Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!

HomeHome  CalendarCalendar  FAQ/УпутствоFAQ/Упутство  ТражиТражи  Листа члановаЛиста чланова  Корисничке групеКорисничке групе  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

Share | 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Go down 
Иди на страну : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica

Broj poruka : 9602
Datum upisa : 08.05.2015

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Fri Jan 13, 2017 11:40 am

Pretpostavljam da nisu. Nismo znali. Znale su se samo neke kategorije, nisam ja znala ni za Toygara pa su njega pozvali na dodjelu.
Назад на врх Go down
Погледај профил корисника
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Fri Jan 13, 2017 2:21 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Broj poruka : 6890
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 33

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Fri Jan 13, 2017 2:23 pm

Ja sam sad baš ušla to da postavim.

Nešto je posebno raspoložen. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Fri Jan 13, 2017 2:25 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Fri Jan 13, 2017 2:32 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Fri Jan 13, 2017 2:32 pm

Prevedi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Fri Jan 13, 2017 2:43 pm

Stigle su slike.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Fri Jan 13, 2017 2:45 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Fri Jan 13, 2017 6:21 pm

Fragi je večeras.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Fri Jan 13, 2017 9:33 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Fri Jan 13, 2017 10:34 pm

Evo me.

Stizu prevodi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Fri Jan 13, 2017 10:40 pm

Zdravo, društvo. Puno hvala Yildiz Teknih univerzitetu i njihovom menadžment klubu što su me smatrali dostojnim ove nagrade. Ne mogu da vam se pridržim zato što sam zauzet, nadam se da ćemo se jednpg dana videti.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Fri Jan 13, 2017 10:49 pm

Ozet

Coskun odlazi kod čoveka po imenu Yasar. Misli da će sa onim što zna o tom čoveku moći sa njim da se udruži protiv Celala. Yesim govori Celalu da je uradila DNK test i da zna šta se dešava između njega i Melek. Yesim je besna na Celala što je krio tu tajnu godinama. Želi da pokvari odnose Celala i Melek i kaže Celalu za Sarpovu i Melekinu vezu. Celal poludi zbog onoga što je čuo i naređuje da se Sarp odmah dovede u Davutov magacin. Melek je spakovala kofere i kreće na put. Potrebno joj je da se udalji nakon onoga što je doživela sa Celalom. Zove Sarpa, kaže mu da ima dve karte i da hoće da idu zajedno. Ali dešava se nešto što Melek nije mogla ni da pretpostavi, biva oteta na putu. Eylem pritiska Merta. Pita ga šta će kod njega Sarpovi tajni snimci. Sarp je doveden u Davutov magacin ne znajući šta će da mu se desi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Fri Jan 13, 2017 10:54 pm

Y: Coskune, dosta.
M: Ko si ti?
Y: Čovek koji će ti otvoriti oči.
M: Tražio sam Melekin telefon, našao sam signal.
C: Spremi se, Celale. Došli smo do kraja puta.
Y: Ako Melek preživi, a Celalu se nešto desi, tu devojku ću iseći na komade pred tvojim očima.
C: Ja jako želim da on umre, a ti si jedini čovek koji to može da uradi, Yasare.
C: Neće umreti!
Y: Digni u vazduh.
M: Oče!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Fri Jan 13, 2017 11:14 pm

Epizoda će očigledno biti puna Melek. Ali ova akcija spašavanjaje izgleda na kraju. Zbunjuje me ovo sa Sarpom i Yesim, po ovome zaključujem da je Celal otišao po Melek a Sarp je ostao. To je malo glupo, kako će Celal da oprosti Sarpu ako on ne bude spasio Melek.
I Izgleda da vest o Melekinoj otmici dolazi u vreme kad je Sarp kod Davuta.
Ova eksplozija bi mogla da bude na kraju epizode.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Sat Jan 14, 2017 9:09 am

Hvala. kisic

Baš je lijepo ovo rekao.

Ozet je zanimljiv. Ne bunim se što se u ovom nastavku vrti oko Melek. Pogotovo ako Sarp bude zaslužan za nešto. Pretpostavljala sam da će Yesim igrati na kartu Sarpa da posvađa ovo dvoje, pa i rekla je to Melek, a ova je njoj lijepo odgovorila... Yesim je imala kartu u rukavu da se riješi Melek. Nije računala na Coskuna.
Vidim da neki Cagini fanovi ne mogu smisliti Bensu.

Izgleda da će Melek oteti i netko javiti baš onda kad Sarp bude trebao pucati predzadnji put. Onda će vjerojatno svatko od njih krenuti u potragu.
Čini mi se da će Celal sam ići u šumu, bez svojih ljudi... Ali možda Melek nije tamo, nego na nekom drugom mjestu.
Pri kraju fragija su neke nadzorne kamere i pišu neki brojevi. Ja pretpostavljam da je to sat i stoji da je 15:12 (i još neki brojevi) kad se Celal pojavi u skladištu.
Inače mi skladište izgleda prazno, kao da Melek nije tamo. Moguće da su je ovi premjestili ranije. Možda su skužili pa bacili mobitel.

Izgleda kao da je neće spasiti u ovoj epizodi. Ja sam isto računala da će je Sarp naći. Možda uz pomoć Merta.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Sat Jan 14, 2017 9:11 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Sat Jan 14, 2017 9:15 am

Jesi li jučer pratila na twitteru? Mislim da se neki fanovi sprdaju s Engom. Baš me ljuti.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Sat Jan 14, 2017 9:20 am

Aj Ponchita, srce si, hvala, canim. kisic

Devojke, srecna Nova. <3
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Sat Jan 14, 2017 9:38 am

Ne bunim se ni ja, sve dok se ne vrti oko Eylem meni odgovara. A s obzirom da nemaju šta da prikazuju otetu Melek celu epizodu, akcenat će više biti na ovima koji će da je traže.

Yesim se po meni bez razmišljanja upustila u to i u besu je rekla Celalu. Da je razmislila ne bi to uradila. Znala je da Melek neće biti ništa, nego da će Sarp nastradati.

Dosta Caginih fanova ne može da smisli Bensu. Ne obozavam je ni ja, ali se prilagođavam, to je što je, zamene neće biti. Isto tako nisu podnosili ni Serenay i kvarili su sebi uživanje u seriji. Doduše, ima onih kojima ne odgovara ni jedna partnerka, dosta njih ne može ni Hazal da smisli. Mislim da jedina partnerka koja je skoro svima odgovarala bila Leyla.

Prema ovome glavni ljudi nisu sa njim, verovatno je Coskun tražio da dođe sam. Možda zato Yesim kaže Sarpu ono. Ali nekako računam da će biti neka igra u igri i da će na kraju ipak Sarp spasiti Melek. Mert tu ne sme mnogo da se meša da ne bi bio otkriven. Ionako Sarp sumnja u njega, sigurno je to podelio sa Yusufom kad ga je ovaj smenio sa mesta vođe ekipe.

Pogledala sam ponovo fragman, da ima tih snimaka sa satom i praznim skladištem, moguće da su Melek premestili ili da je neko već spasio.

Nisam videla da su sprdali Engina, ali vrlo moguće, to su dokoni ljudi koji po ceo dan ne znaju šta će sa sobom i onda stalno traže vesti o novom filmu, reportaže i ostalo. Valjda čekaju da Cagi otkažu svi organi jedan po jedan od umora da bi oni imali zabavu, da im ne bi bilo dosadno. Čovek se ubi od rada, podočnjaci do poda, ali neće oni samo Sarpa da gledaju to im nije dovoljno, hoće Cagu. Nešto gluplje skoro nisam čula.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Sat Jan 14, 2017 9:44 am

Danas je godisnjica pocetka AFK.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Sat Jan 14, 2017 9:46 am

Ako Sarp nastrada onda će se Melek okrenuti protiv Celala. Je li joj tako odgovorila kad je Yesim rekla da ako Celal sazna za Sarpa da će pobiti njega i njegove? Zato ima logike.
Iako, slažem se, Yesim je rekla brzo.

A vidim to.

Moguće da je igra u igri i da Celalovi ljudi iskoče.

Po anketi, može biti bilo tko? Melek'i, Coşkun'un elinden kim kurtaracak?
Ako su stavili anketu, onda bi bo red da je netko izvuče.

Upravo to. Stalno se nešto žale. A jučer sam pročitala neke komentare. Pisali su ih Enginu.

Traže Cagu i onda kad novinari napišu da je u bolnici onda ga obaspu da je najvažnije zdravlje. Halo, a gdje je bilo zdravlje kad navaljujete na neke intervjue, snimanja, reklame, filmove, javljanja... Svakakvi li ljudi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Sat Jan 14, 2017 9:46 am

Znam. Ljubomorna sam na tebe.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Sat Jan 14, 2017 9:48 am

Ako glasate u anketi, vidjet ćete tko vodi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Sat Jan 14, 2017 10:06 am

Dobro, to je istina, Melek nikada ne bi oprostila Celalu da ubije Sarpa, ali bi zato Celal ceo život osećao krivicu prema Melek, tako da Yesim ne bi ostvarila svoj plan da sve ostane njoj, ionako se zbog toga najviše iznervirala, što će morati da deli nasledstvo. Od Yesim sam očekivala neku pametniju igricu.

U anketi ubedljivo vodi Sarp.

E, jeste, njemu su napisali da je najvažnije zdravlje i već su sutra počeli da traže da se pretvori u starletu i da počne da iskače iz frižidera. Čovek snima seriju, dao je dva ista intervjua jer nema šta više novo da kaže u vezi posla, film ne može da najavi u sred snimanja serije i šta oni više hoće.

Zašto? Što sam pratila od početka? I meni je žao što se u to vreme nismo znale i što nismo pratile zajedno.
Назад на врх Go down
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    

Назад на врх Go down

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
Погледај предходну тему Погледај следећу тему Назад на врх 
Страна 6 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo