Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!

HomeHome  CalendarCalendar  FAQ/УпутствоFAQ/Упутство  ТражиТражи  Листа члановаЛиста чланова  Корисничке групеКорисничке групе  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

Share | 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Go down 
Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica

Broj poruka : 9475
Datum upisa : 08.05.2015

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Tue Dec 13, 2016 1:16 am

Bondarenkova je u spremanju novih urota.
Назад на врх Go down
Погледај профил корисника
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Tue Dec 13, 2016 1:26 am

Što mislite koliki će rejting biti za epizodu.?Mislim da večeras nije bilo Paramparce...
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko
Bondarenkova nesuđena ljubav

Broj poruka : 11007
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 27

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Tue Dec 13, 2016 1:28 am

Ma, ja se uhvatila za glavu kad je guglala Oktavijana, a i Mehmed-paša ima više veza s Turcima, nego s nama. lol!

Da znaš da sam spremala plan.

ღ Sve  za  Stanislava ღ  

Назад на врх Go down
Погледај профил корисника http://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Tue Dec 13, 2016 1:29 am

A i ti ga pretera, otkud ću znati Caginu omiljenu istorijisku ličnost, kad ne znam ni Stasovu.

Ne znam, rejting i mene zanima.

ღ Sve  za  Stanislava ღ  

Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Tue Dec 13, 2016 1:37 am

Završila sam Kuhinju, moj život više nema smisla. suze

ღ Sve  za  Stanislava ღ  

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Tue Dec 13, 2016 7:02 am

Bondarenkova, nemoj me praviti glupljom, no što jesam. Nije da ne znam tko su, ali sam išla guglati da vidim koji je bolji za mene. Doduše, Oktavijana se sjećam u magli jer sam ga zadnji put spominjala prije 12 godina i taj period smo više preletjeli... Kad sam pogledala, sjetila sam se više. A Sokolovića isto znam. On je važan za hrvatsku povijest.
I kako bih inače znala kad je koji rođen i da je jedan isti dan kao i Caga, a drugi u desetom.

Ne znam tko je Cagi omiljen. Ali znam da voli Ataturka. Skoro svaki put kad je nešto što ima veze s njim, on okači ili na instagram ili na twitter.

Veronika, preveli su prvi dio. Ja sam stavila skidati.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Broj poruka : 6802
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 33

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Tue Dec 13, 2016 12:07 pm

Rejting je blago u padu, mada je dobar. Nije bilo Paramparca i sve ostale serije su u porastu, osim naše. Mene više zanima kakav će rejtong imati sledeća s obzirom na zanimljivost ove. Nadam se da će bar da naprave dobre fragmane.

Rejting na društvenim mrežama je tri puta manji nego inače.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Tue Dec 13, 2016 12:20 pm

Ajme, Tolga Saritas i Aras se druže, zato su ovi toliko navalili na Merta i Eymer, znači nema spasa od njih do kraja serije.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Tue Dec 13, 2016 1:26 pm

Vidjela sam jutros da je pao. Nije da nisam očekivala pad, ali šteta, jer rejting koji je u padu nije dobro. Pogotovo kad jedne serije nije bilo. što će kad dođu nove.

Valjda ovi scenaristi kuže da je vrijeme za Sarpa ponovno.

Jest da oni nisu stavili hastag epizode i da nije bilo bombastično, ali evo po Someri rating loš za njih. Oni koji su imali i 40 su spali na ovo.

Ili 50

Ovdje su nešto bolji.

Znaju se valjda iz Sulejmana.
Neka oni njih slušaju, eto im pada gledanosti.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Tue Dec 13, 2016 3:55 pm

Ja više verujem tom Somera rejtingu nego Kimola.
Prema Kimoli neke serije koje ne uđu ni na tt listu imaju veći rejting nego one koje budu prve na listi.

Neka ih slušaju, nema problema. Ako misle, mi smo obezbedili sebi svojih 39 epizoda koliko je planirano, baš nas briga, sad možemo da radimo šta hoćemo, to ne ide baš tako. Tih 39 epizoda će biti prikazano taman da rejting bude 3. Ali tu je prodajau inostranstvu, prestiž Ay yapima, Show koga ova serija drži u životu i karijera scenarista. Ova serija im je velika prilika da postanu veća imena i da rade dobre poslove sa kvalitetnim produkcijama.

Još jednu stvar zameram scenaristima, nikako da uspostave balans. Ako imamo više Merta to sigurno znači da Sarpa ima na kapaljku, ako ima više Sarpa, Mertova minutaža je pet minuta. Zar to ne može malo da se izbalansira kao u 11. epizodi? Cagin glavni partner u seriji je Aras, ali njihovih zajedničkih scena skoro uopšte nema, a gledaoci ih baš vole zajedno. Umesto da reklamiraju Pandora nakit, bolje da napišu njima dvojici neku scenu.

Sad u vezi radnje. Yusuf je navodno dao otkaz, Sarp više nije insajder, dao je neki tajni dosije Mertu. To ne može da ostane tako s obzirom da je Mustafa jedan od glavnih glumaca, mora nekako da učestvuje u nečemu. Scena Sarpa i Yusufa se završila tek tako, Yusuf je rekao da će da zaduži Merta za komunikaciju sa Sarpom I Sarp se bez komentara okrenuo I otišao. Kako je do sad išlo kadse neka scena tako završi u sledećoj obavezno vidimo flashback smišljanja neke igre. Jer ako Sarp ostaje insajder i policajac, zašto bi onda sklapao savez sa mafijašima i postao njihov šef. Mislim da je ipak odlučio da da Yusufu još jednu šansu I da je i Yusuf na neki način uključen u tu igru, a da tajni dosije nema veze sa Sarpom. Još je rano da Sarp bude razotkriven, još je Mert u dobrim odnosima sa Celalom, nema razloga da mu ne kaže. Vidim neke komentare da Mert možda neće otvoristi dosije. Ne verujem, on je insajder, tajni dosije koji mu Yusuf daje može da ima veze sa Celalom, bio bi glup da ne otvori.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Tue Dec 13, 2016 4:58 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Tue Dec 13, 2016 5:10 pm

Slažem se u vezi Somere.

Da se razumijemo, serija nije loša. Ali što što kažeš, oni mogu puno postići ovom serijom i ne treba im ovoliko praznog hoda. Njihovo sponzorstvo može biti i manje uočljivo, a prazan hod hodanja Coskuna, Fusun i Barisa je totalno nepotreban...

Gledala sam s prijevodom. U ovoj je bilo Sarapa, iako mi se činilo da nije, ali ga je bilo opet manje nego što treba. I sve su mu scene kao usputne. Brojala sam ih... Merta je bilo, onako na oko, više. I Mert je imao kvalitetnije i ispunjenije scene. Sarp je izgledao kao u prolazu u svakoj sceni osim onoj s Umutom i onoj kad prati odvjetnika. Zadnju scenu ne računam, ona je bolja od svega. Bilo je meni dobrih scena, ne mogu reći da mi je dosadno, ali nedostaje nešto.

Njima je važnije pustiti četvrtinu epizode Coskuna, nego prikazati neku normalnu scenu Sarpa. Što si ti rekla, Sarp sve sam, uvijek sam. Da se ne obrati koji put Miniku, Sevki i u prolazu liku, sam sa sobom...
Mislim da ćemo se scenaristi i ja posvađati.

Moguće da Sarp surađuje s Yusufom pa pokažu. Samo još ne znam kad je Sarp sklopio savez s Kostancelijevom.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Tue Dec 13, 2016 5:25 pm

Ne znam sumnja li Celal na Coskuna?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Tue Dec 13, 2016 6:45 pm

Serija je daleko od loše, zato se ja i bunim, što će ako ovako nastave od ovako dobre serije da naprave lošu.

Meni je epizoda bila dosadna, stvarno sam se dosađivala. Nikada za vreme epizode toliko ne pratim twitter, niti ovde pipem osim kad su reklame, jer sam fokusirana na epizodu, sinoć sam jedva čekala da se završi da počnem da pljujem.
Bilo je Sarpa, ali Sarp nije imao scene, u tome je problem. Cagatay je verovatno scenario za celu epizodu naučio za sat vremena, jer je imao nekoliko replika, ovo sve ostalo je bilo statiranje. Šta ja imam od njegovog statiranja, nije morao ni da se pojavljuje onda. Umesto što su onoliko prikazivali ćopavog Coskuna, bolje da su nam prikazali Davutovu prošlost, da imam bar šta da gledam.
I da je onda Coskun bar imao scene, nego ulazi u kuću, izlazi iz kuće, seća se lepih dana kako je zlostavljao decu, potpuno bespotrebno i bez toga smo shvatili da je čovek monstrum. A tek Coskunov plan, kao da ga je Yusuf savetovao. Objaviće vest o Celalu, onda će da ubije Eylem i da okrivi Celala. Kao da bi uspeo da smesti Celalu, čovek ih je onoliko sahranio pa šeta slobodno.

Ja sam gotovo sigurna da je sklopio savez kada je pratio advokata, najverovatnije je video sliku. Jer kad dođu svi kod advokata, kada im je pričao priču o taksisti, ova Leyla je gledala preko kamere i kada je Celal pitao advokata za koga radi, podigni glavu i pogledaj oko sebe, videćeš. Znači da je Sarp tada već bio u igri.

Ne verujem da sumnja na Coskuna, Coskun mi ne deluje kao sposoban da smisli tako nešto, a nema ni para, niti je u tim vodama.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Tue Dec 13, 2016 7:01 pm

Jao, više stvarno, jel Aras dobio Oskara za glumu ili neko drugo prestižno priznanje, a da mi to ne znamo? Ovi kvazi fanovi, kažem kvazi, zato što su odjednom postali fanovi i biće dok traje ovaj projekat, su toliko navalili da hvale njegovu glumu, da već počinjem da mislim da ima natprirodni talenat koji mi nismo u stanju da vidimo. Te serija se gleda zbog Eymera, te najbolji glumac u seriji je Aras, te Cagatay loše glumi, ajme, hoće li Tolga da počne sa novom serijom koja će se po mogućstvu prikazivati ponedeljkom.
A scenaristi kako su počeli, još ćemo stvarno gledati Eymer kako slavi Novu godinu. Femir i Yamira nisu ni slavili kako treba u ljubavnim serijama, možda ćemo u krimi seriji imati romantično veče. Ali Melek će tada biti u inostranstvu, a Sarp će da spava u garaži.
Umesto što bezveze lupetaju, bolje im je da nađu frizera ako ima profil da mu napišu da opere Arasu kosu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Tue Dec 13, 2016 7:02 pm

Ma vidiš da oni Cagi ne pišu scene ni s kim. U tome je problem. Sarp ima prazne scene. Dobro, ja se ne bunim na njegovo šetuckanje... Ali scene su mu prazne. Pogledaj malo ostale likove i koliko imaju dijaloga, a Caga samo gleda, onako prirodno, spontano odradi scenu. Imam osjećaj on to sve u hodu odradi.

Ok, ako je ova trebalo ovako. Ali neka se malo trgnu.

I ja zbog toga i zbog samouvjernosti odvjetnika mislim da je Sarp odmah kad je pratio odvjetnika sklopio savez. I ako je, onda je cijela priča odvjetnika njegovo maslo. On kao da je znao Mustafinu računalnu igru, da je Melek u kući...
Vidiš ovo za podigni glavu je točno. Ja sam mislila da misli na sebe, a ona zapravo misli na Sarpa jer mu se i ona obraća sa šefe.

Celal je rekao da znaju šefa. Netko je koga znaju. A taj šef zna da je Melek njegova. Sad koliko mu ljudi zna za nju, ne znam.
Znao je Sarp s čim će Celalu doskočiti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Tue Dec 13, 2016 7:03 pm

Meni Arasovo dizanje u nebesa je postalo smiješno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Tue Dec 13, 2016 7:27 pm

Pa kad nemaju s kim da mu napišu, osim sa Melek, ali to izgleda ne dolazi u obzir. Šteta što Sarp nema nekog dobrog prijatelja. Možda ne bi mogao da mu kaže da je insajder, ali mogao bi da priča sa njim o svojim osećanjima, mi nemamo pojma šta Sarp misli i oseća. Mert opet može opušteno da priča sa Melek o svemu, jer ona sve zna. A Fusun je izgleda potpuno digla ruke od Sarpa, ona uživa sa Mertom i Eylem, a za svog sina i ne pita. Mislim nije da sam željna njenih scena, nego onako konstatujem.

Da, i ja sam mislila da misli na sebe, ali posle se ispostavilo da ima smisla. Sad me baš interesuje sledeća epizoda i kako će sve to da funkcioniše.

Istina, to za Melek ne zna skoro niko. Celal ne zna da zna Sarp, znači znaju samo on, Coskun i Mert kome je on rekao. Videćemo šta će Sarp da uradi i kako će da ih navede na pogrešan trag.

I meni. Ok, čovek dobro glumi, ali nije sad da treba da se diže u nebesa. Ma ne znaju šta više da kažu pa su se uhvatili toga. Na svakom drugom polju je Caga u prednosti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Tue Dec 13, 2016 7:38 pm

Vidiš kako za Merta nije problem. On ima scenu s Celalom, Fusun, Eylem, Yusufom i ostalom ekipom, Melek. I to emotivne scene, priča kao navijen... S druge strane, Sarp ima u cijeloj epizodi, ako izuzmem onih par dobacivanja kolegama, scenu s Umutom. I tu opet manje teksta, više uzde u Caginu ekspresiju.

Imali su prilike. Mogli su neku doskočicu sa Davutom, ali nisu ni to.
Fusun kuka o Sarpu, a ja imam osjećaj da nju nije za njega uopće puno briga. Više je uživljena u Merta, brine se o njemu, poziva ga... A kad je Sarpa zvala da dođe? Jest da je zauzet, ali hajde, malo da se i ona pretrgne za njim. Da daju koju scenu i njemu. Ili Eylem npr.

Mislim da će u idućoj prikazati kako i što.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Tue Dec 13, 2016 7:52 pm

Ne znam šta pokušavaju , ali znam da nisu na dobrom putu ako ovako nastave. Videćemo po fragmanima i ozetu, ali mi deluje kao da bi sledeća mogla da bude Sarpova. Još ako se budu rešili i Coskuna, biće dobro. Jer u sledećoj ćemo gledati Coskuna i Fusun, valjda će Eylem ili Mert odmah da ga vide da se ne oduži to.

Davut isto u ovoj epizodi nije imao puno teksta. Doduše, ni pre nije imao puno scena, ali su mu scene bile bolje i originalnije.

Ja od početka ne vidim nikakvu vezu između Sarpa i Fusun i Sarpa i Eylem. Niti mi fusun izgleda kao požrtvovana majka onako hladna, niti mi Eylem i Sarp izgledaju kao brat i sestra. Pogledaj Merta i Melek, a pogledaj ovo dvoje, kao nebo i zemlja. To valjda ima veze s tim što Melek uvek razume Merta, pričaju lepo, poveravaju se jedno drugom, a Eylem se samo dere čim vidi Sarpa. Tako je i stvorila kod mene averziju. Zapravo, Sarpu nije ni trebao prijatelj što sam gore spomenula, mogao je da ima takav odnos sa Eylem. Em bismo imali lepe scene brata i sestre, em bi mi Eylem kao lik bila draža.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Tue Dec 13, 2016 8:07 pm

Svakako da bi trebala iduća biti Sarpova. I to da pokažu što se događalo i popune sve. Ne bi ih ubilo ni da pokažu to pretraživanje odvjetnika i kako je Caga zamaglio to.

Coskun je tu previše epizoda. Ako ga se ne riješe jer im treba, neka ga umirove malo da ne dosađuje.

Davut je isto imao malo teksta, ali nisam ni očekivala da će imati više. Mislim da nije ni bio puno na setu ovih dana.

Mislim da si ovo sažela vrhunski.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Tue Dec 13, 2016 8:08 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Tue Dec 13, 2016 8:20 pm

Znači kažeš Sarmel u istraživanju. Mogli bi da prikažu, ali teško. Eventualno ako je Davut bio sa njima, onda ok, inače su se scenaristi zakleli da Sarp nema ljubavni život. Ustvari, ima, ali mi ne vidimo. Kako su istraživali bez našeg znanja, tako se možda vidjaju, ljube, seksaju a da mi ne znamo.

Mogao bi Coskun da bude u bekstvu od Celala i da se kroje dok scenaristima za nešto ne zatreba, ali nikako da bude stalni deo postave.
Ja se čudim kako Celal nije već krenuo da ga traži.

Dobro, Riza glumi i u pozorištu, pa zbog toga mogu da im progledam kroz prste računajući da mu zato pišu manje scena. Ali Caga glumi samo u seriji i to svojoj.

Gif. topić
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Tue Dec 13, 2016 8:26 pm

Vidiš ti to. Moguće. Sad kad se pojavi Melek trudna.

Nije jer mu je sad ovaj poremetio planove. Računa kad je smirio Merta, Mert to drži pod kontrolom.

Znam ja, ali ne znam znaju li oni koji pišu. Ali bar mi se ne umori učeći napamet...
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Tue Dec 13, 2016 10:07 pm

Moguće. I u Poyrazu je bilo tako, nemamo pojma kada su se Aysegul i Poyraz poseksali, odjednom je Aysegul bila trudna.

Coskun je osetljiva tema, jer zna o Celalu ono što niko ne zna. Celal kada ga nađe odmah mora da ga ubije, inače ako mu pobegne i progovori, teško njemu. A ne može nikome od svojih ni da da zadatak jer ne želi da neko od njih sazna nešto.

E tu ga ne žalim, to mu je posao, a i šta ćemo mi da gledamo ako on ne bude učio tekst.

Bondarenkova, jesi gledala Anne? Kakva je bila epizoda?
Ja ću sutra, večeras ću EDHO.
Назад на врх Go down
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    

Назад на врх Go down

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
Погледај предходну тему Погледај следећу тему Назад на врх 
Страна 37 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo