Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!

HomeHome  CalendarCalendar  FAQ/УпутствоFAQ/Упутство  ТражиТражи  Листа члановаЛиста чланова  Корисничке групеКорисничке групе  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

Share | 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Go down 
Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica

Broj poruka : 9475
Datum upisa : 08.05.2015

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Thu Oct 27, 2016 10:29 pm

Imaš pravo.

Ajde, sad će.
Назад на врх Go down
Погледај профил корисника
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Thu Oct 27, 2016 10:35 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Broj poruka : 6802
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 33

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Thu Oct 27, 2016 10:37 pm

Nisu morali da se trude u ovo doba noci da objavlljuju fragman bez Sarpa.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Thu Oct 27, 2016 10:38 pm

Baš. Glupo mi je sve.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Thu Oct 27, 2016 10:40 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Thu Oct 27, 2016 10:41 pm

Y: Smrt je nasa profesionalna deformacija. Stvar je u tome da treba ziveti. Kako zivis, za sta zivis... Zato, sve zaboravite, ali nikada ne zaboravite da ste policajci.
M: Na internetu se pojavila vest o onom Coskunu.
C: Nadji mi onog ko je napravio ovu vest, inace ces ti nastradati.
E: Ako budem u nevolji, ti si tu. Zar nisi policajac.
Upomoc!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Thu Oct 27, 2016 10:42 pm

Po svemu sudeći, a s obzirom na to da je Caga bio u Monaku, neće njega biti puno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Thu Oct 27, 2016 10:43 pm

I meni. Ja sam navikla da je svaki fragman o Sarpu. Ali vidi se da Caga nije bio tu. I u epizodi ocekujem manje Sarpa nego inace.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Thu Oct 27, 2016 10:45 pm

Ako će ovakva biti epizoda, krasno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Thu Oct 27, 2016 10:48 pm

Ali mogli su da stave neku scenu, vec tri dana je stalno na setu. Ne razumem ovo, cim je dobar rejting, vise se ne trude. Show bukvalno nema vise ni jednu seriju, sve su sa rejtingom ispod 3, a ni Ay yapim bas ne moze da se pohvali dobrim rejtingom sa ostalim serijama.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Thu Oct 27, 2016 10:50 pm

Mogla je da bude bar scena tuce, imaju sliku, znaci imaju snimljenu scenu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Thu Oct 27, 2016 10:50 pm

Evo i ovim sam razočarana. jest da su tražili više Merta, ali ne može ovako. Sarpa ni vidjeti ni čuti.
Ovo što trči je početak samo.

Ma grozni su.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Thu Oct 27, 2016 10:52 pm

Ja sam bila prva za to da bude vise Merta, jer je poremecena ravnoteza od pocetka, bilo je mnogo vise Sarpa, ali nije da mi se gledaju samo Mert i Eylem.

Fanovi su poludeli.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Thu Oct 27, 2016 10:53 pm

Ma meni je bilo dovoljno Merta i prije. Sad već je previše.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Thu Oct 27, 2016 10:54 pm

I neka su. Možda nadoknade u slikama, ozetu i drugom fragiju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Thu Oct 27, 2016 11:00 pm

Ja prvo ne mogu da verujem da oni nemaju ni jednu epizodu u rezervi, to je slucaj samo sa serijama koje su pred ukidanje.
Aj videcemo sutra ozet i slike, ako svaka druga rec bude Mert, Sarpa cemo gledati sve ukupno pola sata.
Aj bar ce Caga zaraditi onih hiljadu dolara za minut. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Thu Oct 27, 2016 11:03 pm

A ni meni nije jasno kako nisu uspjeli snimiti više. Ali dobro.

Mislim da će biti manje Sarpa nego inače.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Thu Oct 27, 2016 11:04 pm

Ma morat će on reklamirati duvan i dalje.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Thu Oct 27, 2016 11:07 pm

Samo, slike i ozet ne vide gledaoci koji nisu korisnici drustvenih mreza, oni vide samo fragmane.

Vidis da ce da ga tuze, mnogo je bolje da je promovisao udisanje ugljen-monoksida iz auspuha, nego udisanje nikotina. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Thu Oct 27, 2016 11:10 pm

Tako je.

Ja ne znam više što da kažem. Aj, ako još što bude, javi. Neću se više živcirati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Thu Oct 27, 2016 11:11 pm

Gledam Kivine videe s rođendana.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Thu Oct 27, 2016 11:12 pm

Nece biti vise nista danas, ionako uskoro idem na spavanje, za danas je dosta bavljenja raznim budalama.

Videla sam i ja.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Thu Oct 27, 2016 11:14 pm

I ja isto.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Fri Oct 28, 2016 9:39 am

Nije nešto Halitova serija ubila rejtingom. Bolji je u totalu YS. Halit je bolji u ostalim kategorijama.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Fri Oct 28, 2016 9:39 am

Na društvenim mrežama vladaju VS.
Назад на врх Go down
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    

Назад на врх Go down

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo
Погледај предходну тему Погледај следећу тему Назад на врх 
Страна 2 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo