Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!

HomeHome  CalendarCalendar  FAQ/УпутствоFAQ/Упутство  ТражиТражи  Листа члановаЛиста чланова  Корисничке групеКорисничке групе  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

Share | 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Go down 
Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica

Broj poruka : 9475
Datum upisa : 08.05.2015

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Sat May 27, 2017 10:49 am

Bondarenkova, evo me. I ja sam kao i ti u velikoj gužvi. Ništa ne stižem, razumijem te.

Ajde, ozet i slike, kao i fragi su odlični.

Imam osjećaj da sam u par dana propustila nešto. Saro?
Назад на врх Go down
Погледај профил корисника
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Broj poruka : 6802
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 33

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Sat May 27, 2017 2:19 pm

Bondarenkova, canim. kisic

Ozet, slike i fragman su odlicni. Nisam ocekivala da ce nam u fragmanu prikazati kako su saznali, ali sam prizeljkivala da prikazu. Coskun im je rekao, to smo znali, ali kada? Po odeci bih rekla nakon sto je Sarp pobegao iz zatvora.
Mozda je Mert pratio Davuta kad su ona dvojica uhvatili Coskuna i tako je dosao i do Coskuna i do Sarpa.

Sto se glume tice ovo sto je Bondarenkova rekla, meni su u zadnjoj sceni obojica bili odlicni, ali je u fragmanu Caga daleko bolji. Mada, treba videti celu scenu da bismo mogli da donesemo zakljucak.

Poncha, nisam ni ja bas pomno pratila sve, nisam imala vremena, ali koliko sam videla nismo nista propustili.

U ponedeljak ce objaviti kada je kraj.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Sat May 27, 2017 2:30 pm

Ove slike su mi najbolje.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Mon May 29, 2017 3:46 pm

Objavljeno je kada se zavrsava. 19. jun.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Mon May 29, 2017 7:28 pm

Gledamo li večeras?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Mon May 29, 2017 7:36 pm

Naravno da gledamo, ja sam spremna.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Mon May 29, 2017 7:39 pm

Vidi ovo.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Mon May 29, 2017 7:53 pm

Videla sam juce da ima crveni tepih i koncert. Nadam se da ce biti direktan prenos na tvu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Mon May 29, 2017 7:54 pm

I ja se nadam. Trebao bi biti. Bilo bi šteta da ne bude, iako mi je razumljivo da to ne prikažu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Mon May 29, 2017 8:10 pm

Jel ova lepotica zamenila Bensu? Zasto smo mi gledali ovu scenu?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Mon May 29, 2017 8:14 pm

Allahim sana geliyorum! jao
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Mon May 29, 2017 8:29 pm

Vec pola sata gledamo prazne scene. Mert pet minuta seta s pistoljem po skladistu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Mon May 29, 2017 8:32 pm

Ne mogu vjerovati. Mert pola sata šeta.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Mon May 29, 2017 11:15 pm

Nema šta mnogo da se komentariše jer je epizoda napisana na osnovu jednog događaja, odnosno spajanja braće. I tome je na kraju dodata Kudretova smrt.

Scena kada su saznali je zaista fenomenalno odrađena u svakom pogledu. Ali za razliku od poslednje scene u prošloj epizodi kada su i Caga i Aras podjednako razvalili, Caga je sada bio bolji od Arasa. Aras mi sada nije preneo emociju tako dobro kao Caga. Ali svejedno, u pitanju su nijanse i scena je i kada je gluma i kada je režija u pitanju bila iznad proseka.

Ne znam zašto je Kudret sada umro. Ima još tri epizode do kraja i mogao je još da bude. Mada scenaristi ionako posle Melekine smrti nisu znali šta će sa njim, samo su ga se rešili, šteta. Krivo mi je što je baš Celal ubio Kudreta, ali bar je Kudret otišao znajući da će braća uništiti Celala.

Zato ćemo naredne tri epizode gledati Semu. To ionako svi jedva čekaju, svi su prosto ko ludi bez nje. To što je Duygu Cagina devojka to je njihova stvar, ali maksimalno su povećali ulogu jednom antipatičnom netalentovanom stvorenju koje se samo dere, jer valjda misli što se više dere da će izgledati kao da zna da glumi. Da bar uzme par časova od Cage da ima neke koristi pre nego što je šutne, ovako će joj karijera trajati koliko i veza sa njim.
Ali jedno je sigurno, Sema će da pomogne Sarpu, jer mu jedino ona veruje u ekipi i mora se priznati da jedino ona ima dva grama mozga više od ostalih, odnosno bar nešto radi, ostali su toliko indolentni da ne bi mogli da budu ni portiri u nekoj propaloj fabrici, a ne inspektori. Ali to što će da mu pomogne u meni ne budi nikakve simpatije prema njoj, čak me nervira što mu ona pomaže.

Mert se kaje, to mi je drago, jedva sam čekala da shvati koja je budala bio, sva sreća da ima brata kao što je Sarp koji mu je odmah sve oprostio.

Sada bismo sa uzbuđenjem trebali da čekamo da Fusun sazna, ali ne čekam, znam da će scena biti odlično napisana i da će je Nihal upropastiti glumom. Tako da, što kasnije sazna, to bolje.

Sneak peek ništa posebno, Yesim je pokušala da pobegne sa Mustafom, Celal je izbacio iz kuće. Samo, Mert bi nekontrolisanim reakcijama mogao da se otkrije, Celal nije glup, ne treba mu mnogo da shvati. Mada, što se toga tiče mogu da razumem Merta, ja bih ga zadavila na licu mesta, on se dobro i suzdržava. Jedino se plašim da je Celal možda posumnjao kada se Mert razdrao preko telefona dok je Sarp pričao sa njim. Nadam se da nije.

Alyanak je prodao Kudreta, on u svakoj drugoj epizodi menja stranu, njegov kraj me jako interesuje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Mon May 29, 2017 11:38 pm

Meni je epizoda bila tako. Nije previše zanimljiva, ali je bila dirljiva. Drago mi je da je bilo sretno.

Umut nije loš. U više navrata ga je Sarp zaustavljao.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Tue May 30, 2017 8:27 am

:cereeeeek: tuzni

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Tue May 30, 2017 9:07 am

Total

1 ICERDE SHOW TV 20:44 23:55 9,20 21,00
2 SOZ STAR TV 21:02 00:15 8,16 18,69
3 KIRGIN CICEKLER ATV 20:52 00:20 6,19 14,31
4 PROF.DR.NIHAT HATIPOGLU ILE IFTAR ATV 19:45 20:52 5,95 15,08
5 SOZ (OZET) STAR TV 20:00 21:02 5,23 12,64

AB

1 ICERDE SHOW TV 20:44 23:55 11,93 27,61
2 SOZ STAR TV 21:02 00:15 5,83 13,54
3 KIRGIN CICEKLER ATV 20:52 00:20 5,57 13,10
4 SURVIVOR TV8 20:43 00:17 5,45 12,78
5 PROF.DR.NIHAT HATIPOGLU ILE IFTAR ATV 19:45 20:52 4,84 13,07

ABC1

1 ICERDE SHOW TV 20:44 23:55 11,49 25,59
2 SOZ STAR TV 21:02 00:15 7,49 16,69
3 SURVIVOR TV8 20:43 00:17 5,84 13,10
4 ICERDE (OZET) SHOW TV 19:59 20:44 5,13 13,53
5 KIRGIN CICEKLER ATV 20:52 00:20 5,06 11,42
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Tue May 30, 2017 9:07 am

Назад на врх Go down
Veronika

Broj poruka : 292
Datum upisa : 27.09.2016

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Tue May 30, 2017 9:51 am

Saro kao uvijek odličan osvrt.Još nisam odgledala prevedenu do kraja,ali prvi
dojmovi u potpunosti slažu sa svim što si napisala.

3 ep. do kraja prvi u svim kategorijama,nema se što dodati.

Poncha,mislim da ti ne moram reći koliko me je dirnula scena(gif).
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Tue May 30, 2017 12:19 pm

Znaci kad se gledaoci ne zamajavaju i da im se ono sto traze, serija ne poznaje protivnike i bude gledana kao pre.

Последњи изменио Sara Ulusoy дана Tue May 30, 2017 5:54 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Tue May 30, 2017 1:17 pm

I meni je scena bila odlična. Baš je epizoda bila onako naglasak na emocijama.
U sceni mi se svidio Cagin glas. Odlična scena, pogled, sjaj... Druge su scene bile provučene srećom, ali ova mi je scena bila tuga.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Tue May 30, 2017 1:18 pm

Назад на врх Go down
Veronika

Broj poruka : 292
Datum upisa : 27.09.2016

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Tue May 30, 2017 9:53 pm

Poncha ::
I meni je scena bila odlična. Baš je epizoda bila onako naglasak na emocijama.
U sceni mi se svidio Cagin glas. Odlična scena, pogled, sjaj... Druge su scene bile provučene srećom, ali ova mi je scena bila tuga.

Rečenice su bile obične fraze,zbog kojih inače ne bih zaplakala,nego me dirnulo baš ovo što si napisala.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Wed May 31, 2017 2:27 pm

Mene je dirnula gluma i cinjenica da su se braca nasla, inace u ovoj seriji su recenice uglavnom fraze, nema dubljih i kreatvnih replika.

Bodrum masali ide u drugu sezonu. Yuh! Cak sam i ja prestala da gledam koliko su upropastili seriju i likove. Bacim samo pogled na Asat scene kad se setim. A i rejting im je 3, nije mi jasno zasto ne oslobode glumce, ionako ce sa tim rejtingom serija da izdrzi nekoliko epizoda u novoj sezoni.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Thu Jun 01, 2017 8:46 am

Baš sam mislila pitati što je s tim. O čemu se radi? Zašto idu u drugu sezonu? Mislila sam možda nadoknaditi, ali ako će još razvlačiti nemam volje.
Назад на врх Go down
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    

Назад на врх Go down

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo
Погледај предходну тему Погледај следећу тему Назад на врх 
Страна 38 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo