Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 EmptyThu Nov 02, 2017 11:21 am

Veronika, ti si kriva za dugu kosu, makar i perika bila. Ali gitara.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 EmptyThu Nov 02, 2017 11:29 am

Što mu je ovo Hazal komentirala, jadna ne bila?

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 EmptyThu Nov 02, 2017 11:31 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 1_B22_C8_CE-8937-4_E5_B-_A5_E5-08_CB38_ABD975
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 EmptyThu Nov 02, 2017 11:38 am

Oha, Lori ga pita zašto je još budan...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 EmptyThu Nov 02, 2017 11:44 am

Ilknur i Hazalka se dopisuju ispod slike. Ovo je sve ludo.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 EmptyThu Nov 02, 2017 11:45 am

smeh valjda sam ja iz tog vremena,ovaj nakit odgovara uz ovaj styling.
Moram priznati da su mi ovi lančići izgledali malo seljoberski na prvu ,a sad kad vidim ovu novu sliku
pašu..možda je bio neki tematski party ili izlazak na neko takvo mjesto.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 EmptyThu Nov 02, 2017 11:49 am

Muči. Nemoj mi ništa govoriti. On kad ide u Ameriku ima običaj zabrazditi s tim lančićima. Sjeti se samo kad se vratio pred Delibal. Onaj famozni prsten i par lančića, dva, s nekim privjescima. Nije ih dugo skidao. I kad sam jutros vidjela malo je reći da sam ostala paf količinom. Neće ih valjda i inače toliko nositi... Iako...
Zato sam i znala da je nešto veselo. Vidiš da su bili dobre volje kad ga je učila navijati. I ja mislim da su negdje išli. Odgovaraju uz ovaj stil.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 EmptyThu Nov 02, 2017 11:55 am

Ovo dopisivanje mi kvari raspoloženje,čisti marketing,na mene to ne može
uticati,ali ...Hazal odgovara večeras joj je serija..znate već otprilike što ja mislim
Slika mi je odlična,orginalana..
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 EmptyThu Nov 02, 2017 12:02 pm

Pa baš se dopisuju. Gledam i ne vjerujem. Ali ne razumijem baš o čemu one to. Mogu ja i staviti to, ali nema potrebe. Našle su mjesto za dopisivanje.

Neka ti ne kvari raspoloženje. Nema zašto.

Ova "učiteljica" ga pak pita zašto je još budan, a očito je i ona. Dobro su se oni zabavili.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 EmptyThu Nov 02, 2017 12:11 pm

Je li ovo maknuo sliku? A moj Caga.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 EmptyThu Nov 02, 2017 12:13 pm

Ma znam..dobro sam raspoložena,ne brini..samo mi smeta to što joj sad valja
a ranije se držala da je viši nivo..

Kao prava učiteljica,možda danas imaju nastavu kezz ili ti coaching



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 EmptyThu Nov 02, 2017 12:15 pm

Džaba joj, nema slike više. Koji kralj.

Možda. I vjerojatno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 EmptyThu Nov 02, 2017 12:17 pm

Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 EmptyThu Nov 02, 2017 12:19 pm

Ne volim ja to što je maknuo sliku..slika obišla svijet.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 EmptyThu Nov 02, 2017 12:20 pm

I sad će po njemu..
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 EmptyThu Nov 02, 2017 12:22 pm

Ja nisam mogla vjerovati da je maknuo sliku. Bila je baš baza. Možda i greškom.

Ali me zapravo ne čudi uopće. Ovo je isto kao i ono kad su bili na partyju pa je prijatelj njegov objaljivao pa kasnije micao. Pitam se zašto.

Hoće. Sad bi moglo biti po njemu.



Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 EmptyThu Nov 02, 2017 12:31 pm

Ta Ilknur je stvarno glupača..Jedno je kad se ispod slike dopisuju fanovi,a drugo bliski
suradnici..što god da pisali dobro ili loše.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 EmptyThu Nov 02, 2017 1:54 pm

Zna se nekad i Caga dopisivati, ali to je zbilja rijetko.

Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 EmptyThu Nov 02, 2017 4:15 pm

Možda sam ja malo pretjerala s ovom izjavom o Ilknur,ali ostaje pitanje
zašto je maknuo sliku,reakcije su bile bar koliko sam ja vidjela
pozitivne,slika mi je super,drago mi je što je objavio ovu sliku i zbog nakita
koji nosi.
Što se tiče Hazal,vi znate da ja nju nešto ne volim pretjerano,ali ako je
njemu draga,ma da su i u vezi to neće ništa promjeniti ,on će
meni biti i dalje jednako drag i pratit ću njegove projekte.Ni Duygu
mu ne zamjeram,ako njemu paše,paše i meni.
Može ovo vama biti smiješno,ali ga volim kao da mi je sin i smeta mi
kad osjetim da ga netko iskorištava ili ismijava(ne kažem da je to ovdje slučaj,jer
ne znam što su točno pisale)



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 EmptyThu Nov 02, 2017 4:51 pm

Zašto bi ti pretjerala? I ja sam se čudila kako odjednom komentiraju ispod slike njih dvije, a Caga im ne odgovara. Možda mu se nije dalo. Tko zna. Je li vidio ili ne, ne znam, ali je obrisao sliku. Nije je obrisao iz čista mira, iako on ima običaj brisanja slika. Ali barem ne odmah nakon što postavi.
Možda je Engin savjetovao, možda on sam. Ali čim je Hazal komentirala, novinari su objavili. Zato sam i stavila link.

Gle, ni ja ne volim kad netko iskorištava Cagu. Ne volim ni kad ga netko napada. Nisam jednom na... zbog njega. Kud Caga okom, ja skokom.
Tako da sam ja i Duygu smatrala ok. I ove lančiće kad sam vidjela.

Shvaćam kako doživljavaš Cagu. Meni nije sin, ali ne volim ni ja kad itko iskorištava ikoga koga volim. Branim ga zubima.

E sad, da ne bi bilo zabune, nisu oni komentirali nešto bez veze, nego za sliku.
Evo, ipak ću staviti sve.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 EmptyThu Nov 02, 2017 5:02 pm

Ne znam zašto mi ne da da postavim slike.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 EmptyThu Nov 02, 2017 5:15 pm

Autorica Karakalema baš otkriva iz Karakalema dosta. Dijeli citate, replike i slike iz knjige na svom twitter profilu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 EmptyFri Nov 03, 2017 5:52 am

Sad mi je uspjelo. Izgleda da je bilo do njih.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 9_ABB25_D2-8_B60-4_D4_E-8379-086_DC19_D9_BC2
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 B8_D92_DC0-_AC4_E-472_F-_A522-4_FC2_D1_E406_E2
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 E7_C28_BE1-_CC6_E-4_C60-_BB10-7574_AC700_DFE


Baš je digao novinare na noge s ovom slikom. Ali dobro. U Takvimu barem pišu i o Lori.


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 EmptyFri Nov 03, 2017 6:10 am

Nisam mislila da Yavuz i Asli imaju toliko scena.

Netko je pitao hoće li se držati i koliko knjige scenaristi, Ipek nije odgovorila nego napisala koje profesionalno pitanje. Iz čega možemo zaključiti da nitko ne zna koliko će se razlikovati knjiga i serija.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 EmptyFri Nov 03, 2017 8:30 am

Sad već svi pišu o Cagi i Americi.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 3 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
Назад на врх 
Страна 3 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: