Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 EmptyTue May 16, 2017 12:07 am

Svetla tacka? Nema.

Dobra je bila i scena Sarp u bolnici, defibrilacija Sevka i protivpozarni aparat. Na kraju je i Sevko umro. Njega mi je zao, on mi je bio simpatican.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 EmptyTue May 16, 2017 12:16 am

Ako scenaristi nastave da ovako obozavaju Celala, svi ce umreti na Celalovom putu, samo ce on ostati ziv.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 EmptyTue May 16, 2017 12:16 am

Saro ja sam tvoj komentar prenijela tamo,osim onog dijela o scenaristima.

Iskreno nisam ni malo iznenađena Mertovim ponašanjem,druga stvar je što se cijelo vrijeme nadam
i želim da shvati neke stvari,a i to najviše zbog Sarpa.
O tome koliko žalim Sarpa neću ni pisati.Njegov i Yusufov odnos mi je dobro napisan.

Ako bude po filmu,Mertu će ubiti Celala,ali u samoobrani.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 EmptyTue May 16, 2017 12:30 am

Doci ce Mertovke ovde da me lincuju. smeh

Ja vise ne zelim nista sto se Merta tice, samo mi je zao Sarpa sto se zrtvuje zbog Umuta, a na kraju ce dobiti ovo za brata.

Nikako ne bih volela da Mert ubije Celala u samoodbrani, Celal ne zasluzuje tako brzu i laku smrt. Zasluzuje da ga braca siatematski unistavaju i da ih se plasi.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 EmptyTue May 16, 2017 1:05 am

Što se Mertovki tiče,ne brini samo da znaš kako je većina od njih spustila loptu.Osim jedne
ali njoj je za sve kriva Eylem.
Meni je šteta da tvoje komentare ne pročita više ljudi,zato sam to napravila.
Ima još dosta onih što slično razišljaju kao mi.Navela sam ovo u samoobrani,jer mi to
baš ide uz Mertov slabi karakter.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 EmptyTue May 16, 2017 8:23 am

Meni je Sevke žao jer je bio simpatičan. Žao mi Yusufa. A Sarp me dobro rasplakao.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 EmptyTue May 16, 2017 10:42 am

Videla sam i na DFu da su mnoge Mertovke spustile loptu. Normalno kad vise nemaju argumenata da ga brane.
Eylem ne volim uopste, ali ona ne moze da bude kriva za Mertove postupke kad nema nikakav uticaj na Merta.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 EmptyThu May 18, 2017 7:03 pm

Cure moje jeste vi žive,Saro nisu te valjda linčovale smeh ,a Poncha nadam se da je
sve u redu.

Najava uskoro ,bar tako kažu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 EmptyThu May 18, 2017 9:05 pm

Tu sam, canim. Nisu me lincovale ovde, ne znam sta je tamo bilo.

Da, njihovo uskoro je u ponoc.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 EmptyThu May 18, 2017 9:13 pm

Ja čekam utakmicu. Od serije mi je muka, tužno.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 EmptyThu May 18, 2017 9:31 pm

Iskreno da ti kazem i meni je dosta tog mucenja, u svakoj epizodi cekamo da se nesto promeni i nikako. Vidim po komentarima na drustvenim mrezama da je mnogima vise muka od toga sto stalno zlo pobedjuje.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 EmptyFri May 19, 2017 12:52 pm

I kako sad Sarp nije registrovan kao policajac. Pretpostavljam da je ovaj direktor Celalov covek i hajde da kazemo da ga je izbrisao iz baze podataka, Sarp ima papir da je policajac sa Yusufovim potpisom, stavio ga je u onaj sef. Pet epizoda pred kraj ce dovesti seriju u stanje negledljivosti. Komentari na instagramu ispod fragmana su bar osamdeset posto negativni.
A Coskun je posle dvadeset godina odjednom postao hrabar i pojavio se pred Celalom sa pistoljem, sta se promenilo?
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 EmptyFri May 19, 2017 1:19 pm

Upravo sam tamo napisala,što je to navelo Coskuna na taj korak...baš me iznenadio
Po meni bi Gokhan mogao biti taj koji je izbrisao podatke o Sarpu,sjećate se da je pitao Yusufa
zašto im je Sarp važan,a Yusuf mu je odgovori saznati ćete uskoro...
Iako znam da je ovdje sve moguće..

Pretpostavljala sam zašto se ne javljate..

Nije te nitko dirao..

Nešto su se raspisali o drugoj sezoni,nemaju nikakvo pokriće za to ali kažu da ovaj
novi glumac nije došao u seriju samo zbog par ep.

I ja čekam utakmicu,volim što je kasno,to je moje vrijeme.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 EmptyFri May 19, 2017 10:22 pm

Me verujem da je Gokhan, nije imao vremena, a nema ni motiv.

Zasto ne bi dosao zbog nekoliko epizoda? Pa nije on neki ne znam koliko poznat glumac, a i da jeste bice gost glumac nekoliko epizoda kao i svi ostali sto su bili.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 EmptyFri May 19, 2017 10:44 pm

Posle Melek, Sarp je slomljen smrću direktora Yusufa koga je smatrao ocem. Svi dokazi pokazuju da je Sarp ubio Yusufa. Sarp koji se nalazi u pritvoru mora da ubedi sve iz odeljenja za organizovani kriminal da je nevin i da je policajac. Ali to neće biti nimalo lako dok Celal koji je saznao da je Sarp živ diše zbog osvete. Dok se Sarp pretvara u bombu koja je napravljena da bi osvetila Yusufa, Mert ne može da podnese Yusufovu smrt i nalazi se u ratu sa samim sobom. Dok se Mert bori sa sobom, zbog neočekivanog telefonskog poziva kreće u akciju. Taj poziv promeniće svu ravnotežu i otvoriće put za veliko iznenađenje za gledaoce.

-----------------------

Ovo je ozet koji sam našla na sajtu Show tva, Ay yapim se nije udostojio ni da objavi ozet i slike, kao da im ovo nije jedina uspešna serija i kao da sve ostale nemaju rejting 2,3,4.

Ova epizoda može slobodno da se preskoči, prema ovome zaključujem da bi u sledećoj mogla da se sazna istina, odnosno da bi Mert mogao da sazna.
Više mi je muka pd Mertove bolesne borbe sa sobom da li da izabere dobro ili Celala pred čijim delima bi se i sam djavo postideo. Yuh! I menatalno zaostao čovek bi do sada shvatio.

Ovo što piše da Sarp neće moći tako lako da dokaže nevinost dok Celal diše zbog osvete me još više navodi da mislim da je ovaj novi njegov čovek. To su verovatno hteli da izjednače sa filmom, koliko sam shvatila tamo su bila dva inspektora i jedan od njih je radio za Costella.

Nema Sarpovih slika van policije, tako da verovatno celu epizodu traje to mučenje i možda ga Mert na kraju izvuče kad sazna istinu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 EmptySat May 20, 2017 9:12 am

Pretjerali su stvarno. Prošla epizoda je bila teški crnjak, nastavljaju u istom provjerenom obliku.

Nemam više snage ni volje gledati i plakati s likovima.

A Sarpa su ili izbrisali ili je došlo do neke pogreške. Ili Celalov čovjek, što je lako moguće, ili slučajna pogreška. Ne čudi me. U originalu je isto tako nešto.

Meni je ovaj Coskun čudo. Bilo bolje da je Mert spasio Sarpa zbog Sarpa, a ne zato što mu je Sarp obitelj.

Što sam propustila? Kakva priča o drugoj sezoni? Tko je spominje? Dva dana ne pratim jer ne stignem ništa. Zašto ovaj glumac znači drugu sezonu? Ništa mi nije jasno.

Jadno je ovo kad se više radujem utakmici nego zadnjim epizodama Icerdea. Meni je kasno, ali ću čekati i gledati. Pratimo zajedno?

Sad će biti na CS nešto o Cagi i Arasu i srednjoškolskim danima.

Saro, jesi li čitala ovo? http://televizyongazetesi.com/icerde-dizisinde-cagatay-ulusoyun-yuzugunun-sirri/122659



Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 EmptySat May 20, 2017 10:42 am

Nemam pojma otkud prica o drugoj sezoni, pretpostavljam da je Veronika prenela pretpostavke sa onog foruma.

Praticemo zajedno utakmicu ako ne zaspim, jutros sam ustala u 6.

Ne mogu da gledam CS na poslu sam, ako bude nesto pametno, javi.

Citala sam, na kraju je otkrivena misterija prstena, kupila ga je Ilknur u Grckoj za Sarpa.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 EmptySat May 20, 2017 5:46 pm

Ne znam je li išta bilo, nisam gledala cijelo vrijeme.

Eto, bar nešto.

Fragi mi je odličan. Iako mi se ne sviđa ako Sarp zaglibi.
Tko mu je pomogao i presreo policiju? Mert ili Kudret?

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 EmptySat May 20, 2017 5:48 pm

Što mu je s glasom?
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 EmptySat May 20, 2017 8:24 pm

Ma ove se raspisale o drugoj sezoni prije par dana...dobro je Sara pretpostavila.
Što se tiče serije,ona najava kad je Sarp shvatio da Fusun zna da je on policajac me ubila
toliko sam plakala da me glava zabolila,mislila sam da tu ep. neću ni gledati ,počela sam se pitati što meni ovo treba..,pa Melekina smrt
bila sam pred odustajanjem,da ne glumi Caga vjerojatno i bi.
Tako da u potpunosti shvaćam kako se osjećate.Ova najava me baš digla,samo neka Sarp
nije u zatvoru tko god da ga je spasio.
Utakmicu ću gledati..
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 EmptySat May 20, 2017 9:13 pm

Fragman je dobar, vreme je da se Celalu poremeti mir. Celal kaze da su sve uzeli Sarpu, da mu je ostao samo bes i osveta. E pa najgori je neprijatelj onaj koji nema sta da izgubi.

Mislim da je Sarpa spasio Kudret. Mert niti ima moc da izvede takvu akciju bez Celala, niti bi tako nesto uradio, on se covek bori sa samim sobom. rolleyes

Cudan mu je glas, kao da govori kroz nos, verovatno se prehladio.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 EmptySat May 20, 2017 10:49 pm

Meni je drago da je Sarp vani pa tko god da ga je spasio. Ali...

I meni se čini. Glas mu je baš stradao.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 EmptySat May 20, 2017 10:49 pm

Ja sam upalila.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 EmptySun May 21, 2017 6:20 am

Caga je jedno veliko dijete. Koliko god on bio odrastao, zreo, razborit, inteligentan ima ono dječje u sebi. Dječji veseo pogled, zaigranost, nevinost, zabavu. On nije zaboravio dijete koje je bio. <3
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 EmptySun May 21, 2017 10:21 am

Nisam gledala, zaspala sam. Pretpostavljam da je postavljeno na yt, pogledacu kasnije.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 35 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo
Назад на врх 
Страна 35 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: