Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 EmptyWed Nov 16, 2016 4:13 pm

Rskopčana košulja.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 EmptyWed Nov 16, 2016 5:11 pm

I ja sam mislila da je taman auto dok mi nije zapao za oko retrovizor. Verovatno je bio negde sa Kivicom.

Malo im je. Bilo ga je stvarno malo, ali meni sasvim dovoljno.

Verovatno je dosao da javi rezultate i da malo ljubavise sa Eylem.

Sarp je mozda priveden zbog Mestana. Jurili su ga zbog toga. Mozda ga je Yusuf priveo da otkloni svaku sumnju da saradjuju.
Nadam se da ga Melek brani.

Da, ipak raskopcana kosulja, begenmedim.

Spomenuli su poklone, ali ako mislis da su propustili priliku da ga prozovu, nisu. Dok je jedna citala da je to uradio tajno, druga je prokomentarisala, bas tajno. Opet su se naravno kao i obicno spremili za emisiju tako sto nista nisu istrazili. On je pomogao tajno, sad sto su oni objavili to da sluzi za primer drugima, nije on kriv. Ali tracare u svemu traze materijal za tracarenje.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 EmptyWed Nov 16, 2016 5:13 pm

A Ranini nije nista rekla za Cagu, rekla je da je Babam ve Ailesi skocio rejting, pa joj je neki lik rekao, jeste, ima da pregaze Icerde, ne tuguj toliko zbog Cagatajevog uspeha.


Последњи изменио Sara Ulusoy дана Wed Nov 16, 2016 5:45 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 EmptyWed Nov 16, 2016 5:19 pm

Ne znam zašto je Sarp priveden. Priveden je kad već ima odijelo što bi značilo da se je vratio na posao. Nekako mi ne ide uz Sarpa da bi šetuckao okolo u ovom odijelu. Pitanje je samo hoće li se Celal odmah pokazati da je živ...

Ne bi valjalo da ga netko drugi brani.

A čuj, a ne može u pritvoru biti zakopčane košulje. Sad kad je ovaj pritvor, nakon one slike sa seta ili prije, ne znam...

Nemoj me zezati da ima kivnih i za te poklone.

E vala, lik je dobro napisao. A je li komentirala Icerde...

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 EmptyWed Nov 16, 2016 5:53 pm

Da, moguce da Celal nije odmah pokazao da je ziv. Mozda odluce da se malo igraju sa Alyanakom.

Vratio se sigurno na posao, cim je tako obucen.
Samo u slobodno vreme nosi one jakne.
Inace, onaj Burberry kaput kosta oko 10000 TL, neko je postavio danas na tw.

Naravno da ima, staro pravilo kad su te tracare u pitanju, sta god Cagatay uradi, ne valja.
Da su ga pohvalili ne bi niko reagovao, ovako su se izreklamirali.

Nije. Icerde uopste ne komentarise. Pre nego sto je pocela serija komentarisala je stalno da je interesuje i da ce da gleda, cim je pocela presla je na Babam ve Ailesi. Sigurna sam da je serija u kojoj je glavna radnja to sto se mama i tata razvode i sto tata ima drugu porodicu mnogo zanimljivija.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 EmptyWed Nov 16, 2016 6:15 pm

Ne znam je li se pokazao. Nekako čak i mislim da će izvesti nešto. Sad da se odmah pojave, bilo bi glupo.
Ovaj lik što je postavio sliku s Cagom, postavio je sliku i s Yildirayem i označio mjesto Safiye Sultan. Pogledaj na instagramu na toj lokaciji slike. Ali nije unutra, nego vani negdje.

Vidjela sam. I ostala sam paf. Kako skup kaput...

Ma idu mi na živce.

Možda njoj i je.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 EmptyWed Nov 16, 2016 6:37 pm

Onda Alyanak dolazi kod Celala u restoran, verovatno i dalje misli da je novi baba.
Bas me interesuje sta ce sada da urade po pitanju njega.
Ima i sa Damlom slika na toj lokaciji? Sta ce ona tamo?

Ipak se vise isplati raditi za mafiju nego za policiju, Sarp postao trendseter otkad radi za Celala. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 EmptyWed Nov 16, 2016 7:18 pm

Ima slika i s njom.

Stvarno. Tko mu kupuje radnu odjeću? Yesim?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 EmptyWed Nov 16, 2016 7:22 pm

Eylem je jos samo tamo falila. rolleyes

Verovatno Yesim. Valjda se trudi da predmet njene pozude bude jos pozeljniji.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 EmptyWed Nov 16, 2016 7:24 pm

Svugdje je.

Dobro, ima žena stila.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 EmptyWed Nov 16, 2016 7:53 pm

Da nabacim i ja koji gif.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 RhzeVg

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 QSq6ko

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 N8c7LU
Назад на врх Go down
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 EmptyWed Nov 16, 2016 8:34 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 EmptyWed Nov 16, 2016 8:42 pm

Dobar je spot.

Ima li Bondarenkove na vku?
Назад на врх Go down
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 EmptyWed Nov 16, 2016 8:48 pm

Nema je.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 EmptyWed Nov 16, 2016 9:10 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 CxaNIrIWEAERIFC
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 EmptyWed Nov 16, 2016 11:23 pm

Super su. Ovdje još nije uhvati prst.

Saro, izgleda da je stvarno raskopčan u ovom nastavku.

Nije loš spot.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 EmptyThu Nov 17, 2016 12:04 am

Nije, tu mu je samo zalepio samarcinu.
Valjda ce da prikazu u ovoj Selamija, da vidimo da li ima prste.

Izgleda da jeste, Ilknur je malo zabrljala. Da bar nema ovaj lanac ta raskopcana kosulja me ne bi toliko nervirala. Ovako ima lanac i prsten, samo mu narukvica fali pa da bude ko hatmonikas sa vasara.

U ponedeljak ne gledamo zajedno, slava mi je. Tek u utorak cu moci da gledam.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 EmptyThu Nov 17, 2016 12:06 am

Sarp i Davut, nocno snimanje, mirise mi na dobru scenu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 EmptyThu Nov 17, 2016 12:07 am

Ja sam pogledala scenu dva puta. Ih, ovaj Selami takva kukavica, ali je simpatičan lik. Ne bi valjalo da je bez prsta, ali ne znam...

Ja mislim da je ovaj lančić Cagin, isto kao i prsten.

E, znala sam da ti je slava, sjetila sam se.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 EmptyThu Nov 17, 2016 12:07 am

Meni su njihove scene najbolje.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 EmptyThu Nov 17, 2016 12:17 am

Ja sam pogledala vise od dva puta, odlicna mi je scena. I meni je Selami simpatican. Zapravo, volim celu musku postavu, nerviraju me sami Eylem i Fusun.

Jeste, nosi ga i van seta.

A jesi? U utorak pre nego sto odgledam necu smeti ni da privirim na tw da ne bih saznla nesto unapred.

I meni.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 EmptyThu Nov 17, 2016 12:24 am

Odlična je. I dobro su odglumili. Ovaj je neki školovani glumac ili?

Znam, lani si rekla.
A tko će meni pojasniti radnju...

I nemoj, jer bolje je gledati ovako.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 EmptyThu Nov 17, 2016 12:30 am

Ne znam, ali dobro glumi.

Bondarenkova, ako bude tu. Ako ne, onda ja u utorak. Ali dotle ce vec izaci prevod.

Da, bolje je, ima dosta iznenadnih scena i ako neku vidim, nece mi biti to to.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 EmptyThu Nov 17, 2016 1:13 pm

Ne znam ni ja. Na instagramu mu stoji neko kazalište pa sam zbog toga mislila. https://www.instagram.com/ozgur_yasin/

Slažem se.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 EmptyThu Nov 17, 2016 5:28 pm

Ajme, al su digli frku zbog Kivinog intervjua, eno ih pljuju Ay yapim. Pa nije Caga jedini njihov glumac i nije Icerde jedina serija. I mi smo dobili intervju kad je serija pocela i to duzi i bolji.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 2 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
Назад на врх 
Страна 2 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: