Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!

HomeРегиструј сеПриступи

Share | 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo

Go down 
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica

Broj poruka : 13632
Datum upisa : 08.05.2015

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 27, 2018 1:21 pm

Hm, ne znam što reći na Ilknurinu priču.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko
Bondarenkova nesuđena ljubav

Broj poruka : 11678
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 28

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 27, 2018 2:17 pm

Uh, uh... Pretpostavila sam da ste mnogo pisale, ali i pored Ponchinog trenutnog hendikepa kad je komp u pitanju, mašala, nastavljate u punom žaru i sjaju. naklon

Uzgred, saosećam Ponchita, mogu misliti kako ti je. placljivko
Nije da se vadim, ali otkako sam videla da ti se komp pokvario i da ti je teško da odgvaraš kvotanjem na poruke, nije mi problem da se solidarišem. lol!

Taman će ova moja poruka da ti popravi malo raspoloženje, bar se nadam, jer ni sama još uvek ne verujem. Navukla sam se opet na FEmir, pa evo jednog klipića u moru klipića, koje sam gledala sinoć. stidljivko

I ne, pre nego što krenete da provocirate oko Rusa, sama pesma mi se nametnula, valjda toliko koristim ruski i na yt, da mi se samo ruski klipovi i nude. smeh

Ljubim vas. <3
Назад на врх Go down
http://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 27, 2018 2:34 pm

Ne? Ne? Ne? Ne?

Pojavila si se?! Gledaš Femir?! Zato je kod mene snijeg pao.

Što si ti sumnjala da ja ne mogu snaći se s mobitelom? Jedino sam jedno deset puta nepismenija i imam vise tipfeleru nego kad sam na običnoj tipkovnici. Ne ispravlja mi se.

Dobre su scene izabrali, ali iskreno, muzika se uopće ne slaže.
Ali neka si se ti bar malo vratila Turcima.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 27, 2018 2:40 pm

Živo me zanima odakle ovoj fanici (mislim da vodi i jednu Caginu fan stranicu) ove informacije?

Ovo je već drugi put da stavlja nešto.

https://mobile.twitter.com/jeessiecu/status/968479267070926848?s=12

Obožavam kad se netko razbacuje informacijama, a ne kaže izvor.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 27, 2018 3:00 pm

A ovo pišu za film. Ajde, ovdje znam barem od koga su informacije dobili.

https://mobile.twitter.com/xthelcinbaris/status/968484022149148673?s=12
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 27, 2018 3:10 pm

Vidjela sam neki video Birce i neka ženska pjevaju. Je li to novi lik? Ova misteriozna?
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 27, 2018 4:25 pm

I kod mene je pao sneg, a kad sam počela da ih gledam bila sam u pms-u, moguće da je to sve prouzrokovalo. lol!
Ali stvarno si seytan, moraš da ishejtuješ Ruse, čak i dok Emira gledaš. smeh

Šalu na stranu, meni je ta pesma posebno draga, a i reči mi se uklapaju uz njih dvoje. Ali, ajde, ako ti taj ne odgovara, evo ovaj.

Neverovatno nešto, kao da ih gledam prvi put, toliko su mi slatki. Gledala sam onu scenu iz 55. kad je na silu odvodi u stan, i tad skontala koliko je jedan Emir Sarrafoglu. stidljivko Gledaju mi se one scene kad su u lunaparku, na onom izletu, pa onda svi oni momenti u onoj kućici pred venčanje, ali zaboravila sam u kojim je to epizodama. A, gleda mi se i cela 56, iako je tad serija ozbiljno zaglibila, mnogo volim tu epizodu, ima super scena.
Zapravo, najbolje bi bilo da lepo od početka sve njihove scene pogledam, ali i to mi je mnogo komplikovano. smeh

Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 27, 2018 4:27 pm

Saro, lep ti je potpis.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Broj poruka : 9649
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 34

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 27, 2018 5:19 pm

Luna park je u 21. izlet u 22. planinska kuca 46.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 27, 2018 5:20 pm

Valjda sam pogodila.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 27, 2018 5:25 pm

A što bi ti htjela, da ti ne komentiram pjesmu? Melodija mi je još ok, ali kad se doda glas, nikako mi ne stoji. Jedinstvo mi ovlači pozornost. Ti ionako voliš njih pa ti se i uklapa, meni ne.
Jednostavno mi ne stoji. Kad gledam Femir očekujem nešto u njihovom tonu. Recimo puno mi je bolji drugi klip kako je napravljen. A čuti Emira je neprocjenjivo. Ako dojam nije potpun i ako je samo slika koja mi pase, biti će samo ok klip. Mada ja odavno nisam gledala klipove, draže mi je odgledati i kad ih čujem. Iako Emira ne smijem uopće gledati.

Meni je Emir i sve što Emir radi super. Tako da bolje da ništa ne govorim. Ne mogu vise uopće izdvojiti scene.  
Od samog lunaparka, meni je još bolje kad uopće odlučuju raditi na projketu lunaparka. Kad joj on predloži, a ona oduševljena. Koji izlet misliš? Nju je vodio na vise izleta.
Ako ti se gleda pred vjenčanje, to ti je 46. epizoda, ako se ne varam.
Najbolje da odgledaš sve. Meni je žao što su makli s YT epizode koje su postavili.
Kad sam imala laptop tamo sam imala sve epizode s prijevodom i lako mi je bilo odgledati samo njihove scene.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 27, 2018 5:31 pm

To, Saro! kisic

Poncha, što ne smeš da gledaš Emira? Plašiš se da ćeš se navući, rasplakati, ili ostaviti Ibricu? lol!

Emir je Emir. Zapravo, pogrešno sam se izrazila, nisam ne opet navukla na FEmir, nego na Emira. Stvarno je poseban. :cereeeeek: A, da su medeni, jesu. Ne znam ni sama zašto, ali stvarno nijednu nije tako lepo gledao kao Hazal.
Postavljaću ja još neke klipove ovde na koje naletim, a da mi se svide, verovatno nećete imati ništa protiv. :P
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 27, 2018 5:52 pm

Ne smijem gledati Emira upravo da se ne navučem. Emira ja ne mogu pogledati jednu scenu nego sve u kojima je on. I onda ako počnem gledati jednu scenu, samo povlačim i vise i vise. Kod ostalih likova Caginih mogu stati, kod Emira ne mogu. Onda se dogodi sa odgledam cijelu seriju gledajući samo Femir scene, onda dodam i Koraya, onda dodam i scene kad spusta one odvrate roditelje i tako od jedne scene završim tko zna gdje. A da se navučem ponovno na Emira mi ne treba, ionako sam luda.

I Caga je tu stvaramo poseban.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 27, 2018 7:30 pm

E sad da vidimo šta si ti sve pisala ova dva dana, a na šta ja nisam odgovorila. Ti se boljesnalaziš sa mobilnim nego ja sa kompletnom tehnikom.

Poncha ::
Inače, vjerovala ili ne, ne volim tračeve, izbjegavam ih dosta, naravno da i ja udarim trač pratiju s vremena na vrijeme, ali u principu uopće ne volim tračati. Ne volim govoriti o nekome. Ne zanima me tko što radi, gdje se skita... osim baš važnih i dragih ljudi.
Valjda ja onu dnevnu dozu tračeva ovdje ispucam i zanimljivija mi je trač partija o glumcima, serijama i to pratiti, nego pratiti i govoriti o osobama koje poznajem.

Pa ni ja nisam neki veliki ljubitelj tračeva, smatram da svako malo više gleda svoja posla a manje tuđa da bi ovaj svet izgledao bolje. Bar bi bilo manje zlobe. Ali lagala bih kad bih rekla da ne umem povremeno da opalim trač partiju. Ljude iz svoje okoline, odnosno ljude sa kojima sam bliska nikada ne tračam, ni po koju cenu.

A i to kad tračam ove naše onda to radim s argumentima hahahhaha i tako da kažem mišljenje svoje koje njima ne može naštetiti. Konstruktivna kritika ili konstruktivno branjenje, ovisno o situaciji. Hahahahah
Imaš pravo, nije ovo trač partija nego serija.

Pa zapravo ovo što radimo poslednjih dana i ne može da se nazove tračanjem, više se obe čudimo kakvi sve bolesnici postoje.
Kada pročitaš takve komentare automatski imaš želju da i ti prokomentarišeš, s obzirom da ne mogu da idem tamo da kažem šta mislim, dođem ovde.

Yani. Ako ima glas i stas, a pri tome obavlja dobro ono što mu je posao ili je talentiran, evet, može se kurčiti. Bilo da se radi o glumcu ili liku. Ako ima s čim, buyrum. Iste, yani, bu... çok basit.
Ali ako to radi bez pokrića, a onda mi je antipatičan. Hahhahah pa sad.

Hahahaha, tebe bi svaki mukarac poželeo za ženu. Naravno od ovih što imaju sa čime da se kurče. smeh
Ti bi od čoveka napravila egocentrika broj jedan. smeh

Ne mogu da propustim da opet kažem, najviše te volim zato što nisi feministkinja. <3

Dobro si reka. Fanovi dođu u paketi s glumcem. A kako ja pažljivo biram glumce, dobijem i gomiletinu fanova s kojim ne znam što ću.

Hahahaha, toliko pažljivo biraš da ti čestitam, kad pomislimo da ne može gore, vidimo da može.

Znam da ti potkačiš koga god misliš da treba. I to je ok. Jer je to tvoje mišljenje, ali ne pokušavaš glumcu ukazati da ono što radi ne radi dobro i ne petljaš mu se se u rad, život... kritika je jedno, miješanje je drugo. Različite su stvari.

Ja ne umem da ćutim, kada nešto vidim moram da kažem. Ali kako ne dozvoljavam da se neko meni meša u život, pa čak ni najbliži, tako se ni ja nikome ne mešam u život. Kažem svoje mišljenje pa ko prihvati prihvati, ko ne prihvati njegova stvar.

Što se Caginih “fanova” tiče i pljuvanja Medcezira, nemam riječi. Uvijek sam se borila govoreći da Caga nije pogriješio što je izabrao i odlučio glumiti u njemu. Isto vrijedi i za Serenay.
Evet, ali Caga tada nije izgledao onako kako su oni zamislili da treba da izgleda. Njegov izgled u MCu je bio prepreka njihovim bolesnim fantazijama. Bar to važi za ove na našem forumu, oni su mu najviše zamerali izgled. A da, i serija je bila detinjasta, sva sreća da je AFK imala ozbiljnu temu.

Inače, ide mi na živce što se zgodnim glumcima gluma uvek dovodi u pitanje i što stalno stavljaju fizički izgled ispred glume. Ne znam da li čovek treba da bude ružan da bi se primetilo da dobro glumi.

A meni je drago da si ti počela gledati i da si sad došla do ovoga. Tko zna kako bih ja napredovala i riješila krizu...

Kriza je bila toliko ozbiljna da ne znam kako bi ti to rešila bez mene. smeh

A pa kad zađeš i glavu tih fanova, onda možeš pretpostaviti kako bi nešto napravili.
Nisam znala da su to napisali za Mihre, ali sam mogla pretpostaviti. Vidiš kakvi su biseri.

Najbolje od svega što su čak i Kivu umešali u tu priču. Eto kao i Kivo je oženjen, ali on fanovima ne namće svoju ženu. Vidi se da ga ne prate, Kivo bez Basak ne ide apsolutno nigde.
Kad već spominju Kivu mogli bi da naprave test, neka se predstave kao njegovi fanovi i neka vređaju Basak samo pet dana onako kako su vređali Mihre mesecima, da vide šta će Kivo da uradi po tom pitanju. Kada bi im Kivo uleteo ne bi znali šta ih je snašlo.

Nisam znala za Cagu tada. Znala sam kad je suđenje počinjalo i bilo u tijeku, to sam uredno sve ispratila, ali kod mene je serije počela u sedmom mjesecu. Tako da sam uhićenje preskočila sasvim. To sam naknadno hvatala. Pa zato ja i tebi cijelo vrijeme govorim da tebe ne mogu odvojiti od Cage nikako kad su ga puno prije mene upoznala.

Tačno, ja sam se negde u leto registrovala na forum, tada je i počela serija na Novoj.
Upoznala sam ga više od dve godine pre tebe, samo ga nisam tada doživljavala. Bio mi je lep, ali previše balav dok nije počela druga sezona. Tada je napredovao i fizički i glumački i Emir je napredovao kao lik, ta kombinacija me je osvojila.
AFK je serija koja je meni lično donela lepe stvari. Upoznala sam vas ovde, upoznala sam dve osobe sa kojima sam privatno postala jako bliska, tim posredstvom sa upoznala neke nove divne ljude u Hrvatskoj i lepote hrvatskog primorja.

Yani, nekada turske serije nisu samo serije, ima tu nešto više.

S Asli može šaputati. Na druge neka drekne.

Jeste, u pravu si, važno je i da se dere.

Gdje se sjetila sad auta hahahah, ali da. Jesi vidjela kako ga Caga vozi s dlanom.

Kako se ne bih setila, to mi je najzanimljivija pohvala koju sam čula na njegov račun. Svako drugi danas vozi dlanom, ama tebi se sviđa baš kako Caga to radi.

Samo reci da ti nije najbolji dio sve oko šminkanja i torza evo sve ću ti povjerovati. Haha

Ne, ja sam misla da mi se film kao film sviđa, jedan od boljih turskih. Inače kada je ovaj video u pitanju najbolje scene su one koje se tiču torza. Inače volim te događaje oko torza, ne znam zašto. smeh

Ah, što da kažem. Znam da s Ibrom više nisam toliko objektivna. Što da radin? Da svejedno subjektivno objektivno glasujem... Nisam ja kriva što se moje subjektivno poklapa s objektivnim.

Znaš šta me interesuje, da li si ti pre uopšte glasala u nekoj anketu u kojoj nema Cage? Ako jesi, za koga si glasala?

Meni se za Netflix sve smučilo. Je, na početku se spominjala neka Derin Talu. Ili tako nešto, ne provjerava mi se sad ime.
A onda samo prevrću imena. Skoro su sve glumice bez projekta ušle u izbor. Sve ok. Ali kad će oni početi snimati kad pola godine nisu ni glumice ni ostatak mogli naći.

Jeste, bila je i ta Deren Talu. A najbolje će biti kad na kraju ne bude ni jedna od navedenih.

To si već uvrstila Seckina u raspored?

Nisam, odgledaću prvu pa ću da vidim šta ću dalje.
Više mi se sviđaju Seckin i Bige, nego Seckin i Gonca.
Tu je i Mustafa Ustundag, propali su mi snovi da će se vratiti u Cukur.

Stoji da je, od svih koji su bili na predstavljanju filma, Cem pozdravio Barisa i Cagu, ali ne bih dala ruku u vatru da se radilo isključivo o dogovoru za film. Za dogovor o filmu su imali i Instanbul.

Baris će morati poprilično da se potrudi da ga Caga ne zgazi sa glumom. Ono što sam videla u Kiralik Ask mu baš i ne ide u prilog. Tamo ga je Elcin tukla samo tako.
Nije uopšte egofc, zaista objektivno tako mislim. Ali neću reći da treba da mu bude čast što će deliti sa Cagom isti kadar.
Usput, Baris mi ni malo ne privlači pažnju fizički, ali mu torzo uopšte nije za potcenjivanje, molim da Caga po tom pitanju bude u punom sjaju.

Jesi li vidjela Ilknurinu haljinu? Evo joj je čak i Basak komentirala. Stavila zvjezdice.

Za haljinu ne znam šta da kažem, naročito za donji deo. Pritom, ne volim zelenu boju.

Abidin ima lijepe ruke.

Gde uoči Abidinove ruke. lol!
Ne znam, nisam primetila.

U ovoj epizodi ili je imalo toliko logičkih grešaka ili sam ja dvaput prespavala dio epizode.
Kako im se iz plana izgubila Asli? Kako je Namik saznao gdje treba odnijeti pare? Tko je njega kontaktirao? Kako su odjednom policajci saznali gdje je skladište, a koji sat prije nisu imali ni ideje kamo su otišli? Kako Asli smije šetkati u akciju? I kako tako loše vode računa kad je tko vozio koje auto?

Najveća greška na koju ne može da se zažmuri je ta što su pustili Asli. Na početku epizode Cucu kaže da će da joj pucaju u glavu, na kraju je puštaju svojim rukama. Da je bar pobegla pa da ima nekog smisla.
Namik je u ovoj rekao da su ga zvali i javili mu gde da donese pare.
Ni meni nije jasno kako su saznali gde je skladište.
Asli svakako ne bi mirno sedela, ali bilo bi malo uverljivije da je Ferhat bar pokušao da je ostavi kod kuće.

I sad još nešto. Kako to da Asli se nije zabrinula kad su otmičari pucali na auto koje ih je pratilo? Zar nije pomislila da bi to mogao biti Ferhat? Koja bi druga budala pratila otmičara?

Sve vreme sam očekivala da će Asli da shvati da je to Ferhat, ama yok. Taj deo epizode kao da je napisan za par sati, toliko su sve nabacali da ne možeš ni da pokušaš da daš logično objašnnjenje.

Ne volim komentirati dječju glumu i njihov talent, ali glumački ovaj mali je jedan od lošijih iz turskih serija. Mislim kad su djeca u pitanju.

Slažem se. Mali nema mimiku. Onda kada su bili oteti mali kao da je krenuo sa mamom u park, ni straha ni ničega.

Hoćemo li od Hazar imati koristi? Ona bar kači slike.

Možda ćemo i imati, da saznamo gde je set, šta se snima i ostalo, inače što se tiče Cage, tu je slaba korist od bilo koga.

Hahahahhaha i dalje oni o izbacivanju Ferhata. Aman. Što im je Ferhat skrivio osim što je u Ibrinom tijelu?

Ne znam, valjda im smeta Ibrino telo. smeh

Hm, ne znam što reći na Ilknurinu priču.

O3... Najverovatnije je vezano za Netflix. Ali ako su već stigli do kostima, mogli bi da se udostoje da nešto zvanično objave.

Mrs Bondarenko ::
Nije da se vadim, ali otkako sam videla da ti se komp pokvario i da ti je teško da odgvaraš kvotanjem na poruke, nije mi problem da se solidarišem.

Hosgeldin, canim. kisic

Nemoj da se trudiš ni da čitaš ni da kvotaš, nema ništa što bi tebi bilo zanimljivo.

I ne, pre nego što krenete da provocirate oko Rusa, sama pesma mi se nametnula, valjda toliko koristim ruski i na yt, da mi se samo ruski klipovi i nude.

Dobar je klip, za muziku neću ništa reći. :P Ali hvala što si nam donela ovaj klip, prijao mi je, odavno nisam gledala Femir.

Pojavila si se?! Gledaš Femir?! Zato je kod mene snijeg pao.

Sorma i kod nas je pao, zatrpao je ceo grad. Misliš da je zbog Bondarenkove? Endži, ostavi se Femira, samo nam je sneg falio smeh

Živo me zanima odakle ovoj fanici (mislim da vodi i jednu Caginu fan stranicu) ove informacije?

Ni meni nije jasno. Da je pre davala tačne informacije verovatno bih znala za nju. Prvi put sam saznala onaj dan kada si ti postavila, kada je pisala za vlog.

A ovo pišu za film. Ajde, ovdje znam barem od koga su informacije dobili.

https://mobile.twitter.com/xthelcinbaris/status/968484022149148673?s=12

Ovo je izbrisano.

Vidjela sam neki video Birce i neka ženska pjevaju. Je li to novi lik? Ova misteriozna?

Ne znam, svi nagađaju. Neki da jeste, a neki da je samo došla da poseti set.

Saro, lep ti je potpis.

Jeste,moj trenutni opsesija par.

Emir je Emir. Zapravo, pogrešno sam se izrazila, nisam ne opet navukla na FEmir, nego na Emira. Stvarno je poseban. :cereeeeek: A, da su medeni, jesu. Ne znam ni sama zašto, ali stvarno nijednu nije tako lepo gledao kao Hazal.

Emir je Cagin najbolji lik do sada, ni jedan nije uspeo da ga zaseni. Ja Emira obožavam, Ferihu ne podnosim, ali moramo da priznamo da Emir nikada ne bi bio to što jeste da nije bilo nje. A HazCag su glumački par koji se zaista retko pojavljuje. Koliko su i dan danas popularni posle toliko godina. Imali su posebnu hemiju.

I Caga je tu stvaramo poseban.

Jeste, bez obzira na glumu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 27, 2018 7:33 pm

Aman, ne znam kako sam uspjela zaboraviti komentirati Aslinu trudnoću. I ja uvjerena sto posto da je trudna. Otkako je rekla da joj je muka i otvorila prozor. A ona plišana igračka na benzinskoj samo potvrdila. I to sin. Bilo je nešto plavo na plišanoj životinji.

Moglo bi da se protumači da je sin zbog plave igračke, ama istemiyoruuum! Hoću da Ferhat dobije ćerku.

I još se pitam iz kojeg je pita ostala trudna. Haha

Biće da je iz prvog, tas ev je bila pre 3,4 dana, rano je za simptome. Između toga nije bilo ništa, spavali su odvojeno.

I prije sam mislila da će se dijete zvati Necdet, a sad mislim da će biti Cem. Mada, ako bi se uspjelo roditi, što naravno si ti lijepo sve napisala pa da ne ponavljam, bilo bi lijepo da mu barem drugo ime daju Necdet (kao i Yigitov mali) pa da svi Yeterini unuci, prvi, se zovu po djedu. Mislim da bi i Ferhatu to značilo jer se vidjelo u ovoj epizodi kolika je njegova patnja za Necdetom.

Ako bude muško sigurno će biti Cem, a drugo stvarno mogu da mu daju Necdet.

E sad sam ja u dilemi. S jedne strane želim da Ferhat postane otac, to bi za njega bilo definitivno izlečenje. Ali imam i svoju sebičnu stranu. lol! Dete se nikako ne uklapa u moje želje za kraj serije. Ne znam koliko želiš da znaš kakav kraj zamišljam, ali ipak da ti kažem. Ne očekuj ništa normalno. smeh

Ako scenarista bude slušao fanove, svakako će biti srećan. Ali Ferhat je tragičan lik, ne mogu da ga povežem sa srećnim krajem. . Da bih ja ikad ponovo mogla da gledam ovu seriju, potrebno da je na kraju oboje umru. Još jedan šok kraj gde jedno ostaje živo ne mogu da podnesem. Aslinu smrt i Ferhata u zatvoru tek ne mogu da podnesem. Ako dobiju dete onda će mi biti žao da ostane bez roditelja.

Zato je Ezel jedina serija sa nesrećnim krajem koju mogu ponovo da gledam, oboje su otišli.
Sada bih recimo ponovo gledala Merhamet, ali ne mogu.

Ne znam. Možda ni meni nije bila dosadna, ali ja sam se unatoč svemu pitala kad će neki dio iz fragija. Zapravo drugi dio epizode mi je bio odličan. Ali više od toga što mi je bilo dosadno mi je bilo nabacano. Sad su ovdje, odjednom svi na groblju... previše veliki skokovi, kao da su samo natrpale scene, nije mi bilo nikakvog prijelaza.

Mislim da su svi jedva čekali da prođe prvi deo i da dođemo do drugog.

Natrpane scene u generalno veliki problem ove serije. Na to se svi žale, ali nikako da se ispravi.
Što se groblja tiče, bolje da u to nisu ni ulazili. Mogli su samo da prikažu kako se vraćaju sa groblja i gotovo. Cem je poginuo na dužnosti, čovek je glavni inpektor u policiji, a na sahrani nekoliko ljudi i to sve članovi Ferhatove porodice. Takav čovek bi morao da bude sahranjen uz državne počasti, sa zastavom, ceremonijom, onako kako je sahranjen Yusuf u Icerdeu.

Ja sam na početku mislila da je Ayhan jer je bila nekud nestala, a kako je nisu prikazivali mislila sam da bi ona mogla biti, iz pojma nemam kojeg razloga, jer mi ionako djeluje psiho. Ali onda su je kasnije prikazali da je ona u svojim potragama, a i kad je ušla u obiteljski kuću, i znala gdje je ključ, i gledala sliku sam mislila da je sestra. Još je onako promatrala Ferhata i Asli.
Taj ulazak u kuću ruši sve ostale teorije. Kakav god da je neprijatelj u pitanju kako bi znao gde je ključ od kuće i zašto bi gledao porodične slike. I Asli kada je Ferhatu pokazivala sliku spomenula je sestru. Rekla je da su ona i Cem doneli dobre ocene, a da je sestra imala slabe.

Ja sam očekivala da će majka i sestra biti neke koje nam neće odgovarati, ne bi bilo logično da budu dobre zbog zapleta u AsFer taboru, ali nisam očekivala nešto ovako. A i od Ayhan može sad svašta da se očekuje. Imamo dovoljno neprijatelja, vreme je da se Cuneytu kaže gule gule. Njegovo prisustvo nema više nikakvog smisla. Preterano je što se svaki put izvuče. Obavio je svoju dužnost Namikove desne ruke i tu je sve uprskao, yeter artik. Abidin, sana guveniyorum, sik kafasina gitsin.

No kako god, ovakva kad joj Namik direktno kaže da Ferhata neće izgubiti i s branjenjem Yeter, postala je direktan neprijatelj Namiku. Više ionako nema što izgubiti. Samo je pitanje hoće li se s kim i s kim udružiti ili će sama svojim igrama nastaviti.

Ja prvo želim da me neko prosvetli zašto je Idil sa Namikom. Šta je njen cilj? Ako su pare i moć, zašto je abortirala, ako nisu zašto mirno sedi i ništa ne preuzima? Bar da nam se da neki signal, ovako mi je njen lik krajnje besmislen. Ok, zna sve tajne i može da bude opasan neprijatelj, ali malo akcije umesto što sedi po ceo dan sa Handan i lupetaju bezveze.

Kako će Ferhat reagirati kad sazna da mu je Namik otac, a ne Necdet, ne mogu još pretpostaviti. Ovako, na osnovu onoga kakav je sad Ferhat prije će reagirati tako što će mu pucati u glavu nego išta. Bez obzira na to koliko je dosad promijenjen, Ferhat će u Namiku vidjeti krivca za sve i drugo ga neće biti briga. Ionako nikako ne gleda na Namika blagonaklono. Jedva je dočekao da mu Yigit vrati pare. Ako uspije dobiti Asline izmjene još koju epizodu isto će reagirati oštro, ali svakako da će tad poslušati Asli i neće pucati. I sve će biti dobro dok Namik ne uvuče Asli u sve. A onda... Ostat će živ Namik i Ferhat, a sve ostalo će u Ferhatu biti mrtvo. Bojim se tek tog karanlika. Moguće da će ključno biti upravo to kako će se Yigit postaviti.
Ali kad Ferhat sazna da su svi znali i da mu nitko nije htio reći, ne znam...
Aslina trudnoća, ako bude saznao do tada za nju, mogla bi biti isto ključem.
Iako mi prema dosadašnjem Ferhatu najviše zvoni da će otjerati Asli prije nego li sazna za trudnoću. Previše su zadnje vrijeme povezani i nitko ih ne može odvojiti.

Ovako ili onako, Namik je jedan od glavnih likova i mora da ostane živ do kraja. Ferhat mu neće pucati u glavu iz nekog razloga, ali ta tajna će pokrenuti lavinu događaja. Ako ostajemo na samo jednoj sezoni, polako bi bilo vreme da se sazna ili da bar Ferhat počne da sumnja. Inače Ferhat bi nakon što se Asli oporavi mogao malo da ukoči sa ljubavnim životom i da počne da se bavi onima koji im rade o glavi. Ne kažem da ne treba da bude ljubavi, naprotivm ali ne bih da se bave samo jedno drugim.

Sve kombinacije prihvatam, čak i rastanak, ali sakrivanje trudnoće mi je noćna mora. Hajde što to ne volim, nego Asli nije lik koji bi to uradio.
To da su previše povezani je istina i zato uvek očekujem rastanak, ali scenarista insistira da ih drži zajedno. Protiv toga nemam ništa, čak volim što ništa ne može da ih rastavi, ali mini rastanak ne bi bio loš, da malo razbije monotoniju. Ionako ne mogu da izdrže duže od jednog dana jedno bez drugog.

Ne vidim neku veću Yigitovu ulogu kada se sazna za Namika. Yigit je kao i Ferhat emotivni invalid, ima on previše svojih demona da bi se bavio i Ferhatovim.

Meni su scene Yigita i Yeter pokupile sve u epizodi. Bili su jako emotivni. Slomili su me. Ok. Yigit mi nije toliko drag, ali kad je došao opet i dao joj jest i kad su prikazali onu prošlost o hranjenu mi je bilo super. S tim, ako se ne varan, tada su pričali i o tome smije li se lagati pa je mali priznao da je nešto slagao. I sada, nakon hranjena Yeter govori istinu. Yigitove face na sve to i Arzina intonacija i riječi bili su pun pogodak.
AFK je meni bio toliko dobar da se ova serija tako zove isto bi imalo smisla. Baš je lijepo ispričala i u tom sam trenutku vidjela koliko je meni Ferhat najvažniji u ovoj priči.

Yigit je do pre dve epizode meni došao do vrhunca nepodnošljivosti, kad vidim njega i Ferhata na istom mestu, podigne mi se kosa. Ali u ovoj epizodi je prikazano da je majka majka. I drago mi je što je bilo tako. Šikaniranje te žene mi je već postalo mučno.
Da, u toj sceni iz prošlosti je bila priča o lažima.
Arzina intonacija me je možda najviše pogodila. Iako sam jednom pogledala, replike mi odzvanjaju u glavi.

I živo me zanima kako će se postaviti prema Ferhatu sada. Voljela bih da se sjeti onog napada iz pritvora kad mu je rekao da je on Necdetov sin, a čiji je on.

Ovde su bratski i sestrinskki odnosi potpuno poremećeni, ako izuzmemo Cema i Asli. Zato se nadam da će Yigit gledati na Ferhata isto i da bar taj odnos neće biti poremećen.Koliko god ja ne volela Yigita, veza između njega i Ferhata je možda najjača veza u seriji. Iako nisu od istog oca, ista majka ih je rodila.

Meni je Asli bilo žao. U jednom trenutku su mi se nakupile suze. I zbilja je ostala sama. Zato sam ja i pohvalila Dilsiza. A kad pogledaš kako je on bio zabrinut za nju, ja bih čak rekla i prezabrinut. Vidi se koliko je voli. Gleda na nju kao sestru. Zna odabrati riječi kad s njom govori. Nekako, mislim da su baš povezani.
Ne bi me čudilo da u budućnosti, ako bude trebalo, stane na njenu stranu.

Asli i Dilsiz su povezani od početka. Od svih Ferhatovih, Asli je najviše povezana sa njim.
U pravu si, mogao bi da stane na njenu stranu kada dođe do velikog rastanka. Ali sigurno tako da ne izda Ferhata.

Bojim se kako si u pravu i da će Asli tu sestru prelako pustiti u živote svih njih.

Što je najgore, biće u pravu. Ionako joj je ta sestra patnja, još sad kad je ostala sama...

Isto kao što je Asli lijek za Ferhata, tako je i on za nju. Tko bi rekao da onaj Ferhat ovako dobro čita nju. Toliko je osjeća.

Ispostavilo se da je Ferhat dobar doktor isto koliko i Asli. Nije imao ni jedan promašaj, tačno se postavio onako kako treba.

Usput, kada je Ferhat pričao o ocu, ne znam da li mi je bilo više žao njega ili Ibre, sva sam se naježila.

I da. Neka se zadrže još tamo slobodno. Ako se vrate, ne bih voljela ni da odu u Aslinu kuću. Ježim se od one ubojice.

Scena je stvarno bila jeziva, ali ništa manje nisu jezivi ni Emirhan ludaci. Jedino što tamo niko neće pokušati da je ubije u kući, a od ove lude može svašta da se očekuje.

Kakva ukočenost, ustručavanje... o čemu oni? Ma vidi kako se pipkaju, grle, miluju, udišu zrak jedno drugog.
Iako mene ne bi čudilo da je do toga došlo s obzirom na njihove pizdarije. Ali ja to nisam osjetila. A kad ja ne osjetim nikakvo udaljavanje, a znam osjetiti, uopće me nije briga što oni trkeljaju.

Ja ukočenost i distancu osetim na kilometar. Prvi primer koji mi pada na pamet je Hazal. Ona ni sa jednim partnerom uključujući i Cagu nije uspela da uspostavi tu prirodnost. Sve za potrebe scena, ali samo toliko. Ferhat i Asli uopšte nisu takvi, u ovoj epizodi nisu skidali ruke jedno s drugog.
Oni očekuju Ibrin performans iz prethodnih serija. Sa ovim RTUK zakonima to mogu da zaborave, kazne su ogromne, a nemaju toliki rejting da mogu da rizikuju. Zato će scene ljubljenja uvek biti udaljene, s leđa, bez previše uživljavanja, to stvarno nije ni do scenariste, ni do reditelja, ni do glumaca, videli smo šta je bilo sa Cukurom.

Ne znam radi li se o dvije osobe ili jednoj. Ne mogu zaključiti nikako. Možda se i radi o dvije. To bi onda moglo imati i vise smisla. Ali opet su dvije ženske osobe onda u pitanju.

Kad bolje razmislim na to možda i ne treba toliko obraćati pažnju. Najverovatnije glumica ili glumice nisu ni počele sa setom. Zašto bi dolazila glumica samo da bi joj prikazali ruke, to može da odradi bilo ko sa seta. Valjda neće da oduže tajanstvenost.
U moru ovih iritantnih likova, važno je koju će glumicu da izaberu. Mora da bude neka koja neće samom pojavom biti iritantna, lik će biti sigurno. Neko od fanova je danas predložio Defne Kayalar, recimo ona bi bila super izbor zato što je žena sa harizmom, ali ona je u Ay yapimu.

Da ne propustm priliku da pohvalim Ibru. lol! Rekosmo mi ego pre neki dan, ali koliko je taj čovek glumac bez ega. Celu epizodu je pustio Birce da dominira, ni u jednom trenutku nije krao ulogu, samo je upotpunio scene. To mi se mnogo svidelo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Wed Feb 28, 2018 1:28 am

Slažem se.
Mislila sam da me ne zanima nitko osim meni bliskih. A onda dođem do toga da ako me nešto ne zanima nije mi ni interesantno pa mi se krug tj. područje još više smanjuje.

Da, ovo je iščuđavanja. Imaš pravo.

Hahahaha
Ali ispred mene se ni ne trebaju kurčiti. Yani... Ne vjerujem da bih im ikad potkačila ono što imaju...
Mislim da je samo bitno da se netko ne kurči ako nema pokrića jer mi je u suprotnom negledljiv. Naporan.
Nemoj da te Bondarenkova čuje, dat će mi šut kartu jer ona je.

Hahaha je li vidiš kako pomno biram. Ne zna se s kojim sam i njihovim biserimaviše zaglibila.
Sad ne računam na one čije serije još znam baciti pogled, s komentarima njihovih fanova ionako nemam nikakvog doticaja, a ni oni mi nisu bitni.
Bolje ti je da kad ja nekog izaberem se makneš od praćenja fanova. To ne može biti ništa dobro.

Ja mogu. Vidi se iz priloženog kad komentiram Cagu. Ako (ne znaci da je) mi nešto i zasmeta, samo preskočim to za komentirati.
Ja nekad ni ne govorim svoje mišljenje ako unaprijed znam da osobu ne zanima.

Vala, stvarno nije izgledao kao Emir. Ali ne smijem biti nepoštena. Ja sam milijun puta komentirala izgled, preveliku kosu, podočnjake, lošu šminku... Toliko da sam i sama sebi bila dosadna.
Ali mi je iz nastavka u nastavak, pogotovo kad je bila nikakva radnja, bolo oči.
Da. U pravu si. Ružnijim glumcima se uvijek gleda gluma, a lijepim izgled. Nije pošteno. Moji lijepi su dobri glumci, yani nisam ja toliko površna.

Ajme, da ti nisi počela gledati i zadržala me, kako bih ja preživjela krizu pojma nemam. I onda bih propustila ovako divnog Ferhata. Bila bi prava šteta.

Hahahahahahaha E sad su me s ovim Kivom baš nasmijali. Eto, neka pokušaju samo, pokusa radi, udariti po Basak ili po njemu, pa da vidimo.

Eto ti kako si upoznala Cagu prije mene. Ja nisam ni znala za njega, a kad sam saznala bilo je u procesu to za suđenje, prikupljao se materijal za sud. Koliko li sam ja informacija trebala prikupiti, odgledati, izanalizirati u kratkom periodu. Ali nije da se nisam snašla. Jedino sam bila zakinuta za komentare turskih fanova.
Lijepo ti ja kažem da si po svemu u prednosti kod Cage od mene.
I meni je AFK osim serije donio puno lijepih stvari. Da nije bilo njega vjerojatno bih serije i dalje gledala samo na TV-u i ne bi me bilo briga niti bih pratila turski svijet kao sada. A da ne govorim o vama!
Meni nije smetala njegova balavost. Haha
Ali se slažem za drugu sezonu i njega. I još onaj Emilov stav... aman nitko te ne smije taknuti, ali ja smijem što hoću. Toliko da mi je bilo milo Ferihe. A nisam feministkinja.

Naravno da je važno da se dere. A može i ispod glasa da se nekome drsko obraća. Samo nek je s Asli ovakav kakav je.

A. Puno sam ja Cagu hvalila, ne znam što više nisam spomenula.
Pa nitko ne vozi kao Caga. Jer nema ruke kao Caga i ne nosi sat na ruci kao on i onda taj pokret ruke nije isti. A i nije svako auto za voziti dlanom. Bez obzira što svaki drugi tako vozi. Cagi stoji.

Ma mislila sam što ti je u klipu najbolje. Ja još nisam odgledala film, ne želim miješati nijedan lik s Ferhatom.
Haha pitam se zašto je bas torzo važan i zašto ga voliš. Mislim njegov.

Dobro pitanje. Ne znam jesam li glasala ako nije bilo Cage. Vjerojatno me nisu zanimale ankete ako njega nema pa nisam ni ulazila.
Dobro si me sjetila. Od pustog govora, zaboravila sam ovdje glasati za Ibru. Inače sam za ovu sezonu, za Kelebeka, za Ibru. A mislim da će ga dati Kenanu.

A valjda će biti neka. Nije valjda da će osvanuti još netko. Iako s ovim što izvode i što su spomenuli sve koje su mogli, pretjeruju.

Lako ćeš naći termin i za Seckina ako ti se svidi prva epizoda.
Ali vidiš kako neki svsleri imaju prednost. A s drugima se treba svidjeti serija.

Ja Barisa znam kao ne nekog glumca, ali ga nemam namjeru podcjenjivati. Nije mi ni simpatičan ni antipatičan. Niti sam previše oduševljena s ovim filmom niti njihovom suradnjom, ali ni ne mislim ništa loše. Ok mi je, daj što daš.
Ne mislim da Barisu treba biti čast što će glumiti s Cagom.
Jedino čega se malo bojim sudara dviju fan grupa, odnosno znam da i Baris ima svoje fanatične fanove. Nadam se da će ti izbjeći uzeti Cagu na zub.
Hm, ovisi kad je film pa ćemo vidjeti hoće li Caga biti u punom sjaju. Ali Caga se I’d Delibala nije skinuo.

Materijal, boja, kroj i duljina. To bi bio moj komentar za haljinu.

Abidinove ruke sam uočila kad grli Gulsum nakon što se vrate u vilu.

Meni je to toliko sve oko otmice traljavo odrađeno da je bolje da ne tražim nikakvu logiku ni u čemu. Još sam se nadala da ću naći neku bit u prijevodu, ama yok.

I ja sam očekivala da će Asli shvatiti pa me čudi kako nije.

Ne znam koliko ćemo imati koristi od Hazar. Ona će svakako nešto objavljivati jer to stalno radi pa ćemo barem znati da napreduju. A za Cagu već teže.

Kad pogledaš, ovim biserima, nema što drugo smetati nego Ibrino tijelo. Jer glas nije njegov, ponašanje nije njegovo, a Ferhat sad ne može biti mazniji i bolji nego što je. I jedini kojeg Asli ima.

Za Ilknur bih više voljela da je išla posjetiti Hazal Filiz ako ona glumi u Fatihu, nego da ima veze s Netflixom, ali ne vjerujem. Po svemu sudeći vjerojatno je s Cagom.

Ne znam za vas. Kod mene je snijeg toliko rijedak da je pravo čudo. A Bondarenkova gleda Femir klipove. Turke i još Femir.

Pogledaj joj profil i što je sve pisala. Definitivno neke informacije ime, samo ne znam od koga i koliko točne. Danas je Can postavljao u priče nešto, a ona je postavila sliku gdje se i on vidi (na njegovim se pričama on nije vidio). Ili je pronašla nekog koga stalka ili ima informacije od nekoga.
Pripremaju oni iz Caginog Worldwilde cluba nešto i to ima veze s američkim fanovima. Pojma nemam što.
Inače, mislim da se ova fanica i prije se dopisivala s nekom od Cagine rodbine.

Kad je izbrisano evo ovako. Dosađivali su novinarki.

Slažem se da Emir nikad ne bi bio ovakav da nije bilo Ferihe. Zbog toga kakva je ona bila je i Emir je bio ovakav kakav je. Njen karakter je tome doprinio. Ona je to izvukla iz njega.
Aman. Bolje da šutim onda. I Aslin karakter dopire do Ferhata. A ja joj zamjerila odlazak.

Gluma mu je bila nikakva. On je to odradio prirodno što je mogao. Recimo da me digao na osjećaje. A kasnije se i glumački popravljao.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Wed Feb 28, 2018 1:29 am

Ja zbog igračke mislim da je mali Cem. I još ovaj upravo pokopan.
Ali i ja bih Ferhatu kćerku. Ili možda najbolje, jedno i drugo.

Je. Imaš pravo. Rano je, ali kontam kako ovima logika isto nije jača stana pa može biti bilo što. Znači, kod Ferhata je isto od prve.

Tvoja sebična strana će prevagnuti, znam.
Ja od početka govorim da ova serija ne može imati sretan kraj. Previše svega ima Ferhat na rukama, a u zatvoru ga ne vidim.

Dobro si rekla. Svrhu Cemova pokopa ovakvog nikako ne vidim. Ok, što? Htjeli su mirni pokop? Cem nije imao ama baš nikoga osim Asli?

Zato ja i mislim da je sestra. I ispast će neka ljubomorna, ovakva i onakva.
Dobro si rekla. Imamo dovoljno neprijatelja novih da nema potrebe za Cuneytom.

Ja od prve epizode do sada nisam shvatila iz kojeg je razloga Idil s Namikom.

Ostat će Namik živ. Pitanje je samo kako će ostati živ. Hoće li direktno Asli spriječiti Ferhata da ga ubije ili indirektno svojim liječenjem.
Haha Ne oldu? Ne slažeš se s Asli da trebaju ostati daleko, samo njih dvoje, da on gleda u nju... falan filan... Asli se ne slaže s tobom baš, bar ne pijana.
Da sam ja to rekla ispalo bi da sam ja ljubomorna i da im želim poremetiti planove. Iako meni paše ovako njih dvoje sami jer je Ferhat meden.
Nemoj ni opet skrivanje trudnoće. Osip ću dobiti. Nemoj me, Asli, razočarati jer od tebe takvo što ne očekujem. Možeš se ti izboriti na drugi način s Ferhatom.
Toliko su povezani da stalno očekujem sad će nešto pokvariti netko i otići. Nikako da se opustim.
Kod njih rastanak donese dobro. To sam već naučila. Ali ne znam kako ću više krize podnositi.
Uloga Yigita u smislu da ne odbaci Ferhata i ne gurne ga dublje. U smislu ti nisi dijete moga oca, ne ličiš na njega... ili pak čista suprotnost, da ga pokuša izvuci od Namika. Sve Yigitove slabosti su ionako vezani za Ferhata.

Meni Yigit nikad nije bio toliko mrzak osim sa svojim moraliziranjem. Bio mi je vise naporan. Ali u ovoj epizodi s Yeter mi je bio odličan. Kao i prije s Gulsum.
Meni intonacija AFK još zvoni u glavi.

Nemam pojma kako će reagirati. Znam da je Yeter govorila Asli kako će oduzeti Ferhatu braću ako mu kaže za Namika... bla bla... Ne znam kako će reagirati jer su njih dva ionako sve polagali u Necdeta, a Yeter su ignorirali.
Vidjela sam čak i u BH, bilo da je Filiz rekla onom kovrčavom da nema veze što nije isti otac da su oni braća.

Jesu bome. Je li je ono i Dilsiz pogriješio pa nju doveo?
A baš su povezani. Brzo je ona osvojila i njega, ne samo Ferhata. I zato mi ima smisla da je Ferhat poslao njoj njega, a ne Abidina. Ferhat baš razmišlja što radi.
Dilsiz bi joj mogao pomagati. Neće ništa raditi protiv Ferhata, ali da mu ne bi slagao nisam sigurna. Jednom, ono u bolnici, je. Ja sam ovdje gdje si ti. Haha Uhvaćen u laži.

Pa realno da se pojavi, i umiljato, da bit će u pravu. I još onako lakovjerna.

Ferhat ne može biti bolji doktor. Divan je. Volim ga.
I meni ih je bilo žao. Zato su Ibri i tako dobro stajale te scene.

Slažem se. I oni tamo su jezivi. Ali ova mi je posebno.

Od svega što sam gledala najprirodnija mi je Hazal s Burakom. Ali kod nje se osjeti ukočenost bez obzira na sve lijepe poglede koje ima.
Ferhat i Asli su stalno povezani i uopće među glumcima ne osjetim ukočenost.

Ajmo čekati da vidimo tko je novi lik. Ovako je možda glupo tražiti smisao jer su dobro rekla. Možda je netko od njih sa Seta odradio scenu.

Pravi je glumac koji da onoliko koliko treba dati u sceni i pustiti drugog da odradi svije. Ibri baš ima mjeru. Ono kako je upotpunio scenu je vrh.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Wed Feb 28, 2018 2:30 am

S ovim su mi tek dosadili. I onda se čude što Caga izbjegava društvene mreže.

http://www.gazetevatan.com/aman-kerem-gormesin--1146710-magazin/

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Wed Feb 28, 2018 2:40 am

Bu ne? Ima li sto o ovome kod bisera?

https://instagram.com/p/BftjHt3ACj8/
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Wed Feb 28, 2018 8:32 am

Allahim, dokle vise? Da ih neko cuje pomislio bi da Caga ne radi nista nego samo stalka bivse. Cas Duygu, cas Serenay...Uz to, ja i dalje tvrdim da sa Serenay nije bilo nista.

Ima, juce su ceo dan te slike stavljali. I ono kada su se poljubili u tas ev za vreme svadje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Wed Feb 28, 2018 8:43 am

Ne znam dokle vise. Jutros nema tko nije objavio.
S tim da sam ja kod nekog još jučer ujutro vidjela sliku i pokušaj objašnjavanja da Caga nije mjesecima ni zašao na instagram, a ne lajkao.

Ček? Je li oni sad i za povredu optužuju Ibru?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Wed Feb 28, 2018 8:56 am

Je li lajk fotomontaza?

Ma ne, toliko bas nisu preterali, sale se.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Wed Feb 28, 2018 9:05 am

Nego što je. Evo jutros ovi koji imaju inspy aplikaciju (meni kad sam je davno instalirala nije fukcionirala pa sam je prije izbrisala nego instalirala). Zanimalo me kako funkcionira i može li poslužiti pa sam je skinula.

https://mobile.twitter.com/ahsngmc/status/968738959806337025?s=12

Izgleda da je fotomontaža krenula odmah jučer ujutro od strane Gazetemagazina.

Ali šale se na račun Ibrinih poteza rukom?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Wed Feb 28, 2018 9:18 am

Yuh! Cime se oni bave. Ali da bi umesali i Kerema (sto mi posebno ide na zivce), izmislili su i sta su ljudi komentarisali.

Evet, na to se sale. I nagadjali su da li je Asli povredila vrat ili Birce. Ali mi smo konstatovali da je Birce. Ako mora da nosi stalno kragnu, verovatno ce napisati i Asli scenu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Wed Feb 28, 2018 9:24 am

Eto vidiš čime se bave. Mislila sam još jučer staviti sliku, ali nisam očekivala da će novinari svi proširiti dalje i stvoriti priču i uklopiti s novim Serenayinim riječima iz najnovijeg intervjua u kojem spominje Kerema.
Uopće nemam volju komentirati. Od ovakvih vijesti mi se želudac okreće.

Dobro je kad se šale.
Vjerojatno će u tom slučaju napisati neku scenu da je povrijedila vrat. Kao ono s Arasom kad je tobože Mert ozlijedio ruku.
Назад на врх Go down
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    

Назад на врх Go down

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
Назад на врх 
Страна 5 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo