Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!

HomeHome  CalendarCalendar  FAQ/УпутствоFAQ/Упутство  ТражиТражи  Листа члановаЛиста чланова  Корисничке групеКорисничке групе  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

Share | 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Go down 
Иди на страну : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica

Broj poruka : 9698
Datum upisa : 08.05.2015

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Thu Apr 06, 2017 6:05 pm

Ako ti trebaju scene, pitaj.
Назад на врх Go down
Погледај профил корисника
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Broj poruka : 6917
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 33

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Thu Apr 06, 2017 8:49 pm

Sad sam pogledala, zadnja scena poslednje epozode, Cahide i Sinan pricaju, iz tog razgovora zakljucujem da je Sinan znao. Bilo bi glupo da nije znao, on je policajac, mora da zna da li je neko umro.
I svakom slucaju, nisam gledala poslednje dve epizode i nemam zelju da ih odgledam, prema tome serija je za mene gotova. Ionako ima jos nekoliko epizoda, odgledacu samo zadnju.
Tema je potpuno skrenula sa pocetne i pocela opasno da vuce na Meksiko, da sam to htela da gledam, gledala bih CvG ili Istanbullu gelin.

Назад на врх Go down
Adminka
Bondarenkova nesuđena ljubav

Broj poruka : 11029
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 28

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Thu Apr 06, 2017 10:40 pm

Da, ali nisi u 21-oj videla kad Sinan kaže da je nakon nesreće napustio posao, više nije policajac. rolleyes
Ma, sve je tu otišlo bestraga otkako su počeli pažnju da poklanjaju Sule, posle je Sule postala glavni lik, onda joj se Cengiz pridružio. Kolaps ove serije se primetio u onih par epizoda kad su jurili Cengiza i Melek, a usrali su svaki mogući potencijal sa ovim vremenskim preskokom.
Kad sam pročitala Cansinu izjavu ne mogu da ti opišem svoju sreću, sad će mi bar biti lakše da odgledam to do kraja i pozdravim se sa serijom. Valjda će snimiti neki film, a dotad ću da izrepriziram Ezela. Toliko mi nedostaje ta serija i ti likovi, baš sam pre neki dan naletela na onu scenu iz 17. epizode, u hotelskoj sobi. :cereeeeek: Plus će biti kao melem na ranu posle ove neuspešne sezone.

Jel' gledaš Fi?

Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Fri Apr 07, 2017 12:46 am

Aha, nisam znala da je napustio posao. Znam samo neka događanja od ovoga što sam pogledala na preskok. Povraća mi se na Ali&Duru vezu, teška glupost. Na kraju ćemo umesto normalnog raspleta serije koja se zove ANNE dobiti rasplet ljubavnih trouglova i četvorouglova. Sve su upropastili, i likove i radnju. Ne mogu da shvatim da su scenaristi toliko nasposobni, imali su dobru temu i dobre glumce u rukama. Serijaje krenula nizbrdo nakon što smo gledali Sulinu priču, od tada Sule iskače ispod svakog kamena, ali definitivno razočarenje za mene je bilo kako je obrađen Melekin odlazak u dom, to su trebali mnogo drugačije da odrade, a ne samo da pređu preko toga i da napišu to kao zaplet u najobičnijoj recimo ljubavnoj drami koja nema veze sa ovom temom. A sa tim jurcanjem za Cengizom i Melek i ovim vremenskim preskokom su definitivno prešli sve granice logike.

Sa ovim trajanjem od dva i po sata po epizodi i snimanjem ovolikom količinom serija, teško će se više pojaviti serija kao Ezel. Toliko su sve teme ispucane da je svaka već viđeno. Trenutno mi čak i AFK sa svim onim glupostima posle 46. epizode deluje kao umetničko delo. Poyraz je primer za to, ta serija je sa onakvim scenariom, replikama, glumcima i likovima mogla da se takmiči sa Ezelom da epizode nisu toliko trajale i da nije imala više od pedesetak epizoda. U borbi za rejting scenaristi sve ispucaju u prvih dvadesetak epizoda i naravno da posle nemaju inspiraciju. Ni njih ne krivim, treba napisati toliki scenario za nedelju dana, a ne sme da se ide unapred. Baš sam pre neki dan pročitala negde u komentarima da je Ezel imao napisanu celu prvu sezonu unapred, a koliko se sećam i ti si mi to rekla, to je sada nezamislivo. Poslednji primer za to je BM, oni su imali snimljenih devet epizoda unapred i naravno pao je rejting, jer nisu mogli da reaguju. Scenaristi više ne mogu da pišu ono što su zamislili, nego ono što gledaoci kažu. I onda jedni traže jedno, drugi traže drugo, pristisak od kanala i producenta, naravno da sjebu scenario na kraju.

Meni je ova sezona osim Icerdea (iako mnogo toga ne ide kako sam očekivala, još uvek nisam izgubila interes za seriju) totalni fijasko. Bukvalno nema šta da se gleda. Mogu samo da se nadam da će se u sledećoj sezoni glumci koje volim vratiti sa dobrim serijama.

Ne gledam Fi, kad vidim Berrak i kritike na njen račun, izgubim želju. Ali pogledaću verovatno kad budu prikazane sve epizode.
Назад на врх Go down
Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Fri Apr 07, 2017 1:19 am

Ma, sad kad bih krenula da pišem na šta mi se sve povraća u ove dve epizode ne bih stala. Cengiza i Sule više ne konstatujem, tu je neko u debelom problemu kad može ono dvoje budala i dalje onako da prikazuje. Ali, ostatak dešavanja mi je sve samo razočarenje do razočarenja. Scenaristi su očito zaboravili na Gonulinu priču, jer od 20. epizode se ništa od toga ne spominje, posvetili su se terorisanju Melek i one jadne bebe i na tu foru igraju kod publike, kao mi ovom serijom i ovakvim sledom događaja hoćemo da ukažemo na ozbiljan problem u zemlji. Ma daj molim te, to je u FSN dobro odrađeno, ovde su pomešali babe i žabe. Sočno prikazuju najgore moguće maltretiranje deteta, pritom od onih psihopata prave supermene spram kojih mačka ima malo života, a od ostatka likova napraviše meksičku sapunicu.
Ja i dalje ne mogu da prežalim ZeySin, Cansu i Serhat su toliko divni zajedno, još kad nju onako srede i padne jedan pogled i zagrljaj, ta scena bude božanstvena, a oni su od njih napravili ljubomornog muža koji zabada ženi nož u leđa (najverovatnije?) i nezadovoljnu ženu kojoj ni čovek kog voli (valjda?) nije dovoljan da bude srećna. Razumem ljubav prema Turni, ali bukvalno ispada da ona uopšte ne voli Sinana, već je samo sa njim iz zahvalnosti. Čekaj malo, a čemu onda svi oni nagoveštaji očite simpatije od ranije? Ali, naravno, kako mogu o bilo čemu da pričam, kad nam nisu ni prikazali šta se tu dogodilo. rolleyes
Od Cahide su napravili šizofrenu ličnost, dve epizode ispada lafica, dve epizode ispada totalni skot. Ali mi sve vreme samo smeta, uopšte ne znam šta pokušavaju sa njim, jer mi nije jasno kojom logikom je u ovakvoj seriji dozvoljen ljubavni četvorougao, a nije običan poljubac između muža i žene??? Koji pritom nisu CenSu. trepko
I tako dalje, kao što rekoh, mogla bih do sutra. flop

Ma, ne tražim ja seriju koja će biti kao Ezel, to sam svesna da nije moguće niti želim, ali dovoljno mi je nešto što mi neće vređati inteligenciju. I meni sad AFK izgleda kao remek delo, baš sam pre neki dan samu sebe šokirala kad sam nalazila smisla u svim onim dosadnim i detinjastim epizodama MC, koliko mi je ovo sve ispralo mozak.

Meni je u celoj toj priči najžalije vas, ajde ja sam prešla na Ruse i boli me uvo, ali vi sve ovo gledate i nervirate se.

Nego, sa Icerdeom ne znam šta da radim, mnogo kaskam za vama, a kao za baksuz ovih dana skoro da nisam kući i pitanje je kad ću stići sve to da odgledam. Ako je finale ove sezone, možda najbolje prvo kraj da odgledam, pa posle da nadoknadim sve ovo. Ili ako idu na drugu sezonu, taman preko leta ću vas stići, kao i za MC.

Последњи изменио Mrs Bondarenko дана Fri Apr 07, 2017 1:23 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Погледај профил корисника http://ezelvocemc.serbianforum.info
Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Fri Apr 07, 2017 1:21 am

Sara Ulusoy ::
Ne gledam Fi, kad vidim Berrak i kritike na njen račun, izgubim želju. Ali pogledaću verovatno kad budu prikazane sve epizode.

smeh smeh smeh

Ali, tačno sam znala da će biti ovakav scenario, gde ti i Berrak, pa jedva ste se gledale u Ezelu i Sonu, a kamoli ćeš ovde gde te izuzev Gunsura niko drugi ni ne privlači.

Ni ja nisam gledala, ne stižem ništa ovih dana.

Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Fri Apr 07, 2017 1:27 am

But, don't worry

And be happy :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Fri Apr 07, 2017 9:49 am

Zadnjih dana su nešto snimali i oni.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Fri Apr 07, 2017 11:15 am

Videla sam, najzad su se setili sa daju malo flashbackova. Ja volim te scene sa decom. Mislim da ih svi vole.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Fri Apr 07, 2017 4:52 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Fri Apr 07, 2017 11:40 pm

Glavni likovi ove serije su Zeynep, Melek i Gonul, reklame, tanitimi, plakati, sve je pravljeno po njima, a u seriji Sule. Nije problem da pogledamo Sulinu priču, nije problem da pogledamo ni Cengizovu priču, ali kasnije, prvo bismo trebali da se bavimo pričama glavnih likova, pa onda kad se istroše teme da pređeno na Cengiza. To bi bilo isto kao da smo u Ezelu pre gledali Tefovu priču nego priču glavne ekipe. Znali su da imaju samo jednu sezonu, da nema potrebe da duže i razvlače radnju, imaju dobar rejting što im daje prostora da bez pristiska pišu.

U FSN je Fatmina borba po meni logično prikazana. Fatma se postepeno borila sa svim i sa traumom i sa Yasaranovima, koliko je puta pala i podigla se, odustala i ponovo počela borbu. Onda je bilo tri vrste silovatelja, tri različite psihologije. Prikazano je koliko god je bilo moguće za jednu seriju šta sve doživljava žrtva silovanja. Vidi se da su Ece i Melek istraživale, verovatnp pričale i sa žrtvama i sa psiholozima, bavile su se pričom. A ovde se svake dve epizode promeni scenarista i svaki je gori od prethodnog, a svaki je površan, niko ne ulazi duboko u svet i psihologiju pre svega dece koja su žrtve nasilja i zlostavljanja. Da bi se pisla socijalna drama, mora prvo da se istražuje, da se čuju razne priče, a ne na osnovu nekoliko tekstova u novinama.

Sa likovima su totalno fulali, tu se ne zna ko je gore napisan. Od likova Zeynep i Gonul sam očekivala mnogo više. Cahide potpuno neuravnotežena, Duru i Ali isto, Sinana i ne poznajemo, toliko su se potrudili oko njega, da osim imena ne znamo ništa. Jedino smo Sule i Cengiza upoznali.

Ja tražim seriju kao što je Ezel, ne po radnji nego po kvalitetu scenarija. Koliko dobrih priča i dobrih glumačkih postava su uništili scenaristi. Neke serije koje sam u početku gledala s uživanjem, kasnije sam jedva čekala da se završe dok ih nisu potpuno upropastili. To važi i za MC.

Ne mogu ništa da tvrdim, ima dosta glumaca koje volim i čije serije planiram da pratim ako mi se svide, ali mislim da ću maksimalno da smanjim praćenje serija dok se ne smanji minutaža bar na 90 minuta.

Što se Icerdea tiče, ne znam šta da ti kažem, prati kad budeš imala vremena pa kad odgledaš, ako ti ne smeta da gledaš kad znaš kraj, ukoliko ostanu na jednoj sezoni. Nadam se da će ostati, nikako ne bih volela da idu u drugu sezonu i da i to postane seriju za koju ću jedva čekati da se završi da se rešimo i mi i glumci.

Sa Berrak ću teško s obzirom da me u toj seriji kao što kažeš niko ne privlači, a ni za Gunsurom nisam luda, ali mi je ok. Tu me je najviše privukla minutaža i to što će biti malo epizoda. Videćemo...

Chivas Regal, moj omiljeni viski. :cereeeeek: Ti uzmi Stanka, ja ću Chivas. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Sat Apr 08, 2017 12:19 am

Ozet

Handan je ubijena Kudretu pred očima. U Kudretovim očima je samo bes. Kudret je slomljen Handaninom smrću i Serkanu i ostalima daje zadatak da ubiju Celala. Kudret pokušava na sve načine da dođe do Celala. Jedan od načina je i to što preti Yesim da će reći Celalu da je ona postavila Melek zamku. Kudretu koji stavlja pred Yesim životnu odluku, na meti su i Sarp i Mert. U vreme kada Kudret započinje rat, pojavljuje se Coskun i remeti ravnotežu. Tajnu da su Sarp i Mert braća, saznaće od nekog neočekivanog i na iznenađujuć način.

---------------------------------------

Ako gledam sa ultra pozitivne strane, dobro je to što će i Kudret saznati da su braća, bar se širi krug. Inače ceo ozet su Celal i Kudret.
Kudret znači ne saznaje od Coskuna, nego od nekog drugog. Ko još zna? Koliko znam znaju samo Celal i Coskun.
Da mi je samo znati što se Coskun opet pojavio. Nadam se da neće opet nekoliko epizoda da zamajava Merta i na kraju nipta da ne kaže.

Slike su ok, ima čak i Sarmel. Mada mi je svejedno, scenaristi su me totalno ohladili od njih.

Usput, sinoć je moja mama gledala epizodu i ja je pitam da li njoj u seriji nešto fali. Kaže on ne, serija je savršena. A pitala sam je zato što je ona običan gledalac koji odgleda epizodu i do sledeće epizode ništa ne prati, ne komentariše...  Znači da seriji zato ne pada rejting, obični gledaoci izgleda ne gledaju na to kao mi i ne traže dlaku u jajetu.

BM se izgleda završava za dve epizode ili imaju da snime još dve epizode, ali neka dvojka je u pitanju. Navodno je neka priča da je došlo do problema između kanala i producenta zbog ovih 60 minuta i da su odlučili da izmene scenario i da završe seriju ranije. To su sve nagađanja, ništa nije zvanično, ali  scenario je ionako dostigao vrhunac gluposti, na dobrom su putu da totalno unište likove, neka završe da se određeni glumci reše tih gluposti.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Sat Apr 08, 2017 1:07 am

A, Olene kadar se zavrsava. Jos jedan dokaz da populatni glumci ne znace nista za rejting, samo dobar scenario. I Enginova greska, ovakav ili onakav Ay yapim je Ay yapim. Kad dobijes priliku da postanes deo stalne postave Ay yapima ne odlazis.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Sat Apr 08, 2017 8:41 am

Ja jučer razmišljam tko je taj koji će saznati da su Sarp i Mert braća. Sad mi ništa nije jasno.

Meni ne smeta što je u ozetu samo Kudret i Celal pogotovo ne ako to znači da će se se govoriti o Sarpu i Mertu. Ovo da je Kudret uzeo na oko Merta i Sarpa mi je isto zanimljivo.

Meni su slike odlične. Baš. Iznenađujuće puno Sarpa.
Sad, ne znam, ali po slikama, a i po slikama sa seta, rekla bih da su Sarp i Melek zajedno u trenutku kad je Celal ranjen. Znači pohodila ga je u njegovom brlogu.

Ja to isto mislim.

Za Bodrum je i bolje što se završava. Ionako im radnja nema nekog smisla više.

Vidjela za za Olene kadar. Poznati glumci ne mogu sami puno napraviti.
I smatram da je trebao ostati u Ay yapimu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Sat Apr 08, 2017 1:20 pm

Ne znam, taj deo iz ozeta me najvise zanima, ko ce reci i ko zna. To ce verovatno biti na kraju epizode.

Kudret ce da se okomi na Sarpa i Merta zato sto su spasili Mustafu. I mislim da ce to jos vise povecati njegove sumnje da je Mert Celalov covek.

Verovatno jesu zajedno kad saznaju za Celala, ima ona slika kako zajedno dolaze.

BSAG se izgleda isto zavrsava, Dedikoducu je rekao. 17. epizoda bi trebala da bude zadnja.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Sat Apr 08, 2017 1:25 pm

Naravno da će se okomiti. Oko sebe ima nesposobne ljude.

Vidjela sam da pišu za BSAG. Nemam pojma što se događa u seriji, ali serija nije imala nikakvog smisla odavno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Sat Apr 08, 2017 6:49 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Sat Apr 08, 2017 11:56 pm

Dobro su se setili da daju fragman u pola noci. Ovo je trebao da bude prvi fragman, odlican je.

----------------------

C: Zapravo i ti znas gde je Umut. Ti ga zoves Mert.

--------------------

Po meni saznaje Yusuf. Ja sam po ozetu mislila da je Kudret, ali nije. Melek prva otpada, ona sigurno ne pita za Umuta, Fusun nema pojma ko je Coskun i ona otpada, ostaju Eylem, Sarp i Yusuf. Eylem je previse glupa da bi povezala, ona bi Coskuna pitala za Mertovu porodicu i nju bih otpisala. Sarp ili Yusuf. Ali pre mislim da je Yusuf.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Sun Apr 09, 2017 12:01 am

Ali Yusuf ce sto posto iz nekog razloga da krije. Ne verujem sa ce Sarp ili Mert tako odjednom da saznaju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Sun Apr 09, 2017 12:02 am

Odličan je fragi.

Meni je isto najvjerojatniji Yusuf.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Sun Apr 09, 2017 12:19 am

Je li i Yusufov pištolj sivi?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Sun Apr 09, 2017 12:23 am

Ne znam za pistolj.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Sun Apr 09, 2017 12:28 am

Jedva cekam epizodu, nadam se sa nece biti razocarenje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Sun Apr 09, 2017 12:31 am

Ne znam ni ja. Izgleda kao da mu je netko uperio pištolj pa on govori. A ovo su sve neke druge situacije. Znam da ovo kad prikažu Sarpa je Yusuf s njim.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Sun Apr 09, 2017 12:51 am

Nego, otkud sad Celal ranjen ovde, u prvom fragmamu su ga upucali u njihovom naselju i bio je sam, nije bio Mert.

Ma sve su situacuje iz prethodnih epizoda, dali su to samo kao primer ko ce od njih da sazna.
Назад на врх Go down
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    

Назад на врх Go down

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo
Погледај предходну тему Погледај следећу тему Назад на врх 
Страна 6 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo