Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Go down 
+2
Poncha
Veronika
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptyMon Jan 16, 2017 9:55 am

Bugun gunlerden Icerde!

Potvrdjeno je za Kivu, objavio je Mavi na tw.

Nije nostalgija, nego sam naletela na sliku, pa mi se svidela. Definitivno savrsenstvo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptyMon Jan 16, 2017 9:59 am

Tako je.

Pa mislim da je ovo dobro za Mavi i Kivu.

A što reći.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptyMon Jan 16, 2017 10:22 am

Jeste, shvatili su da im ostali ne prave posao kao Kivo.

Sta da kazes, slika govori vise od hiljadu reci.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptyMon Jan 16, 2017 12:37 pm

#melekikimkurtaracak

Obozavaju da stave komplikovane i duge tagove koji ne mogu da postanu tt.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptyMon Jan 16, 2017 5:08 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptyMon Jan 16, 2017 5:13 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptyMon Jan 16, 2017 6:55 pm

Stigla sam.

Ovo je odlično.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptyMon Jan 16, 2017 8:23 pm

Ova Serap i sin su dosadni do bola, samo su nam oni falili.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptyMon Jan 16, 2017 9:48 pm

A ostalo je bilo odlično.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptyMon Jan 16, 2017 9:50 pm

Ovaj Sarp je spasio cijelu četu ljudi.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptyMon Jan 16, 2017 9:50 pm

Jel neko spomenuo Merta i pamet u istoj recenici? Ako jeste, onda smeh.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptyMon Jan 16, 2017 9:50 pm

Ona nije znala. On se blebuno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptyMon Jan 16, 2017 9:51 pm

Odoh da napisem komentar.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptyMon Jan 16, 2017 9:51 pm

Ajde, ja čekam pa ću možda oslonit se.

A sad idem vidjeti kako je ono sebe spasio.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptyMon Jan 16, 2017 10:27 pm

Odlična je bila epizoda.

U vezi prve scene ne mogu mnogo da komentarišem, jer gledajući Sarpa nisam mogla da sekoncentrišem na scenu. Izgledao je opako dobro u toj sceni.
Uglavnom uspeo je da smuti Merta.

Da pređemo mi na ruski rulet. Odlična scena. Svaka scena u kojoj Sarp barata sa oružjem je odlična. Samo, izbacio je metak, opalio pet puta (čak je i Davut bio šokiran), da Sevko nije ušao i da je Celal rekao da puca šesti put tu bi morao da bude metak, ne znam kako bi Celalu objasnio da nema metka.
Rekla bih da Sarp misli da je Davut rekao za njega i Melek, tako da će u sledećoj opet biti Sarvut obračun. :cereeeeek:

Jesam li rekla pre da je Eylem glupa? Znam da jesam i to posle svake epizode, ali koliko god puta da kažem malo mi je. Ja ne znam da li su scenaristi svesni koliko glup lik pišu. Sva sreća da su izgleda shvatili koliko je nezanimljiva pa joj je minutaža minimalna, tek da se pojavi. Isto važi i za Fusun.

Mi smo rekli da Alyanak ostane, ali nismo rekli da mu uvale Yusfovog sina i da postane dosadan. Ne znam zašto su doveli ovu Serap. Mislim znam, doveli su je zbog Yusufa, ali mogli su pod jedan da nađu bolju glumicu, ova glumi ko Bensu, a pod dva mogli su ovom liku da napišu zanimljiviju priču. I nije mi jasno zašto je ona krila od Yusufa toliko godina da ima sina.

Mert je smenjen, na njegovo mesto je došla Sema, hadi bakalim, možda će ekipa da počne nešto da radi.

Coskuna pretpostavljam da neće ubiti, da je hteo ubio bi ga na kraju epizode. Ali Coskun više nije potreban. Tajnu u vezi Melek znaju Mert i Yesim, a ne bih volela da Coskun kaže Sarpu i Mertu da su braća. Zanimljivije je da jedan od njih posumnja, pa da istražuje. Volela bih da Mert prvi posumnja i da on prvi sazna da su braća.

Ovaj Yasar je psihopata,ali pretpostavljam da je završio karijeru, slab je on protivnik. Prvo sam mislila da ga Coskun možda laže da bi ga iskoristio protiv Celal, ali ispade da je sin onog lika sa kojim je bila Melekina majka.

Baš me interesuje kako će Celal sada da se postavi prema Sarpu. Ako mu kaže oprostiću ti, ali se drži podalje od Melek, vratili smo se na početak, onda nije morao ni da sazna.

I ne znam šta je Celal radio dok Sarp nije došao kod njih u ekipu, da nije sarpa izginuli bi već sto puta do sada.

Da li je moguće da se Mert izleteo i da je rekao Melek nešto tako važno a da predhodno nije proverio šta zna. Stvarno je sinonim za inteligenciju. Sigurna sam da će Celal biti oduševljen kad sazna i da će vrlo blagonaklono gledati na to što je uradio. Rekla bih da će Mert u sledećoj epizodi upoznati Celalovu naokrutniju stranu.

Mislila sam da ovaj hashtag neće dospeti na tt listu, ali ceo dan je bio tt, sve dok nije počela serija, sad je icerde na vrhu.

Ova humanitarna akcija je odlična i super je što su to uradili preko ove serije koja je toliko popularna. Doći će do više ljudi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptyMon Jan 16, 2017 10:35 pm

Tuci se žale da ne mogu da gledaju epizode na YT, meni normalno pušta. Tebi?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptyMon Jan 16, 2017 10:37 pm

Ovog puta su reklamirali novi Fiat. Kad ide ova serija uopšte nije potrebno da puštaju reklame, sve reklame su ionako deo radnje u seriji.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptyMon Jan 16, 2017 10:40 pm

Meni je epizoda bila odlična. Evo ne znam što bih prije komentirala. Sarp i Mert i njihovo nadmudrivanje, Sarpa i Melek, Sarpa dok se igra pištoljem - pa taj čovjek je stvoren s njima, Sarpovo spašavanje, Sarpovo zviždukanje...

Zapravo, kako okreneš, on je spasio sebe, Melek je spasila njega, on je spasio svih.

I ja sam mislila da Sarp cilja na Davuta, ali kasnije mu Yesim kaže nešto u smislu, a ti si još tu. Tako da možda i na nju cilja.

Meni je sve ostalo, osim ove otmice, Sarpa i ekipe i Merta kad pokušava nešto napraviti bilo dosadno.

Ne znam hoće li Melek saznati da Sarp zna tko je.


Последњи изменио Poncha дана Mon Jan 16, 2017 10:41 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptyMon Jan 16, 2017 10:40 pm

Meni radi epizoda. Pretpostavljam da im je to zato da gledaju na Puhutv.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptyMon Jan 16, 2017 10:53 pm

Poslušaj Cagi glas, malo mi je mukao.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptyMon Jan 16, 2017 10:54 pm

E zvizdanje sam zaboravila. Ali neverovatno je koliko jednom coveku sve pristaje.
Dobra je bila i scena sa narukvicom.

Da, to sto je Yesim rekla je i mene navelo da pomislim da misli da je ona rekla. Zapravo, nema mnogo izbora, za njih znaju samo Davut i Yesim. Ali odgovor Yesim je bio dobar kad mu je rekla ti si jos tu, on je rekao ne moze da odustane od mene.

Ne verujem da ce saznati. Moze da sazna samo ako joj on kaze, niko osim njega ne zna da on zna.

Da, videla sam da je samo u Turskoj blokirano i puhu su napisali da samo kod njih mogu da gledaju. To je verovatno da se izreklamiraju zbog Serenayine serije.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptyMon Jan 16, 2017 10:56 pm

Moguce da jeste, stalno snimaju napolju po hladnoci. I Erkan Petekkaya je zavrsio u bolnici zbog upale pluca. Oni izgleda ovim tempom planiraju da ubiju glumce.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptyMon Jan 16, 2017 11:08 pm

Ja sam to zviždanje i još par scena sad opet pogledala. Baš dobre scene, a Sarp kao da je izmislio strategiju.

Upravo to. Nema ih puno, tako da mu se sve izbor. Sarp je odličan u svojim odgovorima.

Da, jer ovo sad s Mertom će je dotući.

Dobro je dok ima na YT za nas epizoda. Vjerojatno je to zbog reklame.


Meni se čini kad sam ga slušala da mu je promuklo u glasu. A kako i neće, gdje god da se nalazi je hladno. Najtoplije gdje snima je Celalovo mjesto. I taj Mertov stan.


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptyMon Jan 16, 2017 11:08 pm

Jesi li upratila twitter?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 EmptyTue Jan 17, 2017 7:14 am

Nisam sinoc nista pratila, bila sam umorna, zaspala sam cim sam postavila komentar ovde. Malo sam samo pratila dok su bile dosadne scene i koliko sam videla generalno se ljudima svidela epizoda.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 8 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
Назад на врх 
Страна 8 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: