Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo

Страна 20 of 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Go down

Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo

Порука by Poncha on Sun Jan 14, 2018 2:14 pm

Sve najbolje vama dvjema!
Poncha
Caginica
Caginica

Broj poruka : 9912
Datum upisa : 08.05.2015

Погледај профил корисника

Назад на врх Go down

Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo

Порука by Poncha on Sun Jan 14, 2018 2:17 pm

Ovaj Engin kao da otvara klub neki za igranje i ugodno provođenje vremena. Obožavam stolni nogomet, a ni biljar mi nije mrzak (iako mi igranje njega nije jača strana).

Poncha
Caginica
Caginica

Назад на врх Go down

Порука by Adminka on Sun Jan 14, 2018 3:11 pm

kisic kisic kisic

Bondarenkova nesuđena ljubav

Broj poruka : 11106
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 28

Погледај профил корисника http://ezelvocemc.serbianforum.info

Назад на врх Go down

Порука by Adminka on Sun Jan 14, 2018 4:05 pm

Šta se ovo piše da su Cansu i Engin Akyurek u vezi? Tek sad vidim.

Назад на врх Go down

Порука by Sara Ulusoy on Sun Jan 14, 2018 6:50 pm

Srecna Nova godina!
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Broj poruka : 7001
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 33

Назад на врх Go down

Порука by Sara Ulusoy on Mon Jan 15, 2018 7:07 pm

Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Назад на врх Go down

Порука by Adminka on Mon Jan 15, 2018 8:46 pm

Kivo... wow :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Назад на врх Go down

Порука by Sara Ulusoy on Mon Jan 15, 2018 10:08 pm

Poncha ::Ne znam zašto, ali ja imam neki osjećaj da će uskoro. Kroz mjesec, dva. Ne bi se Caga još vratio iz Amerike da se nešto ne kuha. Možda griješim.
Ali Netflix mi se čini da ima neku svoju politiku. Vidiš što je danas odgovorio.

I ja mislim da se ne bi vratio iz Amerike da nešto ne sprema.
Čisto sumnjam da će Netflix objaviti na twitteru, pre nego što dođe do toga da oni objave, objaviće neko drugi, ali izgleda tek kad postane zvanično, tračevi teško, ni jedan do sada se nije ispostavio kao tačan.

Poncha ::Apsolutno je da je Caga zreliji i na većem nivou. Ali kad pogledam nijanse u pisanju lika onda mi je Yaman taj koji će mi odvući pažnju više nego Sarp, bez obzira na Cagu.

Ako izuzmemo karakterne crte likova, Sarp mnogo bolje izgleda od Yamana, tako da ipak Sarp.

Poncha ::Udala se. Došli su na svadbu i djeca i koliko su god Kiraz i Fiko pokušali pokvariti vjenčanje pozvavši Barisa i prekinuti ga, nisu uspjeli. Fiko je najjači. Baris je onda nakon vjenčanja oteo Filiz. Imam osjećaj da je u to upeljan i Tufan.

Cemil celog života živi tu u naselju, Baris došao pre par meseci i svi ga vole više i navijaju za njega.

Videla sam fragman za 18. Ako se Filiz opameti i ne ode sa Cemalom Barisu pred očima, javi da nastavim da gledam.

Adminka ::Film, podeljen na dve epizode. Hoćeš da pogledaš? lol!

Da, obavezno. lol! Zato sam te i pitala da li ima nešto novo, da bih odmah pogledala. smeh

Poncha ::Malo mi je ružno da ga zovem Kozom.

smeh
Poncha ::Ovaj Engin kao da otvara klub neki za igranje i ugodno provođenje vremena. Obožavam stolni nogomet, a ni biljar mi nije mrzak (iako mi igranje njega nije jača strana).

I meni se čini da otvara neki klub za te igrice.
Ja volim bilijar, a fudbal ne volim ni stoni ni običan.

Adminka ::Šta se ovo piše da su Cansu i Engin Akyurek u vezi? Tek sad vidim.

Ne znamo da li je istina, jedan dan su sve novine pisale o tome.
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Назад на врх Go down

Порука by Poncha on Tue Jan 16, 2018 9:11 am

Sara Ulusoy ::
I ja mislim da se ne bi vratio iz Amerike da nešto ne sprema.
Čisto sumnjam da će Netflix objaviti na twitteru, pre nego što dođe do toga da oni objave, objaviće neko drugi, ali izgleda tek kad postane zvanično, tračevi teško, ni jedan do sada se nije ispostavio kao tačan.

Ne znam. Ne mora nužno značiti da je vezano uz Netflix.

I meni se čini da neće. Ako pratiš što objavljuju (ili što odgovaraju) svako par dana im netko nešto postavi u vezi s Caginom serijom, oni odgovore, ali ništa ne kažu. Postavljaju im pitanja i za druge serije koje se prikazuju. Tu kad i kad odgovore.

Cemil celog života živi tu u naselju, Baris došao pre par meseci i svi ga vole više i navijaju za njega.

Videla sam fragman za 18. Ako se Filiz opameti i ne ode sa Cemalom Barisu pred očima, javi da nastavim da gledam.

Onih dvoje velikih su vidjeli pravo lice Cemila, tj. zna da je on njih iskoristio da otjera Barisa. Nije im ni inače pretjerano simpatičan, ali hajde...
Ono dvoje manjih, Ismu ne računam, osjećaju da im Cemil nije drag, ni njegova majka koja je kao babaroga s njima, a Barisu vjeruju, vjeruju da Baris voli njih i njihovu sestru, a Cemilu ne vjeruju. I vide kako se Filiz žrtvuje za njih. U Barisu traže podršku (to ćeš vidjeti ako nastaviš gledati), ali na vjenčanju su hit. Na sve načine, cirkusirajući, pokušali su usporiti i prekinuti vjenačanje.

Nekako, nisam sigurna da ćeš nastaviti gledati.

Imam osjećaj da će Cemil psiho nastupiti. Što si spominjala uspoređujući ga s Halilom. Jer pisho je.

I meni se čini da otvara neki klub za te igrice.
Ja volim bilijar, a fudbal ne volim ni stoni ni običan.

Ne znam zašto sam takvog dojma. Je li to u sklopu onog što i dosad radi ili se okreće nečemu još... Nekako imam osjećaj da je isprepleteno.

Volim i ja, ali u njemu nisam baš tako dobra. Nažalost. Nogomet volim i mali i veliki i stolni (koji mi ide.)

Ali sad mi je ovo Engino mjesto drago.

Poncha
Caginica
Caginica

Назад на врх Go down

Порука by Poncha on Wed Jan 17, 2018 10:38 am

Vjerujemo li mi više u ovo što Biresn piše? Pitam da znam hoću li komentirati ili ne.
Poncha
Caginica
Caginica

Назад на врх Go down

Порука by Sara Ulusoy on Wed Jan 17, 2018 4:43 pm

Otkud znam, ne verujem vise nista dok ne stigne zvanicna objava.
Evo, ona i dalje pise da ce reditelj biti onaj Can.

Ali, ako je istina, ako su tek sad nasli scenaristu, a strani scenaristi nisu navikli da pisu tempom kojim pisu Turci, pitanje je kada ce da pocne snimanje.
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Назад на врх Go down

Порука by Poncha on Wed Jan 17, 2018 4:50 pm

Zato te i pitam.

E sad. Mene par stvari zanima. Ili rečeno buni...
Ovo bi trebalo biti po onoj knjizi, je li tako? Ima li te knjige na engleskom da bar scenaristi imaju kakav uvid u originalnu priču? Ili se neće držati knjige?
Može li stranac koji ne poznaje tursku povijest (a ovo bi trebalo biti isto nešto što uključuje povijesne činjenice i izvore, tako je bilo najavljivano) pisati dobru priču?
I što kažeš. Dok se napiše scenarij... Oha...
Poncha
Caginica
Caginica

Назад на врх Go down

Порука by Sara Ulusoy on Thu Jan 18, 2018 11:51 pm

Ne znam nista, ali u pravu si. Nije problem da se knjiga prevede na maternji jezik scenariste, to se brzo odradi, ali strani scenarista ne zna tursku kulturu, smisao za humor, sta gledaoci vole i zele da gledaju, za to apsolutno mora da ima turskog asistenta. Mada, serija bi trebala da bude univerzalnija, jer se ne radi samo za tursko trziste.
Ma sve ce to nekako da se uskladi, ali pisanje scenarija bi moglo da se oduzi.
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Назад на врх Go down

Порука by Poncha on Fri Jan 19, 2018 6:44 am

Pitam zato jer su prije par mjeseci postavljali pitanja Ipek hoće li biti knjige i na drugim jezicima. Mislim da je tada nije bilo, ne znam je li se što promijenilo. Nisam pratila.
Što kažeš, nije problem prevesti knjigu na jezik scenariste, ali i za to je potrebno neko vrijeme... Onda dok je on pročita, plus upoznavanje s kulturom i humorom, kao što kažeš, ima tu posla puno... Onda samo pisanje.
Serija bi trebala zadržati nešto turskog duha i štiha ma koliko ona bila univerzalana i namijenjena i inozemnom tržištu (prvenstveno zbog teme).
Dobro, uz original i pomoć Turčina, moglo bi od ovoga biti i nešto kvalitetno.

Ali... Neće ovo brzo... Ako bude brzo, bit će sklepano.
Ne vjerujem da mi ovi ispadaju manje profesionalni od kojekakvih turskih produkcija. Od 5. mjeseca se zna za seriju, knjiga po kojoj se radi ekranizacija, u međuvremenu potvrde glavnog glumca i onda više od pola godine nema ničega u vezi serije.

Ne mirišem mi ovo.
Poncha
Caginica
Caginica

Назад на врх Go down

Порука by Poncha on Fri Jan 19, 2018 10:38 am

Ne znam hoćeš li nastaviti s BH. Cemil je po nju došao tek na kraju epizode. Ne znamo hoće li otići ili ne.
I mislim da ne bi ni otišla da on nije imao neki monolog. Čak je stala braniti Barisa...

Inače, vratila se Sukran... I vratila je djecu kući.
Poncha
Caginica
Caginica

Назад на врх Go down

Порука by Poncha on Fri Jan 19, 2018 1:00 pm

Evo na opet...
Poncha
Caginica
Caginica

Назад на врх Go down

Порука by Sara Ulusoy on Fri Jan 19, 2018 6:32 pm

Evo, snimanje je odlozeno za mart. Naravno, kad svakih pet minuta menjaju scenaristu, treba vremena. Ocekivala sam da su Netflix i O3 kao strane produkcije profesionalniji od Turaka, a ispade da je ipak Ay yapim Ay yapim. Kad god krenem da ih kritikujem, druge produkcije mi ipak pokazu da su oni najbolji.

Sto se BH tice, videcu kada cu da nastavim, mislila sam da ipak krenem SBA. Ima vec dovoljno epizoda, rejting je solidan, a prica se da ce Kenanova serija ici sredom. Mozda im je cak to pametnije, jer Soz i Cukur vuku veliki deo rejtinga i ne moze jedan dan da bude tri serije sa rejtingom oko deset, sto verujem da od Fatiha ocekuju. A i glupo im je da pomeraju seriju koja ima zadovoljavajuci rejting.

Vratila se Sukran... Ona mi strasno ide na zivce, ali mozda su scenaristi odlucili da se tako rese braka sa Cemilom. Pitanje dece je reseno, Filiz nema potrebe da ih usvoji, prema tome nema potrebe ni da bude u braku sa psihom. On ce svakako praviti problem i nece joj dati razvod, ali to mi ne smeta ukoliko je Filiz sa Barisem.
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Назад на врх Go down

Порука by Sara Ulusoy on Fri Jan 19, 2018 6:34 pm

I sta bi sa najboljom serijom godine? Pojavila se bolja?
Pojavio se i Soz posle Icerdea, pa nisu zavrsili na osmom mestu na rejting listi.
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Назад на врх Go down

Порука by Sara Ulusoy on Fri Jan 19, 2018 6:42 pm

Hm... Nije lose, osim Hakana Kurtasa. jao
Samo nisam sigurna kakav ce par biti Burcu i Bugra i Ceyda bas ne izgleda kao Burcina majka.

Ovog glumca sto mu je slika ispod Bugrine ne znam, prvi put ga vidim.
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Назад на врх Go down

Порука by Poncha on Fri Jan 19, 2018 9:57 pm

To je ono što kažem. Baš ne mogu vjerovati da su ovoliko neprofesionalni. I što sad? Odjednom će im ovaj scenarij se sigurno svidjeti... Mah... Neću više uopće komentirati.

Mislila sam da ni nećeš nastaviti. Ova zadnja epizoda mi je bila nešto dosadnija, bolja mi je recimo prošla bila. Ali i ova je imala svojih momenata.
Cemil je stvarno psiho. Kad je vidio da je Filiz ipak stala u obranu Barisa, odjednom joj je nabio grižnju savjesti. Filiz je imala priliku otići i prije, nije. Ali je bila u svom tonu.
I meni Sukran ide na živce i nije mi drago što se vratila jer sve poremetila, ali zapravo je dobro što je došla. I odmah je sve postrojila.

Što se SBA tiče. Ne znam koliko je to serija za tebe. I ja primijetim toliko grešaka, koliko li ćeš tek ti. Pogotovo ako ti ne sjednu kao par.
Već sam pisala koliko me uspiju izbaciti iz takta, ali opet ja u par likova vidim smisla. Iako ovi scenaristi nisu baš vični u pisanju.
Naravno, ako počneš i ne bude ti se svidjelo, lako možeš odustati.

Najbolja serija je dolaskom nove serije totalno propala. Džaba im sve. Ovo će ići do kraja sezone samo zato što je to Halit.
Ovaj kanal je najlošiji kanal kad je promidžba u pitanju.
Bojim se da će im i Fatih tako nakako proći. I još ako idu na DE koji iz epizode u epizodu sve bolji rejting ima.

Vidjela sam to za za Ay yapim.
Ceyda mi je definitivno premlada za ovu ulogu. Ok, i ranije je glumila mame odraslim ljudima, ali mi je ipak za ovo premlada.
Hakan mi se čini da se nešto popravio u glumi. U ulozi kojoj sam ga zadnje gledala je uspio biti zanimljiv i iritantan i ljigav, što valjda ipak ima nekog smisla.

Poncha
Caginica
Caginica

Назад на врх Go down

Порука by Poncha Yesterday at 10:19 am

Pogledaj što Gecce piše.
Poncha
Caginica
Caginica

Назад на врх Go down

Порука by Sponsored content

Sponsored content

Назад на врх Go down

Страна 20 of 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Назад на врх

- Similar topics