Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 EmptyWed Mar 07, 2018 9:34 pm

Hahaha vidiš da svi su oduševljeni. 

Nekad mislim da ja nemam veze s vezom, modom i lijepim. 

Eno je i Hazalka došla.

Moguće da Cage nema ako mu je sutra set. Jasno da je to najvažnije trenutno. A ni ne žalim sto ga nisam vidjela dok sam gledala.
Mada, da nema seta,  bilo bi mi jako čudno da nije došao podržati Ilknur na nekom njenom poslu, reviji, što li je već ovo čudo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 EmptyWed Mar 07, 2018 9:36 pm

Poncha ::
Barem sam tebe nasmijala. Ja sam danas sva sluđena. Trci tamo, gledaj ovamo. E da ne bih sto preskočila. E da istražim gdje je set, pokušavam skužiti šta Turci trkeljaju, gledam frizure koje se sjećam da su objavljene... i onda se sjetim da cijeli dan, osim kod tebe na profilnoj nisam vidjela Ibru (a i vidjela sam da je nešto lajkao) pa sam njega išla tražiti. Ne želim ga zapostaviti. Ipak je on moj novi miljenik, jedan od. Nije pošteno da ga se odmah riješim. A cok mi je drag. Kad ono slike da ti pamet stane. Moja je stala danas kompletno. Prvo moj, kasnije Ibro. Ubise me. Mislim da mi ne silazi osmijeh s lica.

Nasmejala si me danas. Prvi put u petogodišnjem serijskom životu imaš rezervnog miljenika, pa je problem kada se kod obojice nešto dešava. smeh

Prošetala sam kroz profile uhoda, osim što su se svađali ceo dan sa fanovima, nisu ništa posebno istražili. Odnosno verovatno nije ni bilo ništa drugo novo, osim onoga što smo mi danas videli.

Ovo saopštenje koje sam prevela su objavili svi isto, Birsen, Ranini, portali...

Poncha ::
Nisam ni ja sretna s frizurom. Grozne su mi takve frizure. Ali, daj što daš. Znala sam da mora biti neka promjena. Ne znam kako nisam prije povezala da će biti bas ovakva. Valjda sam se negdje nadala da će biti po mom gustu.

Možda je to samo početni stil, možda će kasnije menjati. Šta znam, tešim se. lol!

Poncha ::
Ne znam zašto su nas se uhvatili tuđi fanovi. Neka gledaju svoje glumce. Mi ne stavljamo izgled prije svega. Hahah Yani, nismo površne kao neki. Hahaha

Ne, mi jesmo površne i stavljamo izgled u prvi plan, nego Caga nije.

Ustvari, po čemu smo mi površne? Mi smo samo perfekcionisti, kod nas mora da bude i glas i stas i gluma i ostali talneti. Ne volimo mi svakoga.

Poncha ::
Bas me zanima je li Sukru. Ako je, pravo mi je čudo da nije objavio fotografiju i da nije izreklamirio knjigu preko Cage.

Možda nije smeo do danas da otkriva frizuru. A i sveže je ošišan, verovatno se juče šišao.

Poncha ::
To mi nije bilo jasno na što se odnosi. Premalo vremena za sve, previše za jednu epizodu. Ali ima smisla da će samo prvu toliko dugo snimati. Kad bi svaku epizodu po 21 dan, kad bi bilo gotovi?

Nema šanse da snimaju po 21 dan svaku epizodu. Uvek se prva duže snima. Ali svakako će snimati epizode duže nego ove za televizijske serije, imaju vremena, ne moraju da žure i da prave logičke greške.

Poncha ::
Radujem se sceni.

I ja se radujem sceni, Ibro je super sa decom. Doduše, Ferhat po tom pitanju nema iskustva, ali svejedno će sigurno biti emotivna scena. Samo je pitanje da li će ga Abidin odvesti kod Necdeta ili će se pomiriti sa Gulsum.

Poncha ::
Hahhahaha bas sam se mislila kako ćeš komentirati mačku. Jesi li lajkala, barem zbog onog malog Ibre koji se vidi?

Lajkala sam, teška srca, ali jesan pošto Ibro čak i onako mali izgleda vrh.
Ovaj novi stil kožna jakna, kožne rukavice je opasno dobar. Još je nabacio koji kilogram, bio je premršav.

Poncha ::
Hangi?

Sarp tabi ki.

Poncha ::
Je li ovo službeno ime serije?

Mislim da nije, to su izvukli iz ovog opisa koji je dao Netflix. Ni službeno ima ni kod ime nije objavio ni jedan pouzdani izvir.

Poncha ::
Ibro izgleda odlično na ove dvije nove slike s fanovima.

Ibro generalno izgleda odlično.

Poncha ::
Kad vidim da netko s ovom profilnom slikom komentira ovako, odlično.

Videla sam ih danas nekoliko.

Poncha ::
Ova tri tweeta ćeš mi isto prevesti da vidim jesam li dobro skužila.

https://mobile.twitter.com/raninimanini/status/971298761795424262

https://mobile.twitter.com/raninimanini/status/971284102736465923

Netflix: Prema glasinama snimanje je počelo.

Prvi dan na setu svi nasmejani i uzbuđeni.

O3: Svugde smo tražili, stvarno ih nema u kancelariji.

Ranini: Nisu glasine, počelo je snimanje, stiglo je zvanično saopštenje.

Ranini: Cihangir.

Koliko meni ova žena ide na živce. Sve više i više, pizdim što ne mogu da je otpratim. Kad vidim kako se ona i onaj Tokyo prave pametni, muka mi pripadne. U sve se mešaju, sve njih dvoje najbolje znaju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 EmptyWed Mar 07, 2018 9:39 pm

Mozda mi nemamo veze s modom, ali sa ovakvom i bolje da nemamo. Ovo ni mrtvoj ne bi mogli da mi obuku.

Hazal je isto modna ikona.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 EmptyWed Mar 07, 2018 9:40 pm

I tradicionalno pitanje za sredu. Fragman nerdeeeee?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 EmptyWed Mar 07, 2018 9:49 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 EmptyWed Mar 07, 2018 9:58 pm

Nisam ja za ovo. Ne mogu ja nikako na dvije stolice sjediti. Meni je žao što Ibro ispašta jer nemam vremena za njega zbog Cage, ali što da radim. Nisam nikako pogledala što ima kod Ibre dok sve zaostatke kod Cage nisam upratila. Tako da mi ga žao jer sam ga bas zavoljela u ovih par mjeseci i svakim danom sve mi je draži, ali kad je došao Caga, bilmiyorun, sve mi je drugo u trenutku postalo manje važno. 
Ali neću napustiti ni Ferhata ni Ibru. Iako ne znam sjediti na dvije stolice. Naći ću ja vremena i za njega gledati i pomalo pratiti. Hic merak etme. Devam ediyorum s praćenjem jednog i drugog, jer kad volim, zauvijek volim...

Slobodno se ti meni smij. Ja se tebi divim kako možeš s četvericom. Ja ne mogu ni ovako. Ne volim nekog iznevjeriti. 

Yani... Nista pametno nisam propustila. Tamam. To mi je drago. 

Slušaj, i ja se nadam da će se Hakanu mijenjati stil kako budu odmicale epizode. Tako da kim bilir, možda ova nepopularno popularna frizura bude imala i zmjenu. 

Aha. Dobro kužim. Kad je Caga u pitanju nismo provrsne jer je to Caga. I perfekcionistice smo po pitanju svega, pogotovo Cage. Slažem se. 

Moguće da Sukru nije smio otkrivati feizuru, ali me svejedno čudi ako je on frizer da nije, čim je Netflix objavio slike, okačio i on tu sa šišanja. Jednostavno mi ne ide to uz Sukrua. On bar kači sve i svašta po sto puta. Zato se sad već i pitam je li on zaslužan za frizuru. 

I meni je previše 21 dan. Zato sam i pitala što mu sad to znaci. 

Nemaš pojma koliko me sad zanima ta scena s malim Necdetom. Ajme kako mi je Ibro divan. Uf! 

I ja sam lajkala, odmah. Lajka bih i da nije on na onom ekranu. Ali isto mi je cijela fotografija odlična. 
I slažem se da Ibro odlično izgleda. 
Drago je i meni da je nabacio koji kilogram.

Zato mi i je čudno da pišu to ime. Pa sam te pitala da mi nije sto promaklo. Vidjela sam i kod nekih fanova da spominju ime to.

Bas pametuje ona. Bas. A što ćeš kad dalje točne informacije često. 


I meni je drago da nemam veze s modom ako ovo postavlja nešto lijepo. 

Da. Oblaci je Ilknur.


Последњи пут изменио Poncha дана Wed Mar 07, 2018 10:08 pm. изменио укупно 2 пута.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 EmptyWed Mar 07, 2018 9:59 pm

Stvarno nisamo danas dobili fragi. Nisam ni primijetila. Hahaha
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 EmptyWed Mar 07, 2018 10:10 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 EmptyWed Mar 07, 2018 10:34 pm

Samo ti prati Cagu, za Ibru i Ferhata cu ja da te obavestavam, sta je problem sedenje na cetiri stolice. lol!
A nikada nemaju svi zajedno projekate pa ne pratim sve odjednom. Evo sada sam zapistavila Seckina skroz, mada udjem kod uhoda i informisem se.
Ja nikoga ne pratim tako kao ti. Ne jurim lokacije sa seta, ne gledam gde je izasao i da li bi mogao da bude negde da ga vidim. Racunam da ce neko vec videti i postaviti sliku. Tako da mi nije problem da ispratim jer ne zalazim u detalje.

Sto se tice Cage i snimanja, danas je prvi dan pa je bilo informacija, cisto sumnjam da ce svaki dan biti necega. Pre mislim da ce dosta toga drzati u tajnosti.

Yani, kako kada pratis toliko multitalentovanog coveka mozes da budes povrsna pa makar izgledao kao Apolon. Da nije takav ja ga ne bih pratila.

Tu si u pravu, Sukru bi trebao vec danas da se pohvali.

Ta scena ce mi biti potpuna ako pre toga zagrli Gulsum. Mnogo mi je zao sto su u losim odnosima.

Ma lajkala bih i ja, ionako mu sve lajkam.

Zato je i trpim sto daje informacije, inace je ne podnosim. Uvek mi je bila antipaticna.

Na taj plakat cemo dugo cekati.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 EmptyWed Mar 07, 2018 10:40 pm

Poncha ::
Scenaristi je bolje da šuti i ne bavi se drugim stvarima, nego da piše scenarij i što manje zapazi na Twitter i forum. Slušajući druge i podilazeći publici prestaje to biti njegova ideja, sluša raznorazne gluposti, oduzima mu vrijeme za kvalitetno pisanje bez logičkih grešaka, upada u igrice i na kraju krajeva ne postiva život glumaca niti njih kao osobe čim se usuđuje RT glumčevu ženu u bilo kojem kontekstu. Sramotno, nisko, s lošim samopouzdanjem i mišljenjem o svom radu.
Ali svime ovim meni Ibro postaje sve omiljeniji.


Na kraju je ugasio tw i otišao. Sve ovo dokazuje koliko je sujetan. Kritika ima i uvek će ih biti, serije gledaju milioni ljudi, ne možeš svakome da ugodiš. Možda treba obratiti pažnju na kritike koje su česte, kojih ima puno, malo to izmeniti, ali ne svakome pojedinačno objašnjavati šta si hteo da kažeš, zašto je to tako. Koliko scenarista je do sada dobijalo kritike, koliko njih je bilo linčovano, pa se niko nije ponašao ovako kao razmeženo dete. Mogu da zamislim glumce koji glume u projektu koji piše i pročitaju ovo. Ja bih se pitala šta radim tu i kakav je to scenario koji uređuju fanovi.
A ovo za ženu je vrhunac neukusa i nevaspitanja.

Poncha ::
Idil malo po malo huška Handan s tim da je Namik previše popustljiv prema Yeter, zašto, bla bla... koliko svojom priča, Handsn će biti glupa ako ne služi na što ova aludira.
Ali najbolje je što ti radis i preskačeš njene scene.

Handan je glupa, ali Idil ako hoće da se velika tajna otkrije, a izgleda mi kao da hoće, mogla bi da navede Handan na sumnju i da je usmeri da istražuje. Handan ako sazna neće ćutati kao ostali, odmah će da kaže.

Poncha ::
Ako ga nije ranila, hm, uopće me ne bi čudilo da pobjegne. Lik ima života kao mačka. Ali njegova faca će biti neprocjenjiva, pucala u njega ili trcao on bez zastajkivanja... bilo bi dobro kad bi ga Ferhat zatekao. Mada ne znam što bi Ferhat uzimao oba pištolja da Asli nije držala svoj u rukama. A da je opet držala pištolj u rukama nakon što je Cucu utekao u nema mi bas smisla.

Njegova faca kad se uplaši je uvek neprocenjiva. Najbolji mi je bio u prošloj kada je onaj lik opisivao tipove koji su došli i kada je krenuo da opsuje Ferhata, odjednom kao da mu je neko sipao ledenu vodu na glavu. smeh
A koliko je on samo pogubljen u svojoj gluposti i samouverenosti, saznao je da Ferhat istražuje i da mu je na tragu i došao je kući.

Ferhat nije došao kući sa pištoljima u rukama. Može da bude ovako, kada je stigao čuo je pucanj, izvadio je svoj pištolj došao je do Asli tu je nju video sa pištoljem u ruci i uzeo joj pištolj. Možda nije ni zatekao Cuneyta, možda je Cuneyt dok je on stigao od kola do kuće pobegao, uzeo je pištolj i čeka da mu Asli objasni zašto je pucala i u koga. Bežao ili ne, mora da bude nađen i kažnjen ovako ili onako. Niti ima potencijal da bude toliko opasan niti ima valjan motiv da toliko insistira na Ferhatovoj smrti. Malo smo se nasmejali, ali to nije razlog da se bavimo više njime.

Usput, ove Ferhatove rukavice su se odjednom pojavile, pre ih nije nosio. Birgorenovu simboliku volim, to je jedna od retkih stvari koje volim kod njega, ali u ovom slučaju, šta znam, svejedno da li ubijao golim rukama ili sa rukavicama, on je ruka koja povlači obarač.

Poncha ::
Potpuno shvacam sve, ali nisam sigurna bih li mogla nešto kriti od njega. I još kad sazna da on izgubi povjerenje u mene. Čak ne samo iz sebičnih razloga, nego što sam njemu oduzela povjerenje u mene. Pogotovo ako bih mu ja bila jedna od tih svijetlih i dobrih stana. U tom slučaju spoznajom, gubi svih, možda i mene koja sam prešutjela. Jer da je obrnuta situacija nisam sigurna da bih dobro prihvatila. Jednom kad me netko slaže, ja prestajem vjerovati mu. Loše se onda osjećam.
Iz tog razloga mi je bilo malo previše da toliko sprječavaju Yigita. Jer mislim da je Yigit najpovoljniji i najbolji izbor, pogotovo Yigit koji stoji uz brata, za istinu. Da mu je rekao - to što te nije Necdet napravio ne mijenja da si njegov sin i moj brat.
Ostajem pri tome da je ovo bila prava prilika.

Zato i kažem da sam u dilemi po tom pitanju. Sve ovo što si rekla stoji i ja tako mislim. Naročito što Ferhat nije neko ko je u stanju sam da se izbori sa tim šokom. Asli je jedina koja može da mu pomogne, ali on je u tom trenutku neće hteti pored sebe. Druga osoba je Yigit, ali njega će tek da udalji od sebe.
Asli neće da povredi Ferhata i zato toliko insistira, ali da mu čini uslugu, ne čini mu. Ko zna, možda je i svesna da je rastanak blizu pa hoće da bar Yigit bude uz Ferhata.

Poncha ::
Meni je scena akcije s Asli isto izazvala neku muku, ali vise zbog trenutka i situacije u kojoj je Asli nakon bratove smrti, nego akcija kao akcija gdje Ferhat pred Asli ubija nekoga.
To što se desilo neposredno nakon Cemove smrti je samo dodalo da scena bude još mučnija.

Poncha ::
Ne znam kako bih shvatila te rijeci što je rekla. Nekako mi i ne djeluju samo kao prepričavanje. Jer prepričavanje u onoj situaciji mi dobije dublji smisao. Pogotovo nakon sna.
Pa još kad se sjetim da nije Ferhatu odgovorila na pitanje... Ne znam zašto imam neki los osjećaj.

Pre će biti da si ti u pravu i da ja ne želim da vidim ono što je očigledno. Videćemo u sledećoj. Ukoliko Asli bude prva otvorila temu rastanka ili toga da treba nešto da se menja, objasniče razlog. Ukoliko Ferhat bude otvorio biće spremi se i idi.

Ferhat je to pitao znajući odgovor, nakon onoga što je rekla bilo bi licemerno da mu je odgovorila odrično. Jer, odgovor je potvrdan, nema dileme da je Ferhat ubio Aslinu nevinost.

Poncha ::
Hm. A kako sad sa kažem da vidiš? Ja ako sam nekoga zavoljela unatoč karanlika i lošem izdanju, što da kažem. Smatram se onda zadnjom osobom koja od njega može tražiti da iz njega izađe.
Naravno da ne želim vidjeti da Ferhat ostane karanlik, naravno da ga želim van svega toga, ali kad je situacija kakva je, onda sam pomirena s njom. Ne dolijevam ulje na vatru, nego ga prihvaćam s tim kakvi je u datoj situaciji. Yani... Ne znam jesi li skužila.

Shvatam. Kod mene je ovako, Ferhat kao lik je mnogo privlačniji i zanimljiviji na tamnoj strani. Da je on sam izabrao tu stranu, da se na toj strani oseća dobro, mene bi Asli verovatno sad nervirala što pokušava da ga promeni, htela bih da do kraja ostane veran sebi. Ali on se muči u tom svetu, mrzi sebe, očajnički želi da se promeni i zato želim da Asli utiče na njega.
Da ne budem pogrešnno shvaćena, ne krivim ga što je i dalje u mraku, nikada ga nisam krivila. Svesna sam da će još mnogo trebati da prođe da se promeni, a ni uslovi mu to ne dozvoljavaju, niti će mu dozvoliti. Pitanje je koliko će serija trajati, ali i ako bude trajala duže, mislim da Ferhat nikada neće uspeti u potpunosti da izađe iz svega. Uvek će se dešavati nešto što će ga vraćati.

Poncha ::
Što se govora tiče, saf već i meni bode uši. Pogotovo kad Ferhatu su povećali duljinu rečenica i tekst pa s ovim poštapalicama, prekidima, naglaskom dodatni dolazi do izražaja. Kod kratkih rečenica mi je još bilo ok. Ali zato svaka čast Ibri kako može tako govoriti i biti uvjerljiv u tome.

Možda tebi ne bi toliko smetalo da ja nisam toliko insistirala, ali da, što se više povećava fond reči to više smeta. Sikinti yok rekao ovako ili onako svejdno je, ali cele rečenice i još plus yani, illaki, eyvallah, aynen, ja izgubim koncentraciju na scenu, Ibro masallah nikako da izgubi koncentraciju i da se zajebe da nešto izgovori normalno. smeh Šaputanje mi je jedina nada, ako i tu uspe da ubode Ferhatov tonalitet ne diyim. naklon smeh
Mislim da od cele ekipe jedino mtggg ima problem sa Ferhatovim govorom uvek za fragmane izabere scene gde najčistije priča.

Poncha ::
Recimo, pratim jednog i drugog, ja nisam lajkala Yusufa, ali jesam Ibri. Još mi je došlo da Ibrinu sliku i komentiran.

Ja Yusufu odavno ne lajkam ništa, ne znam ni zašto ga pratim. Trebala bih da napravim čistku i na tw i na instagramu, ali me mrzi.

Poncha ::
Aha, tako mi reci. Sad mi ima vise logike, jer bi mi bilo čudno da je rekla direktno Cagu. Mislim da njega direktno, pogotovo u Enginovom prisustvu, ne bi tek tako lako spomenula.
Drugo je što ona misli.
Svakako, i dalje mislim sve što sam rekla. Od rijeci do rijeci.

Možda nije ni mislila na Cagu, nebitno, to ne menja smisao njenih reči, niti činjenicu da je rekla nešto što nema logike.

Poncha ::
Ja Berg ne pratim kao glumicu, čak mislim da glumački nije nešto, ali kao osobu je iznimno cijenim. Bas mi je dama.

Glumački ni meni nije nešto, iako kažu da se drastično popravila, ali istina je da govori samo kada ima šta da kaže i da to što kaže ima smisao i nivo.

Poncha ::
Bondarenkova, ok ti si mozada djetinjasta. Možda sam i ja. Volim kad netko od glumaca ostane u ok odnosima, ali onda kad pogledam kako ja funkcioniram, kako funkcionira Caga, meni uopće ne čudi da neki glumci, bez obzira na fanove, nemaju kontakta s kolegama iz serije, bili oni glavi ili sporedni glumci. Serija i film, njima je posao, bez obzira na ti kako ja, ti, ostali neki zaluđeni fanovi mislili.

Simpatije, prijateljstvo, ljubav ili šta god ne mora da postoji, nigde ne piše da svako sa svakim mora da se slaže, ali profesionalnost i poštovanje MORA da postoji. Da li su bili u vezi pa raskinuli to je njihov problem, gledaoci to ne smeju da osete. Deniz Cakir i Oktay Kaynarca su godinu dana bili zajedno, raskinuli su, ali od hemije i profesionalnosti nisu ništa izgubili. I dalje su im scene lepe i dalje dolaze slike sa seta i dalje su Hizir i Meryem stari Hizir i Meryem.
U kakvom su odnosu bili Caga i Serenay, da li su bili zajedno, kada su raskinuli ako jesu, ne znam, ja gledam Yamana i Miru. Oni su sve vreme bili Yaman i Mira na kakve smo navikli, izneli su seriju i uloge do kraja maksimalno profesionalno, nakon što se serija završila ne moraju više nikada ni da se sretnu, njihova stvar i to ne treba nikoga da interesuje.

Poncha ::
Valjda sam barem donekle uspjela odgovoriti. A vi se snalazite na sto se sto odnosi. Dobro sam i ovako.

Neugodno mi je vise koliko grešaka i traljavog odgovaranja imam. Ne mogu sve ispravljati. Niti mi se da.

Ja se snalazim bez problema.
Nema šta da ti bude neugodno, važno je da se mi ovde razumemo, kome se ne sviđa ne mora da čita.

Poncha ::
Ostajemo u terminu zasada.

13. mart je i Birsen objavila kao datum početka, ali to nema šanse daje istina. 13. mart je za 6 dana, da tada počinje kanal bi već uveliko to vrteo u fragmanima. Čisto sumnjam da će serija početi sledeće nedelje.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 EmptyWed Mar 07, 2018 10:41 pm

Mrs Bondarenko ::
Još je uverena da je lepa žena. smeh Ukusi su različiti naravno, ali moj pojam lepote predstavljaju Cansu Dere, Beren Saat, Ceyda Ates, Ozgu Namal, Fahriye Evcen, pa čak i ta Tuba Buyukustun. Hazal je slatka, ima samo prelepe oči.
I onda se setim neke budale sa ane, koja je kod Hazal najviše cenila njenu samosvesnost i zrelost. smeh

Meni je Hazal lepa. Ok, nije klasična lepotica kao ove koje si navela, ali ima lepe oči, lep ten. Istina, ukusi su različiti, meni je Tuba lepa, ali uopšte mi nije za padanje u nesvest, a većini je ona pojam za lepotu. Cansu, Beren, Fahriye, Ceyda, Ozgu su mi daleko lepše od Tube.

Mrs Bondarenko ::
Kao prvo, nisu to jadni učenici, a kao drugo mogu ja opet da uključim vešticu, hoćeš?

Hahahaha, tamam, nisu jadni. Ali sigurna sam da im nije lako sa tvojom vešticom. smeh

Mrs Bondarenko ::
Moraćeš ti da me upućuješ, ja uopšte ne znam kako funkcioniše taj Puhu.

Puhu funkcioniše kao Netflix, plaća se, ali naši uspevaju da ukradu i da postave s prevodom. Bar je za Fi bilo tako.

Mrs Bondarenko ::
Na slici ne deluju loše, ali i dalje tvrdim da bi bila super par sa Cagom, pa seti se one slike.
Meni nije uopšte jasno što je skratila šiške, kad joj mnogo bolje stoje duge, ovako mi malo deluje starije. Lepa jeste, ali bolje bi bilo da je skratila celu kosu, a šiške ostavila.

Bila bi, Caga je tada bio u Sarp stilu i izlgledao je starije, Cansu svakako ne izgleda kao da ima skoro četrdeset godina, nema ni jednu boru, tako da bi sa odgovarajućim stajlingom mogli odlino da izgledaju zajedno. Ako ne u seriji bar na filmu.

U pravu si, možda bi bilo bolje rešenje da je skratila kosu i da je ostavila šiške da budu iste dužine kao kosa.
Ja inače ne volim šiške, nikad ih nisam nosila.

Mrs Bondarenko ::
Nisi ti čitala naše planove za pohod na Moskvu, obavesti se kod Ponche. lol! Imala si i dodeljenu specijalnu ulogu, kao i Poncha i Sparks.

Za te planove znam, čitala sam ih. Samo kažem da to nije patent, ko zna koliko je budala to uradilo pre nas. lol!

Mrs Bondarenko ::
Pa kod mene bi ti i bilo zanimljivo. smeh

Tebi sa mnom ne bi, u srednjoj me je celo nastavničko veće mrzelo. lol!

Mrs Bondarenko ::
E, a šta znači Sahsiyet?

Ličnost.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 EmptyWed Mar 07, 2018 10:45 pm

Pratit ću ja pratiti, koliko uspijem. Ali od tebe očekujem da me obavijestiš o Ibri. Vidiš da s Ibrom ne zalazim dublje, ali ne želim propustiti ni ovo osnovno. 

Čak i ja, kad je Caga u pitanju, znam prepustiti drugima da istražuju, kao npr. večeras. Nemam volje ga ni tražiti ni naći tamo. A nisam se ni s traženjem seta danas bas proslavila. Nepoznato sve, ne znam što se točno na koga odnosi, a ne znam ni želim li sve saznati već sada kad je prikazivanje tko zna kasa. 
Ali barem nešto osnovno jedan. Dovoljno da znam da Caga snima. 
Čak mislim da bi bilo dobro ovo što kažeš da ostale dane i nema puno informacija. Ovo danas ne bilo bas puno. Mada ovaj Can svakodnevno krcati slika objavi. 

Ma tako je. Kakva površnost?! 

Totalno. Ako. E objavi Sukru, onda nije kn. Ali sad već i mislim da nije. Svi živi su mi reklamirili knjigu, a da Caga nije... Teško.

Nadam se i sceni s Gulsum i s Necdetom. 

I ja misli. Sa ćemo plakat dosta čekati.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 EmptyWed Mar 07, 2018 10:50 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 EmptyWed Mar 07, 2018 11:35 pm

Birgoren izbrisao profil?! Haha 
Napravio je dobru stvar onda. Neka ni na forum ne zalazi. I neka se posveti pisanju. 

Zanima me bas hoće li Cuneyt uspjeti pobjeći, hoće li Asli ispaliti hitac, u kakvom će stanju Ferhat naći Asli. Puno me toga zanima, a oni fragi nisu dali. Sve mi se čini da ovo sto je Asli saznala će utjecati na ponašanje kasnije. Pogotovo ako je pucala u Cuneyta. 
Mada mislim da će joj biti dovoljna i sama pomisao da je mislila pucati. 

Koliko sam puta mislila da je Cuneytu odzvonilo pa se izvukao, ovaj put bi stvarno bilo previše. Nema ni smisla vise. Vise ni smiješan ne bi mogao biti. 

Ajde da ne moraliziram što je trebalo napraviti što nije, jer bi svatko bio na muci i napravio po svome. I što je pametno i najbolje, pojma nemam. Znam samo kako bi meni bilo da ne netko slaže pa po toj logici bih sredivala stvar. Ali ne krivim, iako tako izgleda Asli, što nije rekla. Samo se postavljam u situaciju. 
Žao će mi biti Ferhata ako nikog ne bude imao uz sebe i ako nikome ne bude mogao vjerovati i osloniti se.

Lijepo neka Asli vise ne ide s Ferhatom nigdje i neka i sebe i nas poštedi muke, pa će i Ferhatu biti lakše. Naravno, ako ne bude rastanak govorim.

Nisam ti ja u ovoj seriji nikako u pravu kad je Asli u pitanju. Stalno mislim da će nešto napraviti pa se ispostavi da neće. A i s Ferhatom isto nisam na sto posto sigurna vise. 
Tako da taj moj dojam njenih rijeci ne mora nužno značiti da se kaje. Možda je stvar samo prepričavanja, uvjeravanja Yigita. Ne znam. 

Što se tiče odgovara, drago mi je da mu nije slagala koliko god ni ga je bilo zao u toj sceni. 

Znaci, ja sam s Ferhatom da radi onako kako on želi. Ako želi da se promijeni, neka se mijenja. Jer ga jako volim ovako divnog, ali ako je situacija kakva je, što da se radi? Tako je kako je. 
Bitno mi je da Ferhat ostane on pa kakav bio. 

Rekoh ti već da si ti kriva. Da nije bilo tebe ne bih ja na to obraćala toliko pozornosti. Ali promjenom duljina rečenica i prekidanjem misli ovim poštapalicama i upadicama, postaje malo pretjerano. 
Ne znam kako Ibro uspijeva to tako. 
Drago mi je da sa šaputanje nije toliko uspio ući u ovaj los govor. 

Ni ja mu odavno ne lajkam ništa. Ni sama ne znam zašto ga još pratim. 

Slažem se. I da nije Hazal mislila na Cagu, smisao ostaje isti. 

Pa to ja i govorim. Oni su na TV ekranu djelovali kao Yaman i Mira bez obzira kakvi su privatno bili i to je ono što bi trebalo biti bitno, a kakvi će oni biti nakon serije to uopće ne bi trebalo biti važno iako većina nas želi da su dobri privatno i nakon serije ili filma. Caga je profesionalan kad je uloga u pitanju uvijek. I tu nema rijeci. Za ostalo me nije toliko briga. 

Znam da se snslazis, ali ja kad vidim što sam napisala i natipkala dođe me muka koliko tipfelera i grešaka. Ne vidim dok pisem, a tlaka mi sve pročitati prije nego pošaljem. Ubijaju me slova. 

I meni je čudno, ali ovo je objavio Hurriyet pa sam mislila da je točno. 



Hahaha Saro, mora da si bila jako gadna ako te cijeli kolektiv nije volio. Što li si im radila? Bas me zanima bi li moje sate markirala, izostajala... 


Kako je lijepo rekla Berg.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 EmptyThu Mar 08, 2018 4:07 am

Po ovome, bio je i on sinoc tamo. Bak. Ovo je ispred La Booma ako se ne varam. 

https://instagram.com/p/BgCr3z8Ajiv/ Bak taj pogled, sjaji se cijeli, druga kapa i jakna. 
Ne znam je li ga tko od fanova tamo našao. 

Ali ne otvaraj ostale slike ovog magazina ako ne želiš. Na njima su Bestemsu u nekoj svojoj ekstra kreaciji i Hazal u onoj Ilknurinoj zelenoj haljini.



Izgleda da treba - u se i u svoje kljuse. Hahha

Evo, ali morate imati iznimno dobro oko i dobru posvijetliti sliku. Iako sam se i ja to trudila. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 BAE04_DB0-6_B27-42_D8-_BADF-49_AD4696_D680

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 46125406-261_E-493_A-_AC86-14_DEA81_DA33_C


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 C69_D28_F1-_BC0_D-4515-93_A6-04_E0_C5_ECCE41

Barem mislim da bi to mogao biti on. Ako vidim čega nema kusura bakma, preteško je gledati ova videa i uhvatiti sliku.
Ne gledajte sto piše na zadnjoj slici. Moj Caga nije majmun.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 EmptyThu Mar 08, 2018 4:55 am

Bas je cijeli sretan. Blista. Ali reakcija ove je hahahaha

https://mobile.twitter.com/denaaaaaaaa/status/971585438254321664
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 EmptyThu Mar 08, 2018 5:24 am

Mislim da sam ga vidjela još na nekim mjestima, ali mi se ne da vise tako označavati. 

Ajde, barem nisam jedina i nisam umislila da je Caga. 
https://mobile.twitter.com/ulusoythelord/status/971599199828697090
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 EmptyThu Mar 08, 2018 6:01 am

Kizlar, sretan vam 8. Mart. kisic
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 EmptyThu Mar 08, 2018 6:03 am

Živo me zanima što je Caga rekao ovim novinarima u ovakvom, hm, stanju. Sav sjaji, blista od sreće, oci su mu boju promijenile u zelenu. 
Ajde, neka ne čekaju dva dana s videom.



Kako mi dođe da ovima, koji samo sto ne slave što su Hazal i Caga na istom mjestu, zalijepim Duygine sinoćnje slike iz La Booma.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 EmptyThu Mar 08, 2018 8:22 am

Ipak su ga za Serenay pitali. Ništa, palim onda Star kad bude emisija.

https://mobile.twitter.com/birsenaltuntas1/status/971646589696536576

Ljepota moja. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 DXv7aWRX0AAqvOn?format=jpg&name=large
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 EmptyThu Mar 08, 2018 9:10 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 EmptyThu Mar 08, 2018 9:17 am

Vidjela sam najavu. Aj kako je dobar.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 EmptyThu Mar 08, 2018 9:26 am

Srecan 8. mart. kisic <3
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 EmptyThu Mar 08, 2018 9:31 am

Hhahahahahhahhahahahbahahaha

divan je. Çaçam, seni seviyorim. 

Jao kako ih je otpravio. I ništa nije rekao. A kako je divan. Aman. Lijep.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 EmptyThu Mar 08, 2018 9:45 am

Ovo sam slikavala dok sam gledala.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 527_A1_ACA-9_D55-46_C0-986_F-101_F292_BD772




Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 C798_ACA2-211_C-4_E18-90_CC-7_EBC11_D4_A6_D5



Nadam se kvalitetnoj snimci kasnije. Bio je bas divan, novinari od njega opet nisu imali koristi. Ali neka su ga ovako uhvatili.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 22 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
Назад на врх 
Страна 22 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: