Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!

HomeHome  CalendarCalendar  FAQ/УпутствоFAQ/Упутство  ТражиТражи  Листа члановаЛиста чланова  Корисничке групеКорисничке групе  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

Share | 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Go down 
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next
АуторПорука
Adminka
Bondarenkova nesuđena ljubav

Broj poruka : 11087
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 28

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Sun Nov 12, 2017 3:03 am

Sara Ulusoy ::
Ne mogu da verujem da si ovo sve procitala i odgovorila.

A, šta mi drugo preostaje, da sečem vene kao onaj slučaj?
Btw, bolje te našla, bende seni cok ozledim. <3 lol!

Poncha ::
Stvarno, ali stvarno si se mogla javiti. Iako sve mi je jasno. Vidim ti ime.
Znala sam, tj. vidjela sam u grupi nekoj pa samo sam čekala kad ćeš postaviti.

kisic

Sve znaš, sve ti je jasno...

Prvih dana nakon rođendana sam imala dosta burnih dešavanja, a posle sam se stvarno psihički pripremala na sve ovo.
kisic

Pa zar nije?! durica
Sve ok, ali hladan nikako. Može biti jedino hladan s onima koji zaslužuju da bude hladan.

he-he

Hm. Evo ne znam. Zar si se zamalo udala?

Ako ti kažem da da, jel' bi mi verovala? smeh

Aman. Ja tog junaka nisam doživjela ni upola.

Niko normalan nije, ali tako je ispalo. Zato ja kažem da je to promašaj. Mada, opet je i normalnost diskutabilan pojam. smeh

Različite su kvalitete u pitanju, ali kako se uzme. Kod mene je i jedna i druga imala zavidnu razinu određene kvalitete, ali i svaka na svoju stranu imala grešaka. Što se tiče kvalitete tehničke strane tu je Icerde odradio odličan posao, a u priči (scenariju) imam zamjeraka. S druge strane kod tehničke ekipe Medcezira sam imala zamjeraka puno više.  Priča, ova oko Yamana vezana odlična, druga pomalo i suvišna. U globalu, dvije serije koje su opet puno bolje od većine koja se prikazuje.
Drago mi je da si se vratila, barem ovako, našima.

Ne, nisi me razumela. Ne ubrajam ja MC u kvalitetne serije, nego kad ste spominjale (ne)kvalitet, Yamana, prva asocijacija mi je bila to.
Slažem se za ovo što si rekla, ali ne treba ih ni porediti, nije mi to bila ni namera, nego eto iskoristila sam taj povod da ih spomenem.
Jel' da nisi očekivala, priznaj da sam te iznenadila ovim scenama. Meni su baš legle. :cereeeeek: Gledala sam neke klipove Nihan i Kemala, naletela na YaMiru i onda sam odlutala. Ima baš divnih scena ovako kad se posmatra posle par godina.

Da si bila ovdje, možda bi i glasala.  ;)

Hehe, ne staj mi na muku. Mada je ovo stvarno i dan danas jedino mesto na kom dok boravim zaboravim na sve svoje probleme i brige. <3 I još vas dve lujke uspete i da me nasmejete. leptirici

Onda repriziraj.

Lako je to reći, znaš ti šta se meni sve gleda? Izuzev Ezela, gleda mi se AiM, Merhamet, Suskunlar, MC, Son, pa čak i FSN. A, o Rusima da ne govorim. A, evo čisto da vidiš šta mi je okupiralo svu pažnju u poslednje vreme. Ipak se radi o tvojom potencijalnom zanimanju, mogla bi da baciš pogled. ;)

Upravo ona. Razvela se od Onura. I sad je s Caginim dobrim prijateljem, Umutom, vlasnikom pustih lokala po Istanbulu. Poznat i kao La Boom. Mislim da ima 28 godina. Inače, bio je zaručen, Caga bio prisutna kad je bila prosidba.
Uglavnom, kad su ih novinari uhvatili pred početak ljeta, u šestom mjesecu, on je napao novinara, prijetio mu, i završio u zatvoru na nekih mjesec dana. Poslije izlaska su nastavili s vezom. Zajedno i žive, ako se ne varam. Nedavno su zajedno otišli u LA na neki festival filma.
Priča se da je i svadba nakon Nove godine u Italiji.

Šta sam ja sve propustila! wow
Vidi ti Tubice, divne i uzorne ženice, iza mire sto đavola vire. smeh
Kako li moja Slavica sve ovo podnosi, njoj su ona i Onur bili najdraži glumačko-bračni par.

Sara. Ti i ja sigurno nismo.

Ta ti je dobra. lol!  smeh

Mada odavno sam ja rekla, da mi sastavljamo nešto, to bi bilo hit.

Što se mene tiče uvek može, ti piši, Sara i ja da režiramo. Samo nam producent fali. :P

Pa i htjela sam jednu takvu priču. Cagu vidim u ulozi potpuno. Doslovno svaku rečenicu koju sam ovdje napisala vidim u njemu. Vidim ga u svemu.
Za imidž ni ja nisam odlučila se za jedan... Ipak je tu par imidža kao i dosta godina. Računaju se i slike.

Ja nikad nisam razmišljala o posebnoj ulozi u kojoj bih volela da ga vidim. Mada, ide mu ta patnja za dragama, ono u Emirovom putu je bilo vrh, još ovde i dete...
Treba da bude nešto zapušteno, ali nikako na foru Delibala, ili Icerdea.

Krimi mi je već malo teže. Tu ne smije doći do ikakve logičke greške. Treba mi um kriminalca.

Evo ti je Sara.

Nego, što gledaš? Kozlovskog sve snimljeno i odgledano?

Kuhinju najviše, sad im je počela jedna nova komedija, pa i to. Nedavno sam se posvetila filmovima, ali oni klasici tipa Tarkovski i Mihalkov, a ovako najviše Kozlovskog (mada sam sve ispucala, sad kreće repriza smeh ) i Matvejeva, sjajan glumac. Da vas ne davim sad, mada bih mogla, igrao je Stavrogina u Zlim dusima i generalno čovek ima vrhunske filmove. Evo nedavno je bila premijera Ane Karenjine iz ugla Vronskog. I ono što je jako zanimljivo je kako su njegov i život od Kozlovskog zanimljivo povezani, ali o tome ću ako vas baš zainteresujem. lol! A, ako se to desi, obavezno, ali obavezno morate da pogledate jedan njegov film, bolju stvar u životu videla nisam. Baš me zanima da li će ovaj Sari da se svidi. lol!

Da, još jedna zanimljvost - Kozlovski je snimio jedan američki film, pa eto, ako vas zanima da pogledate - ruski glumac na neruskom jeziku. lol!

Poncha
Caginica
Caginica

Broj poruka : 9824
Datum upisa : 08.05.2015

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Sun Nov 12, 2017 8:38 am

Adminka ::

Prvih dana nakon rođendana sam imala dosta burnih dešavanja, a posle sam se stvarno psihički pripremala na sve ovo.

To mogu misliti.

Ako ti kažem da da, jel' bi mi verovala? smeh

Evo ne znam što da kažem.

Niko normalan nije, ali tako je ispalo. Zato ja kažem da je to promašaj. Mada, opet je i normalnost diskutabilan pojam. smeh

Mislim da si zadnjom rečenicom sve rekla.

Jel' da nisi očekivala, priznaj da sam te iznenadila ovim scenama. Meni su baš legle. :cereeeeek: Gledala sam neke klipove Nihan i Kemala, naletela na YaMiru i onda sam odlutala. Ima baš divnih scena ovako kad se posmatra posle par godina.

Pa da si reprizirala tj. gledala klipove Yamana me malo i iznenadilo. Naravno da ima super scena.

Hehe, ne staj mi na muku. Mada je ovo stvarno i dan danas jedino mesto na kom dok boravim zaboravim na sve svoje probleme i brige. <3 I još vas dve lujke uspete i da me nasmejete. leptirici

I to i kad nemamo namjeru.

Lako je to reći, znaš ti šta se meni sve gleda? Izuzev Ezela, gleda mi se AiM, Merhamet, Suskunlar, MC, Son, pa čak i FSN. A, o Rusima da ne govorim. A, evo čisto da vidiš šta mi je okupiralo svu pažnju u poslednje vreme. Ipak se radi o tvojom potencijalnom zanimanju, mogla bi da baciš pogled. ;)

Uf, složila si ti sebi toga dosta. Pa počni s jednom, tj. kad je uspiješ ubaciti u svoj natrpan raspored.
Znači, bacila si se na knjige. To je dobro. Ne čitam ništa novije od njih, ali staru pamtim kao zanimljivu i dragu književnost.
Kao i kod serija, Ruskinja si prava. Samo rusko kod tebe dolazi u obzir.

Ja sam trenutno sebi naredala par serija pa ni te ne stignem popratiti redovno.

Šta sam ja sve propustila! wow
Vidi ti Tubice, divne i uzorne ženice, iza mire sto đavola vire. smeh
Kako li moja Slavica sve ovo podnosi, njoj su ona i Onur bili najdraži glumačko-bračni par.

Ne bih možda ni ja to znala da se ne radi o Umutu.

Ja nikad nisam razmišljala o posebnoj ulozi u kojoj bih volela da ga vidim. Mada, ide mu ta patnja za dragama, ono u Emirovom putu je bilo vrh, još ovde i dete...
Treba da bude nešto zapušteno, ali nikako na foru Delibala, ili Icerdea.

Meni već neko vrijeme je tako. Vidim Cagu u nekom filmu gdje glumi nevaljaloga dečka. Zloćko.
I u filmu gdje će biti otac. Patnja i suze.
Na foru Delibala teško. Nisam ja fan repića. Iako kad sam gledala Delibal mi nije uopće smetalo.

Evo ti je Sara.

smeh

Kuhinju najviše, sad im je počela jedna nova komedija, pa i to. Nedavno sam se posvetila filmovima, ali oni klasici tipa Tarkovski i Mihalkov, a ovako najviše Kozlovskog (mada sam sve ispucala, sad kreće repriza smeh ) i Matvejeva, sjajan glumac. Da vas ne davim sad, mada bih mogla, igrao je Stavrogina u Zlim dusima i generalno čovek ima vrhunske filmove. Evo nedavno je bila premijera Ane Karenjine iz ugla Vronskog. I ono što je jako zanimljivo je kako su njegov i život od Kozlovskog zanimljivo povezani, ali o tome ću ako vas baš zainteresujem. lol! A, ako se to desi, obavezno, ali obavezno morate da pogledate jedan njegov film, bolju stvar u životu videla nisam.

Ček, ček. Je li nas ovo odvlačiš i na ruske filmove? Prvo serije, onda knjige, sad i filmovi.
I repriziraš Kozlovskog. I našla novog. Mašala.

Da, još jedna zanimljvost - Kozlovski je snimio jedan američki film, pa eto, ako vas zanima da pogledate - ruski glumac na neruskom jeziku. lol!

Ovako gledajući rekla bih da Kozlovski ima zavidniju karijeru od Stanka.
Назад на врх Go down
Погледај профил корисника
Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Sun Nov 12, 2017 2:28 pm

Evo ne znam što da kažem.

Odlično, pravićemo se onda da ništa nismo ni napisale, ni pročitale. lol!

Mislim da si zadnjom rečenicom sve rekla.

lol!

Uf, složila si ti sebi toga dosta. Pa počni s jednom, tj. kad je uspiješ ubaciti u svoj natrpan raspored.
Znači, bacila si se na knjige. To je dobro. Ne čitam ništa novije od njih, ali staru pamtim kao zanimljivu i dragu književnost.
Kao i kod serija, Ruskinja si prava. Samo rusko kod tebe dolazi u obzir.

Nije samo rusko, ali rusko ima primat. ;)
To je zeznuto, jer bih prvo počela od Ezela, a za Ezela hoću da budem i psihički i mentalno i fizički i u svakom smislu spremna.
Pa, kad sam mesec dana apstinirala od interneta, vrati se čovek pravim vrednostima. trepko Šta od starih dobrih klasika, tačnije koga voliš?

I šta gledaš od ovih serija?

Meni već neko vrijeme je tako. Vidim Cagu u nekom filmu gdje glumi nevaljaloga dečka. Zloćko.
I u filmu gdje će biti otac. Patnja i suze.
Na foru Delibala teško. Nisam ja fan repića. Iako kad sam gledala Delibal mi nije uopće smetalo.

Da, nekog psiha mora da glumi, to bi bio pun pogodak. Još da bude seksualni manijak, pa ti i Sara da odete u statiste. lol!
Ni ja ne volim repiće, ali njemu je stvarno dobro to stajalo. Definitivno je najgora faza druga sezona MC.

smeh

Šta se smeješ, ozbiljna sam. lol!

Ček, ček. Je li nas ovo odvlačiš i na ruske filmove? Prvo serije, onda knjige, sad i filmovi.
I repriziraš Kozlovskog. I našla novog. Mašala.

Pa i da vas odvlačim, pa šta. Film je remek-delo. Baš zato što nije za svakog, mislim da vi treba da ga pogledate. Sećam se, odgledala sam ga kasno u noć i posle pola minuta sam odjurila da pišem Sparks o njemu, a posle toga sam ga odgledala opet i sledećeg dana opet. Pa sam tri naredna dana samo o njemu razmišljala, koliko me je ta cela priča uzdrmala. Samo, totalno je neobičan u svakom smislu, i kamera i dijalozi i sama priča, radnja, gluma. Neću da namećem, ali stvarno vredi. Ima dosta motiva o kojima uvek iznova može na drugačiji način da se razmišlja.
I što je film univerzalan, ta je priča mogla da se dogodi u bilo kojoj zemlji sa bilo kojim ljudima.

A, ne sviđa mi se on tako, mislim, čovek je po meni jako lep i zgodan (btw, ovaj skinuo gaće u 11-om minutu filma smeh ), ali ne gledam ga na taj način. Cenim ga kao glumca, ima fenomenalnu moć transformacije.

Ovako gledajući rekla bih da Kozlovski ima zavidniju karijeru od Stanka.

Zavisi kako gledaš. Kozlovski je popularniji u inostranstvu, u Rusiji su jednaki, ali imaju drugačiju ciljanu grupu. Drugo, Kozlovski ima uspešniju filmsku karijeru (imena sa kojima je igrao, svake godine snimi bar jedan blokbaster, itd), ovaj pozorišnu. Mada Kozlovski igra Hamleta, Višnjika, Ivanova... Ali, uspeh Kaligule je neosporiv.

Jedino mu se poslednjih godina ne da da snimi film koji će se dopasti kritici. Prvo je Viking zamalo bio ukinut, sad ova Matilda izazvala skandal, nju hoće da ukidaju od kako je izašao trejler. Ali, boli ga uvo, ode čovek pre dva meseca u Irsku na snimanje ove serije Vikinzi.

Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Sun Nov 12, 2017 2:39 pm

Evo, možda vas ovo zaintrigira.#nadaumireposlednja lol!

Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Sun Nov 12, 2017 4:50 pm

Nije samo rusko, ali rusko ima primat. ;)
To je zeznuto, jer bih prvo počela od Ezela, a za Ezela hoću da budem i psihički i mentalno i fizički i u svakom smislu spremna.
Pa, kad sam mesec dana apstinirala od interneta, vrati se čovek pravim vrednostima. trepko Šta od starih dobrih klasika, tačnije koga voliš?

Naravno da ima. Okružila si se njima. Skoro pa si našla i glumačku zamjenu.
Onda, počni Ezela.
Ruski realizam.

I šta gledaš od ovih serija?

A što ne pratim.
Cijele serije koje gledam su: Ibrina serija (i na tu sam seriju toliko navučena - čekam slike, fragije i ozete, a epizodu pogotovo, čak gledam i s prijevodom.), Ay yapimova UTC (i to čak odgledam dva puta, ali mislim da neću više, ipak mi se ne gleda dva puta) i Hazalkinu.
A nešto bih gleduckala po koju scenu.

Saro, kad sam kod BH, jesi li odgledala zadnji nastavak? Ja sam upravo. Kako me nervira onaj Cemil ili kako li mu je već ime...

Da, nekog psiha mora da glumi, to bi bio pun pogodak. Još da bude seksualni manijak, pa ti i Sara da odete u statiste. lol!
Ni ja ne volim repiće, ali njemu je stvarno dobro to stajalo. Definitivno je najgora faza druga sezona MC.

Of be.

U drugoj sezoni nisu znali što će s njom.

Šta se smeješ, ozbiljna sam. lol!

Ništa, ništa.

Pa i da vas odvlačim, pa šta. Film je remek-delo. Baš zato što nije za svakog, mislim da vi treba da ga pogledate. Sećam se, odgledala sam ga kasno u noć i posle pola minuta sam odjurila da pišem Sparks o njemu, a posle toga sam ga odgledala opet i sledećeg dana opet. Pa sam tri naredna dana samo o njemu razmišljala, koliko me je ta cela priča uzdrmala. Samo, totalno je neobičan u svakom smislu, i kamera i dijalozi i sama priča, radnja, gluma. Neću da namećem, ali stvarno vredi. Ima dosta motiva o kojima uvek iznova može na drugačiji način da se razmišlja.
I što je film univerzalan, ta je priča mogla da se dogodi u bilo kojoj zemlji sa bilo kojim ljudima.

A, ne sviđa mi se on tako, mislim, čovek je po meni jako lep i zgodan (btw, ovaj skinuo gaće u 11-om minutu filma smeh ), ali ne gledam ga na taj način. Cenim ga kao glumca, ima fenomenalnu moć transformacije.

Ok, ok. Ali svejedno mi se ne gleda. Prije bi me na neku Stankovu seriju nagovorila. Nisam ti ja baš od takvih filmova samo za probranu elitu.
Možda ti upali kod Sare.

Zavisi kako gledaš. Kozlovski je popularniji u inostranstvu, u Rusiji su jednaki, ali imaju drugačiju ciljanu grupu. Drugo, Kozlovski ima uspešniju filmsku karijeru (imena sa kojima je igrao, svake godine snimi bar jedan blokbaster, itd), ovaj pozorišnu. Mada Kozlovski igra Hamleta, Višnjika, Ivanova... Ali, uspeh Kaligule je neosporiv.

Jedino mu se poslednjih godina ne da da snimi film koji će se dopasti kritici. Prvo je Viking zamalo bio ukinut, sad ova Matilda izazvala skandal, nju hoće da ukidaju od kako je izašao trejler. Ali, boli ga uvo, ode čovek pre dva meseca u Irsku na snimanje ove serije Vikinzi.

Shvaćam onda. Nisu za usporedbu, imaju različite prioritete.
Назад на врх Go down
Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Sun Nov 12, 2017 5:03 pm

Naravno da ima. Okružila si se njima. Skoro pa si našla i glumačku zamjenu.
Onda, počni Ezela.
Ruski realizam.

Nisam našla zamenu, onaj je nažalost nezamenljiv (sad mi još samo fali da me rasplačeš). Ali, proširila sam vidike i drago mi je zbog toga, jer imaju sjajnih stvari. :cereeeeek:

Realizam im je najjači, mada sam ja u poslednje vreme sve veći ljubitelj postmodernizma. A, ko najviše u realizmu, nije valjda Tolstoj? kezz I kad smo već kod književnosti, čija ti je najdraža?

A što ne pratim.
Cijele serije koje gledam su: Ibrina serija (i na tu sam seriju toliko navučena -  čekam slike, fragije i ozete, a epizodu pogotovo, čak gledam i s prijevodom.),  Ay yapimova UTC (i to čak odgledam dva puta, ali mislim da neću više, ipak mi se ne gleda dva puta) i Hazalkinu.
A nešto bih gleduckala po koju scenu.

Nisam verovala da posle Caginih serija možeš ovako da se navučeš na neku. Kakva je Hazal?
I više ove vaše skraćenice, BHS; BS, UTC, kao da sam upala u pravu CIU. lol!

Ok, ok. Ali svejedno mi se ne gleda. Prije bi me na neku Stankovu seriju nagovorila. Nisam ti ja baš od takvih filmova samo za probranu elitu.
Možda ti upali kod Sare.

Jel' mi namerno sad njega spominješ?
Saru možda privuče opis, ali će je zato duplo odbiti čiji je film, tako da 'leba od toga nema. lol! Pa znaš i sama da si uvek bila fleksibilnija, ako tebe nisam uspela da ubedim, nju tek neću.

Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Sun Nov 12, 2017 5:48 pm

Nisam našla zamenu, onaj je nažalost nezamenljiv (sad mi još samo fali da me rasplačeš). Ali, proširila sam vidike i drago mi je zbog toga, jer imaju sjajnih stvari. :cereeeeek:

Nemoj sad plakati. Sus be, Poncha.

Realizam im je najjači, mada sam ja u poslednje vreme sve veći ljubitelj postmodernizma. A, ko najviše u realizmu, nije valjda Tolstoj? kezz I kad smo već kod književnosti, čija ti je najdraža?

Upravo on.

Ne znam čija mi je književnost najdraža. Od ponekih autora ili razdoblja pokoja knjiga.

Nisam verovala da posle Caginih serija možeš ovako da se navučeš na neku. Kakva je Hazal?
I više ove vaše skraćenice, BHS; BS, UTC, kao da sam upala u pravu CIU. lol!

A Cagine serije gledam i navukla sam se zbog njega, da je netko drugi glumio, hm...
Na Ibrinu seriju sam se navukla zbog priče i likova. Dosta mi je glumaca nepoznato i mislim da me je i to dobilo. Jer dosadilo mi je gledati uvijek ista lica. Kad znam glumce onda i očekujem od njih nešto, ovdje nemam očekivanja, ne uspoređujem glumca s prijašnjim likovima. Iako su mi u prvom nastavku neki glumci bili čudni za svoju ulogu, sad sam se na svih navikla.
S tim da sad kad su scenaristice otišle koje su pisale odlične replike, odlično gradile priču, ne znam...

Hazal je, a što reći, uvijek ista. Inače u toj seriji se uvijek sve isto vrti, ali nekako prirastu srcu.

Ne znam ni ja koje su ovo sad skraćenice.
BH je Bizim hikaye. To je Hazalkina serija.
UTC je Ufak tefek cinayetler. Zanimljiva serija, ali ima likova koji me već počinju jako nervirati.

Jel' mi namerno sad njega spominješ?
Saru možda privuče opis, ali će je zato duplo odbiti čiji je film, tako da 'leba od toga nema. lol!  Pa znaš i sama da si uvek bila fleksibilnija, ako tebe nisam uspela da ubedim, nju tek neću.

Opet.
Pa opis bi je mogao privući. Ona voli takve inteligentne stvari što nisu za svakoga i gdje treba uključiti glavu.
Možda ti upali za onaj film američki.
Назад на врх Go down
Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Sun Nov 12, 2017 6:21 pm

Upravo on.

Ne znam čija mi je književnost najdraža. Od ponekih autora ili razdoblja pokoja knjiga.

Onda treba da pogledaš Anu Karenjinu iz ugla Vronskoga. lol!

Ja da nisam izabrala istoriju, studirala bih književnost, oduvek sam je mnogo volela. leptirici

A Cagine serije gledam i navukla sam se zbog njega, da je netko drugi glumio, hm...
Na Ibrinu seriju sam se navukla zbog priče i likova. Dosta mi je glumaca nepoznato i mislim da me je i to dobilo. Jer dosadilo mi je gledati uvijek ista lica. Kad znam glumce onda i očekujem od njih nešto, ovdje nemam očekivanja, ne uspoređujem glumca s prijašnjim likovima. Iako su mi u prvom nastavku neki glumci bili čudni za svoju ulogu, sad sam se na svih navikla.
S tim da sad kad su scenaristice otišle koje su pisale odlične replike, odlično gradile priču, ne znam...

Hazal je, a što reći, uvijek ista. Inače u toj seriji se uvijek sve isto vrti, ali nekako prirastu srcu.

Da, razumem te, ima i toga. Uvek prijaju nova lica, posebno to što ne znaš kakvi su bili pre, pa ne mogu da te razočaraju. Tako sam ja postala fan ovih glumaca iz Kuhinje. :cereeeeek: Plus što gledaš nešto što te zaista zanima prvenstveno zbog same serije.
A, šta je u pitanju, krimi, akcija, drama?

Znači, ponovo je opravdala vaša očekivanja. Ajde bar kad vam prija serija.

Juče ja nalećem na neki naslov, valjda se sad kod nas prikazuje Anne i prva najava Fatalna Ezelova Ejšan u novoj ulozi...  <3

Pa opis bi je mogao privući. Ona voli takve inteligentne stvari što nisu za svakoga i gdje treba uključiti glavu.
Možda ti upali za onaj film američki.

Nadajmo se. moli se  

Što se tiče Kozlovskog, to je o vampirima, ne verujem. lol! A i teen je priča, to nju ne zanima.
To sam zaboravila da dodam, meni nije neka skala njegovog uspeha taj projekat u Holivudu, mislim, njemu je to bilo lepo iskustvo, ali film kao film ništa posebno, ima on mnogo boljih. Jedino što je baš imao lepu ljubavnu priču i dobru hemiju sa glavnom.
Imam i tu par anegdotica, ali vas sigurno ne zanima. lol!

Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Mon Nov 13, 2017 7:35 am

Onda treba da pogledaš Anu Karenjinu iz ugla Vronskoga. lol!

smeh

Da, razumem te, ima i toga. Uvek prijaju nova lica, posebno to što ne znaš kakvi su bili pre, pa ne mogu da te razočaraju. Tako sam ja postala fan ovih glumaca iz Kuhinje. :cereeeeek: Plus što gledaš nešto što te zaista zanima prvenstveno zbog same serije.
A, šta je u pitanju, krimi, akcija, drama?

Gledam zbog serije. Likovi su zanimljivi, nema crnih i bijelih. Zapravo ima, ali i oni ispod kad malo zagrebeš nisu niti potpuno crni niti bijeli.
Bacila sam pogled možda najviše zbog Ibre jer mi se učinilo zanimljivo iz fragija. Prva epizoda mi je bila tako, a svaka naredna sve bolja. Sviđaju mi se replike, karakterizacija likova, način snimanja...
Kad pogledaš glavni lik je negativac.
Drama, ali ima i nešto akcije.
Inače, radnja se prebrzo odvijala.

Juče ja nalećem na neki naslov, valjda se sad kod nas prikazuje Anne i prva najava Fatalna Ezelova Ejšan u novoj ulozi...  <3

Super za one koji su voljeli lik.

Što se tiče Kozlovskog, to je o vampirima, ne verujem. lol! A i teen je priča, to nju ne zanima.
To sam zaboravila da dodam, meni nije neka skala njegovog uspeha taj projekat u Holivudu, mislim, njemu je to bilo lepo iskustvo, ali film kao film ništa posebno, ima on mnogo boljih. Jedino što je baš imao lepu ljubavnu priču i dobru hemiju sa glavnom.
Imam i tu par anegdotica, ali vas sigurno ne zanima. lol!

Onda nekako mislim da ti je i ovdje pala nada u vodu.

Ovi tvoj Rusi same anegdote imaju...
Назад на врх Go down
Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Mon Nov 13, 2017 8:33 pm

Zaintrigirala si me, možda bacim pogled za ovaj vikend.

Pa, jel' te zanimaju te anegdote? Ja ne bih da gnjavim, ali ako toliko insistiraš... lol!

Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Mon Nov 13, 2017 11:53 pm

Pa i ne baš.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Mon Nov 13, 2017 11:54 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Tue Nov 14, 2017 11:09 am

Prije li je obrisao.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Tue Nov 14, 2017 11:11 am

I ponovno postavo. Ispravio je.
Назад на врх Go down
Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Tue Nov 14, 2017 7:17 pm

A, ova Sara rešila da uzme odsustvo baš kad sam se ja vratila. lol!

Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Broj poruka : 6968
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 33

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Tue Nov 14, 2017 9:02 pm

Čim se druži sa Cagom, to je dokaz da nije hladan i arogatan.
Pa zar nije?!
Sve ok, ali hladan nikako. Može biti jedino hladan s onima koji zaslužuju da bude hladan.

Slažem se sa Ponchom, Kivo je hladan samo prema novinarima kad zasluže, inače nije.

Ali ne zato što se druži sa Cagom, recimo Ilknur mi je totalno antipatična.

Jel' tebi dobro, jel' si uopšte ovo ti napisala? Nešto mi ne ličiš na sebe.

To sam valjda pisala u svetlim tenucima kad mi je došlo da malo budem normalna. Sva sreća da ti momenti kratko traju. smeh

Zato što i jeste. Na kraju je Mert ispao junak priče, pokupio slavu, majku, brata, devojku, šta je ovom ostalo? I šta je tokom cele serije radio, samo bio sredstvo kojim će Mert da izbije u prvi plan. Kraj je zapravo samo tačka cele njegove funkcije tokom serije.

Posle desete epizode to i jeste bio cilj, vreme je pokazalo da smo bili u pravu, Caga je klizio iz ruku, a Arasa je trebalo spremiti za sledeću sezonu i novu seriju.
Ali kad se pogleda objektivno, to je show business, mora da postoji strategija, serije se prave da bi se zarađivale pare.

Ovde se neću složiti sa tobom, Icerde je meni potpuni promašaj. Daleko od toga da nije kvalitet, ali promašen kvalitet.

Istina je da Icerde nije ispunio naša očekivanja što se tiče scenarija, ali to je bila najpopularnija serija prošle sezone. Tu smo pričali o dodeli nagrada u Seoulu, u odnosu na Cesur ve Guzel i Bu Sehir Arkandan Gelecek su zaslužili nagradu.

Meni se Murat jedino u Suskunlaru sviđao. Tamo je baš bio bombonica. :cereeeeek: Čudo tu seriju nisi gledala. Meni se sad gleda to i Merhamet.
Meni je Murat odličan glumac, a najviše mi se sviđao fizicki u Ask ve Ceza. Suskunlar sam pokušala da gledam i nešto mi nije leglo, iako je glumačka postava bila odlična, a i serija bez obzira što je ukinuta je dobila dosta nagrada i dosta je hvaljena.

Ovo se sve apsolutno slažem. Meni je baš žao što nikako nisam uspela KG da odgledam, mnogo mi ona ide na živce. I meni nedostaje Kivo, baš ga dugo nisam gledala.
E, jel' znaš da je nedavno izašla lista najnezaboravnije turske serije i ljubavnog para? Šta misliš, koji su?

Ja sam KG gledala samo zbog Kive. Kuzey mi je bio legendarni lik i Kivo je stvarno razvalio, bukvalno je nosio celu seriju sam.
I meni Kivo nedostaje i nadam se da će da izabere sledeću seriju tako da ću želeti da je gledam, prošle dve meni nisu bile gledljive.

Nisam videla tu listu, ali mogu da pretpostavim koja dva para su sigurno na njoj. :cereeeeek:

Meni je u OBGZK imao dobru partnerku.
Jel' si gledala, kakva je?
I to sam htela da te pitam, a možda sam i pre, al' sam zaboravila... Jel' si gledala onaj film sa Serenay i Nejatom?

Aras je u OBGZ imao više partnerki, poslednja mu je bila očajna i po ozgledu i po glumi. Koja se tebi svidela?

Gledam Arasovu seriju i sviđa mi se. Čak da ima drugu partnerku možda bih se baš navukla na seriju, ali Dilan me odbija.

Gledala sam taj film, uopšte nisam oduševljena.

Različite su kvalitete u pitanju, ali kako se uzme. Kod mene je i jedna i druga imala zavidnu razinu određene kvalitete, ali i svaka na svoju stranu imala grešaka. Što se tiče kvalitete tehničke strane tu je Icerde odradio odličan posao, a u priči (scenariju) imam zamjeraka. S druge strane kod tehničke ekipe Medcezira sam imala zamjeraka puno više. Priča, ova oko Yamana vezana odlična, druga pomalo i suvišna. U globalu, dvije serije koje su opet puno bolje od većine koja se prikazuje.

Što se tiče reditelja, glumaca, kvaliteta produkcije, tu je Icerde daleko u prednosti, što se tiče scenarija, neke stvari su bile bolje u Medcezoru, neke u Icerdeu. A i sama Cagina gluma je u Icerdeu miljama daleko u odnosu na MC.

Vidim Cagu u nekom filmu gdje glumi nevaljaloga dečka. Zloćko.

Takvu ulogu čekam još od AFK, mislim da bi njemu to idelano stajalo. Ali za tako nešto je potreban baš vešt scenarista, taj zloćko mora da bude napisan tako da ga ljudi vole.

Cijele serije koje gledam su: Ibrina serija (i na tu sam seriju toliko navučena - čekam slike, fragije i ozete, a epizodu pogotovo, čak gledam i s prijevodom.),

Na kraju ćete me naterati da počnem da je pratim. I moja drugarica prati tu seriju i totalno se navukla. Ima iste komentare kao i ti. Počela bih ja da je gledam, ali me rejting zaustavlja, ako se navučem, biće mi žao kad je ukinu.

Saro, kad sam kod BH, jesi li odgledala zadnji nastavak? Ja sam upravo. Kako me nervira onaj Cemil ili kako li mu je već ime...

Nisam odgledala poslednje dve, ali po fragmanima bih rekla da su zanimljive.
Jel Cemil policajac? Videla sam u fragmanu da je ucenjivao Barisa da će sve da kaže Filiz ako se ne udalji od nje.

Saru možda privuče opis, ali će je zato duplo odbiti čiji je film, tako da 'leba od toga nema. Pa znaš i sama da si uvek bila fleksibilnija, ako tebe nisam uspela da ubedim, nju tek neću.

U pravu si, nema leba od mene po tom pitanju. lol! Možda ako turci sinhronizuju pa da ne moram da slušam ruski, nego da se istripujem da je turski film smeh

Slažem se, serija nije ništa posebno, ali ima tu neku toplinu i likovi su zanimljivi. Baš se ipustim dok gledam.

Kad pogledaš glavni lik je negativac.

Ovo me najviše privlači. Doro odrađen glavni lik negativac se nije pojavio još od Eysan.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Tue Nov 14, 2017 9:31 pm

Na kraju ćete me naterati da počnem da je pratim. I moja drugarica prati tu seriju i totalno se navukla. Ima iste komentare kao i ti. Počela bih ja da je gledam, ali me rejting zaustavlja, ako se navučem, biće mi žao kad je ukinu.

Ja nekako računam da će ići na onih 13 epizoda barem. Ili dok ne počne Kenanovo.
Ali imaš pravo. Bilo bi šteta da je ukinu, dobro je gledana na službenoj stranici epizoda, ali rejting nije sjajan. Mada, čini mi se, svakim nastavkom ima blagi porast.
Ne znam što bih ti rekla... Ove scenaristice su odlično razradile likove i imale super replike, a što će biti sad kad je došlo do promjene scenariste, ne znam. Jedina zamjerka je meni u svemu bila što mi je jedan lik imao sličnosti s Tayerom, ali nakon prvog nastavka nekako više taj osjećaj nemam.
Možda bolje da ostaneš na Arasu.

Nisam odgledala poslednje dve, ali po fragmanima bih rekla da su zanimljive.
Jel Cemil policajac? Videla sam u fragmanu da je ucenjivao Barisa da će sve da kaže Filiz ako se ne udalji od nje.

On. Baš mi je naporan. Pošteni policajac.

Ovo me najviše privlači. Doro odrađen glavni lik negativac se nije pojavio još od Eysan.

Meni je odličan. Legla je uloga Ibri samo tako.
Назад на врх Go down
Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Wed Nov 15, 2017 1:55 am

To sam valjda pisala u svetlim tenucima kad mi je došlo da malo budem normalna. Sva sreća da ti momenti kratko traju. smeh

Nisam znala da uopšte imaš takve trenutke. lol!

Posle desete epizode to i jeste bio cilj, vreme je pokazalo da smo bili u pravu, Caga je klizio iz ruku, a Arasa je trebalo spremiti za sledeću sezonu i novu seriju.
Ali kad se pogleda objektivno, to je show business, mora da postoji strategija, serije se prave da bi se zarađivale pare.

Slažem se, i verovatno im ne bih zamerila da nisam od te serije imala velika očekivanja.

Istina je da Icerde nije ispunio naša očekivanja što se tiče scenarija, ali to je bila najpopularnija serija prošle sezone. Tu smo pričali o dodeli nagrada u Seoulu, u odnosu na Cesur ve Guzel i Bu Sehir Arkandan Gelecek su zaslužili nagradu.

To svakako.

Nisam videla tu listu, ali mogu da pretpostavim koja dva para su sigurno na njoj. :cereeeeek:

Najbolja serija ikad Ezel, najbolji ljubavni par ikad B&B.

Aras je u OBGZ imao više partnerki, poslednja mu je bila očajna i po ozgledu i po glumi. Koja se tebi svidela?

Gledam Arasovu seriju i sviđa mi se. Čak da ima drugu partnerku možda bih se baš navukla na seriju, ali Dilan me odbija.

Gledala sam taj film, uopšte nisam oduševljena.

Meni se jako dopala Meteova priča sa Inci. Glumica nije sad nešto vau, ali bili su mi dragi. Sa onom drugom nije bio loš, a treća je bila katastrofa u svakom smislu. Kao i čitava ta sezona, totalni promašaj. Koja se tebi svidela?

Meni se ona najava ništa nije dopala, ali ako kažeš da je dobra, verovaću ti na reč.

A, onaj sa Nurgul i Ozcanom?

Takvu ulogu čekam još od AFK, mislim da bi njemu to idelano stajalo. Ali za tako nešto je potreban baš vešt scenarista, taj zloćko mora da bude napisan tako da ga ljudi vole.

Mislim da bi bio omiljeni negativac sve i da lik nema tu mogućnost.

U pravu si, nema leba od mene po tom pitanju. lol! Možda ako turci sinhronizuju pa da ne moram da slušam ruski, nego da se istripujem da je turski film smeh

durica
Ti si na gubitku. lol! A, možda i bolje, zamisli da ti se ne svidi film, klale bismo se ovde i leteli bi kartoni. smeh

Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Wed Nov 15, 2017 10:43 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Thu Nov 16, 2017 3:29 pm

https://twitter.com/birsenaltuntas1/status/931156105580957696

Ništa od Burcu? Meni sad već vuče da bi mogla ona Hazal Filiz K.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Sat Nov 18, 2017 2:34 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Sat Nov 18, 2017 5:01 pm

Ranini isto nešto piše za Netflixovu seriju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Broj poruka : 6968
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 33

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Sun Nov 19, 2017 1:32 pm

Nisam znala da uopšte imaš takve trenutke.

Desi se i to, doduše, vrlo, vrlo retko. lol!

Slažem se, i verovatno im ne bih zamerila da nisam od te serije imala velika očekivanja.

Ni dan danas ne mogu da se pomirim sa tim što su mi sva očekivanja vezana za tu seriju pala u vodu, od Sarmela, do radnje i samog lika Sarpa koji je bio ok, ali ja sam očekivala nešto legendarno.

Najbolja serija ikad Ezel, najbolji ljubavni par ikad B&B.

Apsolutno!

Meni se jako dopala Meteova priča sa Inci. Glumica nije sad nešto vau, ali bili su mi dragi. Sa onom drugom nije bio loš, a treća je bila katastrofa u svakom smislu. Kao i čitava ta sezona, totalni promašaj. Koja se tebi svidela?

U prethodnim postovima sam mislila na treću partnerku. Inci mi je bila ok, odnosno, kao što kažeš, priča mi je bila dobra, Turku Turan je isto bila ok i najbolje mu je ona pristajala fizički, a Ece Cesmioglu je bila katastrofa u svakom pogledu.

Slažem se da je treća sezona bila totalni promašaj i gledala sam je isključivo zbog Sonera i ekipe.

Meni se ona najava ništa nije dopala, ali ako kažeš da je dobra, verovaću ti na reč.

Serija je klasična krimi, nije akcija i puzzle kao Icerde.

A, onaj sa Nurgul i Ozcanom?
Taj film sam počela da gledam i nikako da ga završim.

Vidi Kive.

Kivica je car. Ne čudi me što su iz Coca Cole izabrali baš njega, jer je Kivo jedan od najpoznatijih Turaka van Turske. Za njega znaju i ljudi koji ne prate turske serije.

Ništa od Burcu? Meni sad već vuče da bi mogla ona Hazal Filiz K.

Evet, Burcu je odlučila da ne čeka i dogovorila se sa Ay yapimom. Ne znam ni sama da li mi je žao ili mi je drago. S jedne strane sam htela njih dvoje, a s druge strane sam htela u nekoj drugačijoj seriji.

Sad sam pročitala na twitteru da postoji mogućnost da joj partner bude Seckin. Ta mogućnost me je blago rečeno oduševila, kako mi ranije nisu njih dvoje pali na pamet. Ali izvor je nepouzdan i biću razoćarana ako nije istina.

Što se tiče Hazal Filiz Kucukkose, ona nije loša glumica, izgleda solidno, ali njen glas me iritira do ludila, toliko da ne mogu da je slušam.

http://www.medyatava.com/haber/netflixin-cagatay-ulusoylu-ilk-orijinal-yerli-dizisinde-senaryo-krizi-mi-cikti_151350

Ranini kaže da ovo nije istina i da je čak moguće da svaku epizodu piše drugi scenarista i da režira drugi reditelj, međutim Birsen se smeje na to i i kaže da je to apsurdno jer su se O3 i Netflix još u maju dogovorili sa dvoje scenarista i čak imaju potpisan ugovor da njih dvoje ne pišu ništa drugo nego samo to.
Meni je ovo Birsenino logičnije, zašto bi produkcija zabranila scenaristima da rade druge projekte zbog jedne epizode. Kako god bilo, početak snimanja će očigledno biti odložen i ne verujem da će početi pre proleća s obzirom da sad više nemamo ni scenaristu, a to je jedino bilo poznato osim Cage.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Sun Nov 19, 2017 6:37 pm

Drago je meni zbog Kive, nego mislim kako je svestran. Puno toga ima na sebi. Zaštitni je znak Mavija, snima filma, spominje se i neka serija (ako sam dobro uhvatila), a ovamo je dogovorio i novu reklamu. Svaka čast za njega.

Mene je iznenadilo za Burcu malo. Nekako, bila sam se navikla na nju. I malo mi je žao. Ali što kažeš, možda u nekom drugom projektu.
Vidim da si oduševljena što će je možda Seckin taj. Voljela bih radi vas dvije čije ste fanice. Ali ne znam jesi li vidjela tko stoji iza serije?! Previše si mi oduševljena s obzirom da njihovim zadnjim radom i nisi pretjerano oduševljena bila. Mada ne znači. Možda im nakon Icerdea ovo bude pun pogodak.

Vidjela sam da je Ranini pisala, tj. kontrirala. I onda se pitam tko zapravo kaže točno. Jedino što mi se stvarno čini da je došlo do nekog problema za ovu seriju.
A vidimo da je odgođeno. Kad se sjetim samo da su najvljivali da će krajem godine početi, a vidi nema ništa poznato. Eto sad i panika oko scenarista.
Možda je i bolje da odgode, nego ovako. A i zbog kostima i samog mjesta snimanja, vjerojatnije im je i lakše snimati na proljeće. S obzirom na to koliko brzo snimaju jedan nastavak i broj epizoda, ne bi trebao biti problem.

A kad će Caga doći, sad više nemam pojma. S obzirom na to da na Kelebeka se ne oslanjam, a i na Engino dopisivanje s Basak, očekujem iza Nove. Možda iznenadi ranije, ali...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Tue Nov 21, 2017 6:35 am

Saro, sretna slava! I tebi, Sparks, ako narvratiš! kisic
Назад на врх Go down
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    

Назад на врх Go down

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
Погледај предходну тему Погледај следећу тему Назад на врх 
Страна 5 of 15Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo