Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!

HomeHome  CalendarCalendar  FAQ/УпутствоFAQ/Упутство  ТражиТражи  Листа члановаЛиста чланова  Корисничке групеКорисничке групе  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

Share | 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Go down 
Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Veronika

Broj poruka : 292
Datum upisa : 27.09.2016

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Tue Jul 18, 2017 10:16 am

Pozdrav cure kisic

Poncha kako je kod tebe,ovo je strašno što se požara tiče.

Ova dvojica su nas stvarno razveselila...

Ja se divim Bašak,stvarno pametna žena,ne čudim se ni malo
što je ulovila ovakvog frajera.
Назад на врх Go down
Погледај профил корисника
Poncha
Caginica
Caginica

Broj poruka : 9475
Datum upisa : 08.05.2015

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Tue Jul 18, 2017 10:57 am

Pozdrav, Veronika!

Veliko područje je zahvatilo, okolica gori. Stanje je nešto bolje jutros, sinoć je bio kolaps. Branilo se doslovno sve što se braniti da. Dosta je toga izgorilo. Najgore je što je gorjelo i smetlište.
Požar je udaljen od mene, ali svejedno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Tue Jul 18, 2017 10:57 am

Kivo je faca.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Broj poruka : 6802
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 33

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Tue Jul 18, 2017 1:16 pm

Nisam pratila novosti sto se tice Turaka, svratila sam samo da vidim da li si ok Poncha, vidim u novinama da je u Dalmaciji haos, ali vidim da si odgovorila.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Tue Jul 18, 2017 2:12 pm

Dobro si vidjela.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Tue Jul 18, 2017 2:13 pm

Imaš video/videa iz Bodruma.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Tue Jul 18, 2017 2:23 pm

Riza je stigao u Palmarinu Bodrum. Postavljena je slika na instagram.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Tue Jul 18, 2017 3:39 pm

Videla sam jedan video kad je Kivo rekao da idu da plove desetak dana pa se vracaju. I kad je Kivo stao da se slika sa fanovima, a Caga poceo polako da se udaljava. lol! Ali na kraju su i njega uhvatili.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Tue Jul 18, 2017 3:42 pm

Vidjela si najbitnije. Sve je ostalo isto, samo bolja slika videa i muzika.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Wed Jul 19, 2017 11:15 pm

Kivo vise ne demantuje lazne vesti samo o sebi, nego i o Cagi. lol!

Samo mi nije jasno na koga je mislio kada je rekao da je u vezi, na Cagu ili na Basakinu sestru.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Thu Jul 20, 2017 8:23 am

Kivo je glavni kad su novinari u pitanju. Čovjek i onaj dan kad su uhvaćeni u marini isto napravio, Caga ih je lagano otfikario.

Ne znam, ali ne bi Kivo bez razloga govorio.

Uglavnom, i bez Kivine izjave smo odmah znale da je Basakina sestra. I neki spominju da je zaključala profil, bla. A ja sam odmah tu noć gledala i profil je bio zaključan.

Bolja mi je ona vijest o ronjenu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Thu Jul 20, 2017 8:44 am

http://www.haberturk.com/yazarlar/esin-ovet-1064/1569333-sosyal-medyanin-bizlere-ettigi

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Thu Jul 20, 2017 2:42 pm

Cagi je sad super, Kivo je predstavnik za medije i njemu i sebi. lol!
A Kivo uvek pokusava da otkaci novinare kao zuri i na kraju im uvek ipak da izjavu.

A juce sto ih je jurila obalska straza. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Thu Jul 20, 2017 3:37 pm

Pa naravno. Kivi to ionako ide. Caga ne ulazi u rasprave. On ih je tako na finjaka spustio i otišao. Mislim da se samo vratio slikati.

Koja reakcija. Izgleda da je Kivo prvi izronio. Vjerojatno je on bio glavni sa stražom. Caga je samo vlasničke papire dao. I slikao se.
I još uhvatili selfie. Prevrtila sam Trgutreis i Yalikavak Palmarinu, nisam našla sliku.

Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko
Bondarenkova nesuđena ljubav

Broj poruka : 11007
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 27

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Thu Jul 20, 2017 9:06 pm

Gde ste kizlar? grupni zagrljaj

Evo mene konačno opet kod vas i to sa životnim pitanjem. lol!
Znate ove popularne duge paževe, lob se zove valjda frizura. E, sad, imam ja dovoljno kose za to, ali je problem što nosim traume od frizera i za skraćivanje krajeva pravim problem. Plus što ako je skratim negde malo iznad ramena, ne znam šta ću posle da radim sa njom, a posebno da li će brzo rasti. A, mami me nešto da se ošišam, plus što je stvarno grozna. Ona je lepa kad je isfenirana, ali se prirodna uvija i onda se ne vidi koliko je duga.

Ispisah ja sad roman. smeh
Ali stvarno sam u dilemi, evo davim Sparks ceo dan o tome.

ღ Sve  za  Stanislava ღ  

Назад на врх Go down
Погледај профил корисника http://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Fri Jul 21, 2017 7:05 am

Ne znam što bih ti rekla. Pa da još nas kriviš kasnije.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Fri Jul 21, 2017 7:06 am

Prepao me ovaj potres oko Bodruma. Ali, izgleda da su dobro. Mada, opasnost im je na moru.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Fri Jul 21, 2017 10:15 am

Ka mrzim da se sisam i sisam se samo onoliko koliko moram, odnosno skracujem iskrzale krajeve, tako da ne znam sta da ti kazem. Ako vezujes losu leti zbog vrucine, nemoj da se osisas toliko da ne mozes da je vezes.

Zemljotres je bio zestok, cak kazu da bi moglo da dodje do manjeg cunamija.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Fri Jul 21, 2017 10:33 am

Zato i kažem.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

Broj poruka : 11007
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 27

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Fri Jul 21, 2017 8:55 pm

Hvala vam na savetu. kisic kisic
A, Poncha se odmah prepala da ću nju da krivim. smeh

Šta je to bilo u Bodrumu?

ღ Sve  za  Stanislava ღ  

Назад на врх Go down
Погледај профил корисника http://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Sat Jul 22, 2017 8:54 am

smeh A nego kako nego nas krivit.

Ma potres velike jačine u okolici Boduma, a tamo su bili i Kivo i Caga. I sinoć je valjda opet neki bio. Ako sam dobro shvatila.

Ali vidim Kivo je dobro.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Sun Jul 23, 2017 10:47 am

Ponchita, nisam nista pratila, jel ima nesto novo?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Sun Jul 23, 2017 10:50 am

Nema nikakvih novosti. Kivo je negdje bio s Basakinom rodbinom.

Ima ti onih par videa iz emisija. CS, TV8 Magazin... Jučerašnje emisije.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Sun Jul 23, 2017 10:52 am

To s Kivom je valjda novo, nisam sigurna, ali držim se Kivinih.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Sun Jul 23, 2017 10:53 am

I slika u Hello.
Назад на врх Go down
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    

Назад на врх Go down

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo
Погледај предходну тему Погледај следећу тему Назад на врх 
Страна 38 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo