Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!

HomeРегиструј сеПриступи

Share | 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo

Go down 
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Broj poruka : 10287
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 34

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 27, 2018 4:14 am

Hayirli ugurlu olsun, Asli hamile.

Ovaj scenarista jako voli simboliku, tako da mislim da je Asli sigurno trudna. Prvo, jedan život se završava, drugi se rađa, a drugo, Ferhat j gledao onu igračku kada je kupovao vodu, Asli je bilo muka...
A da li će to dete da se rodi, pitanje je. Namik je svestan ako Asli rodi dete da više nema nikakve šanse da Ferhata odvoji od nje, tako da mislim da neće baš blagonaklono gledati na to. Ionako je Idil rekao da nema nameru da izgubi Ferhata.

Meni epizoda nije bila dosadna, prvi deo je bio onako, ali drugi je bio odličan. Ako ništa drugo bar su Cema zbrzali, mislila sam da će ta drama duže da traje. Bar je imalo nekog smisla što nije umro na licu mesta. Mislila sam da je puko popunjavanje minutaže, ali cilj je bio da se pojavi tajanstvena osoba.
Ipak Cucu nije ubio Cema, očekivala sam da će on. Koji prihopata ga je ubio, ne znam. I ja sam sve vreme mislila da je sestra. Ali razlog me baš interesuje. Ona je otišla sa majkom kada su bili mali, kakva je to mržnja da tako hladnokrvno ubije brata. Opet s druge strane ako izuzmemo sestru, ne znam ko bi mogao da bude. Besmisleno je da se sad pojavi neki Cemov neprijatelj kojeg je stekao preko posla. A i to što je ušla u kuću potvrđuje sumnju da je sestra. Žena koja onako hladno ubija brata, šta sve neće uraditi Asli i Ferhatu.

Ako neko može da sklomi Idil, postala je nepodnošljiva. Glumica je katastrofa, u početku je bila ok, sada je negledljiva. Lakše podnosim Cuneyta i Namika od nje.
Namik je najebao posle ovoga što je rekao. Ferhat će definitivno ukoro saznati istinu, mislim da će Idil biti ta koja će namestiti nekako da sazna. E sad koliko je Ferhat u ovom trenutku spreman da to čuje, ne znam. Čovek za tako nešto naravno nikada nije spreman koliko god bio zreo, ali meni kao Ferhatova reakcija jedino pada na pamet scena iz Aslinog zamišljanja. Videćemo koja će sila da ga spreči da puca Namiku u glavu. Možda Aslina trudnoća. Ali Namik će povući i Asli sa sobom, nema šanse da kada se sazna ne kaže Ferhatu da je Asli znala. Jedino se plašim da če se Ferhat opet vratiti u karanlik i da će oterati Asli pre nego što sazna da je trudna.

Devojka sa obale je ipak bila Ayhan, uopšte mi nije ličila na nju. Mislila sam da je Idil prijavila Yeter, Ayhan je.

Scene Yeter i Yigita su mi bile fenomenalne. Arzu je razvalila. Yigit mi je prvi put od početka bio drag. Nije krivio Ferhata za sve što se desilo, nije prigovarao, dao je Naiku pare za benzin, čak je i u odnosu na Sunu prvi put bio u pravu kada joj je rekao da ne veruje Namiku i što je najvažnije prema Yeter se ponašao kao prema majci. Krenule su mi suze kada je video da su joj ruke povređene pa kada je hranio. Yeter ne zaboravljam sve greške koje je napravilau prošlosti, ali njena direktnost, iskrenost, to što u svakoj situaciji stoji uspravne glave me oduševljava. Najbolje mi je bilo kada je ispričala priču ’adini Ferhat koydu’ (AFK lol! ), tu je Arzu bila impresivna.
Yigit je zvao Ferhata, ali to je stvaranje uzbuđenja za kraj epizode, nema teorije da mu kaže. Najviše što će da mu kaže je da je Yeter uhapšena. Mene više interesuje kako će sada Yigit gledati na Ferhata.

Asli mi je bilo mnogo žao. Baš se osetilo koliko je sama. Osim Ferhata nije imala sa kim da podeli bol. Da nije došao Ramazan, sedela bi sama u onoj kući. Ona je jednom prilikom rekla Ferhatu da nema ptrijatelje, ali on ima Abidina i Dilsiza koji su mu verni do smrti, ima Yeter, Yigita, Gulsum, Asli niko nije zvao ni da je pita kako je. Koliko vidimo tako će biti i ubuduće s obzirom na sestru iz pakla. Ali Asli bi u toj svojoj samoći mogla tu sestru previše da pusti u njihov život, previše da joj veruje, što će najverovatnije i biti. Asli ionako svakome veruje.

Ferhat me je maksimalno iznenadio. Nisam od njega očekivala toliku emotivnu zrelost da bude uz Asli, da pogodi prave reči, da je natera da izbaci bol na površinu. Novi Ferhat mi se sve više i više sviđa.
Potvrđeno je da Ibro nije uspeo da pogodi Ferhatovu tonaciju kada šapuće, u ostalim scenama je zvučao standardno.

Mogli bi još malo da ostanu u onom hotelu. Valjda Ferhat do ujutru neće čuti telefon, do tada će da puste Yeter pa neće morati odmah da se vrate. Ionako prema slikama sa seta opet ima neka jurnjava Ferhata i Cuneyta. A i uopšte ne mogu da zamislim Asli u ovom stanju u onoj kući.

Meni uopšte nije jasno šta je zamerka određenih fanova kada su u pitanju AsFer scene. Već duže vremena čitam nagađanja o ustručavanju, ukočenosti, do koga je i slično. Naravno posle svih događaja utvrđeno je da je do Ibre, do koga bi drugog bilo. Ali meni su njih dvoje jedan od prirodnijih glumačkih parova. To definitivno dolazi iz dobre saradnje. Ok, do pre tri epizode je postojala distanca, ali to je do samog Ferhata i razvoja njihove veze. U krajnjem slučaju ima onoliko slika sa seta koje je Ibro postavljao, da neko uđe na profil i da ne zna ko su oni pomislio bi da su privatno par.

Hahaha, naravno da si razumela samo Ferhata, tu si se jedino i trudila da razumeš, priznaj. lol!
Asli je sve reme pričala o Cemu, doživljaje sa njim, tako da tu nisi mnogo propustila.

Vala to oko ubijenog otmičara su smandrljali, nisu hteli da gube vreme, pa nisu ni ulazili dublje u priču i bolje što nisu, policijske stanice i ispitivanja nam uopšte nisu bila potrebna, tako da ću na to da zažmurim. Hajde, za Yigita mi je jasno. On je znao da Ferhat juri otimičare, znao je i da ga ne bi ubio, naročito pre nego što progovori, ali ostatak nema nikakvog smisla. Tu je trebala da se izvrši istraga na mestu događaja, u telu žrtve su dva metka iz različitih pištolja, neka dva lika su zatečena pored žrtve, ako ništa morali bi da idu da daju izjavu kao svedoci, ali Ferhat i Abidin mrtvi hladni pored toliko policije odlaze odatle. Ova serija mora da se gleda bez traženja logičkih grešaka. Ima ih maltene u svakoj sceni. Kada bismo to gledali, ni o čemu drugom ne bismo pričali. U prošloj epizodi su greške dostigle vrhunac. E sad koliko će obični gledaoci koji seriju gledaju zbog serije za to imati raumevanja, ne znam. Ja gledam Ferhata i AsFer, Yeter, uživam u dobroj glumi određenih glumaca, ostalo me ne interesuje.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 27, 2018 4:32 am

I da, scena Cucu Ferhat je bila odlicna. -Vidis li vrata? -Vidim. -Sada trci prema tim vratima i ne osvrci se... smeh

Scenu kada Ferhat ljubi Asli ruku u kolima je isecena. To secenje scena ima u svakoj seriji, samo mi nije jasno zasto uvek iseku scene glavnog para. I to scene koje prethodno stave u fragman.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 27, 2018 4:37 am

Sad gledam ponovo neke scene, osoba koja u kaficu slusa vesti ima lak na noktima, ali klovn i osoba koja ulazi u kucu nema. Dve osobe ili greska?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 27, 2018 4:51 am

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 27, 2018 4:57 am

Sto se Cage i Netflixa tice, bolje da nista nisu objavili i da smo svo ovo vreme cekali nego ovako. Burcu, Neslihan, Leyla, Ayca, Melisa... Jesam li nekoga propustila?
Stalno se sve vrti u krug. Da Burcu i Neslihan nemaju potvrdjene projekte, verovatno bi i njih vrteli.

Izasao je fragman za Seckinovu seriju, nije los.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 27, 2018 5:16 am

Cagu ne vidim u komedijama i nisam sigurna koliko je on kao glumac za komediju, ne moze svako sve da glumi. Ali znajuci Cagu, ako do toga dodje, spremice se maksimalno. Uzimace casove za tu oblast. Pretpostavljam da do sada nije radio na tome, nije bilo ni potrebe.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 27, 2018 5:48 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

Broj poruka : 15192
Datum upisa : 08.05.2015

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 27, 2018 7:45 am

Aman, ne znam kako sam uspjela zaboraviti komentirati Aslinu trudnoću. I ja uvjerena sto posto da je trudna. Otkako je rekla da joj je muka i otvorila prozor. A ona plišana igračka na benzinskoj samo potvrdila. I to sin. Bilo je nešto plavo na plišanoj životinji.
I još se pitam iz kojeg je pita ostala trudna. Haha
I prije sam mislila da će se dijete zvati Necdet, a sad mislim da će biti Cem. Mada, ako bi se uspjelo roditi, što naravno si ti lijepo sve napisala pa da ne ponavljam, bilo bi lijepo da mu barem drugo ime daju Necdet (kao i Yigitov mali) pa da svi Yeterini unuci, prvi, se zovu po djedu. Mislim da bi i Ferhatu to značilo jer se vidjelo u ovoj epizodi kolika je njegova patnja za Necdetom.

Ne znam. Možda ni meni nije bila dosadna, ali ja sam se unatoč svemu pitala kad će neki dio iz fragija. Zapravo drugi dio epizode mi je bio odličan. Ali više od toga što mi je bilo dosadno mi je bilo nabacano. Sad su ovdje, odjednom svi na groblju... previše veliki skokovi, kao da su samo natrpale scene, nije mi bilo nikakvog prijelaza.
Drago mi je da nisu s Cemom odužili. Da, ispalo je da nije samo popunjavanje prostora, nego su nam uveli i novi lik.
Ja sam na početku mislila da je Ayhan jer je bila nekud nestala, a kako je nisu prikazivali mislila sam da bi ona mogla biti, iz pojma nemam kojeg razloga, jer mi ionako djeluje psiho. Ali onda su je kasnije prikazali da je ona u svojim potragama, a i kad je ušla u obiteljski kuću, i znala gdje je ključ, i gledala sliku sam mislila da je sestra. Još je onako promatrala Ferhata i Asli.
Ako je sestra, onda je možda htjela osvetiti nešto Cemu, tko zna što je bilo i kad su otišli ili je možda se i pokušala vratiti, ali Cem iz nekog razloga nije dao.
Da je neka Cemova bivša, onda nekako nema smisla da dolazi u staru kuću.
Ako ispadne neka osveta s posla, to mi je glupo onda. Tko god da bio, jezivo mi je kako je pratila Ferhata i Asli.

Ja Idil ne mogu organski smisliti. Ne podnosim ni jednu scenu kad je ona u kadru, eventualno kad joj se Yeter suprotstavi. Toliko je i kao lik i kao glumica očajna da su meni sve njene scene samo pretjerivanje. A pogotovo kad krene s tobože nekim mudrim savjetima, a prva ih se ne drži.
Ali ispalo je ok. Ona je optužila Yeter da je napravila nešto, gurnula je, a sad misle da je vjerojatno ona prijavila Yeter, a nije. No kako god, ovakva kad joj Namik direktno kaže da Ferhata neće izgubiti i s branjenjem Yeter, postala je direktan neprijatelj Namiku. Više ionako nema što izgubiti. Samo je pitanje hoće li se s kim i s kim udružiti ili će sama svojim igrama nastaviti.

Kako će Ferhat reagirati kad sazna da mu je Namik otac, a ne Necdet, ne mogu još pretpostaviti. Ovako, na osnovu onoga kakav je sad Ferhat prije će reagirati tako što će mu pucati u glavu nego išta. Bez obzira na to koliko je dosad promijenjen, Ferhat će u Namiku vidjeti krivca za sve i drugo ga neće biti briga. Ionako nikako ne gleda na Namika blagonaklono. Jedva je dočekao da mu Yigit vrati pare. Ako uspije dobiti Asline izmjene još koju epizodu isto će reagirati oštro, ali svakako da će tad poslušati Asli i neće pucati. I sve će biti dobro dok Namik ne uvuče Asli u sve. A onda... Ostat će živ Namik i Ferhat, a sve ostalo će u Ferhatu biti mrtvo. Bojim se tek tog karanlika. Moguće da će ključno biti upravo to kako će se Yigit postaviti.
Ali kad Ferhat sazna da su svi znali i da mu nitko nije htio reći, ne znam...
Aslina trudnoća, ako bude saznao do tada za nju, mogla bi biti isto ključem.
Iako mi prema dosadašnjem Ferhatu najviše zvoni da će otjerati Asli prije nego li sazna za trudnoću. Previše su zadnje vrijeme povezani i nitko ih ne može odvojiti.

Bilo bi logično i da je Idil prijavila. Ali ovako je ispalo bolje.

Meni su scene Yigita i Yeter pokupile sve u epizodi. Bili su jako emotivni. Slomili su me. Ok. Yigit mi nije toliko drag, ali kad je došao opet i dao joj jest i kad su prikazali onu prošlost o hranjenu mi je bilo super. S tim, ako se ne varan, tada su pričali i o tome smije li se lagati pa je mali priznao da je nešto slagao. I sada, nakon hranjena Yeter govori istinu. Yigitove face na sve to i Arzina intonacija i riječi bili su pun pogodak.
AFK je meni bio toliko dobar da se ova serija tako zove isto bi imalo smisla. Baš je lijepo ispričala i u tom sam trenutku vidjela koliko je meni Ferhat najvažniji u ovoj priči.
Yigit je zvao, ali samo da mu čuje glas i/ili da mu kaže za Yeter. Mislim da Yigit nije u stanju da mu kaže istinu. I ne tako.
I živo me zanima kako će se postaviti prema Ferhatu sada. Voljela bih da se sjeti onog napada iz pritvora kad mu je rekao da je on Necdetov sin, a čiji je on.

Meni je Asli bilo žao. U jednom trenutku su mi se nakupile suze. I zbilja je ostala sama. Zato sam ja i pohvalila Dilsiza. A kad pogledaš kako je on bio zabrinut za nju, ja bih čak rekla i prezabrinut. Vidi se koliko je voli. Gleda na nju kao sestru. Zna odabrati riječi kad s njom govori. Nekako, mislim da su baš povezani.
Ne bi me čudilo da u budućnosti, ako bude trebalo, stane na njenu stranu.
Bojim se kako si u pravu i da će Asli tu sestru prelako pustiti u živote svih njih.

Meni je Ferhat sinoć bio tako dobar, tako divan, tako nježan, odličnih reakcija. Ma ljubav čista.
Od onoga kako se postavio s Yigitom i otišao s njim da vrati pare, tjeranja Cuneyta, ponašanja u bolnici, odvođenjem Asli... Ali hajde, to je sve očekivano. Ali kad su došli u hotel, e pa tu nije bilo ni traga prijašnjem Ferhatu. Pustio je Asli da govori i govori da joj bude lakše, nije joj krio da ne prolazi bol/sjećanje nego da se navikne. Ali kad je tražio od nje da se pusti i kad je zajecala. Ona do tada se držala hrabro i jako, a uopće takva nije bila. Do tada ju je pustio da radi onako kako je htjela i mislila da će joj biti dobro. Ali s onim ju je prislio da izbaci bol vanka. I ono njegovo ben varim... aman... mene je kupio za vijeke. Toliko me oduševio i nisam ga prepoznavala da me sve bilo strah da ne nestane. Haha A kad se onda skupio kraj nje na krevet. A mica. Divni su.
Isto kao što je Asli lijek za Ferhata, tako je i on za nju. Tko bi rekao da onaj Ferhat ovako dobro čita nju. Toliko je osjeća.
I stvar je da Ibro ne može drugačije šaputati nego tako. Onda neka šapuće što više.

I da. Neka se zadrže još tamo slobodno. Ako se vrate, ne bih voljela ni da odu u Aslinu kuću. Ježim se od one ubojice.

Kakva ukočenost, ustručavanje... o čemu oni? Ma vidi kako se pipkaju, grle, miluju, udišu zrak jedno drugog.
Iako mene ne bi čudilo da je do toga došlo s obzirom na njihove pizdarije. Ali ja to nisam osjetila. A kad ja ne osjetim nikakvo udaljavanje, a znam osjetiti, uopće me nije briga što oni trkeljaju.
Pa naravno da je Ibro kriv. Ibro je kartica za sve kad je bacanje krivnje u pitanju.

Hahahahhaha
Pa Ferhata razumijem jer se čovjek ne razbacuje riječima. Slaže kratke rečenice, od par riječi i to mogu razumjeti. Kad netko govori puno ja se izgubim u slušanju i pola toga ne razumijem. A što ću kad ne razumijem tuski, sakata sam u tom pogledu, pa mi više pašu kratke rečenice. Kad Asli počne govoriti kao da je spremila recitaciju, a ne da će nešto reći. Pogubim se. Shvatim samo bit.
Shvatila sam da je govorila o Cemu. To mi je bilo dosta, a što je sve o njemu rekla nisam skontala.
Hahahah ali i u pravu si. Ferhata pozornije slušam. Njega sam se trudila razumjeti.

Ma neće mene zbog otmičara i tog traljavog posla izgubiti. Ali ne znam kako su ovo u toj mjeri traljavo odradili. I još Ferhat pucao u nogu. Eto toj policiji koliko dobro rade svoj posao.

Ne znam radi li se o dvije osobe ili jednoj. Ne mogu zaključiti nikako. Možda se i radi o dvije. To bi onda moglo imati i vise smisla. Ali opet su dvije ženske osobe onda u pitanju.

Eto fanovima kako se radi o ustručavanju. Oni i dalje kače slike.

Meni se za Netflix sve smučilo. Je, na početku se spominjala neka Derin Talu. Ili tako nešto, ne provjerava mi se sad ime.
A onda samo prevrću imena. Skoro su sve glumice bez projekta ušle u izbor. Sve ok. Ali kad će oni početi snimati kad pola godine nisu ni glumice ni ostatak mogli naći.

To si već uvrstila Seckina u raspored?

Stoji da je, od svih koji su bili na predstavljanju filma, Cem pozdravio Barisa i Cagu, ali ne bih dala ruku u vatru da se radilo isključivo o dogovoru za film. Za dogovor o filmu su imali i Instanbul.
Ali općenito nisam pretjerano oduševljena komedijom, ali tko zna. Možda ispadne i dobra. Nadam se da, ako od ovoga nešto i ima, neće biti neka glupa komedija.
Caga će se potruditi, to je sigurno. Druga je stvar što meni taj žanr ne leži toliko. Ali prihvaćam Cagu što god mi donese.

Zanimljivo. Nemam pojma tko su ovi. Ni što traže tamo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 27, 2018 8:05 am

Nije im rejting nešto.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 27, 2018 8:14 am

Počeli su i druge novine i portali objavljivati Takvimovu vijest o Cemomovom filmu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 27, 2018 9:16 am

Ovo dijete koje glumi Ozgura je stalno na mobitelu kad je na setu. Koliko on samo slika postavi.

Ne volim komentirati dječju glumu i njihov talent, ali glumački ovaj mali je jedan od lošijih iz turskih serija. Mislim kad su djeca u pitanju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 27, 2018 9:29 am

Što je ovo?

Hoćemo li od Hazar imati koristi? Ona bar kači slike.

A i Can je.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 27, 2018 10:02 am

Pa dobro, posle svega sto se izdogadjalo i svih scenaristickih gluposti prosle 2, 3 epizode i dolaska Foxove serije rejting i nije los. U ABu je cak i skocio u odnosu na proslu nedelju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 27, 2018 10:04 am

Ne znam što sam očekivala nakon svega.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 27, 2018 10:25 am

Ova serija definitivno zasluzuje bolji rejting, ali protivnici su dosta jaki. Cak mislim da je sredom mogla bolje da prodje da su odmah stavili. Preuzela bi Kara Sevda gledaoce. Ali dobra je stvar sto rejting nema vece oscilacije, znaci da imaju svoju vernu publiku. Ako se ne budu igrali sa danom i ako scenarista ne bude otisao previse u gluposti, moze da ide do kraja sezone. Cak moze da ide i u drugu sezonu, ali za tim nema potrebe.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 27, 2018 10:48 am

Da budem iskrena, meni je žao Ibre. Toliko se dao u ovu ulogu, imaju par koji ne može biti bolji, ali zbog priče tj. scenarističkih i logičkih grešaka (jer je sama priča meni odlična) i traljavosti kanala i produkcije oni ne mogu izboriti se s konkurencijom. Ok, jaka je konkurencija, slažem se. Prejaka je. Imaju svoje stalne gledatelje jer ovo su stalni gledatelji. Ali svjedno mi je žao kad vidim da barem u totalu ne uhvate 6.
Ja ni ne želim drugu sezonu. Želim jednu kvalitetnu, ali ne želim da im pada rejting. Voljela bih da zadrže postojanost.
Meni rejting ne znači ništa praktički, ali mislim da glumcima imponira da im je serija što gledanija.
Ja sam gledala serije koje su imale 2 i bile su mi zanimljive, samo kažem da mi je zbog glumaca žao.
A pali su i na ovim tablicama društvenih mreža. Ok za Someru, ali pali su i po Kimoli. A kome da to prepišem? Onim biserima koji su radije twittali kako Ibro ne valja nego nastavak.
Da. Možda je ponedjeljak zbilja loš odabir za ovu seriju i tematiku. Da su krenuli srijedom mogli su imati puno bolji rejting, ali tada je postojala serija na kanalu s dobrim rejtingom.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 27, 2018 11:11 am

Poyraz je sa ovakvim rejtingom isao 2,5 sezone. Prve dve sezone su gore dole ovako isli dok se u trecoj nisu srozali. Cak su na kraju druge imali manji rejting pa je odluceno da idu u trecu. Ako ovo zadrze do kraja sezone sigurno idu u drugu.
Sa glavnim likom kao sto je Ferhat total nikada ne mogu da imaju. Total voli klise, tesku dramu, heroje, toga ovde nema. Ovo je serija za AB i ABC, ali s obzirom na protivnike, kanal i produkciju i ovo je dobro. AB je lepo krenuo da se penje, bili su dosli do skoro 7.5, ali je scenarista u pokusaju da dobije total spusti AB.
Ajme koja analiza. lol!

Sto se tice drustvenih mreza, to definitivno ima veze da haosom koji vlada na tagu. Niko normalan u onom haosu nece da dodje i da komentarise radnju serije. Veci deo se sada smirio, ali jos uvek ina onih koji i dalje insistiraju na privatnom zivotu i raspaljuju vatru.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 27, 2018 11:18 am

Dobra ti je analiza.
Ostaje jedino da je meni subjektivno žao nevezano za iduću sezonu.
Uvijek za ovu seriju mislim da je mogla više, a ne znam zašto to mislim kad i meni pola epizode bude dosadno pola super. Zato i kažem da ne znam što sam očekivala od rejtinga.

Uvijek je bilo fanova kojima je zanimljivije upetljati privatni život nego radnja serije. Ili koji u svemu vide nešto što nema veze s likovima i serijom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 27, 2018 11:33 am

Imaš poruku, ali nije hitno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 27, 2018 11:39 am

Subjektivno je i meni zao. Prica je imala mnogo potencijala.
To sto je pola epizode dosadno, ni jedna serija ne drzi full paznju dva i po sata, ne moze da drzi. Predugo traje, praznog hoda mora da bude. Ali da su sporedni likovi zaninljiviji bilo bi bolje. Od Handaninih i Idilini blebetanja svaku epizidu isto mi je muka. Njih dve su likovi za popunjavanje vremena, nemaju nikakve koristi za radnju. Glavni par ne moze da nosi seriju, to vreme je proslo.

Postoje fanovi kojima je zanimljivije petljanje i privatnost, ali ovo je previse. Kakav je to fanatizam da se zbog dve recenice digne onolika prasina. Nocas udjem na forum da vidim sta kazu za Aslinu sestru posto oni imaju dobre pretpostavke prva poruka na koju naletim o izbacivanju Ferhata iz serije. Naravno, odmah sam izasla.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 27, 2018 11:46 am

Meni ima i zanimljivih sporednih likova, ali su loše uklopljeni u priču. Svi povezani, a sve nešto raštrkano.
Od Idil i Handndan dobijem želju ugasiti link. Srećom s njima u sceni često bude netko, Vildan ili Yeter, pa proguran scenu.
Cema nema više, ni njega i Yigita nisam mogla smisliti, a poprilično su popunjavali prostor.

Hahahahhaha i dalje oni o izbacivanju Ferhata. Aman. Što im je Ferhat skrivio osim što je u Ibrinom tijelu?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 27, 2018 11:48 am

Asli ili Birce?

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 27, 2018 11:50 am

Ne znam. Birce po tetovaži koju prikrivaju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 27, 2018 11:56 am

Koju tetovazu prikrivaju? Ovu na ruci? To nisam ni primetila.
Onda je Birce povredila vrat.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 27, 2018 11:58 am

Da, na jednoj ruci, čini mi se lijevoj, ima tetovažu, neki simbol, koji joj u seriji uvijek prekriju. Znači da bi trebala biti Bircina povreda. Jer ne bi valjda prije stavila oko vrata nešto nego li je našminkaju.
Назад на врх Go down
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    

Назад на врх Go down

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
Назад на врх 
Страна 4 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo