Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 EmptyWed Apr 19, 2017 9:06 pm

Mert je izgleda uhapsen. Pitam se sta ce sad da smisle da ga izvuku.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 EmptyWed Apr 19, 2017 9:11 pm

Sad će fragi.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 EmptyWed Apr 19, 2017 9:11 pm

Bome su se potrudili ovoga puta.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 EmptyWed Apr 19, 2017 9:30 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 EmptyWed Apr 19, 2017 9:30 pm

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 EmptyWed Apr 19, 2017 10:07 pm

Poncha ::

Kakva gluma! naklon

Šta, ipak je umrla? molimmmm
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 EmptyWed Apr 19, 2017 10:23 pm

Fragman 1
 
F: ima li nešto novo u vezi Melek? Jesi li saznao gde je Umut?
Nemoj ni slučajno da mi kažeš lošu vest.
Sarp? Sta je bilo? Da li se nešto desilo? Sta se desilo?
S: Mama, Melek je umrla.
Umrla mi je na rukama, nisam mogao ništa da uradim.
 
Fragman 2
 
M: Hoćete li da mi kažete šta sam skrivio, direktore?
Y: Ti dobro znaš šta si skrivio.
Pogledajte! Dobro pogledajte! Podigni glavu i svima reci u oči šta imaš.
Ovaj nitkov zvani Mert je čovek od Celala Dumana.
Mert Karadag, više nisi policajac.
 
--------------------------------
 
Odlični su fragmani.
 
Nadam se da je Mert stvarno pao i da se neće izvući, inače će to stvarno biti šamar gledaocima.
 
Melek je izgleda stvarno umrla. Sarp kaže da mu je umrla na rukama, u tom slučaju Celal nije mogao ništa da namešta. A s obzirom na Sarpovo stanje, male su šanse da igra igru.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 EmptyWed Apr 19, 2017 10:30 pm

U, super ako je stvarno umrla. Mislim, nemojte pogrešno da me shvatite, nisam to mislila u tom kontekstu, nego na sam preokret radnje. Bila sam ubeđena da će Melek preživeti, ali samo njenom smrću su mogli da spreče da braća još saznaju istinu, a opet će to biti početak kraja i Davutu i Celalu.

Uz to sam zaboravila da je Melek sporedan lik, slično su uradili sa Bahar, tako je isto i njena smrt bila početak Eysaninog, Ezelovog i Cengizovog kraja.

Uglavnom, ovo me je sad oduševilo, ovim su ostavili prostora i za drugu sezonu i odličnu kulminaciju odnosa (ako idu na kraj serije, Celal i Davut s jedne strane pucaju, željni krvi, lude, Sarp s druge strane isto ludi, puca). Jedino ne znam šta se sa Mertom dogodilo, i naravno što zaostajem za 13 epizoda, ali sad bih gledala narednu. smeh

Bensu je možda bila na setu da snimi scene u mrtvačnici, npr.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 EmptyWed Apr 19, 2017 10:32 pm

Ne znam što bih uopće komentirala ovakve fragiji. Ali odlični su!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 EmptyWed Apr 19, 2017 10:33 pm

Ali ovaj pad i kad kaže Umrla mi je na rukama. Drugi put gledam, stvarno sam oduševljena.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 EmptyWed Apr 19, 2017 10:34 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 C9zVYpsWsAEHH6w
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 EmptyWed Apr 19, 2017 10:37 pm

Sad me samo zanima da li je više potresen Melekinom smrću, ili činjenicom da je jedini trag do Umuta izgubljen.

Saro, ti si počela da odgovaraš kolažskim jezikom, jel' ? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 EmptyWed Apr 19, 2017 10:39 pm

Šta imam pogrešno da te shvatim, ja sam htela da umre. Nisam htela da tako odjednom saznaju od nje da su braća. A ako bude druge sezone, za Cagu mora da dođe bolja partnerka, ne mogu da nastave sa Bensu.
 
Mene interesuje šta će sad biti posle nje. Šta će sad da urade Celal, Davut, Sarp, Mert... I veliko je pitanje da li je ubio Davut ili Serkan.
 
Sa Mertom ne znamo ni mi šta se desilo. U prošloj epizodi nije bio provaljen da je Celalov čovek.
 

Možeš da gledaš sa nama u ponedeljak, pošto se od 13 do sada nije desilo ništa mnogo važno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 EmptyWed Apr 19, 2017 10:41 pm

Pričam sve jezike, gifovski, kolažanski, tipfelerski... smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 EmptyWed Apr 19, 2017 10:47 pm

smeh Eto moje sestre po nenormalnosti. :cereeeeek:
E, to bi onda bilo super, meni je Emirov put bio zanimljiv upravo zbog Emirovog ponovnog zaljubljivanja i to posle Ferihe koju je stvarno voleo do koske, ovde nismo ni videli ljubav. Samo moraju to lepo da razviju i da Caga dobije dobru partnerku. Samo da ne bude zaljubljivanje u Semu. lol!

Pa to i mene interesuje, čak nekako imam osećaj da će Celal tek onda da poludi i da svisne, pa da krene lično da ubija Merta i Sarpa, Fusun, Eylem, sve oko sebe... Dok bi se Davut recimo ubio, ne bi mogao da živi sa činjenicom da je Melek umrla od njegovog metka.
Jedino sa Mertom ne znam šta će biti, nemam nikakvu predstavu.

Ne znam ko je ubio, ali mi se čini da je umrla od ovog drugog metka, upucana je skoro pa u srce.

E, ako se ništa specijalno nije desilo, onda hoću, taman u ponedeljak nemam puno obaveza. A dotad neka od vas dve kad nađe vremena ako može u kratkim crtama da mi ispriča šta se dosad desilo, čisto da me upozna sa novim likovima.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 EmptyWed Apr 19, 2017 10:54 pm

Postoji nešto što mi je palo napamet otkad ste razglabale dal' je Melek umrla ili nije i kako je Bensu na setu. Mada ne znam koliko je realno za ovakav tip serije, ali npr. da je ona stvarno umrla, a sad nastavlja da živi u nečijoj podsvesti (kao u Sonu Alev), recimo Celalovoj, Mertovoj, Davutovoj, Sarpovoj. A, možda i od svih njih, jer je bitna za svakog.
Mada od toga nemaju nikakve koristi osim što bi se malo više bavili psihom tih likova.

Ili ako će jednostavno u ovoj epizodi biti oproštaj od Melek, pa budu bili neki flešbekovi. ne znam
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 EmptyWed Apr 19, 2017 10:58 pm

Meni Emirov put nije bio zanimljiv uopste. Bez obzira sto nisam volela Ferihu, bilo mi je glupo sto se posle nje zaljubio.

Prvi metak je bio oko jetre, drugi oko srca, mogla je da umre od oba, ali najvaznije je da li je Davut pucao. Nadam se da jeste, htela bih da Celal bude kriv za njenu smrt.

I valjda je stvarno umrla. Ako se posle dve epizode pojavi, onda je sve ovo bilo cisto zamajavanje.

Za Merta ne znam, cudno mi je da se sad saznalo. Kako ce to da izvedu, po zakonu on mora u zatvor, ne moze samo da bude smenjen.

Napisacu ti ja ovih dana sta se desavalo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 EmptyWed Apr 19, 2017 11:00 pm

Ne ocekujem od ovih scenarista da udju u te psiholoske teme i da neko zamislja Melek, najverovatnije su flashbackovi ako je umrla.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 EmptyWed Apr 19, 2017 11:01 pm

A i u Sonu su mogli da preskoce taj deo sa Alev. smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 EmptyWed Apr 19, 2017 11:10 pm

Pa ni ja ne volim te fore posle velike ljubavi upoznaš nekog i onda se opet zaljubiš, bla bla. Ali, recimo da mi je bilo zanimljivo kako to Caga izvodi. A, konkretno od takvih priča jedna od retkih koja mi je draga su Ali&Azad. :cereeeeek: Mada me je tu Bahar nervirala i smatrala sam da ne zaslužuje njegovu ljubav, ali hemija Barisa i Burcin i sam način na koji se razvijala njihova priča, Kerpeten i Ujakova ćerka, pa onda one Ramizove reakcije, pa kad se setim kako je originalno zaprosio... smeh Mislim, zaista sam ih volela. I nekako od početka čim se pojavila Azad i ona scena sa Alijem, pa prozivke, od starta sam bila u fazonu evo Kerpetenove druge polovine. smeh

Nego, ode ja sad na Ezela, a samo sam htela da kažem kako bi i u Icerdeu mogli uz dobru partnerku da naprave ljubavnu priču za drugu sezonu.

A, čekaj ko je onda bio onaj drugi? Zar nije Celal i njega poslao da puca na Sarpa?

Sarp kaže da mu je umrla na rukama, stvarno bi glupo bilo da ispadne kako su je reanimirali kasnije i kako je odmah Celal sklonio. A, i klinački mi je taj scenario.

Ma Yusuf i njegove predstave za svoje pačiće. rolleyes
Dok on bude držao govor, razbesneli Celal može da pošalje svoju ekipu da ubiju Merta, pa ga oni rane, pa onda mora da ide u bolnicu, pa onda posle bolnice pobegne... Sad lupam, ne znam kako stvari stoje, ali na kraju će još sevgili Coskun da ga spasi. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 EmptyWed Apr 19, 2017 11:11 pm

Što, meni su u Sonu te scene bile omiljene. lol!

Mada nisam mislila da ako bi i radili, da bi išlo na tu foru, pre mi je u glavi bila slična priča kao u filmu Inception, ako si gledala.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 EmptyWed Apr 19, 2017 11:15 pm

Poncha ovde jedina tužna zbog Melek, sad je sigurno u fazonu čemu se raduju ove dve lujke. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 EmptyWed Apr 19, 2017 11:47 pm

Kerpetena i Azad sam i ja volela. Ali Kerpeten nije bio sa Bahar, niti je on njega volela. Jeste on nju mnogo voleo, ali sa Azad su napravili dobru pricu sa dobrim temeljima. I Ali joj je jednom prilikom otvoreno rekao da ce uvek voleti Bahar.

Drugog je poslao Kudret, Celalov najnoviji neprijatelj. Celal je poslao Davuta da ubije bilo koga sa kim Melek bude pricala, a Kudret je poslao Serkana da ubije Sarpa i Merta.

Ne mogu ni da pretpostavim sta ce biti sa Mertom, samo znam da ce gledaoci pobesneti ako se opet izvuce i nastavi da radi u policiji.

Nrmam ja nista proziv Alev, nego protiv Berrak, zato sam rekla da su mogli da je prekoce.

Da, Poncha nije za to da Melek umre, i Poncha je voli vise nego ja. A i nije njoj toliko stalo do Melek, nego joj je zao sto je Sarp tuzan.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 EmptyThu Apr 20, 2017 12:06 am

Slažem se za Alija i Azad, ali ni ovde nismo imali pravu ljubavnu priču. Par pogleda, par poljubaca, puno ljubavnih reči, ali suštinski što se tiče razvijanja odnosa velika nula.
Tako da zbog toga mislim da ovde može da se napravi nova ljubav i da neće smetati zbog Melek.

Aha. A, kako niko nije poslao nikog na Melek aj razumem Celal, ali ovaj drugi je baš njegov neprijatelj.

Šta ti znači opet? Već se izvlačio?

Da, ali meni su te scene drage jer je Altan u njima briljirao. Koliko god bilo bolesno (a, možda mi se baš zbog toga i sviđa, kim bilir smeh ), on je mene u tim scenama toliko nasmejao da sam naprosto uživala.

Poncha, ako si preživela Emira koji spava na groblju i Barisa koji se ubio, preživećeš i Sarpa. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 EmptyThu Apr 20, 2017 9:31 am

Sara je rekla sve. Meni je Melek drag lik, nisam protiv nje imala ništa i nisam za to da umre. Mislim da je Sarpu dovoljno što nosi na sebi krivnju Umutove otmice i nestanka. Lijepo je rekao u zadnjem nastavku. Sad još i smrt. Ovo njegovo da je na rukama umrla je pretužno.
Sarp je izgubio brata, voljenu, i pronalazak brata... Ako je Melek mrtva.

I čak mi nije samo žao Sarpa. Nekako i Merta mi dođe žao. I Davuta.

Ne znam što spremaju. Ako ponovno zeznu gledatelje, odustat će im svi.
Nije mi jasno što ga Yusuf izbacuje iz policije... Isto kao i Sarpa.


Saro, jesi li ti sigurna za drugu sezonu da neće glavna biti Sema?
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 20 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo
Назад на врх 
Страна 20 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: