Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 EmptyFri Oct 28, 2016 10:17 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 Cvz5QihW8AAc_va
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 EmptyFri Oct 28, 2016 10:23 am

Ako se ne varam i Brko ima Diselovu jaknu na vuka. http://img.gecce.com/2016/10/28/burak-ozcivi-035023EH.jpg

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 EmptyFri Oct 28, 2016 10:27 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 Burak-ozcivi-035450XI

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 EmptyFri Oct 28, 2016 11:25 am

VS nista posebno, cak za takvu seriju los rejting. Cetvrtak trenutno bas i nije tezak dan. Sto znaci vise sanse da Kivica dobro prodje. Komentari za VS nisu nesto vau koliko sam videla, nisam detalljno citala. Posle prve epizode Icerdea i Anne osim kod Ranini tesko je mogao da se nadje los komentar, a sinoc je bilo za VS.

Sta on je jos uvek upisan na taj fakultet? Ili je to neki drugi CU.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 EmptyFri Oct 28, 2016 12:14 pm

Zato i kažem. Ljetna serija ima bolju prolaznost u totalu od njih.

Nisam čitala nikakve komentare, ispravljala sam ispite.

Ne znam, objavljeno je sinoć na twitteru. Pojma nemam je li ovo neka stara lista, on ili je neki drugi CU. Ostavila sam tebi da baciš pogled.


Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 EmptyFri Oct 28, 2016 12:27 pm

I repriza nije slavno prosla sa rejtingom. Za toliko najavljivanu seriju i s obzirom na glumacki par lose. Videcemo dalje, ali ovo bi moglo da prodje kao Kosem i KSvS. Znaci da su ih stavili naspram Icerdea, pukli bi skroz.

S obzirom da ne ide na predavanja, nije ni vazno.

Evo im fragman sa Mertom, do sada samo 153000 pregleda na YT, bilo koji drugi fragman Icerdea do sada bi trebao da ima 300, 400 hiljada.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 EmptyFri Oct 28, 2016 3:38 pm

Epizodu mozemo slobodno da preskocimo, Mert, Mert, Mert....

Na vecini slika je Mert, sa Eylem, Melek, Sarpom...

Ozet isto, do pred kraj sam mislila da Sarpa nece ni spomenuti u ozetu.

Prevod ozeta:

Vest o deci s ulice koju je Eylem objavila, zabrinula je Melek, Celala i Merta. Celal daje zadatak Mertu da nadje onoga ko je to uradio. Mert saznaje da je to Eylem, ali da ona ne bi bila povredjena to ne kaze Celalu. Mert u vesti nalazi jedan trag vezan za proslost i krece za tim. Sarp je napravio mali plan da Melek ne bi shvatila da je osoba koja je u telefonu umemorisana kao "moja ljubav" Yusuf. Baris se nalazi sa covekom koji ga je poslao u Fusunin restoran. Dobija prvi zadatak.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 EmptyFri Oct 28, 2016 3:39 pm

Begenmedim.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 EmptyFri Oct 28, 2016 3:41 pm

Valjda ce bar u drugi fragman da stave Yilmaz kardesler tucu, da bude nesto uzbudljivo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 EmptyFri Oct 28, 2016 3:53 pm

Izgleda da Barisa ipak nije poslao Sarp, kakve bi Sarp zadatke mogao da mu daje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 EmptyFri Oct 28, 2016 7:16 pm

Ja sam sigurna da je Caga išao na faks i polagao ispite bio bi odličan i u tome. On je meni za što god se uhvati, ide mu. Pogotovo ako voli to što radi.

Nikakav ozet kao ni prvi frag. Mislim, zanimljiv je on, ali meni taj dio priče i nije toliko bitan. Sarpa ima premalo, što je i za očekivati. Valjda će doći na svoje svi sada koji su tražili više Merta...
Ali zato su slike i jakne odlične.

Baš me zanima kako će uklopiti ovu tuču Yilmaza i ovo sa Sarpom i Melek...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 EmptyFri Oct 28, 2016 7:23 pm

A i poznati nogometaši gledaju Icerede. Mesut Ozil objavio na instagramu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 EmptyFri Oct 28, 2016 8:56 pm

Di je sad ovo?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 Cv4EpplWAAAUISl

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 Cv4ExbhWAAA-gc_

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 Cv4EyGTWAAAPEpz

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 Cv4Eyy5WIAAskbl
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 EmptyFri Oct 28, 2016 10:16 pm

Verovatno bi bio s obzirom da mu je memorija utrenirana zbog ucenja scenarija. Ali ako bi hteo da studira, bolje bi bilo da upise glumu ili reziju.

Mene taj deo price oko Merta zanima, ali kao sporedna prica. Neka im daju vise Merta u jednoj epizodi i dosta im je. Neka izvinu, ali rejting ne donosi vise Merta, pogotovo ne vise Eylem.

Rekla bih da Sarmel necemo bas gledati u ovoj epizodi. Prema slikama pre ce biti SarCel.

Prva slika je rekla bih u nekom zatvoru, a ostale mislim ispred Celalovog restorana.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 EmptyFri Oct 28, 2016 10:19 pm

Ovaj bi da bude kao Cagatay pa pita šta da uradi po tom pitanju. smeh smeh smeh

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 Cv4FSdwXEAACJvh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 EmptySat Oct 29, 2016 4:38 am

Taman sam htela da poludim što kasne sa najavom, ali evo je konačno. veseljko
https://vk.com/bondarenko_stanislav?z=video63504192_456239276%2Fafa9bead304c1f58b8%2Fpl_post_-47712664_301715

Biće ovo super film.
A, po slikama i scenama u trejleru bih rekla da ovaj što je spasio Dašu neki prikriveni psiho.
Stas u vodi. naklon Šteta što su maksimalno skratili tu scenu u najavi, jedva čekam taj momenat u filmu. Ne znam da li više čekam tu scenu, ili kad svira gitaru. :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 078

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 082

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 067

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 ZDkN2ULOUV8

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 087

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 083

Dobri su mi i ovako na slikama i u trejleru. stidljivko

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 Zws5dfdZS8M

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 PD5TyVfk6DU

Ali, jedva sam našla najavu kod Ruskinja, koliko je za Intmu reklama bila odlična, toliko je za ovaj film loša. Nisu se potrudili ni na yt da postave. Aj bar sa fotkama ne škrtare.


Последњи изменио Mrs Bondarenko дана Sat Oct 29, 2016 5:14 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 EmptySat Oct 29, 2016 4:45 am

Inače sam totalno poremetila samoj sebi bioritam. Od jutra do 17h jurcam ceo dan, ubiše me obaveze, a posle kad dođem kući skljokam se na krevet i spavam do 2,3 ujutru. I onda posle se probudim, pa ne mogu da spavam, i tako sve ispočetka. uff

Što se Icerdea tiče, fragi loš, ozet dobar.
Zanimljiv mi je ovaj deo oko Barisa i kakvu je igru smislio Sarp.
Ali, preteraće ga sa Eylem i Mertom, a taman sam se odmorila od nje. Bar će Imlek kompanija biti zadovoljne, ajde moraju jednom epizodom i njima da ugode, ipak su im presudno bitna publika. rolleyes
Ali, ako ovako nastave, razočaraće me.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 EmptySat Oct 29, 2016 8:42 am

VMLJ se u Rusiji ponovo (5. put) prikazuje. <3 <3 <3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 Bu9N5p-1N54

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 S5eEgDR-JwI

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 Jpplxv1NdEE
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 EmptySat Oct 29, 2016 8:52 am

Gluma i režija ga sigurno zanimaju tako da može i njih. A ne mora ništa.

Mene Mertova priča zanima utoliko koliko je vezana za Sarpa. A kad su braća, onda je vezana. Ali da nisu, ne bi me pretjerano zanimala. Da su se držali originala i da ova dva nisu braća, mene ne bi zanimalo skoro pa uopće.
Meni je Mert drag najviše zbog malog Umuta koji mi je odličan (oba dječaka). I onog malog Umuta mi je milo.
Ok, voljela bih da se Mert otarasi Celala, jer u prošloj mi je pomalo i antipatičan bio.
Mislim da sad svi oni koji vole Merta su došli na svoje, uživaju u Mertu i Eylem. Eto im scena, pošteno. Ali meni se neće svidjeti ako to sve ide na uštrb Sarapa. Ajde ova epizoda, kad je već Caga imao manje vremena za snimanje, ali inače mi to neće biti drago.

Sarpa i Melek će vjerojatno biti tek ovo što piše u ozetu.

Da, izgleda kao restoran. Po lokaciji Safiye Sultan Cafea je to.

Ovaj bi htio biti model i glumac ili?


Bondarenkova, pa najava je dobra. Razumjela sam čak.
Tebi ovi njegovi filmovi svako malo.

I naravno da si poremetila spavanjem sve.



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 EmptySat Oct 29, 2016 8:52 am

Očito da je onda ovo njegova najuspješnija serija kad se toliko puta reprizira.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 EmptySat Oct 29, 2016 8:54 am

Danas je u Turskoj praznik, tko zna je li snimaju. Ako nemaju dovoljno snimljenog materijala, vjerojatno snimaju.

Mi smo uzeli u ponedjeljak dan godišnjeg. Spojili smo s utorkom.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 EmptySat Oct 29, 2016 9:04 am

Ako treba da prevedem, ti slobodno kaži, znaš da to meni nije teško. lol!

Ma, gde svako malo, samo kad sam više dočekala. srca
Najavu sam pogledala jedno 20x sigurno, u slike buljim već dva sata. Ima još do petka. smeh
Nego, jel' ste primetile da su i Intimu i sad ovo dali za petak? kezz Šta li ima u tom petku...

I kad sam kod Intime da se pohvalim - prešao je film milion pregleda na yt. bravo

VMLj nije samo Stasova, nego i generalno najuspešnija serija u Rusiji. Bar u proteklih 10 godina.
To što se celoj ekipi posrećilo sa tom serijom neće skoro opet. Bar mi je drago što su ovi Irinini izvisili, a pred premijeru ZK su toliko drobili kako će ta serija baciti VMLj u zapećak.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 EmptySat Oct 29, 2016 9:14 am

Ne trebaš prevoditi. Ja koja nisam ni dana učila ruski sam razumjela donekle.

Pa kako, zar se ovaj film nije donedavno snimao? I već na televiziji. Nije prošao kino.
Ako to nije brzo, onda stvarno.
Najava je zanimljiva.

Dobro, nije loše za gledanost.

Dobro, ja sam rekla za njegovu seriju jer druge ne pratim.




Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 EmptySat Oct 29, 2016 9:14 am

Što sad ne spavaš?

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 EmptySat Oct 29, 2016 9:14 am

I što je s onom emisijom?
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo   - Page 3 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo
Назад на врх 
Страна 3 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: