Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!

HomeHome  CalendarCalendar  FAQ/УпутствоFAQ/Упутство  ТражиТражи  Листа члановаЛиста чланова  Корисничке групеКорисничке групе  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

Share | 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Go down 
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
АуторПорука
Adminka
Bondarenkova nesuđena ljubav

Broj poruka : 11029
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 28

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 9:21 am

Da, ali ja sam navikla da svaki dan gledam Stasa, meni je nedelju dana bez nečeg njegovog novog mnogo.
Drugo, ovo je redak film koji je snimio tako brzo i tako brzo pustili. Intimu je snimao letos.
A, gde su Nevesta i Tri kraljice koje će verovatno pustiti naredne godine. Ne znam zašto koliko su ažurni sa filmovima, toliko premijere serija razvlače. mislilac

I tebi se sviđa najava? kezz

Pa rekoh, naspavala sam se do 3 ujutru, posle toga ne mogu.
A, sad mi tek kreće dan, ima opet da jurcam do pet posle podne.

Ništa od toga, neka budala pustila lažnu vest da bi dobila što više lajkova i šerova na vk-u. rolleyes

Poncha
Caginica
Caginica

Broj poruka : 9698
Datum upisa : 08.05.2015

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 9:27 am

Vjerojatno za serije trebaju nešto više nego filmovi. Film je ipak kraći i možda im je zgodnije.
Ne znam kakve ugovore produkcije Stankovih serija imaju s tv-kućama.

Ti baš voliš kad se pobavlja. Je. Zanimljivo mi zvuči.

A tako, a ja mislila da ti čekaš emisiju.

Назад на врх Go down
Погледај профил корисника
Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 9:32 am

To još nisam uspela da pohvatam, ali znam da im je najbolja produkcijska kuća Kinokompanija Ruskoe, a najbolji TV kanal Rossiya 1.
Ali, ima vremena, pohvataću i za ostale. lol!

I meni je super. Ovo je jedan od retkih projekata za koju je stigao sinopsis čim smo saznali da se snima, za koju su stizale fotke i infosi tokom snimanja, i koji je tako brzo snimljen i na korak do prikazivanja.
Pa sam se shodno tome odmah i uvukla u priču. kezz
A, stvarno je odlična najava. Zato mi je i krivo što nemaju bolju reklamu.

Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 9:35 am

Ekipa. <3

Fanovi su danas baš nostalgični, pljušte kolaži na sve strane.
U to ime i ja sam napravila nešto. leptirici
https://www.magisto.com/video/bFURP0kHQyhqXg1gCzE
https://www.magisto.com/video/O1YVP1YQQjUrRRthCzE

Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 11:02 am

Čak i glazbu znam.
Назад на врх Go down
Veronika

Broj poruka : 314
Datum upisa : 27.09.2016

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 11:45 am

Pozdrav cure..čitam ja vas redovno,vjerojatno to znate... kezz
Hvala Poncha...bar da se nekom sviđa..morala sam malo..vidjela sam
utjecaje od "tamo"
Vidim da je i Bondarenkova došla na svoje baš mi je drago..čitam ja i sve što
se piše o Stanislavu...nedavno sam se jednoj osobi pohvalila kako znam
neke stvari o njemu..Odličan je onaj klip što si napravila za SarMel,podijelila
sam ga...
A to što nam Cagu vole prozivati...pa stalno ga prozivaju.pa fino kaže ona
narodna "Samo se za dobrim konjem prašina diže"
Ni mene baš ne raduje što će u sljedećoj epizodi biti puno Merta i Eylem..iako
mislim da neće zanemariti Sarpa...neće si dozvoliti taj rizik...

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 11:55 am

Veronika, pozdrav i tebi. Ja znam jer bacim pogled što se piše kod vas i na onom drugom, kojeg mi ovdje ne daju spominjati, niti bih jer ih ne želim nervirati.
Drago mi je da su i tebi dragi kad ih braniš.

Naravno da je došla. Ima film i seriju koju će ponovno pratiti.

I dobro si ti to rekla, za dobrim se konjem prašina diže. Drago mi je da Caga nije brisao slike. A kome smeta, neka ne gleda njegov instagram.

Ma neće ga zanemariti posve, ali ja sam navikla da je on dominatan. I tako mi je najdraže.
Danas je dan drugog fragija. Tako im je sad standardno.
Назад на врх Go down
Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 12:47 pm

Poncha ::
Čak i glazbu znam.

Znam. kisic

Pozdrav, Veronika, dugo te nije bilo. cvetic

Koja osoba? Ako je žensko bilo kog uzrasta i sviđa joj se Stas, odmah je upozori da je zauzet. lol! Doduše, još uvek toga nije svestan, ali ako se dogodi luda sreća kakva je moguća, u par dana sve može da se izmeni, pa ćemo to i ozvaničiti. leptirici

Vidim ja da mi SarMel klip ima dosta pregleda, još se pitam otkud jer znam da mi klipovi sa Turcima ne prolaze najbolje. Ako si, počastvovana sam. kezz

Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Broj poruka : 6917
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 33

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 12:49 pm

Danas imam slobodan dan, tako da sam se najzad naspavala.
Tebi je najbolje da pokušaš da ne spavaš 24 sata i da uveče legneš u normalno vreme. Imala sam i ja takve poremećaje spavanja i tako sam ih rešavala.

Nisu mi ove dve nešto da padneš u nesvest, šta znam. Mislim po izgledu nisu, ne znam kako glume.

Zar se taj film nije snimao skoro, kako sad već na tvu?

Ne verujem da će tako da nastave sa Icerdeom. Prosto moraju da zadovolje i drugi deo publike koja je više za Merta, a i Caga je snimao manje ove nedelje.

Što se studiranja tiče, ne mora ništa. Fakultet i nije neka mera opšteg obrazovanja. Znam ljude koji nisu završili fakultet, a obrazovaniji su od onih koji jesu. Ako je neko zainteresovan da se obrazuje i da uči ne mora da završi fakultet.

Meni je sama serija zanimljiva i rekla sam da bih je gledala i da Caga ne glumi u njoj. Ima dosta stvari koje me interesuju u vezi Celala, Melek, Merta, Eylem... Međutim, pošto Caga glumi, najviše me interesuje Sarp.

I ja mislim da će biti eventualno jedna scena Sarmel vezano za ozet. Bilo bi dobro da bar u toj sceni budu sami.

Ovaj bi da bude model i glumac, a idol mu je Caga, pa pita šta da uradi. Ako hoće da bude kao on, ne treba da uradi ništa, da se ne trudi dzabe.

U Turskoj je da republike. Mislim da subotom inače imaju slobodan dan, ali ako nisu završili epizodu, verovatno snimaju. Sećam se da su AFK snimali 31.12 do uveče su stizale slike sa seta.

Pozdrav, Veronika.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 12:51 pm

Kod nas se nocas menja sat, moram sutra da vidim kada Turci prelaze na zimsko racunanje vremena. Prosle godine su presli dve, tri nedelje posle nas, ako opet bude tako, onda nam serija pocinje ranije.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 12:52 pm

Koji je praznik kod vas?
Назад на врх Go down
Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 12:55 pm

Znam, Saro, to sam i mislila da uradim, samo kako u poslednje vreme teško podnosim neispavanost, teško da ću izdržati, pa se plašim da ne napravim onda još veću papazjaniju.

Nisu ni meni po izgledu, ovu smeđu još i vadi što je brineta i to sa tamnim očima, pa može da prođe kod Rusa, a simpatična je, ali plava mi je katastrofa. Ova prva bar nije odbojna, a ova druga mi je iritantna.
I onda kažem da su se tu zeznuli oko podele uloga, mada po priči mi se čini da Andrej i Valerija ni neće imati mnogo scena, kao da će fokus biti na njemu i Daši. Što opet nije onako kako sam ja to sve zamislila sebi kad sam čitala sinopsis, ali nek' i ne bude, pa nek' me pozitivno iznenade kao za Intimu.

Jel' si pogledala najavu?

Eto ti Poncha, vidiš da ja kad kažem kako mi partnerka ne valja sam u pravu, a ne kažem to zato što mi nijedna ne valja, Sara je sad potvrdila moje prethodne stavove. lol!
Teško je naći glumicu dostojnu Stasovog kalibra.

Sara Ulusoy ::
Meni je sama serija zanimljiva i rekla sam da bih je gledala i da Caga ne glumi u njoj. Ima dosta stvari koje me interesuju u vezi Celala, Melek, Merta, Eylem... Međutim, pošto Caga glumi, najviše me interesuje Sarp.

Slažem se.
Ali, vas dve ćete opet dobro proći, šta ja da kažem za mog Davuta, taj je tek u zapećku. lol!

Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 1:01 pm

Sara Ulusoy ::
Zar se taj film nije snimao skoro, kako sad već na tvu?

Ovo se i ja pitam ceo dan, veruj mi. lol!

Nije mi jasno da jednu Nevestu od 12 epizoda koju su snimali godinu i po dana i ozvučili pre mesec dana ne mogu da puste više, a ovo su počeli i završili za mesec i po dana, a ozvučenje uradili za nedelju dana.

Ali, ćutim i ne bunim se, samo kad ima novih projekata za gledanje, ja zadovoljna. Merder

Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 1:11 pm

Ne znam kako na tebe deluju lekovi za smirenje, ja se komiram kad popijem. Ne pijem ih skoro nikad, inace mrzim da pijem bilo kakve lekove, ali kada mi se tako poremeti bioritam, legnem u normalno vreme, popijem leksilijum i ne budim se nocu, probudim se sutradan u normalno vreme.

To je problem ljudi koji su nocni tipovi, kad nisam radila i ja sam potpuno zamenila dan za noc, legnem u 6, 7 ujutru i probudim se u 2, 3 popodne.

Pogledala sam, dobra je.

Ne bih ni ja imala nista protiv da se Davutu poveca minutaza, volim njegove scene, narocito sa Sarpom.

Ne rade zvucno snimanje? Turci su odavno presli na zvucno snimanje i to mi se svidja, glasovi zvuce mnogo prirodnije.

Ali ja pitam kako film nije prvo u bioskopu. Ili je sniman za tv?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 1:14 pm

I ovo nije reklama za lekove, nisam uzela hiljadu dolara, da ne bude zabune. lol!
Назад на врх Go down
Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 1:18 pm

Leksilijum nikad nisam pila, dobro mi reče da to probam.
Ja isto lekove mrzim da pijem i s obzirom na moj odnos sa alkoholom (treba me streljati, dajem loš primer deci, a nisam ni poznata!) retko ih i koristim, ali ovo može da uspe.

Ne rade nikad zvučno snimanje.
Doduše, to je zanimljivo, VMLj kad su prikazivali u Ukrajini prikazivali su zvučno snimljenu verziju, a ozvučenje su radili za rusku verziju. mislilac

A, to pitaš. Da, za TV je sniman.

Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 1:20 pm

Znači, Saro, sad od honorara da mi daš pola za put u Moskvu. lol!

Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 1:22 pm

Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 1:27 pm

Moja mama ga pije uz lek za pritisak, pa ja uzmem od nje kad mi treba da regulisem spavanje. Jedino je problem sto ne mozes da ga dobijes u apoteci bez recepta ili ako nemas vezu.

Tamam, canim, cim mi uplate na racun prosledicu ti. lol!
Назад на врх Go down
Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 1:29 pm

E, jbg onda ništa od leksilijuma. smeh

Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 1:29 pm

smeh Dobro je.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 1:30 pm

Nista onda ni od para sa Moskvu, nisam uspela da te navucem. lol!
Назад на врх Go down
Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 1:32 pm

Probaj dok nije kasno na Ponchi, ili Sparks, ona sad ionako ima svoju terapiju, još koji lekić joj neće škoditi, a gre'ota da tako propadnu pare. lol!

Lude su, šta sve neće smisliti kad je on u pitanju. kezz

Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 1:35 pm

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: <3 <3 <3

Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 1:36 pm

Sta je sa Sparks? Jel izasla iz bolnice? Kako je?
Назад на врх Go down
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    

Назад на врх Go down

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo
Погледај предходну тему Погледај следећу тему Назад на врх 
Страна 4 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo