Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!

HomeHome  CalendarCalendar  FAQ/УпутствоFAQ/Упутство  ТражиТражи  Листа члановаЛиста чланова  Корисничке групеКорисничке групе  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

Share | 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Go down 
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica

Broj poruka : 9698
Datum upisa : 08.05.2015

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Tue Apr 04, 2017 9:19 am

Назад на врх Go down
Погледај профил корисника
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Broj poruka : 6917
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 33

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Tue Apr 04, 2017 9:40 am

Vala svaka cast. I pored dve nove serije, rejting je ostao skoro isti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Tue Apr 04, 2017 9:53 am

Naravno da rasturaju. Valjda su mislili Tolgini fanovi koji imaju koliko vidim dobru seriju uspjeti srušiti što je Icerde izgradio. Pogledaj koliko je u AB gledan ozet. I kako onda neće reklama biti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Tue Apr 04, 2017 10:05 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Tue Apr 04, 2017 10:06 am

Jesi li vidjela koji je video najgledaniji skoro?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Tue Apr 04, 2017 10:57 am

Novinari. rolleyes Slika? Dokaz? Nema, naravno. Kafic za koji kazu da su vidjeni zajedno sa Rizom je slika sa seta.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Tue Apr 04, 2017 11:00 am

Uopste od svih Icerde videa?

Ako na to mislis, nisam videla ali mogu da pretpostavim.
2. epizoda - Sik kafasina.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Tue Apr 04, 2017 11:08 am

Pocele su price o drugoj sezoni. Posle danasnjeg rejtinga, mislim da ce je i biti.

Mislim da je Soz dobra serija, odlicni su komentari, a seriju pise Ethem Ozisik za koga smatram da je odlican scenarista.
Protiv Tolge nemam nista, niti sam ga gledala, niti znam bilo sta o njemu. Citala sam pozitivne komentare o njegovoj glumi, ali Tolga je mlad glumac koji je tek na samom pocetku karijere i on svakako ne moze da ima ne znam koji uticaj na rejting. To sto njegovi fanovi misle nema veze s realnoscu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Tue Apr 04, 2017 11:17 am

Ali najrealniju sliku rejtinga cemo imati kad Soz i Isimsizler krenu sa normalnim prikazivanjem, sa ozetom i reklamama.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Tue Apr 04, 2017 1:06 pm

Novinari su to jutros objavili. Nema slike, a ova slika je još od onog iz kafića i to im je jedina koju imaju na kojoj su zajedno.

Mislila sam na videa iz zadnje epizode.

Rejting serije je odlična ako pogledamo da u konkurenciji muških serija, vodi debelo. Očito se svima sviđa, a ovi koji kukaju su žene.

Nemam ni ja ništa protiv Tolge, niti sam ga gledala. Vjerujem da jest dobar glumac.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Tue Apr 04, 2017 1:08 pm

S prijevodom je bolji smisao. Sad tek vidim kako je Sarp odgovorio Mertu. Njihove sve scene su mi najbolje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Tue Apr 04, 2017 3:01 pm

Назад на врх Go down
Adminka
Bondarenkova nesuđena ljubav

Broj poruka : 11029
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 28

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Wed Apr 05, 2017 12:05 am

Koju pesmu Sara hoće za svoj rođendanski klip?

Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Wed Apr 05, 2017 11:49 am

Svejedno, samo da ne bude ruska.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Wed Apr 05, 2017 5:19 pm

Što je reći da je večeras fragi?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Wed Apr 05, 2017 5:22 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Wed Apr 05, 2017 5:27 pm

I ocekivala sam da ce biti veceras, pocinje nova serija na Show tvu.
Назад на врх Go down
Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Wed Apr 05, 2017 5:28 pm

Ali, bolje sama odluči, makar stavila više predloga. Jer, ako ti ja izaberem (čak i da ne bude ruska lol! ) pitanje je da li bi ti se dopalo.

Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Wed Apr 05, 2017 9:04 pm

Dopasce mi se sigurno, verujem u tebe. Nemam nikakav predlog, na pada mi nistq posebno napamet. A i sadrzaj klipa mi je vazniji od muzike.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Wed Apr 05, 2017 9:05 pm

Poceo je otvoreni rat. Bice proliveno mnogo krvi.

-------------

Nije mi fragman nista posebno, mogli su jos neku scenu da ubace.
Назад на врх Go down
Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Wed Apr 05, 2017 11:38 pm

Ok, onda, Poncha, spremaj se, sad ti preuzimaš Sarinu ulogu. Merder

Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Wed Apr 05, 2017 11:41 pm

Cansu potvrdila, Anne se završava u ovoj sezoni. bravo

Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Thu Apr 06, 2017 8:17 am

Fragi je meni promašen. S obzirom da je naglasak na Celalu, baš kao i isječak. Normalno da je rat počeo.

Ma već ćeš ti naći neku pjesmu da ti odgovara.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Thu Apr 06, 2017 12:00 pm

Videla sam da je Cansu rekla da se serija završava. U šoku sam, ne mogu da verujem da je Fatih odustao od ovakvog rejtinga.
Nisam odgledala poslednje dve epizode, pogledala sam samo malo nešto na preskok. Koliko sam shvatila Sinan zna da je Cahide proglasila Melek mrtvom, a da je ustvari živa. Je li tako? Ako jeste, serija se tu za mene definitivno završava. Jedino pozitivno u seriji su bili ZeySin, nakon što Zeynep sazna, od njih neće ostati više ništa. Čak se možda tako otvara put za Zeynep&Ali priču, a još tu glupost ne mogu da podnesem.

Znali smo i bez fragmana da je rat počeo, znali smo i da je Celal ranjen, ne znam zašto su imali potrebu da nam to i prikažu. Bez obzira što uživam i u Celal&Kudret scenama i ratu, ovo je ipak priča o braći i bilo bi dobro da ne srenu sa te priče i istaknu Kudretovu i Celalovu priču u prvi plan.

Možda nemaju snimljeno dovoljno materijala za bolji fragman, a Show je možda zbog svoje debilne strategije insistirao da fragman bude juče zbpg nove serije. Koliko vidim strategija im je vrlo uspešna, nova serija ima rejting 1 i nešto.
Назад на врх Go down
Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Thu Apr 06, 2017 5:07 pm

Ne bre to, nego oko izbora scena. Naravno, ako hoćeš sveobuhvatno, ako hoćeš samo Sarpa, onda mogu i sama.

Ne znam za Sinana, nisam odgledala epizodu do kraja. Ja sam shvatila da je saznao tek od Gonul da je mala živa i tad otišao kod Cahide.
Ma, cela ta njihova priča je urađena skroz traljavo. Žive u braku kao dvoje penzionera, nijedan poljubac, ova čak pije i pilule, ali hoće da usvoji dete. Pritom nemam pojma šta hoće sa Alijem, mada to nije ništa kad vidim šta rade sa serijom u kompletu. Od početne teme je ostao sao naziv.

Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    

Назад на врх Go down

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo
Погледај предходну тему Погледај следећу тему Назад на врх 
Страна 5 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo