Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!

HomeHome  CalendarCalendar  FAQ/УпутствоFAQ/Упутство  ТражиТражи  Листа члановаЛиста чланова  Корисничке групеКорисничке групе  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

Share | 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Go down 
Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica

Broj poruka : 9698
Datum upisa : 08.05.2015

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Wed Dec 14, 2016 8:15 pm

I ja sam mislila da će njega više.

Valjda joj je javio da se kupi.
Назад на врх Go down
Погледај профил корисника
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Broj poruka : 6917
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 33

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Wed Dec 14, 2016 8:17 pm

Mislim da joj nije javio, cim se sakrila.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Wed Dec 14, 2016 8:18 pm

A drži mobitel u ruci. Ne znam kako joj nije javio ako je vidio gdje idu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Wed Dec 14, 2016 8:24 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Wed Dec 14, 2016 8:24 pm

Evo ih kod Fusun.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Wed Dec 14, 2016 8:28 pm

Allah, Allah, jesmo mi to trazili, da idu kod Fusun? Treba svi da napisu da nece Sarmel, onda ce ih verovatno biti puna epizoda, posto rade sve suprotno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Wed Dec 14, 2016 8:41 pm

Sarp i Mert se svađaju ispred kuće, znači i Mert je tamo, sreli su se.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Wed Dec 14, 2016 10:03 pm

Odgledala sam Anne.
Zeynep je ipak saznala da joj je Gonul majka i to joj je potvrđeno tako da nema nikakve sumnje, nisam to očekivala. I mislim da je greška, previše je rano. Tek je osma epizoda, ima jako malo likova u seriji i teme su bile Melek i da Zeynep sazna da joj je Gonul majka. Ovo drugo je rešeno, sad ostaje samo Melek i da Zeynep oprosti Gonul. Pretpostavljam da će joj oprostiti kad sazna i ona i mi njenu priču i kada sazna da je bila u zatvoru.
Cahide mi je čudna, s jedne strane je prikazana kao dobra majka, a s druge strane mi deluje tako hladno, kao da joj je stalo samo do Gamze. Kada je Zeynep došla nije je ni pitala zašto je došla, nego oljušti bananu, ovaj tiganj sam kupila u New Yorku i na kraju je ceo komentar na priču bilo da je Zeynepina majka umrla. Posle joj je pričala priču o sebi i njoj, nije bila iskrena prema Zeynep i nije joj rekla istinu da je Gonul bila u zatvoru, što je po meni greška.
Sporedne likove su trebali malo bolje da razrade, Gamze mi uopšte ne privlači pažnju. Ok, to što preživljava nije lako, mislim na to što joj je dete bolesno, ali meni izgleda kao da je više pogađa to što je onaj njen sebični idiot ostavio, jer on ne može da bude otac bolesnog deteta. Možeš misliti, kao da ga je Gamze sama napravila, pa hoće njemu da ga uvali.
Od Alija ni A nismo videli, bar je mogla da bude koja scena njega i Zeynep, pretpostavljam da će u sledećoj da joj pomogne da nađe Melek. I mogli bi malo da zbliže Alija i Zeynep. Znam da ovo nije ljubavna serija isto kao i Icerde, ali malo ljubavi bi razbilo tešku dramu. Za sada imamo glavni par Sule i Cengiza, koliko se vole, ne mogu da se odvoje jedno od drugog, povraća mi se.
Sa likom Sule su stvarno više preterali. Žena je pravi monstrum. Ona je sada Melek odvela sa Cengizom i šta očekuje. Maltretiranje će da se nastavi posle tri dana, sve će biti isto kao što je i bilo i dete će opet da pobegne. Da bar ima bilo šta za šta možemo da se uhvatimo da nekako sagradimo minimum empatije sa njom, ali nema. Sve što smo do sada videli, a videli smo ceo njen život od kada je rodila Melek, govori protiv nje. Njoj je mesto u ludnici.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Wed Dec 14, 2016 10:19 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Wed Dec 14, 2016 10:30 pm

Sad zašto su se svi okupili tamo. Za Merta me ne čudi, on je uvijek s njima.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Wed Dec 14, 2016 11:27 pm

Ako Fusun opet nije pala u nesvest, posto cesto to radi, mozda je odlucila da ih sve zajedno pozove na veceru. Njena pamet je dovoljno zakrzljala da tako nesto glupo uradi. A posto Eylem ima pameti koliko i ona, moguce da je podrzala tu genijalnu ideju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Thu Dec 15, 2016 4:50 pm

Ja mislim da je ova slika s Cagom iz neke bolnice.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Fri Dec 16, 2016 1:25 pm

I meni lici na neku ustanovu. Valjda nije snimanje u bolnici, dosadne su mi scene u bolnici. Jedino bih volela da Melek bude tesko ranjena, onda bi bolnica bila zanimljiva.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Fri Dec 16, 2016 5:36 pm

Slažem se.

Slike su mi odlične. Ozet ćeš ti prevesti.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Fri Dec 16, 2016 5:37 pm

Jesi li vidjela dobitnike za GQ?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Fri Dec 16, 2016 6:55 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Fri Dec 16, 2016 7:07 pm

Celal misli da šef ima veze sa Coskunom, jer je jedina osoba koja zna da je Melek njegova ćerka. Mert govori Celalu da je direktor Yusuf dao otkaz. Celal želi da zna razlog i govori Mertu da ga obavesti. Yusuf koji daje otkaz, na putu je da Mertu da Sarpov tajni dosije. Celal i njegovi ljudi nastavljaju da prate šefov trag. Fusun poziva Melek na večeru da joj zahvali za ono što je uradila. Sarpov plan ’šef Umut’ neće tako lako doći do cilja kao što je mislio. Ta opasna igra će imati posledice.

Sad je ozet pun Celala i Yusufa, i Merta i Sarpa slabo ima, ali generalno nije loš, pošto pretpostavljam da će u prvom planu biti Sarpova igra. I slike su dobre, Sarvut. :cereeeeek:. Kao što sam i mislila oličenje inteligencije Fusun poziva na večeru ljude koji su se umalo poubijali nekoliko dana pre toga.
Kraj ozeta mi deluje uzbudljivo i samim tim mislim da će to biti kraj igre.

Što se GQa tiče, i pored toga što volim i Cansu i Kivu, definitivno nisu zaslužili nagrade. Ne zato što nisu dobri, nego par godina ih nije nigde bilo, nisu ništa radili, aktivirali se se tek poslednja dva meseca. Logičnije bi bilo da su je dobili sledeće godine. Aj Cansu ako ništa drugo bar ima uspešnu seriju, Kivo ni to. Caga je imao jedan od najuspešnijih filmova ove godine i ima pet puta uspešniju seriju od Kive. Ali hajde nema veze, nije on dobio, trebao je da dobbije neko ko je nešto radio u toku godine, recimo Burak i Neslihan, mada nisam ni njen ni njegov fan.
A tek što su izmislili kategoriju da bi Barisu Arducu dali nagradu. facepalm

Fragman će biti svađa ove dvojice.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Fri Dec 16, 2016 7:14 pm

Meni je ozet dobar. Znači, prije će ova večera nego pothvat Sarapa i Davuta. Sarpovo šefovanje je jako kratko. Sad kad krene pljuvanje...

Ovaj put nije loš ni fragi ni ozet.

Ne znam po kojem kriteriju GQ dodjeljuje nagrade. Nemam ništa protiv dobitnika, dapače, ali nije mi jasno kako.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Fri Dec 16, 2016 7:20 pm

Vala mislim da će više da pljuju scenariste što Sarp više nije šef, nego ovi kvazi fanovi Sarpa. Vidim da su se i ovi Tubini što prate Icerde pobunili što nema Sarmela.

Uhode kažu da navodno Star ima svoje prste u GQu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Fri Dec 16, 2016 7:22 pm

Pa dobro. I scenariste.
Nisam upratila.

Pa pogledaj da su svi glumci od tamo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Fri Dec 16, 2016 7:40 pm

Istina, sve tri serije su njihove.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Fri Dec 16, 2016 8:49 pm

Za fragman bolje da su napisali bu gece, nego bu aksam, s obzirom da će u Turskoj još malo ponoć.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Fri Dec 16, 2016 9:31 pm

Seckin otišao iz KA, mogao bi da dođe kod nas kao neki psiho protivnik Sarpu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Fri Dec 16, 2016 9:59 pm

Fragmaaaaaan!!!! Merhaba patron!

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Fri Dec 16, 2016 10:32 pm

Fragi je odličan.

Назад на врх Go down
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    

Назад на врх Go down

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
Погледај предходну тему Погледај следећу тему Назад на врх 
Страна 39 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo