Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 EmptyTue Nov 01, 2016 9:06 pm

Nisam znala koja je Vahidina po imenu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 EmptyTue Nov 01, 2016 9:08 pm

Znala sam i ja za ostale. Sta ce covek, ima agenciju, naravno da ce da ima i druge klijente.

Ja nemam zamerku na njegov rad.

Da, Vahide vec dugo vodi tu skolu sa bivsim muzem.


Bondarekova, jesi ziva? Jesi odglesala Anne? Ja sam pocela.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 EmptyTue Nov 01, 2016 9:11 pm

Nisam znala kako se zove.

Mislim da je kako je počeo YS. Evo sam i provjerila na instagramu. Mislim da su počeli suradnju prije 12 tjedana.

Ja nemam nikakve zamjerke za Engina. Puno je on postigao.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 EmptyTue Nov 01, 2016 9:28 pm

Eto i Engin O. je profitirao, odmah je dobio glavnu ulogu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 EmptyTue Nov 01, 2016 9:32 pm

Neka kaze hoce Engina i Cagu u istom projektu. Yok artik. Samo neka Engo radi svoj posao i po mogucstvu neka Engina i Bestemsu antitalente drzi podalje od Caginih projekata.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 EmptyTue Nov 01, 2016 10:54 pm

Ja sad gledam Anne, Saro dokle si ti stigla?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 EmptyTue Nov 01, 2016 10:56 pm

Probe za Kaligulu uveliko traju.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 E1R8yANQ1v0

Počela i Olesjina nova serija, kako je lepa na ovim slikama. wow stidljivko

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 4xdQbX4cpII

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 Ktv0PB0-4Yo
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 EmptyTue Nov 01, 2016 11:03 pm

Skoro do kraja imam jos pola sata.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 EmptyTue Nov 01, 2016 11:08 pm

Aj dok ti napišeš utiske valjda ću te stići.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 EmptyWed Nov 02, 2016 12:01 am

Iako je tempo episode bio dosta sporiji od prošle, svidela mi se epizoda.

Zeynep, Turna i Gonul su postale dobar trio.

Vahide je stvarno odlična glumica, još jednom je dokazala I ovakve uloge joj odlično stoje.

Nije bilo previse događaja kao u prošloj, u ovoj su se više bavili osećanjima i upoznavanjem sa likovima, jer su u prvoj odmah prešli na akciju. Pametno odrađeno.

Najupečatljivija scena mi je bila kada su se srele na mostu I kada je Zeynep prošla pored Gonul. Jezivo da ne prepoznaš sopstevenu majku.
Najbolja scena mi je bila kada je Zeynep pričala poslednji dan sa majkom. Tu su obe bile odlične.

Kada su joj došle sestre u hotel mislila sam da će nešto da izmisli za malu, ali je ko iz topa rekla da joj je to ćerka. topić

Sule i Cengiz, užas. Ona Sule da te bude sramota što si žensko. Dete joj se utopilo, ona kleči i moli princa od Velsa da je slučajno ne ostavi i to nakon što joj je prethodno zavalio šamarčinu.

Kraj je zanimljiv. Gonul će pretpostavljam da ćuti o svom saznanju o Melek. Zeynepina majka ne verujem da će blagonaklono da gleda na Melek. Pitanje je šta će Ali da uradi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 EmptyWed Nov 02, 2016 12:04 am

Odgledaj ti, pa ćemo sutra da prokomentarišemo, ja više ne mogu da gledam.

Laku noć. <3
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 EmptyWed Nov 02, 2016 12:13 am

Epizoda mi je bila super, jeste tempo malo sporiji od prethodne, ali ovo je svakako socijalna drama, nije krimi akcija. I koliko je u prethodnoj Melek bila okosnica, toliko je u ovoj to Zeynep.

Dakle, ja stvarno volim tu devojku. Ni za jedan ženski lik se u skorije vreme nisam toliko vezala i to tako brzo.
U ovoj epizodi su nam otkrili delić njene priče, Cansu kapa dole za onaj monolog. naklon Samo Stanislav i ona mogu onako da me dokusure sa svojim suzama. placljivko

Vahide fenomenalna, stvarno je sjajna glumica. Malo falilo da me rasplače u onoj sceni kad se raspituje oko Zeynep.

Meni je najjača scena kad se susreću na mostu. Baš jeziva scena. Uz to, simbolično mala Melek viče mama, a meni se srce cepa.
Neverovatno kako je ova serija s jedne strane jako potresna, a s druge puna topline i emocija.
Divni su bili momenti zbližavanja Melek i Gonul.

Sule i Cengiza ne komentarišem, sve si rekla.

I da, nervira me Zeynepina "porodica". Čak i ona plava sestra, imam osećaj da nešto muti, kad su pričale telefonom delovala mi je perfidno.

Ja se iskreno nadam da je Ali pao na Zeynep i da će im se priključiti u timu. Fali malo aska, a njih dvoje imaju potencijala. :cereeeeek:

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 EmptyWed Nov 02, 2016 2:11 am

Iskukale Ruskinje informaciju da Reka uspomena traje 110 minuta, ajjj ko će sad dočekati.

I još pre toga moram ovu Olesjinu da odgledam, nisam ni ukačila da li je mini-serija, ili serija, ali posle Reke neću biti nizašta.

A, sad odo' još malo da obnavljam Anne. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 EmptyWed Nov 02, 2016 2:16 am

A, pa ovo sa Olesjom je film, i to romantična komedija.

Idem odmah da gledam, opis mi se sviđa, a i zanima me kako se snašla u ovom žanru. Plus je ova produkcijska kuća baš dobra, svi filmovi tog žanra su im odlični. topić
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 EmptyWed Nov 02, 2016 4:01 am

Simpatičan filmić. Prelepo je pevala. :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 KX91YT9Jbqk

Izaberite look koji vam se više sviđa. kezz

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 1ifuOe62M6Q

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 LmAVPiP0aQs
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 EmptyWed Nov 02, 2016 6:48 am

Saro, mislim da je Engin imao drugog menadžera kad je dobio glavnu ulogu.

Ja sam mislila da je bolji glumac kad sam odgledala prvih par epizoda YS pa mi nije bio loš za Caginu seriju. Ali ne vjerujem da će ga Engin gurati s Cagom. Nije ni svoje ostale. Pa Bestemsu je bila u opciji za Melek, tako se pisalo puno prije. I prešla je kod Engina u tom vremenu pa nije dobila ulogu.

Ala ovih Turkinja. Još nisu išle po časopis. Ili će izaći tek kasnije.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 EmptyWed Nov 02, 2016 6:54 am

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 EmptyWed Nov 02, 2016 9:03 am

Svaka cast za Anne, oborili su EDHO s trona.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 EmptyWed Nov 02, 2016 9:07 am

Nije rekla ni pametno, ni glupo.

To je njegova privatna stvar, ali ipak je popularan i ugledaju se na njega. U svakom slucaju je tuzba preterana.

Jedino pametno sto je rekla je da profesor pokusava sebi da digne popularnost.


Последњи изменио Sara Ulusoy дана Wed Nov 02, 2016 9:34 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 EmptyWed Nov 02, 2016 9:15 am

Opet u nekoj emisiji razglabaju o cigarama, samo ne znam da li u istoj, nemam vremena sad da istrazujem.

Vala da je ubio coveka do sad bi zaboravili,vec deset dana o pricaju o pusenju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 EmptyWed Nov 02, 2016 11:16 am

Vidim da je neka buna na twitteru.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 EmptyWed Nov 02, 2016 11:16 am

Slike su odlične za Hello.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 EmptyWed Nov 02, 2016 11:22 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 14718526_1600563263581391_679523268574576640_n.jpg?ig_cache_key=MTM3NDU1MDY4Nzk0OTU5MDI4NQ%3D%3D

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 CwP17yHWgAETm3n

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 CwP10jsXYAEchjC

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 CwP146JXgAAciA8

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 CwP1-ytXEAEB3tU

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 CwP2KtnW8AA2SWj

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 CwP23M6WgAAsczi

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 CwP28JpW8AEO9vp

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 CwP4EFWW8AAR1zL

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 CwP4MHUWIAA_0Wh

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 CwP4RM4XEAEXoyn

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 CwP4q7uXEAAHEDV

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 CwP5PamXEAAHv99

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 CwP6daKXEAAPhlD

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 EmptyWed Nov 02, 2016 11:28 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 14712065_194641520942214_2804898370554953728_n.jpg?ig_cache_key=MTM3NDQ0OTAyMTg5NzQ2MjAyNQ%3D%3D

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 14733271_1801160366792748_2448695996595568640_n.jpg?ig_cache_key=MTM3NDQ3MTYyNzcxMDA0NzUwNA%3D%3D

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 CwP33j0XgAAYIGK

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 CwP3533WAAAftK2

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 CwP371yXEAAXOhU

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 CwP39owWgAAxm2V

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 CwP4JwKWEAEuLz3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 CwP4qNsXEAAjtMh

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 CwP4uCcW8AExNAX

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 CwP5NxUWEAAt7Ak

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 CwP5Pu2WIAA5-dA

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 CwP5xaXWAAAYfFw

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 CwP51FaWIAA0AMc

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 CwP6svCWgAA5Sjg

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 CwP6v4SXgAAcPdE

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 CwP7jnyXgAAo2Hf

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 CwP7mPwWEAAYpDX

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 EmptyWed Nov 02, 2016 11:29 am

I ovdje ima cigaru. Sad će ga razapeti.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 36 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo
Назад на врх 
Страна 36 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: