scenu za popunjavanje minutaže. Produkcija je platila termin u apoteci i ovu što će kao da bude apotekarka i vodila u ko zna koje doba celu ekipu da snime ovu scenu koja ne služi ama baš ničemu. Mogao je Ferhat da sedi u sobi i da zamišlja scenu sa Asli.

Poncha ::
Ma nema šanse da Ferhat ne sazna. Da Ferhat ne sazna, on bi morao 100% odustali od Asli i da ona ode van Turske. A on nju i nakon abortusa prati kući. Yani... Ima da Ferhat sazna u 23. na kraju ili u 24. i neka me ne izluđuju više s tim.

Hajde bar se ovo ostvarilo, da ne bude da sve zamišljamo za džabe.

Poncha ::
Hahhahaha Je. Mislim da Hakancim ne bi imao opasnijeg protivnika od Ferhata. Ali se onda bojim za Hakancima. Ferhatu ni metci ne mogu ništa. Neće Hakancimu pomoći košuljica.

Možda je ono krvoproliće napravio Ferhat, vidiš da su stalno neka ubistva, pištolji, operacije. smeh

Poncha ::
Normalno da bi nam trebalo manje vremena, jer ja za ispite učim zadnji čas, pred ispit (yani, totalno nepedagoški), a Turke pratim u kontinuitetu, svaki dan, tjedan. Dakle, da nam je motivacija ista završile bismo mi to brzo. Ali nemam ja volje niti polagati državnu maturu, niti studirati. Nekad se mislim da je možda bolje da sam završila neki zanat ili neko drugo srednjoškolsko zanimanje jer od ovog mog nema kruha. Tako da faks yok, Turci devam.

I ja sam uvek učila sve u zadnji čas. Uvek kao ma ima vremena i onda kad dođe poslednji trnutak krene panika.
Ma Turci devam svakako, ko će sad da se natera da opet uči. Ionako je život pun stresa, treba neki izduvni ventil. Meni su to Turci i forum. Dok gledam seriju ili dok pišem ovde potpuno se oslobodim stresa. Ok, iznerviram se i zbog serije, ali to je nekako pozitivno nervitanje.

Poncha ::
Svaka čast Birce koja mu je ovako odgovorila. Rekla je sve kako je.
Inače mi ova i slične teme idu na živce. Diplomirala sam na sličnoj tematici provodeći istraživanje i analiziranje da mi je televizijskog utjecaja puna kapa. Od tada televiziju više ni ne pogledam.

Televizija može da ima uticaja samo na glupog čoveka koji nema svoje mišljenje i stavove, na neizgrađene ličnosti. Baš zbog toga televiziju i ne gledam, zato što je ceo program namontiran tako da zaglupljuje narod i nameće im mišljenje. Na mom televizoru godinama neki domaći kanal nije pu
Poncha ::
a, a tv je uključen stalno.

[quote="Poncha"] Apsolutno se slažem za turski moral i ove kvazi dušebrižnike. Oni koji bi eventulano i trebali pročitati do njih piskaranja po twitteru i instagramu neće doći. Tako da ja od ovih kolumni i blogova po kojima se piše o nekim ozbiljnim temama u ovom slučaju i ne vidim koristi.
Serija je prije svega umjetničko djelo (mada kad kod nas to spomeneš obično te pogledaju ispod oka), baš kao i filmovi. I kao takvo bi se tebalo i promatrati.

Što je najgore čak ni te kolumne i blogovi nisu napisane zato što neko stvarno tako misli, nego zato što mu je potrebna ili reklama, ili treba nekoga da minira. O dvostrukim aršinima i da ne pričam.

Za većinu serija sa scenarističke strane i ne može da se kaže da je umetničko delo, mada im i onih koje jesu, ali sa flumačke strane u principu jeste. Glumio neko u seriji ili u filmu on se bavi glumom, znači umetnošću. Recimo Haluk Bilginer je umetnik i u pozorištu i u seriji, daje sve od sebe da najkvalitetnije moguće predstavi lik koji igra.

Mrs Bondarenko ::
Ne vredi, razmazili me Rusi, a sad i Turci sa internet serijama i normalnim dužinama epizoda. Još Kuhinji jedna epizoda traje 25 minuta, tako da mi je sad i 45 min. mnogo. smeh

Pa ti ne moraš da gledaš dva i po sata odjednom. Gledaj tri puta po 45 minuta.
Jedino u Cukuru isto ne očekuj ljubav. Em je glavna glumica katastrofa, em ljubavna priča nije ništa posebno napisana. A i glavne glumice nema puno, isti slučaj kao sa Bensu.

Mrs Bondarenko ::
Još po tizeru sam očekivala da će biti nešto dobro, ali nisam verovala da će biti ovoliko dobro, o-d-u-š-e-v-l-j-e-n-a sam!!! Stvarno ne liči na tursku seriju, da nisu redovno prikazivali kadrove Istanbula i da nisam slušala jezik, ne bih se ni setila da je turska serija, svetski je odrađena.

Mene je Onur poprilično oduševio, može se reći da je bolji reditelj nego glumac. Mada za njegovu glumu ne mogu ništa da kažem jer sam ga prvi i poslednji put gledala u Asi, a ta serija je bila pre deset godina.

Mrs Bondarenko ::
Haluk...
Briljirao je, briljirao! Mislim, ovako nešto se od njega i očekivalo, definitivno od te starije generacije samo je on sposoban ovakav jedan lik ovako maestralno da odigra. Koliko transformacija u očima, mimici, pokretima, stavu... Za sat vremena preneo mi je i tugu i strah i smeh i bol.

Mene je Haluk impresionirao već u fragmanu. Čak sam bila spremna da platim članstvo da bih gledala, nisam znala da će moći da se gleda besplatno.
Ali pored Haluka i lik razvaljuje koliko je dobar.

Mrs Bondarenko ::
Cansu - fenomenalna! E, konačno posle Ezela nešto ovako udarno i moćno, sad mogu da kažem da se vratila u svom stilu i fazonu. Takav izbor serije i uloge je i u skladu sa njom. Ova Nevra je toliko intrigantna, jedva čekam da nam nešto više otkriju o njoj. Scena sa pištoljem mi je bila vrh.

Scena sa pištoljem je isto bila u fragmanu i to je bila još jedna scena zbog koje sam rekla da moram da gledam seriju, u epizodi sam se malo razočarala što je bila zami
Mrs Bondarenko ::
e mogu da kažem, u Anne je isto bila odlična, ali valjda pod uticajem Eysan više volim da je gledam u takvim ulogama. Doduše, to je i do mene i likova koje volim.

[quote="Mrs Bondarenko"]Što se same radnje tiče, sviđa mi je lajtmotiv da oboje žele da postanu dobri ljudi, što je totalni paradoks s obzirom kako su mračni karakteri. Zasad Haluk (nikako ime ne mogu da mu upamtim), ali mislim da je i Nevra izuzetno mračan lik. I garant su nečim njih dvoje povezani, bar takav imam osećaj.

Jesi odgledala sve tri epizode?
Ja isto mislim da je Nevra mračna i šokantna samo čekam da na otkriku kakve veze ima sa svim ovim ubistvima. Čak mi je palo na pamet da bi Nevra mogla da bude dvostruka ličnost i da njene dve ličnosti nemaju pojma jedna o drugoj.

Mrs Bondarenko ::
Malo me je zbunio početak, zašto baš od 2007. godine? Čak sam pokušala da povežem sa smrću njegove žene, ali mi se ni to ne uklapa, jer mu je žena umrla pre 10 godina, a to bi onda bila 2008?

Može da bude da je scenario pisan 2017. i da je zato.

Mrs Bondarenko ::
To nisam skontala, šta je Halukov lik po profesiji? Jel' nešto vezano za sud, ili?

Da, radio je u sudu, ali nisam skontala ili nisam obratila pažnju šta tačno. Ali nije bio sudija, najverovatnije neki službenik.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 EmptyFri Mar 30, 2018 7:06 am

Ali time što se glumica napalila na Ibru djeluje scena jeftinije od onog kako su zamislili. Barem meni. Možda i nije, možda je redatelj tako vidio scenu. Ne bilim, ali previše je scena izgledala neukusno za moj pojam. 
Ona kad je sjela na onaj krevet kao carica i sve razgledala je i meni djelovalo kao da želi sjesti na Aslino mjesto. 
Joj, samo neka ne namještaju Asli nekoga i da ispadne da je prevarila Ferhata jer to ne da neće biti uvjerljivo nego uvredljivo svima nama. Točno ću se ispovraćati. S bome neka to ne rade ni s Ferhatom jer mi neće biti ništa bolje. 
Isko, male je plan nešto u tom vidu. Zato neka je litfen izbace čim prije iz serije makar se Asli trebala suočiti s još jednim šokom. Nadam se da pri tome šoku neće izgubiti bebu. 
Vjerojatno će je još biti u 24. jer s obzirom na to koliko su ovaj tjedan bili slobodni (nije da im ja bojim hahaha) vjerojatno nisu prepravljali ništa. 

Zato što kad je osoba bolesna je puno lakše pisati scenarij i ne petljaju se previše u logiku, barem je to moj dojam. 
Samo ne znam kako mu dosad već nije bilo jasno, iz prethodnih likova Safiye i Ebru (koju je on razradio kao Sahinovu ludu kćer) fanovi ne vole jeftine i psiho likove koji postaju sapuničasti. Jedva smo ih se čekali riješiti, a on doveo jednu koja je gora od obje. 

Meni ona stvarno i izgleda jao da ima trideset. Bas mi staro izgleda. 

Naravno da nema logike za Cema. Kad se ovdje puno pazilo na logiku? Nego još imamo scenu prije kad Cen kaže Asli da mu je ona jedina sestra koja je ostala i da ne želi izgubiti i nju, bla bla... Trebao je, ako je htio ocrniti Cema dati mu materijala i prije. 
A naravno da je totalno glupo što ove nisu, ako su htjele, dočekale Asli negdje gdje nema Cema. 
A zašto se ova namjerila na Asli tek nema logike jer Asli ništa nije znala. To je Birgoren pripisao valjda bolesti. 

Meni je Ferhat dobro napisan, ali stvarno ne znam bih li bila malo oštrija prema njemu (jer ja uopće nisam nabrusena na njega) da ga ne glumi Ibro. Jer Ibro mu je takve osjećaje unio da je mene Ferhat kupio. Da ga mogu doživjeti. Ne znam bi li tako bilo da je netko drugi oživio lik. Osim Cage, hej, tu bih vjerojatno bila još žešća. 
Što se tiče Ferhatove logike i meni je logičan kad nije logično. Haha 

Nisam ja njih mislila izjednačavati inače jer je definitivno propatila vise Asli zbog Ferhata. Ali u zadnjih par nastavaka jedno drugom samo zabijaju golove, ponajviše iz svoje nemoći, tuge i bijesa. Jedan drugome, svatko na svoj način, rade istu stvar. Zato sam ja zbrajala golove i udarce, odnosno zadavanje boli jedno drugome. I zato ja ne mogu samo Ferhatu zamjerati, kao ni samo Asli, jer su oboje radili iste stvari. Plus namjerno ni jedno od njih nije shvaćalo što drugi želi. Nego su uvrstili svoj film u glavu da im bude lakše. 

Bu arada, ako su stvarno rekli jedno drugome, super. 

Kad su razgovarali u taksiju, on joj je nešto rekao nisam odustao, ali ona ga je brzo prekinula i ubacila dalje svoje. Znaci da ga bas nije htjela čuti. 
A možda baš bude kako si htjela, ona mu ponosno kaze za dijete i ne spusta svoje dostojanstvo, ali on će vjerojatno nešto napraviti ili izgovoriti od auta do sobe da će se ona slomiti. I to će naravno Birgoren prepisati hormonima. 
Po fragiju Ferhata totalno pere bijes, hajde da vidimo je li tako u epizodi. 
Ovaj put nisam sigurna da će Yigit moći puno napraviti jer je on vjerojatno u šoku od zaustavljanja Ferhata. Bolje bi mu došao Necdet. Ili ponovno mali Ozgur ako krene s crnjacima od mene nikad oca. 

Ferhat je jedva dočekao da se približi bratu. Imala sam uvijek mišljenje da je njemu brat najvažniji i sad kad su se pomirili i našli oba žele nadoknaditi sve. Ferhatu nedostaje da se povjerava bratu, a ovaj voli dijeliti savjete. Dobra su kombinacija. 
Dobar je Ferhat s Abidinom i Dildizom, ali s njima ne spominje baš osjećaje. A i oni ga na neki način gledaju sa strahopoštovanjem. Dok Yigit ga potkaci svako malo. 

Hahahahahaha Yok, degil. Ja sam očekivala burnu reakciju, ne nužno i emotivnu scenu kad je Asli tu, možda kad bude sam. Zapravo nisam mogla pretpostaviti što će Ferhat, ali sam željela nešto burno. 
Najidealnija je opcija tog burnog bila euforija, ali uz Ferhata i način i vrijeme saznanja mi nažalost ne ide euforičnost i skakanje od veselja. Sve da to i osjeća. Ali bar neki znak u očima i izrazu lica da vidim, dobro je. A nisam očekivala da će se pomiriti s Asli prije neke svađe. Tu bi meni išla ona svađa gdje Ferhat puca dobro. Tome sam se ja nadala. Ali izgleda da je pukla Asli. Valjda je sirovina bila jača u okršaju. Šteta.

Hahaha Ferhata. Pa dašta nego njegovo. Kad je samo njeno moglo biti u prethodnom nastavku, može se i on hvaliti da je njegovo u ovom. Yuh be, dođe mi da mu zbog toga lupim jednu po glavi. Ali Ferhat iste. 

Haha Birgiren je sve radio kako je njemu pasalo. 

Meni je nelagodno kad vidim Gulsum i Vildan. Ne znam odakle Gulsum pravo obratiti se toj ženi. Vildan je bila na sto muka zbog Cuneyta, a Gulsum glupača sluša ovu kako se ispričava. 

Meni je Abidin bio jako drag na početku i humorističan. Pomalo priglup, ali osjećajan i emocionalno inteligentan. I baš drag. Žao mi je što se njegova humorističnost smanjila i prešla u dramatiku. Mada i bio i ostao mi je drag lik. Voljela bih kad bi ponovno dobio na humorističnosti. Hajde, nastojao je Birgoren zadržati mu tu humorističnu stanu, ali izbacio je vedrinu iz lika. To je šteta. 

Bilo bi dobro kad bi Yigit napravio to s Ferhatom. 

Onda mi je scena koš gluplja. Što ima veze da on ne zna njen broj ako ona njemu se želi javiti?
Ako su htjeli dati do znanja da je on nabavio Aslin broj, mogli su to napraviti drugacije. Tipa, zazvat ću te da ti ostane moj broj tako da mi možeš javiti lokaciju na koju ću doći popodne s advokatom da riješimo to. A dok ona to laprda, on zazove. Je da mi je i to glupo, ali bolje od toga da je upala iz vedra neba s nisam znala kako ti se javiti, ti nemaš moj broj. Haha

Ferhatu uopće nije trebalo napisati onoliko ubojstava i to nevezanih i nepotrebnih za radnju. 

Ne, Birgoren je definitvno produbio Ferhata, ali sve ostalo je uništio. Tako je bar u mojim ocima.
Ne kažem da bi one bile bolje u nastavku, jer znamo da ni one nisu savršene u pisanju, pogotovo kako serija odmiče, ali druge likove nisu pisale loše u onih par početnih epizoda. 

Izgleda da je Birgoren htio biti psiholog pa kad to nije onda piše ovakve likove kao Ferhat. Ne znam kako drugačije objasniti da je nastavio po Ferhatovoj niti. Ili je nesposoban za drugačije ili je sam drama.  
A onda još kaže da nastavlja biti Asfer. Kralju, ti si Asfer i njihove pozivne osjećaje nakon Rive sveo na sve da to ne bude. 
Ma kakav problem među glumicama, što su drugi mogli kad su dobili ovo u ruke? Jedino mi je Birce malo previše ukočena bila.

Krasno je reagirao na kad rejtinga. Bilo bolje da nije, samo ga je zacementirao. 

Previše je on Asli toga natrpao pod tim da su to hormoni. A zapravo je njegova nelogičnost i neznanje. Jednu epizodu tjera jedno, drugu epizodu tjera drugo. Ako je već to htio pisati onda je trebao napisati kao da se Asli u jednoj epizodi i jednoj sceni provrti sto puta Cem i  Ferhat. 

Pa kad su replike glupe.


Последњи изменио Poncha дана Fri Mar 30, 2018 7:56 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 EmptyFri Mar 30, 2018 7:21 am

Što mu ne kaže nosi se ti i tvoje prezime? Ti ulazi u auto i vozi. 
Mogu ja nositi tvoje prezime i dok sam ovdje i uostalom bez obzira na prezime ja sam osoba. 

Ajde, kako si na kraj srca? 
Trebalo je ispasti da on brine o svom nećaku (valjda je ono prvi put da je on i Necdeta doživio kao svog nećaka) i da želi najbolju hranu za njega, da ga ova iz apoteke podbode i stavi sol na ranu za očinstvo, da iskoristi to što je išao Abidinovim autom jer je trebala drama oko portapaka. 
Na kraju krajeva popunjavanje prostora. Ali unatoč tome  bilo mi je simpa vidjeti Ferhata koji ne zna po što je došao. Unatoč sceni za popunjavanje prostora. Ne bunim se kad Ferhst popunjava prostor previše. Ali bih voljela vise da je bila jedna scena tužnog i zamišljenog Ferhata u sobi. I jeftinija njima za snimanje. 

Čekaj. Ako mi kažeš da je i Ibro noćas snimao scene onda ću i pomisliti da je Ferhat Hakanu napravio nered. Haha 
I tabi opet policija na setu. 

Ja se nisam ni trudila učiti prije ni pisati išta prije zadnjeg trena.  
Meni su Turci isto ispušni ventil. I uživam u njima i s njima. 

Slažem se za televiziju. Ja sam istraživala utjecaj na djecu. A oni spadaju u kategoriju na koje ima utjecaj. 

Što se tiče scenarističke strane, slažem se, ne može se reci da su sve umjetničko djelo, ali s glumačke ako glumci znaju što rade, je.



Bu arada, osvanula je (starija) slika sa seta s Cagom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 EmptyFri Mar 30, 2018 9:45 am

Yuh, unatoč Birgorenu nismo na listama od jučer. Oha. Birgorene, manje si bitan od Ibrinih nepodopština, Bircinih opaski, ljutih fanova, lošeg scenarija i novog fragija.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 EmptyFri Mar 30, 2018 9:51 am

Ova akcija i reklama za Koruncuk što su je snimili Hazal i Burak mi je odlična. I dobro je što su se baš iz serije Bizim hikaye uključili u to.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 EmptyFri Mar 30, 2018 11:22 am

Pripreme za novi set počinju. Jesmo li to danas došli do 21. dana ili sam se ja prebrojala? 

Hoće li napraviti pauzicu nakon ovih 21 dan? Ili će odmah nastaviti snimati?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 EmptyFri Mar 30, 2018 11:43 am

I odmah hrana. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 F94_D42_D1-_CEA0-4_A56-_B083-3_E2_B71375_F40

Bas me draže s hranom.


Dobro sam izračunala, vidim da postavljaju i oni sami brojeve i dane. Znaci danas je 21 od 21 ako je Can točno onda rekao.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 EmptyFri Mar 30, 2018 1:38 pm

Kako je moguce da kral hocam nije usao na listu? Cok ayip. Kako su pravili haos ja sam mislila da bez Ibre i Birce moze bez Birgirena ne moze.

Znaci 21. dan. Gotova je prva epizoda. Verovatno cw 2, 3 dana da naprave pauzu, pa ce da nastave.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 EmptyFri Mar 30, 2018 1:47 pm

Gercekten ne bilim kako kral hocam nije ušao na listu. Kako su krenuli žalopojke za njegovim odlaskom mislila sam kral će pod tagom zasjesti na ljestvicu. Ono šipak. Što ću mu ja.

Tako sam i ja mislila da će uzeti pauzu od par dana.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 EmptyFri Mar 30, 2018 1:54 pm

Fanovi su ozbiljno poleteli. Ece Yorenc, Kerem Deren, Pinar Bulut, Sema i Eylem, falan filan. To mozda u snovima.

Mozda i ne bude vise dana, mozda samo vikend. Pitanje je po koliko dana ce im trebati za ostale epizode.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 EmptyFri Mar 30, 2018 1:59 pm

Bas su poletjeli. Haha 

Ako imaju namjeru svaku epizodu ovoliko dugo  snimati, ne znam kad će oni sve stići.
Ok, i vikend je par dana s obzirom na to da su dosad snimali svaki dan uz dan pauze za odmor.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 EmptyFri Mar 30, 2018 2:50 pm

Vay vay vay vay... 

https://mobile.twitter.com/mavi/status/979701471422898176

Hoće njega ove reklame.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 EmptyFri Mar 30, 2018 3:07 pm

Bu ne ya? Da se nisu malo kasno sjetili? 

https://mobile.twitter.com/sbaskkanald/status/979705739131400192

Lijepo je.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 EmptyFri Mar 30, 2018 4:37 pm

Ako budu snimali svaku po 21 dan plus nedeljno po dan pauze to je 24 dana, znaci skoro ceo mesec. Nema sanse, moraju da smanje vreme snimanja na bar dve nedelje po epizodi.

Vay, vay, vay hakkaten supermis.
Uf, Kivo, yine harikasin bebegim.

Sorma, aktivirali su se. Taj admin se pet dana nedeljno pravio mrtav. Aktivirao se samo kad je epizoda i kad izadju slike. Da li su ga promenili ili su ga opomenuli ne znam.
Kazu Turci da su juce ceo dan vrteli fragman na tvu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 EmptyFri Mar 30, 2018 4:39 pm

Danas izlazi drugi fragman.

Mihre je izgleda otisla u Ameriku, fanovi se opet digli da nije i Ibro otisao sa njom.
To je Amerika, nije Kadikoy, kako ce da ide kad ima set sutra.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 EmptyFri Mar 30, 2018 4:55 pm

Uf, da li mi se fragman svidja ili mi se ne svidja bilemedim.

Posle sadece seni su se ocigledno pomirili, u prvom Asli depresivno gleda u stomak, ali u toj sceni je ustvari vesela.
Ferhat je cuo otkucaje srca, znaci isli su zajedno.
Senka koju smo videli na vratu je peskir, ipak nema bade-mantil.
AsFer su izasli i na veceru, inanmiyorum. Asli kao i fanovi hoce devojcicu.

Dotle je sve ok, ama bence Yigit gitti. Eto nam opet karanlik bataklik.
Kao sto smo pretpostavili, ovi ce sad da ih jure.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 EmptyFri Mar 30, 2018 8:12 pm

Ibro i Mihre su u Parizu. Najbolje je par dana ne ulaziti na tag.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 EmptyFri Mar 30, 2018 8:26 pm

Moraju ubrzati. Nadam se da je ovaj 21 dan im bio dovoljan da se uhodaju. 
Danas su mi Hazar i Can pretjerali sa svojim grupiranjem. Uopće ne kužim potrebu za toliko priča glupiranja. 

Dobro je što su se aktivirali. Mogli su tako i prije. 

O, je li stvarno Mihre otišla u Ameriku? Gdje je i s kim Ibro večeras s ovim ulaznicama isao? Zna li se?

Fragi mi se sviđa. Odmah mi se i prvi vise sviđa. Jedino ovo za Yigita može biti kobno, a onda i za Ferhata. 
Puno je velikih rijeci Yigit izgovorio. 
Je li pucnjava zadnje u epizodi? Sreca pa u fragi nisu drugog osim ovo četvero stavili. 

Nego ne znam nakon čega ide tuširanje? Nekako mi se ne uklapa? Prije ginekologa? 
Što ti se čini koga Ferhat hoće? 
Iako sam ja i mislila da je djevojčica nakon one epizode gdjebsu se različite djevojčice pojavljivale. 

Ok, to je bilo za očekivati da ih jure. Ali kud prije su oni povezali da je Yigit umiješan? Ili su oni tukli sve bliske Ferhatu?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 EmptyFri Mar 30, 2018 8:26 pm

Aha. I mislila sam da je nešto.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 EmptyFri Mar 30, 2018 8:29 pm

Što mu ovo znači? Jesmo li dobro pretpostavila? 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 1_BEAC228-5_FDD-42_F2-85_CD-_BF3_CAEE57_E26
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 EmptyFri Mar 30, 2018 8:47 pm

A vidi mi ga. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 65012_E31-_E947-40_AC-_B36_B-_B4_C2_F47_C4997

Jedino se na Ibru ne bunim toliko kad naiđem na Caginom tagu. Hahah 
I to samo zato što ne trebam tražiti. Inače bih ispalila da Cagin tag koriste za svašta.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 EmptyFri Mar 30, 2018 9:40 pm

A bio je i live. 
Jesi li gledala? 

Hahhaha Ibro, mora da ti je jako zanimljivo. Bu arada, ja sam odgledala sve price i live. Nisam mu komentirala, ali sam mu par srca poslala. Hahahah 
Neka on živa. Dišu li fanovi? Ili je na lomači? 

Neka mu je poslala Ferhat ne odlu sana. Tako nešto.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 EmptyFri Mar 30, 2018 10:15 pm

Hahahhaha evo ga opet. 

Jesi li ga ti ovo iz Srbije pozdravila? Hahah
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 EmptyFri Mar 30, 2018 10:20 pm

Hahaha, nisam. Prvi live sam gledala, ovaj nisam, kasno sam videla not.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 EmptyFri Mar 30, 2018 10:28 pm

Hahahah ja zato nisam propustila. 

Ali sam primijetila u oba da svi počnu gledati, ali kad vide da sebe ne prikazuje onda ugase. Haha
A Ibro valjda čitao komentare što mu pišu.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 19 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
Назад на врх 
Страна 19 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: