Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 EmptySat Mar 17, 2018 2:49 pm

Nisam je ja pitala, Cage mi. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 EBF3961_D-4_A5_B-4_B4_D-_B67_E-_D4057_E40_FA22

Haha
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 EmptySat Mar 17, 2018 3:12 pm

Jutros sam kod glumca onog vidjela u pričama pola imena keteringa, s ovdje se vidi i cijelo ime.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 37471300-12_CE-423_F-_B5_B0-9_B1_A63_E14_F55


Dakle, oni ih hrane. 
http://www.turkuazcatering.com.tr/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 EmptySat Mar 17, 2018 3:15 pm

Ay. Kakvi je ovo fragi? 

Asli imala prometnu? Pa je Ferhat naišao?! 

Pa što ovo kažu za bebu?! Ferhat zna za bebu?! 

Asli se isto nešto prisjeća.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 EmptySat Mar 17, 2018 3:17 pm

Ajme sto ne Ferhat dobar.  Ne znam kad vise. U sobi ili u autu kad onako diše.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 EmptySat Mar 17, 2018 3:39 pm

Izgleda da su i slike izašle. Asli izgleda jako ozbiljna i ukočena.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 EmptySat Mar 17, 2018 3:45 pm

Ozet sam shvatila onako.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 EmptySat Mar 17, 2018 4:10 pm

Hahahaha priznaj da si ti pitala gde je snimanje.

Videla sam i fragman i slike i ozet. Samo da dodjem do kompa spremam Ferhatu Aslanu klanje tupim nozem. Ovog puta ga ni Ibro nece spasiti iz mojih ruku. Sonunda beni de deliti.smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 EmptySat Mar 17, 2018 4:18 pm

Nisam pitala gdje ne snimanje, svega mi. Iako me točna lokacija (i što sam na toj lokaciji gledala)  izluđuje kao tebe Ferhat, nisam. Vidim i sama da je stari dio u pitanju, i da se iz blizine vidi Galata kula. Tako da otprilike znam ako sam dobro povezala. Ako nisam, neyse ne.


Uf be. Napalim simdi? Da spremam obranu, da pripremim maramic? Ako se ja naljutim na Ferhata onda ću biti cok tužna. Dosad se nikad nisam naljutila bas na njega. Možda ne slagala, ali nisam bila ljuta. Šmrc.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 EmptySat Mar 17, 2018 4:21 pm

Ovo što piše ćeš mi prevesti nakon što oribaš Ferhata Aslana. Da me utješiš. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 AE662_DF3-5_C89-4_FE8-_AA88-488_C67_F0941_D
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 EmptySat Mar 17, 2018 4:26 pm

Ako nisi dobro povezala onda neces moci da ides na set, ako jesi onda stizes sigurno. smeh

Spremaj odbranu, trenutno bi mi prijalo da procitam nesto u njegovu odbranu, jer ja sam kao Asli. Trenutno zelim da ga ubijem, ama ben onsuz yasiyamam. smeh
Mene nije prvi put naljutio, ali prvi put zelim da ga zadavim. Pod hitno moram da nabavim neprobojne ruzicaste naocare. Necdet baba mi je uzeo. smeh


Последњи изменио Sara Ulusoy дана Sat Mar 17, 2018 4:28 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 EmptySat Mar 17, 2018 4:27 pm

Doci ce dan kada ce se galebovi osvetiti
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 EmptySat Mar 17, 2018 4:34 pm

Nema veze. Ovaj set propuštam. Sigurno neću u Ameriku na njega hahhaha
Možda ne znam točnu ulicu, ali onemli degil. 

Yuh. Ali na koju ću stranu spremati obranu kad ne znam što je napravio osim da osjećam veliko stranje u najavi? Još od Necdeta u internet fragiju. 

Aman aslanim benim, naptin sen? Kako da te sad branim? Dobro, možda te neću braniti, ali nadam se da te neću mrziti nakon. 

Kakvi sad galebovi?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 EmptySat Mar 17, 2018 5:43 pm

Pa to pise na ovoj slici sa seta. Pretpostavljam zbog drona.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 EmptySat Mar 17, 2018 5:46 pm

Kužim da je to sa slike. Nego mi nije bilo jasno zašto bi se galebovi osvećivali.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 EmptySat Mar 17, 2018 5:47 pm

Fragman 2

Pre svega, odlično odglumljena, napisana i izrežirana scena. Koliko je Ferhat Ibrahim u ovom fragmanu/u snu, odnosno koliko je opušten i prirodan, a koliko je u stvarnosti ukočen, namršten, nadrndan. Sa ocem je dete Ferhat, lepi Ferhat, a u stvarnosti cirkin i karanlik. Super je Ibro pokazao tu razliku. Obožavam ovakve detalje.

Ama ton glasa, oldum bittim, čist Ibrin glas. Ovo je poruka nama od Ibre, taj glas možete da čujete samo u snu. smeh Možda je najnoviji reditelj odlučio da najzad stavi tačku na te gluposti oko glasa i govora. Videćemo u epizodi.

Eto vidiš koliko je ovaj kanal glup. Ovaj fragman je sto puta bolji od prvog, ali onaj su dali na tv, a ovaj je internet. Ljudi od početka serije čekaju da se Ferhat promeni, u prvom fragmanu nema naznaka za to, ali u drugom ima, i oni umesto da to puste na tv oni puštaju ono.

Meni je u ovom fragmanu Ferhata mnogo žao, a žao mi je i Necdeta. Čovek kaže skupljam drva za vatru svog deteta. Jako tužno. Međutim, koliko god mi Ferhata štitili i koliko god nećemo da padne senka na njega, ona je odavno zaslužio ovakva dva šamara ( Kada to kažem, apsolutno mislim na pravo da mu Necdet lupi šamar, niko drugi. Ostali nisu stekli pravo da ga udaraju ni fizički, ni emotivno. Jer je meni više muka od toga da ga svi udaraju emotivno). Nema to veze sa prošlom epizodom, niti sa novom, ima veze sa Ferhatovim generalnim stanjem i ponašanjem. Ferhat je izleteo iz šina i juri maksimalnom brzinom u provaliju, neko mora da ga zaustavi. Kada je Ferhat bio na samrti i kada je sanjao oca, rekao mu je oprosti mi što te nisam dostojan, a Necdet mu je rekao šta imam da ti oprostim bez obzira na to što je ubica. Ali Ferhat prvi put nije dostojan oca. Prvi put ide protiv onoga što mu je otac govorio, oglušuje se na njegove savete. U prvom snu je Ferhat nosio onaj prazan sanduk, sada je taj sanduk kod Necdeta, taj sanduk je bio Ferhatova savest, ali prestao je da ga nosi. Necdet kaže ova vatra će biti viša od tvog ponosa, strahova i oholosti. Ferhat je emotivno bolestan, ali prizvod te bolesti su definitivno ponos, oholost i strah. Čuvena ben bitti demeden bitmez se sastoji od sva tri. Asli je posle Necdeta nešto najbolje što se Ferhatu u životu dogodilo, ali Ferhat joj je okrenuo leđa koliko puta. On se nikada nije borio za tu ljubav, uvek je stavljao svoje strahove ispred Asli. Ferhat je polako ubijao Asli i bio toliko slep da to nije video. Niti je hteo da je pusti, niti da joj pruži ono što je oboma potrebno i ono što bi ih oboje usrećilo. Zato što se plašio da će povrediti nju, da će on biti povređen, on sve vreme umire od straha i od svojih i od njenih osećanja. Uvek je Asli njega nosila na leđima. ona se sada umorila, e ne olacak? Bosanalim gitsin, sen yoluna, ben yoluma? Sonra? E, Ferhat na sonra nikada ne misli. Asli je izgovorila mnogo teških reči, bila je apsolutno nepravedna, nije ranila Ferhata, ubila ga je i definitivno treba da se iskupi, ali ona sada i da ode kod njega da mu kaže da nije tako mislila, da je bila u posebnom emotivnom stanju, on će da nastavi da peva istu pesmu. Tu nastaje problem. Ostala je sama, ima samo njega, samo sa njim može da podeli i ljubav i radost i patnju i bes. Nažalost, ovog puta je odlučila da podeli bes, ali posle svega što je sa njim preživela i ostala uz njega, mislim da ima dovoljno kredita kod njega da on ne odustane od nje. Što je najgore, on je svega toga svestan, samo neće sebi da prizna. Ovaj san je njegova podsvest.Yani, došlo je vreme da i on počne da se bori, da bude podrška Asli u borbi, a ne prepreka. Više nema nikakvog smisla da se bavi Namikom i njegovim prljavim poslovima. Treba da gleda ženu koju voli i dete i samo njima da se bavi, jer samo to bi ga učinilo srećnim. Mislim da na to ciljaju i Yigit i Necdet. Na kraju je izludeo i onog divnog čoveka punog ljubavi. smeh

Fragman 3

Bu nedir? Allah askina bu ne? Uz sve napore ja Ferhata više ne mogu da razumem. Ne da ne mogu da ga opravdam, ne mogu da ga razumem. Pre sam ga razumela, ali nisam ga opravdavala, sada mi više ništa nije jasno. Šta taj čovek hoće? Jesu li karanlik i Ferhat Aslan bolest toliko važni, toliko vredni, je li tamo toliko lepo da se toliko vezao da neće ni po koju cenu da izaše odande? U prošloj epizodi smo krivili Asli, eto, Asli se vratila. Kome se vratila? Zašto se vratila? Zdrava je i prava je posle nesreće, može da se brine o sebi, znači vratila se njemu. OPET! Naravno opet bez obećanja da će se nešto promeniti, bez i jedne lepe reči, sa naređenjima. To ne moram da vidim da bih znala, sigurna sam da je tako. Ali gospodin Ferhat je opet u preispitivanjima, u dilemama, u mraku, u strahovima i opet je ego do plafona. Ovaj ego Ferhatu više ni Ibro ne može da opravda, niko ne može da opravda. Ovo je bukvalno ja sam centar sveta, svet se vrti oko mene. Čovek je saznao za dete onda još u bolnici i doveo Asli kući i ne preduzima ništa. ĆUTI! Nije spreman da bude otac, jer on je bataklik, on je karanlik, odavno je ušao u hladni i mračni grob i niko ne može da ga izvuče. Dobro, i? Zar inteligentni Ferhat Aslan nije znao kako se prave deca? Očigledno je znao, čim je pogodio iz prvog puta. Hajde sve, ali zar ta Asli stvarno nije zaslužila lepu reč, obećanje, trud? Posle svega što je propatila ostalo joj je još to dete da je podigne na noge, da joj da volju za životom, da je izleči. Odlučila je da rodi dete takvom čoveku, da ga donese u svet kakav je njegov, ja više ne znam šta bi trebala da uradi da se on pokrene sa mrtve tačke i da nešto preduzme. Boljeg dokaza ljubavi i boljeg načina izlečenja nema.

Asli isto više ne mogu da razumem. Ovo je više od ljubavi, ovo je neka čudna povezanost. Na osnovu čega se ti vraćaš u onu kuću? Na osnovu čega se vraćaš Ferhatu i čekaš da on odluči šta će biti sa zajedničkim detetom? Taj čovek je nju oteo, pretio, psihički je maltretirao, ona ga je ipak zavolela, pružila mu ruku, htela da ga izleči, kao što je rekla, htela da se gledaju u oči, a da gledaju u istom smeru. Šta je Ferhat iz toga shvatio? NIŠTA! Asli po tom pitanju više ništa ne može da uradi, može samo da ode. Ona dete neće abortirati, nema teorije, ali vrlo lako posle ovog ponašanja može da mu kaže da jeste. Posle sna i Necdetovih šamara će mu doći iz dupeta u glavu, ali pitanje je da li će biti kasno.

Ja Ferhata nikada ne mogu da mrzim, o kadar da degil. Volim ga i dalje isto, samo sam besna na njega. Naravno, nismo odgledali epizodu, ali teško da će epizoda nešto promeniti.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 EmptySat Mar 17, 2018 6:11 pm

Usput, dete je zensko prema fragmanu.

I Julide dolazi direktno u cehenem na kraju epizode, prema ozetu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 EmptySat Mar 17, 2018 6:36 pm

Ja ti uopće ne mogu ništa komentirati. Jer ja sam totalno zaslijepljena, i to otvoreno kažem, Ferhatom da mene ništa iz ova tri fragija i ozeta nije razočaralo, i ni u jednom od prethodnih nastavaka me on nije razočarao. Preko svega sam mu prelazila i mogla prijeći, ne mrzim ga i ne izbacuje me iz takta. Kako će se odnositi prema Asli me i nije toliko briga jer se nije odnosila ni ona bolje prema njemu u prošlom. Niti navijam za njih kao par vise tako da što se toga tiče ne trza me. Previše su povrijedili jedno drugo svojim ponašanjima. Ali ako on ne napravi nešto što se tiče djeteta i ne vidim kod njega neku želju za tim djetetom, želju za promjenom (makar nakon pojave Necdeta) onda se ja bojim da napuštam seriju. Jer sve mogu podnijeti i pravdati, ali da se ponaša hladno na činjenicu da će postati otac, ne mogu. Početni strah mogu shvatiti. Postoje i emocionalno zdraviji ljudi koji se boje roditeljstva, onoga što to nosi, poroda... Ali... 
Hoće li on dovuci Asli kući ili ne, manje-vise mi je svejedno. Hoće li joj oprostiti što mu je rekla također mi je svjedno. Preko toga bih mogla prijeći i nastaviti gledati. 

Da sam na Aslinom mjestu, a nisam, u tu kuću se ne bih vratila ni mrtva. Da sam na njenom mjestu ako kod Ferhata ne vidim neku promjenu kad sazna da će postati otac ne bih mu oprostila. Otisla bih i živjela sama, posvetila se djetetu, ali isto tako nikad mu ne bih uskratila da viđa dijete ukoliko to želi. 


Što se tiče Ibre, izgledom i glasom, toliko je dobar. U jednom opasno sladak, u drugom moćan i jebozovan. Odličan je u svojim transformacijama. 

Jedino kome ne zamjeram da lupi šamar Ferhatu je Necdet, ali Necdet je lupio šamar i meni. Jer ja pravdam svakakvog Ferhata. Dakle, očitao je čovjek bukvicu i Ferhatu i meni koja sam uz njega unatoč njegovom kretenskom ponašanju. 

Dok me ne razočara s ovim nastavkom, a po svemu sudeći hoće, Ferhate, volim te. Ali ako napraviš sranje, ovog puta te ja ostavljam. 
Točno sam znala da će ovaj scenarist, pogotovo slušajući fanove, uništiti Ferhata.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 EmptySat Mar 17, 2018 7:52 pm

Mene je itekako briga kako se odnosi prema Asli. Iako njega ne posmatram kroz odnos sa njom, niti ga volim zbog odnosa sa njom, nego zbog nekih drugih stvari, smatram da ne može toliko daleko da ode, za sve postoji granica. Asli se nije dobro odnosila prema njemu u prošloj epizodi, ali odnosila se prethodnih dvadeset. Ne mogu to da zaboravim. Nije Asli robot, i ona ima osećanja, i njoj može da se desi da pukne i da ga povredi, koliko je puta on nju povredio pa je ona ipak ostala. Šta bi mu bilo da jednom i on pređe i da on izleči nju. Ne treba mnogo, da joj kaže volim te, mislim da bi joj bilo dovoljno. Ona od njega nikada nije puno tražila, a uvek se cela davala. I ponovo je spremna da se daje, ali od njega nema nikakvog signala. Njegove strahove i bolest mogu da razumem, ali ne mogu da razumem tu isključivost, jer to prelazii u razmaženost i ego. Sve što Ferhata nije razmazio život, majka i porodica, Asli jeste. Navikao je da šta god uradi, ona bude tu. Navijam i dalje za njih kao par, zato što Asli ne mogu tek tako da izbrišem, bez obzira na sve što je rekla. Možda ću u ovoj epizodi da je izbrišem, videćemo, možda će me razočarati. Ako recimo abortira, u mojim očima više ništa ne može da je podigne. Ali čisto sumnjam.
Ali ovde se ionako ne radi o Asli, radi se o detetu. A Ferhat će izgubiti jedinu šansu da bude srećan zato što će opet da ćuti. Nema teorije da kaže da ne želi dete, toliko valjda nije poludeo, ali će ćutati i preispitivati se. Posle pojave Necdeta će čak sigurno da dođe sebi, inače ta scena ne bi imala nikakvog smisla, samo je pitanje da li će biti kasno.
Ne mogu da kažem da je Ferhat mene mnogo razočarao, ovo je sve tipično za njega, nije tu scenarista ništa mnogo izašao iz njegovog lika. Samo me je izbacio iz takta, jer sada više nemamo ženu, nego trudnu ženu, a trudna žena ipak mora da ima drugačiji tretman.
Scenarista uopšte ne sluša fanove po pitanju Ferhata. Njemu je Ferhat najvažniji lik i tu ide potpuno po svojoj zamisli, inače bismo mi sada gledali nešto sasvim drugo. Ferhat je od prve epizode veran sebi, to i jeste ono što me trenutno nervira.
Ne mogu ja Ferhata da napustim, nema šanse, mnogo veće sranje od ovoga bi morao da napravi da bih ga napustila, ali ne mogu ni da budem slepa na njegove greške. Ja likove kritikujem, vidim njihove mane, ali ih volim sa sve tim manama, to se ne menja.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 EmptySun Mar 18, 2018 2:28 am

Poncha ::
Dobro se ti snalaziš. Meni je puno i s jednim do dva.

Ali ja se ni jednim ne bavim tako detaljno kao ti. Da se tako bavim ne bih stigla ni jednog da pratim, a ne njih više.

Poncha ::
Stvarno ne znam. Ali sve mi se čini da je nešto važno bilo. Ali vidiš da se sjećam da je bio obučen.

Možda te je zvao na Zekeriyakoy a ti si zaboravila. smeh

Poncha ::
Jadni muški. Vidiš kako je njima bilo teže čak i prepisivati. Hahaha

Hahahaha, tebi i meni definitivno nema pomoći.

Poncha ::
Iako, ja sam imala jednog, samo ssm mu kratko bila, koji je imao tako dobre fore s prepisivanjem i tako je djelovao opušten dok prepisuje i siguran u sebe, a tako dobrica facu, da mu nikad nisam ništa rekla. Čak nisu bili ozbiljni ispiti u pitanju. Oduševljavalo me njegovo snalaženje. Ali kad ga pitaš, zna.

Meni je to super kada profesor ne koristi po svaku cenu autoritet i silu.

Poncha ::
Što kažeš, ja ni ne očekujem sad vise nekog princa. Ali hoću nekog dobrog zavodnika sa svim tim visokim manirima i lijepim ponašanjem i frajera koji obara, ne mislim samo na izgled nego i na ponašanje. Kod Cage mi to fali. Fali mi vidjeti njegovo zavođenje, zajebane poglede, oči koje se cakle, ponašanje koje odgovara liku, zaljubljenog Cagu. Ono da ljubav stavi ispred svega.
Ne znam što očekivati id ove serije. Oni koji su čitali knjigu su bili oduševljeni Asli i Yavuzom, ali pitanje je koliko češće i hoće li ista poklapati s originalom i slijediti ga.

To, salonski muškarac zavodnik, a pored toga šta god još hoće. Mislim da je on prevazišao klasičnog princa i da se na to uopšte više neće vraćati. Svakako će morati jednog dana nešto slično da prihvati, ali taj lik će morati da ima neku drugu zanimljivu stranu, ne da bude princ classic.

Sama pomisao sa ćemo gledati seriju koja će trajati ukupno deset sati mi ne obećava da ću moći preterano da se unesem u ljubav. Mada može da ispadne dobro, nije problem u kratkom trajanju serije nego u tome što smo mi navikli na duge.

Poncha ::
Meni je scena poljupca bila odlična. Ali je poljubac inicirala Melek. On ga je prva poljubila. I to mi je jedan od najljepših poljubaca. Tako su bili lijepi. A on kako je promatra je odličan. Volim kako Caga gleda.
Sad se sjetih i one scene kad je bio ranjen pa mu kuhala čorbu i hranila ga na kauču. Kako je onda mislio iskoristiti priliku.
S Yesim je stvarno imao dobrih scena da sam i ja mislila hoće li od toga biti nešto.

Nema veze što je Melek inicirala, to je bio jedan od najestetskijih poljubaca ikada u turskim serijama. Da su bili u Ecinim rukama kakve bismo sve poljupce i scene još videli.
Kako je u toj sceni kada mu je kuvala čorbu lepo gledao. Najlepše je gledao u toj sceni i u sceni kada je Mert bio kod nje, a on došao pa su razgovarali u dvorištu.
Najbolje od svega je to što su nam sa Yesim dali signale i to otvorene. Da li su planirali pa su posle odustali ili nisu ni planirali, ne znam. I Yesim je gledala poprilično ljubomorno kada ih je videla da se ljube.
Pa bila je i ona scena kod Celala u kući kada Celal vidi Sarpa i Melek kako se grle i posle je u epizodi izbrisana. Ali to je bila važna scena, zbog te scene bi cela epizoda morala da ide na reviziju da bi bilo kao da Celal nije video, jer je nemoguće da nije nikako reagovao. Za to mislim da su napisali i onda odlučili da neće time da se bave.

Poncha ::
Da ti pravo kažem, možda da si drugačije posložila timove bih i gledala u oba i navijala za svoj, ali pored Cage i Ibre, nekako uopće nemam volje gledati u tuđi tim. Bu adamlar beni yeter. (Ili kako se već kaže i piše.)
Bana je meni, beni je mene, yani bana yeter.

Evet, za tebe je tako, ali ja moram da bavim pogled na Kivu. Mada, Ibro i Caga u kombinaciji su mi više hot nego Kivo i Stanko, nije da nisi u pravu.
Kad smo već kod toga, posle tekme bi mogao ipak onaj alkohol što je Bondarenkova spominjala. smeh Tada nisam znala za Ibrine slabosti, sada kada znam hic fena olmaz yani.

Poncha ::
Imala sam dijete, 12 godina, koje se nikako nije pojavljivalo kad je trebalo nešto pisati i odgovarati, ali me dijete voljelo jer sam bila prema njemu ista kao i prema svoj drugoj djeci. Pri tome sam se maksimalno trudila da mu na dopunskoj objasnim ono što je propuštao ne dolazeći na nastavu. Zato i kažem da su mi takvi kao ti poseban izazov.

Vidiš, to mene nervira. Hajde starije profesore i nekako mogu da razumem što izgube entuzijazam, uopšte nije lako raditi sa decom, pogotov u srednjoj školi, za to ti trebaju konjski živci, ali zašto mlađi ne gledaju svoj posao kao izazov. Bukvalno dolaze na posao da bi primili platu. I posle zašto bežiš sa časova, nego pta da radim. Ne pada mi na pamet da provodim najlepše dane života slušajući kako mi čitaš iz knjige, mogu i sama da pročitam.

Poncha ::
Tako da to što je ta tvoja radila mi ide na živce. Ako ti je htjela dati manju ocjenu, mogla je to napraviti na drugi način, a ne da tebi i svima bude očito da te smatra manje vrijednom. Uvijek se može pitati nešto što znaš da neće netko znati. Je li tako, Bondarenkova? Mislim, i to je podlo. Ali je poštenije od ovog tvog. Bondarenkova, nadam se da ne zlouporabiš to.

Ništa ona mene nije pitala, ako se ne varam tema je bila Drugi svetski rat. Samo je rekla pričaj o tome. Ja 15 minuta pričala i žena kaže, dobro je 2. Sva sreća da ja nisam neko koga su ocene mnogo interesovale, niti pogađale, nisam ni iskompleksirana pa me boli uvo, ali takav postupak slabiju osobu stvarno može da demorališe.

Poncha ::
Kad ovako pogledam, ti si s razlogom bila buntovnica. Kako ono reče, luda bila i ostala. Zato se ti ovako dobro suprostavljas i provociraš Bondarenkovu. Stekla si životnu školu. Hahaha

Dok su me roditelji slali u školu ja sam završavala životnu školu. smeh Šalu na stranu, u jednu ruku i jeste bilo tako. Za mene je životna škola, pa čak i ulična važna koliko i normalna. Mnogo mi je drago što sam recimo bila u društvu i takvog profila ljudi zahvaljujući kojima sam završila i tu uličnu/mangupsku školu. Tu čovek uči kako da ne bude naivan i kako da ne dozvoli da ga svako zajebe.

Poncha ::
UTC sam ja uspjela izdržati zloću dok se njih pet nisu pretvorile da svaka svakoj iza leđa radi i još Duygu dobila na važnosti.
Toliko zloće, ljubomore, dokonluka, zavisti, podmetanja na jednom mjestu i toliko likova i to žena mi je bilo previše. Jedina pozitivna točka dok sam gledala bio je Serhan, yani Firatov lik. Sad ne znam ni što je s njim.

Meni je prvo bilo žao što je Burcin Terzioglu odustala od uloge Oye, posle mi je bilo drago. Burcin pratim od Ezela (čak sam zahvaljujući njoj i saznala za Ibru), ali ovde je ne bih gledala sigurno. Odmah bih navijala za nju, ove bi me izluđivale i odustala bih.

Pa Mert Firat baš i nije glumac koji je ustanju da zadrži čoveka da gleda seriju uprkos svemu. Ne znam zašto, ali meni se sa tim čovekom nikada zvezde nisu pomirile. Toliko mi je neharizmatičan, da kad ga vidim ravna linija, nula bodova.

Poncha ::
Općenito mi je ružno ako kaže da je dijete problem, a kamoli išta vise.

Jeste ružno i to jako, ali jebi ga, problem je. Zato i nisam htela tu trudnoću, znala sam da će u ovom trenutku to toalno da sjebe Ferhata u mozak.

Danas sam samo jednom pogledala fragman i nisam htela da ponavljam da me ne prođe bes i da mogu da ispljujem Ferhata na miru. Sada sam odgledala nekoliko puta, opasno je dobar u onoj sceni kada naleti kolima na dete, kakvo je ono disanje. Ah, Ibro, ah, hepsi senin yuzuneden. Uz to su se dve Ferhatovke vratile na forum i tako ga branile i udarile u dramu ko Birgoren da sam se malo pokajala što sam bila toliko oštra. Yani, od mene nikada neće biti pljuvač muških likova koje igraju moji miljenici. Ali šta ću, ja hoću da on bude srećan, zato se i ljutim na njega.Toliko želim da ga vidim srećnog bar jednu epizodu, ionako znam da na kraju neće biti.

Nisam ni Cema Adriana primetila u fragmanu kada sam prvi put gledala. Volim Cema i ova pesma ima super reči. Baš od Ferhata za Asli.

Ben seni çok sevdim
Ben seni çok sevdim
Belki zordur anlaması sessizliğimden
Ben seni çok sevdim
Ben seni çok sevdim
Sen oku kelimeleri gözlerimden


Ja sam danas bila ljuta na ovog čoveka, zašto sam sada došla u situaciju da mi ga bude toliko žao gece gece. Ferhat Aslan bolest je prešla i na mene, postala sam neuravnotežena. facepalm

Poncha ::
Ništa ja ne mogu povezati to sa seta. Samo mi se ne sviđa što su ga zatvorili... Haha

Bolje da nije izašao ni drugi fragman, ni ozet, ni slike, jedini problem bi bio zašto su ga zatvorili. smeh
Ni meni više nije jasna tolika ljubav sitliste prema tim rolkama. Ionako nosi crno, rolka ga proguta. Nisam imala ništa protiv nje, ali je postalo preterano.

Poncha ::
Meni se fragi uopće ne sviđa. Tj. jako mi se sviđa fragi kao fragi, ali ne s obzirom na zadnju epizodu. Sad kad ne znam što je dovelo do ovog Necdetovog govora, mi zvuci kao šamar meni, a ne Ferhatu. Jer Ferhat u prošloj nije napravio ništa loše. Za mene. Ovo bi se onda trebalo odnositi na ponašanje Ferhata u novoj epizodi, a bojim se što je napravio kad bi Necdet ovako reagirao. Zbilja se bojim. Napravio je veliko sranje i zato mi se ne sviđa fragi.

Pa nije on napravio veliko sranje, mislim jeste, ali on stalno pravi velika sranja, samo to njemu ne možeš da uzimaš za veliko. Ja mislim da prilča ide ovako, posle nesreće i nakon što su saznali za trudnoću vraćaju se kući. Tu osim iyi misin, iyim nema dijaloga. Oboje očekuju da ono drugo odluči za oboje, odnosno očekuju da se odustane od razvoda. Ovo je Aslin glas u sebi ’molim te reci da ne abortiram našu bebu’. To sigurno nije rekla glasno. Ali ispred Ferhatom se sve vreme pojavljuju znaci i na kraju Necdet baba kao šlag na tortu. Tu Ferhat svakako odlučuje da se bori za njih. Pitanje je šta će posle njegovog ćutanja Asli odlučiti. Najbolja opcija je da odluči da ne abortira, to da mu kaže i da nastavi neko vreme da bude ljuta. Najgora opcijaje da mu kaže da je abortirala, a nije. Birgoren nam je krv popio u pokušaju da ne piše kliše, Ferhat 21 epizodu ni makac prema promeni, Asli ionako više ne razumem šta hoće i tamam, nije kliše, valjda sada neće da nam uvali ovu klišejčinu o laganju. To je suprotno i Aslinom i Ferhatovom liku. Prvo Asli koju gledamo 21 epizodu tako glupu laž ne bi izgovorila, a Ferhat to ne bi progutao. Možda i bi mesec, dva, ali s obzirom da će je sve vreme pratiti, videće.

Poncha ::
Ja tu seriju onda ne bih gledala.
Ne bih ni ja ovu našu gledala da ne glumi Caga. Nekako ne vjerujem da bi me privukla. Ali napalim?!
Iako je za njega dobro da se razvija u svim tipovima serija.

Ja Caginu seriju ne bih gledala da ne glumi on. Tema mi ni najmanje nije ni bliska ni privlačna. Privlačan mi je jedino on u temi.

Poncha ::
Ove ruševine i lokalitet kao da mi je odnekud poznat, ali ne znam otkuda. Nadam se da će netko drugi ili turski fanovi biti produktivniji.

Meni ovo liči na neke od onih ruševina gde su se sastajali u Icerdeu.

Poncha ::
Ako koga zanima Ilknurin intervju i kome je sve stilist, buyrum.

Još jedan dokaz o Fatihovoj krajnjoj profesionalnosti. ’Probaj, niko neće umreti ako ne uspeš.’

Yani, Ilknurcim, kažeš oni mi kažu šta da kupim i ja kupim. Harika, resmen hayran kaldim.

A usput ako nešto dobro ne izgleda i skuplja kritike krivi su producenti i reklamne firme.

Gde bi bila i koga bi oblačila da nije Cagataya cok merak ediyorum.

Poncha ::
Caga voli udobnu odjeću, nije opterećen markama. Kožne jakne i još nekakve su obavezne.

Kožne jakne i duboke cipele.

Poncha ::
Saro, ako nisi znala, ti i Ilknur ste generacija. S tim da je njoj za tjedan dana rođendan.

Nisam znala, mislila sam da je mlađa.

Poncha ::
Ovaj što sam ga već spominjala bio je i jučer na setu. Can ga je postavljao, a bome evo ga i danas.
Da on nije Hizir aga? Iako on meni i nije bas tako star.

Ne verujem, Hizir Aga bi trebao da bude stariji. Ali ovaj mi izgleda kao da bi mogao da ima veze sa Hakanovim zadatkom.

Poncha ::
Hahahah Saro.
Evo Ilknur s Canovom Elif.
Pogledaj joj priču. Na istom su mjestu, yani...
I upratila ju je.

Yani, nema spasa od užasa. smeh Tamam, sikinti yok, alistik artik. Hayaller Basak, hayatlar Ilknur. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 EmptySun Mar 18, 2018 2:28 am

Mene nije briga kako se on ponaša s Asli. Mislim sve dok je ne maltretira i vrši nasilje nad njom. Ali čisto sumnjam da bi i dlaka s glave Asli pala od strane Ferhata. A to hoće li je on tješiti, milovati, način na koji će razgovarati s njom i postaviti se nije me toliko briga. Hoće li on njoj prijeći preko prošlih rijeci i odlaska, naravno da bih voljela. Da se bori za nju isto. Ali da bi mi smetalo da je dovede pa ignorira, ne bi. 
Asli kod mene nama kredita, davno ga je izgubila. Zbog toga ponašanje Ferhata me ne bi razočaralo ma koliko ja opet želim njega onako vrckavog, slatkog, zaljubljenog i vedrog. 

Zbilja će me razočarati ako u njemu ne vidim želju za djetetom, tj. veselje. Možda čak i ne razočarati koliko rastužiti. 
Što se mene ticalo nije se Ferhat morao mijenjati zbog Asli nikad, ali zbog djeteta bih voljela da se koliko-toliko želi promijeniti. Dakle, početni šok mi je ok, ali sve poslije toga me neće držati. Ovo da je dijete problem mi takvu mučninu izaziva. Ne znam u kojem trenutku Necdet stupa na scenu, ali nadam se čim prije. Ali vjerojatno će biti nakon boksa. 

Nisam bas sigurna. Ok, ne sluša ih u postupcima, to je jasno, ali im ide na ruku da ga nastave kritizirati i pljuvati. Ja sam prva rekla da je  dosljedno Ferhatu sve do sada. Nakon što je prvi put vratio Asli ksd je otisla i bio divan s njom, ali ne pretjerano romantičan (odnosno romantican na ferhatovski način) i nakon što je nastojao biti uz nju nakon Cemove smrti i doprio do nje, znaci pokazao da je osjeća i može izliječiti, nakon što je u prošloj išao za njom, nije je odmah otpisao, da sad odjednom ponovno postane okrutan s njom dok nosi njegovo dijete mi baš i ne ide. Ne ide mi uz njega neodgovorno ponašanje kad je u pitanju činjenica da će postati otac. Pogotovo ne nakon što je dobar bio kao amca s Ozgurom. On je htio naučiti priču. Ne ide i gotovo. Gdje je ono ben varim? Možda može biti ukočen, plasljiv, ali očekivala sam i neku euforiju. Ono, da ga takne, da se razniježi unatoč strahu, mraku. Da osjetim neki žar u njemu, a ne da uskoči u robot izdanje. Ok, bojala sam se psihičkog i emocijolnslog stanja u kojem će Ferhat saznati za trudnoću, ali... 
Nakon svega to mi baš i ne ide. Makar da poludi na sebe što je zaboravio na zaštitu ako već nije imao namjeru ikad postati otac. Ali da se pribere brzo i napravi sve da na svaki način pokuša zaštititi dijete. 

Volim ga i ja, toliko da mi je ušao na listu likova unatoč svim manama kojih ima na pretek. Kritizirala ih ja ili ne, mane su mu tu, loši postupci također, ali me nije razočarao. Kad me razočara i rastuži onda ja seriju vise nemam volje gledati jer se ne držim više ni za što. Meni će Ferhatovim lošim ponašanjem u ovim trenutku uništiti lik. Toga se bojim. Nije da ga neću voljeti i dalje, ali mi zadovoljstvo gledanja vise nije isto. 

Recimo, nije tema ali mi je zgodno za usporedbu. Ja sam bila Femir fan preveliki, ali sam bila oduševljena činjenicom da je Emir, nakon početnog šoka, bio spreman biti otac Ruyinom djetetu ako se pokaže da je dijete njegovo. Jesi li bio s bez zaštite, jesi, e pa onda se ponašaj odgovorno. I to je doprinijelo da je meni Emir nezaboravan i nenadmašan lik. Jer se ponašao zrelo i odgovorno kad je to trebalo biti unatoč njegovoj grešci. Nije se pretjerano lijepo ponašao prema Ruyi jer su one dvije kokoše to same i tražile, ali je bio iznimno fer prema njima. 
Ponio se prema činjenici da će možda postati otac bašmuški. Sa strahovima, ali odlučio je biti otac bolji nego njegov i napraviti što može.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 EmptySun Mar 18, 2018 4:02 am

Je. Ja se jednim bavim bas temeljito. Ibru usput pokupim.

Ajme ako me zvao u Zekeriyakoy, a ja se probudila da tebi čim prije kažem pa zaboravila što je htio. Yuh. 

Haha nema. 

Ja autoritet i silu ne volim. Što imam od toga? Ako suptilno mogu izvesti nešto, zašto bih koristila autoritet. Pogotovo ako netko ne pretjeruje nego radi s mjerom. Samo sam, kad je bila prilika, rekla da znam sve načine prepisivanja, da nekima (neimenujuci ih)  to baš ide (ovi koji nisu toliko očiti u prepisivanju), da im hvala što su oni i mene naučili neke stvari. Nešto u tim smislu. 
Ponekad mi je bilo važnije da steknu životnu školu jer svakako vidim koliko znaju i dok učimo i dok usmeno odgovaraju. Ako imaš volje za rad točno znaš što netko zna što ne. Zato sam ti i rekla ono da uvijek možeš pitati što ne znaju. 

Klasični princ neće biti. Izašao je iz teen uloga. Ali nema veze dok sve ostale karakteristike zadovoljava. 
Ne mislim ni ja da će ovo biti neka priča u koju ću se vise udubiti, ali dobro. Ne znam koliku će ljubav imati prednost nad ovim pokušajima spašavanja. Po sažetku i opisu serije i priopćenju i ne toliko zastupljena.

Meni su općeniti njih dvoje najestetskiiji par turskih serija. Ili jedni od naj. 
Sad mi dođe da odgledam sve scene njih dvoje, nije da imam puno scena. Barem Cagine poglede i dodire.
Uvijek dođemo do toga da su scenaristi sjbali stvar i odlučili okrenuti priču u drugom smjeru. Jer su izbacili scenu mrtvi-hladni iz serije. 
Yesim je bila jako ljubomorna na njih dvoje da bi kasnije bila luda za Celalom. Što mi je bilo malo teško za povjerovati. 

Aha. Çok teşekkür ederim. O zaman, bu adamlar bana yeter. 
Ja tebi ne branim da gledaš u Kivu i Stanka. Ionako je Kivo snimao u Rusiji, vidiš kako je ispala dobro podjela u timove. Tek sam sad to skužila. 
Tamam, onda neka bude nakon za proslaviti malo. Ali ja Cagu držim podalje od njega. Da ti za Ibru vise ostane. 
Caga je ionako na dijeti i režimu, ne bi smio alkohol. 

Trebaju konjski živci, to se slažem. 
A zašto netko nema volje, ne znam. Valjda ljudi otupe ako pokušavaju nešto, a naiđu na nezainteresiranost.

Postoji mogućnost da tebe ta uopće nije slušala. Svakako mislim da je glupa. 
Jednom sam prilikom rekla dok sam komentirala serije da netko vrijeđa moju profesiju ne bih reagirala jer da sama znam primjere takvih kakvim nas smatraju. Nekima ni nacrtanu kozu ne bih dala da čuvaju. 

E pa to ja i govorim. 
Haha Vidiš da su takvi profesori nešto i napravili za tebe dobro. 
Svakako da mislim da je životna škola važna. 

Možda bi za Burcin bilo šteta što nije prihvatila ulogu jer serija dobro prolazi, gledana je i bila bi joj dobra prilika i za povratak Ay yapimu. Ali nakon što bi epizode došle u ovo kad sam ih ja gledala, mislim da ni njen lik vise ne bih mogla opravdavati. 
Nije, on definitivno nije glumac koji mene može zadržati. 

Ok. Slažem se, nije trenutak. Ali ne govori okolo. Tako je, kako je. Sam si tome kriv što ne znaš da rode ne donose djecu. Nije da nisi prišao s Abidinom tu temu kad se Safiye pojavila. 
Hahahaha dok si ti držala se svog bijesa ja sam lijepo odgledala ono šti me zanimalo u fragiju i bila  çok rahat. I odmah napisala kako me to disanje oborilo. Yani. Pa ti gledaj Ferhativo ponašanje, ja sam odmah ostala površna. 
Hayırdır? Malo si se omekšala kad si vidjela ponovno fragi i pročitala koju obranu? 
Mene samo da ne razočara i sve će biti dobro. Nakon početnog tupog ponašanja, neka se brzo dozove pameti i sve ok. 

Odlična je pjesma.

Mene Ferhat Aslan ludilo poprilično drži. Ali što si mu se ti gece gece smilovala?

Hahahaha. Bas su ga zatvorili. 
Je vala. Drugi fragi je dobar i Ibro u njemu lijep, sladak, milina, divota, ali mi se ne sviđa razlog zašto se morao pojaviti Necdet, a treći fragi je dobar zato što Ibro diše. Eto. Mislim, kad već kažeš da kažem kako je. 

Aha. Ova tvoja Kronologija  mi ide na ruku. Neće biti sranje kakvog sam se bojala onda. Harika. Nekako ću onda preživjeti. Ferhate, lutfen, nemoj me ražalostiti. 
A kad je boks?
Ok. Jasno mi je da Ferhat očekuje da Asli kaže nešto jer je zadnje rekla da je pusti i svega ostalog da ga ne želi voljeti. Ali jasno mi je i da Asli očekuje da on, koji je povukao pitanje rastave, je dovede u pitanje. Aj sad, da i to vidimo pa komentirano. 
Iako ja Aslino ponašanje i ne razumijem najbolje što se vratila tamo.

Odustala sam od traženja odakle mi je poznata lokacija. Ali sam i zabrinuta za sebe. Prije sam ovakve stvari pamtila. 

Hahaha 
Ja sam se m mislila jesam li dobro pročitala što piše. Ali ona je u AFK-u radila dobar posao. Poslije je počela s eksperimentima. 
Hahaha Pa žena samo poštuje ono što oni vole. Nekad se malo zaigra pri kupnji... 
hahaha ova se opravdala što je Sarp nosio duple jakne i ostalo.
Možda bi ostala kod Aksoya i oblačila u tako nekim serijama glumce da nije bilo Cage. Ili se bavila ekonomijom.

Aha. Vidim ja nešto što mi nje bilo jasno što dođe na našem jeziku. 
A pa to svi znamo. Ne izlazi iz njih koje god doba bilo. Ček sad da malo zatopli.

Ja sam i mislila da je tu negdje s godinama, možda godinu mlađa. 

I bolje da ne bude Hizir aga.

A eto. Trebala sam ti to reci. Yani, možda ovaj put ne bude loše odabrala odjeću. Zna i ona pogoditi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 EmptySun Mar 18, 2018 4:16 am

Jesi li ti odgledala ovo na Puhu? Što ti se čini?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 EmptySun Mar 18, 2018 4:19 am

Aj malo o Cagi i njegovoj popularnosti. 

https://instagram.com/p/BgcmJO4lSG1/

Iako ne znam koliko mi se sviđa naslov.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 EmptySun Mar 18, 2018 4:43 am

Aha, ovo sam sad i na Caginom tagu našla. 

https://instagram.com/p/BgcLwpanc0G/ Pa da se nadovežem na to. Kako sad ovakav Ferhat s malim Ozgurom ne bi reagirao pozitivno na svoju bebu. Olmaz. Neću to i gotovo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 EmptySun Mar 18, 2018 5:02 am

Oni su počeli s novim danom. A i jučer su dokazano snimali. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 9_AF784_A8-2870-4_D35-_A3_B7-278_E2946_C193
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 37 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
Назад на врх 
Страна 37 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: