Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!

HomeРегиструј сеПриступи

Share | 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo

Go down 
Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Broj poruka : 10020
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 34

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Sat Mar 25, 2017 9:27 pm

Gluma!

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Sat Mar 25, 2017 9:40 pm

S: Kudret je napravio veliku grešku, oteo je sina oca Celala.
A: Postoji neko koga će Kudret da posluša.
S: Ko je to? Alyanak, ko je to?
A: Mnogo ćeš se iznenaditi, ludi momče.
K: Ja ću tebi dati Mustafu, a ti ćeš meni nešto dati zauzvrat, Yesim.
C: Nađi mi sina.
M: Naći ćemo ga, ne brini.
M: Kudretovi ljudi?
M: Halo, Melek?
K: Počinje druga runda. Neka pobedi bolji.
S: Eto, toliko.

------------------------------

Hm... Ona slika set halleri je bila sa seta iz ove epizode, znači da definitivno ne snimaju nipta unapred. Sarp se valjao po senu. I zato mu je odeća orljava, najverovatnije će ga Mert spasiti.

Kudret je tražio Melek u zamenu za Mustafu, najverovatnije je Yesim poslala tamo gde su Kudretovi ljudi pod izgovorom da je Sarp ranjen. Ali Kudretov plan je izgleda bio da zarobi i Melek i Merta, izgleda da će Mert te planove da pokvari. U prevodu, rekla bih da će Mert opet spasiti baba Celala i da će Celala dobiti i ovu bitku. Jesmo li iznenađeni? Naravno da nismo. Dok scenaristi ovoliko vole Celala i rejting će pasti, ali Celal uvek mora da pobedi. Samo Celal!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

Broj poruka : 14348
Datum upisa : 08.05.2015

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Sat Mar 25, 2017 9:47 pm

Fragi je odličan, ali nije mi baš jasan.

Sarp je u sijenu u odjeći iz paviljona. Po slikama, on i Mert su živi. I Yusuf je tamo.
Ne snimaju ništa unaprijed. Razužili su makasimalno. Evo sad su imali koji dan slobodno ako je Aras uspio još jučer biti u Bodrumu (slika iz restorana) i današnja sa nekog seta.

I kad Sarp vidio Mustafu isto još nije u kožnjaku.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Sat Mar 25, 2017 9:49 pm

Ne znam jesi li vidjela Nejatov film sa Serenay je na internetu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Sat Mar 25, 2017 10:03 pm

Sad kad Fusun bude ta koja može nagovoriti Kudreta.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Sat Mar 25, 2017 10:27 pm

Da, nije još u kožnjaku što znači da nije spasio Mustafu tad kad je bio. Ali onda ga ni Mert nije spasio, čim je Sarp posle otišao kod Alyanaka da se raspituje.

Fusun? Ne verujem. Mada, Alyanak kaže Sarpu da će se iznenaditi, znači da je neko koga Sarp poznaje. Možda je I Fusun.

Nisam videla tu Arasovu sliku sa seta, videla sam samo iz restorana sa Bige i Mehmet Adom . Verovatno je BM set, koliko znam ni jedna druga serija se ne snima u Bodrumu.

Pojavio se na netu?  Nisam znala, hvala ti na informaciji, odmoh da nađem.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Sat Mar 25, 2017 10:32 pm

Ili je ova cijela akcija sa sijenom prva ili je ponovno odjenuo isto.

A pogledaj u koju ga je mahalu doveo Alyanak. Meni sliči na onu gdje je Fusunin restoran.

Evo ovo. https://www.instagram.com/p/BSEAb7Jgycb/?taken-by=1977engin Pogledaj par slika.

Je, maloprije sam vidjela da ima.

Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko
Bondarenkova nesuđena ljubav

Broj poruka : 12112
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 28

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Sat Mar 25, 2017 11:32 pm

Van sebe sam!!! :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: <3 <3 <3 <3 <3

Назад на врх Go down
http://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Sun Mar 26, 2017 12:24 pm

Poncha ::
Ili je ova cijela akcija sa sijenom prva ili je ponovno odjenuo isto.

Ne verujem da je ponovo isto obukao, najverovatnije je to prvi deo epizode.

A pogledaj u koju ga je mahalu doveo Alyanak. Meni sliči na onu gdje je Fusunin restoran.

Pogledala sam ponovo fragman, i ja bih rekla da je to njihova mahala.

Evo ovo. https://www.instagram.com/p/BSEAb7Jgycb/?taken-by=1977engin Pogledaj par slika.

Jeste BM set, ovaj lik ima slike sa Timucinom i Sevval.

Je, maloprije sam vidjela da ima.

Odgledala sam već pola filma.

Icerde sutra bez ozeta, ali isto počinje u 21, verovatno pre toga ima nešto drugo.

Okan Isik je napisao par rečenica o sutrašnjoj epizodi. To je verovatno ozet koji daju elektronskim medijima.

Okrutni Celal koji je oteo Umuta dok je bio dete i odvojio ga od porodice, sada će doživeti to isto zlo.
U epizodi u kojoj će biti visok pritisak, Celal će morati da bira između života sina Mustafe i ćerke Melek.
Sarp koji upada u sve moguće opasnosti da bi spasio Mustafu biće potresen zato što će ponovo da doživi dane kada se izgubio njegov brat Umut.

Piše u novinama da je Uguru pozlilo u sceni sa sandukom zato što su scenu ponavljali pet puta, a on pati od klaustofobije.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Sun Mar 26, 2017 12:27 pm

<3 <3 <3

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Sun Mar 26, 2017 12:34 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Sun Mar 26, 2017 12:39 pm

Pre serije ima intervju sa Erdoganom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Sun Mar 26, 2017 1:28 pm

Ne vjerujem ni ja.

Dobro, to nama ostaje isto. Briga me za intervju.

Ovaj sažetak što je Okan stavio je dobar.

Slike sa seta su prekrasne.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Sun Mar 26, 2017 3:46 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Sun Mar 26, 2017 5:04 pm

Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Sun Mar 26, 2017 11:25 pm

Momentalni infarkt!!! st_bond st_bond st_bond st_bond st_bond oho-ho oho-ho oho-ho oho-ho oho-ho Stas2 Stas2 Stas2 Stas2 Stas2
https://www.instagram.com/p/BSGqIPWBRHD/?taken-by=st_bond

Molila bih gif svake sekunde.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Sun Mar 26, 2017 11:32 pm

Ali, kraaaaj, pa to je stvarno previše za moje srce Stas1 Stas1 Stas1
Može li ovaj čovek imati bolje telo? naklon

I konačno ovakav jedan video posle dužeg vremena, ovo mi je falilo. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Mon Mar 27, 2017 12:03 am

Bodrum Masali

Pošto je prošla epizoda bila dobra, rekoh hajde i ovu da gledam uživo, velika greška. Epizoda nije imala praznog hoda, cela epizoda je bila prazan hod. Osim dve, tri scene, bilo je smrtno dosadno.

Ne znam odakle da počnem komentar. Ova serija je trebala da se zove Faryalinin ve Atesin sucu ne. Kad imaš Yildiz u životu, ne trebaju ti ni neprijatelji ni drugi problemi, žena je sam po sebi problem. Celu epizodu smo gledali njene gluposti. Žena se nije smirila dok nije otišla kući. A posledice toga, ma koga briga. Zbog njenih bespotrebnih tripova uvalila je sina u dug od 75000 lira, odnosno 25000 evra, odnosno cifru koju Ates narednih dvadeset godina neće moći da otplati. Umesto da mu kaže, pusti kuću, pusti dugove, spremaj prijamni, upiši se na fakultet, ne, ona bez srama kaže Faryaliju Ates je uzeo kuću od Bore. Kako je uzeo? Jel Ates izbrojao Bori 25000 evra i uzeo kuću ili je potpisao menicu? Allahim, kakva iritantna žena. A da ne pričam o tome da se ni malo nije sažalila na Faryalija, čovek samo što nije počeo da je preklinje, govori joj da mu je potrebna više nego ikad, yok, ona tera po svom, ona veruje nekom tamo levom Bori. Još joj je dao kutiju sa poklonima, čovek je dvadeset godina svake godine za njen rođendan kupio poklon, njoj i dalje ne odgovara. Da popizdiš.

O ova Su je u jednoj epizodi simpatična, onda je narednih deset antipatična. Mene niko ne može da ubedi da ona stvarno voli Kelebeka. Bukvalno je sa njim zato što joj niko drugi trenutno ne poklanja pažnju i ne pokazuje interes za nju. Kelebek je počeo već više da me nervira zato što je trpi, ponaša se prema njemu kao da je otirač. Još Kelebek kaže u fragmanu Aslina i Atesova ljubav je obična ljubav, a naša je velika. Čovek bukvalno živi u svetu snova.

U epizodi od dva i po sata smo gledali sve, kako Yildiz hoda, kako se Yildiz pakuje, kako gleda ključeve i još mnogo bespotrebnih scena, nisu mogli da napišu jednu Asli&Ates scenu od dva, tri minuta. Ali kad treba da se reklamira serija, onda prvo vade njih dvoje. Ne mogu da shvatim scenaristu po tom pitanju uopšte. Izgleda da mu se sviša da ga fanovi psuju, evo opet je pobuna, što zbog toga što ih nije bilo, što zbog toga što su se izgleda brzo pomirili, a oni su zamišljali da će Ates da spava pred Aslinim vratima. Kao prvo, Asli nije takav lik, zato je svi i volimo, a kao drugo, Ates ništa nije kriv. Stvarno ga je na prepad poljubila. Mada bih lagala kad bih rekla da mi nije malo krivo što će se odmah pomiriti, mogli su bar jednu epizodu da budu rastavljeni, da malo pate, da osetimo ljubav. Ja uvek u serijama bolje osećam ljubav kada su parovi rastavljeni, nego kad su zajedno. Ali kao što rekoh, mislim da je i Asli jasno da Ates nije kriv, a ona nije lik koji će da se prenemaže i namerno da ga pušta da pati.

Gozde i Evren su mi se stvarno više smučili, da li scenarista stvarno misli da neko uživa gledajući njih dvoje pa ih toliko gura. Gozde je ipak pobacila, ali krije, valjda da joj ne bi pobegla tako sjajna prilika kao što je Evren. Mada koliko god bila odvratna poslednjih desetak epizoda, bilo mi je malo žao u onoj sceni kada je plakala u dečijoj sobi. I njoj je Evren uništio život, mogla je jedino za to dete da se uhvati, ali i to je izgubila. Ne može da se gradi sreća na tuđoj nesreći.

Maya mi se sve više sviđa, pored toliko loše napisanih ženskih likova, seriji je falio jedan ovakakv lik. Jaka, samo svesna žena koja stoji čvrsto na svojim nogama i zna šta hoće.Bora joj je priznao da mu se sviđa, hadi bakalim.

Svidele su mi se scene Maya&Asli, Bora&Maya i Ates&Faryali, još ne mogu da prežalim što njih dvojica nisu otac i sin, i likovi i glumci imaju odličnu hemiju.

Još uvek mi nije jasno šta Bora ima protiv Faryalija i šta uopšte zna o njemu. Bilo bi dobro da nam to objasne.

Uzay valjda po prvi put nije imao ni jednu scenu u epizodi, definitivno fali.

Smatram da se produkcija ponela sa nepoštovanjem prema Serel Yereli. Dosta likova je ušlo u seriju i nestalo bez ikakvog objašnjenja, ali mislim da Alara to nije zaslužila koliko god je mi ne voleli. Ipak je ona bila važan sporedni lik, još uvek se nalazi čak i na plakatu serije, mogli su da joj napišu scenu od par minuta da se oprostimo od nje. A Serel je bila do skoro u Bodrumu, nije bilo neizvodljivo.

Fragman mi se dopada, nekako daje nadu da su se fokusirali na mlade i da će ove epizode od sat vremena biti zabavnije, mada se sa ovim scenaristom nikad ne zna.

Samo mi se ovaj deo oko prosidbe ne sviđa. Prvo, previše su mladi za to, a drugo, Ates bi trebao da je zaprosi kada stvarno to poželi, a ne da bi se pomirili i rešili glupi nesporazum. A izgleda da će do prosidbe doći, na onim slikama što su došle sa seta, Ates je u sakou, najverovatnije je došao po Asli da je negde odvede negde gde će da je zaprosi. Nadam se da ne planira da je zaprosi tu ispred kuće, mada me ne bi čudilo, svakakvih apsurda smo se nagledali u ovoj seriji.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Mon Mar 27, 2017 12:07 am

Svi se skidaju samo naš Caga ništa. Šta bi mu falilo da postavi ovakakv snimak iz teretane? Šta? I scenaristi su protiv nas, cela serija prođe, mi ne videsmo ni Sarpovu golu ruku, a ne nešto više. Uf yaaaaa!!!!!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Mon Mar 27, 2017 8:51 am

Ne znam jesu li ovi platili reklamu za fitness studio ili Stanko to sam od sebe.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Mon Mar 27, 2017 8:52 am

Možda nije svaka sekunda, ali vježbe su tu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Mon Mar 27, 2017 8:58 am

Saro, nisam još odgledala nastavak. Ali i po ovom tvom mi je dosta.

Pretpostavljam da si vidjela slike i videa (s Cagom, Nihal, Cetinom i ono kako uzimaju hranu) koje je postavio jučer onaj dečko. Uglavnom, bit će neke scene s njima u lokalu.

Ima i slika na kojima je Ugur Yildiran s malim koji glumi Mustafu. Ne znam hoće li to Selim spasiti Mustafu, je li među Kudretovima ili je samo na setu bio kao kaskader.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Mon Mar 27, 2017 11:07 am

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Mon Mar 27, 2017 1:29 pm

Saro, nisam još odgledala nastavak. Ali i po ovom tvom mi je dosta.

Ako imaš vremena baci pogled, mada i ako ne odgledaš nećeš ništa propustiti, osim tog famoznog poljupca u epizodi se nije desilo apsolutno ništa.
Da nisam gledala uživo, odgledala bih epizodu za dvadesetak minuta, jer bih maltene sve preskočila.

Pretpostavljam da si vidjela slike i videa (s Cagom, Nihal, Cetinom i ono kako uzimaju hranu) koje je postavio jučer onaj dečko. Uglavnom, bit će neke scene s njima u lokalu.

Ima i slika na kojima je Ugur Yildiran s malim koji glumi Mustafu. Ne znam hoće li to Selim spasiti Mustafu, je li među Kudretovima ili je samo na setu bio kao kaskader.

Nisam videla te slike. Ali ne bi me čudilo da Selim koji za toliko epizoda nije uradio ništa korisno, spasi Mustafu, jer policija treba da radi u Celalovu korist i trebaju da budu pametni i sposobni samo kada to Celalu odgovara.

Ay yapim i Show od juče ne rade ništa drugo nego reklamiraju da je serija bez ozeta, ne znam koliko je to važno s obzirom da epizoda počinje u isto vreme kao i uvek. Nikada do sada nije ni počela pre 21. Bolje im je da naspram protivničkih serija napišu scenario koji će da privuče ljude, odnosno da im ne da da prebace kanal. Sinoć sam za vreme BM videla fragmane za ovu novu seriju, nisu nešto, tako da mislim da ta serija neće naročito da privuče pažnju, ali Soz hoće. Večeras ima i utakmica, ali će se verovatno završiti dok počne Icerde.

Bondarenkova, jesi videla fragmane za Anne? Teška glupost. Napravljen je vremenski preskok, Melek je proglašena mrtvom, Zeynep je nastavila sa životom, udala se za Sinana i hoće da usvoje dete. Ali Gonul je shvatila da je Melek živa i sada će da je traži. Nismo videli ni početak ZeySin ljubavi, jedine scene u kojima sam uživala su bile Melek&Zeynep sad ni toga nema, jer Zeynep misli da je mrtva. Mislim da je došlo vreme da se pozdravim sa serijom.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    Mon Mar 27, 2017 2:42 pm

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Poncha, ja te obožavam! <3

Ne znam da li je ovo reklama za tu teretanu, on je u opisu stavio kako pripreme za novo izvođenje Kaligule idu u punom jeku.
A i mislim da je sam od sebe, jer stalno to radi za sve živo, ili reklamira brata, ili motore ili ovo. Mada su mi ovo najdraže vrste njegovih reklama. he-he

Sara Ulusoy ::
Svi se skidaju samo naš Caga ništa. Šta bi mu falilo da postavi ovakakv snimak iz teretane? Šta? I scenaristi su protiv nas, cela serija prođe, mi ne videsmo ni Sarpovu golu ruku, a ne nešto više. Uf yaaaaa!!!!!

smeh smeh smeh

E, al' ako ti je za neku utehu u ovom poslednjem Stasovom filmu što smo gledale Sparks i ja, on je sve vreme bio zakopčan do grla. Poludela sam totalno, inače je film super, ali znaš kad mu fali taj "delić" da bi bio savršen. Nema ništa dok on ne krene da se skida, to je prava akcija, ova žanrovska akcija ništa ne vredi spram toga. A, oni valjda uvrteli da ako imaju akcioni film/seriju, onda im prava akcija nije potrebna. lol!

Videla sam fragman za Anne i odmah htela tebe isto da pitam, baš sam se razočarala. Ja kad sam videla prvi fragman suprotno od svih koji su mislili da je san iz kome, bila sam uverena da su Zeynep i Sinan lažirali njenu smrt. Mada bolje i da je san, nego ovako, one scene sa Melek su me baš deprimirale. Opet smo se vratili na početak. flop
I slažem se ovo oko ZeySina, to me je posebno razočaralo.
Ne znam šta da ti kažem, razumeću ako prestaneš, samo ću biti tužna, ovaj put me čeka pričanje sa samom sobom i kad su Turci u pitanju. smeh
Назад на врх Go down
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo    

Назад на врх Go down

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo
Назад на врх 
Страна 38 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo