Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!

HomeHome  CalendarCalendar  FAQ/УпутствоFAQ/Упутство  ТражиТражи  Листа члановаЛиста чланова  Корисничке групеКорисничке групе  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

Share | 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Go down 
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
АуторПорука
Adminka
Bondarenkova nesuđena ljubav

Broj poruka : 11029
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 28

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 1:37 pm

A, da.
Operisali su joj plućnu maramicu, još uvek je u bolnici. Trebalo je da izađe juče, ali se nešto iskomplikovalo, pa će ostati još. Fizički je bolje, ali psihički i nije baš, sve joj se skupilo. Mada čim se uhvatila telefona i opominju je tamo zbog vk-a, mislim da se vraća u normalu.

Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Broj poruka : 6917
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 33

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 1:39 pm

Bice dobro. I valjda ce brzo da je puste. Pozdravi je.
Назад на врх Go down
Погледај профил корисника
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 1:40 pm

Jos jedan fudbaler prati Icerde. Eren Derdiyok.
Назад на врх Go down
Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 1:41 pm

I ona je vas sve pozdravila, mnogo joj nedostajete. Ali, zabranila sam joj da kad se vrati bilo šta krene da gleda pre Stasa, tako da ćete sa Icerdeom morati da sačekate. lol!

Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 1:50 pm

Nego, navukla sam se nenormalno na onu Kuhinju, za dva dana sam spičila celu sezonu.
Jel' ima neko da je gleda možda, da podelim utiske? kezz

Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 1:51 pm

Ma nadoknadice ona sve, bar je Sparks navikla da prati 20 serija odjednom. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 1:52 pm

Ja gledam, odgledala sam celih dva minuta. lol!

Bas si nasla crkvu gde ces Bogu da se molis, ja i gledanje Rusa.
Назад на врх Go down
Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 1:54 pm

27 joj je rekord. lol! Ili 28, nisam dobro ukačila.

Vredelo je probati. smeh smeh smeh
Pričala mi davno Merder da gleda (Merder koja ne podnosi Ruse), baš je bila oduševljena, ali ja kako ne gledam našu televiziju tad nisam znala ni o kojoj seriji se radi, a sad je nema nigde da pričamo.

A, serija je stvarno strava, nije ni čudo što je toliko popularna.
Jedino loše je što uvek ogladnim kad je gledam. smeh

Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 2:06 pm

28? Ja vise ne bih znala u kojoj se o cemu radi i ko gde glumi. Mislim da cak nisam odgledala ni sve ukupno toliko turskih serija za sve ove godine. Mada, Sparks ne bira, ona prati i Ruse i Turke i Amere, Indijce, cak i Japance.

Dzabe hvalis i pokusavas, nema sanse da gledam. Ne znam sta cu ni sa Turcima, pratim 4 i jos dve treba da pocnu.
Назад на врх Go down
Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 2:09 pm

Ti nisi u toku, ona sad prati i Škote, Britance, Šveđane, Špance i Italijane uz sve ovo ostalo. lol!

Ne, ne govorim to da bih te navukla, to ti je onaj očajnički monolog. lol!
Na kraju ću otvoriti blog i tu pisati sve vezano za Ruse.

Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 2:13 pm

Da ti se zavrti u glavi samo od razlicitih jezika. lol!

A to. Ok, protiv monologa nemam nista, samo se ti opusti i popricaj, procitacu sve. lol!
Назад на врх Go down
Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 2:14 pm

smeh smeh smeh
E, jesi luda za sve pare. kisic

Poncha
Caginica
Caginica

Broj poruka : 9698
Datum upisa : 08.05.2015

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 2:23 pm

Saro, i ja sam takvog mišljenja da ima puno pametnijih i sposobnijih ljudi bez fakulteta, nego s njim i da fakultet nije mjerilo nečega. Pogotovo ne nečije pameti. Ali da Caga upiše išta, s lakoćom bi to sredio.

A ti onda udari uz te lijekove i neki duhanski proizvod, bolje ćeš proći i zarad ćeš veći honorar. Mislim, kad ti već ide.
A Bondarenkova, ti pokušaj ovo što ti Sara kaže. Vrati taj ritam. Nemoj ići leći kad ti se spava, izdrži bar koji sat pospana i otiđi leći prdvečer.

Saro, ja sam čitala negdje da Turci uopće neće mijenjati vrijeme. Tako da smo svakako idući tjedan u 18 sati.
I to će mi biti knap, ako ozet ne bude dug. Ne sviđa mi se ovo, da bar ni mi nismo makli sat ili da oni pomaknu. Ne sviđa mi se dva sata razlike.

Bondarenkova, pozdravi Sparks puno. Neka se lijepo i dobro oporavi. Serije su na internetu, neka ne žuri s njima. Njoj gledanje serija ide brzo. I naravno, neka prvo odgleda Stanka.

Saro, praznik je Svi sveti u utorak. Tako da ovaj tjedan startam sa srijedom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 2:26 pm

I, sad ja držim monologe.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 2:30 pm

Ne drzis monologe, tu smo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 2:32 pm

A nisam nikoga vidjela, zato.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 2:36 pm

Bondarenkova, kad vec nisam uspela sa lekovima mozda da pocnes da pusis. lol! Razmisli o tome. Ja recimo pusim Davidoff, ako fabrika ovo cita, molim pare na racun. smeh

Uf, to mi se ne svidja i nikako mi ne odgovara da bude dva sata razlike. Mada sam ja za to da ni mi ne menjamo vreme, mrzim kad padne mrak u 4 popodne.

Znaci 4 dana si na odmoru, super.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 2:38 pm

Ovo je od sinoć.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 2:39 pm

Citam delove Hazalinog intervjua, ove sto postavljaju na tw. Svidja mi se njena iskrenost. Ja sam tu devojku uvek volela, ne znam kako su oni njeni poremeceni fanovi uspeli da mi stvore odbojnost prema njoj.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 2:39 pm

E, Saro. Nagovori je na to.

Ne trebaju ti plaćati, dovoljno je da ti daju godišnju zalihu cigareta.

Jedan sat ok, ali ovo, ne.
I slažem se.

Je, spojili smo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 2:40 pm

Ja sam čitala isto to na engleskom. Ima li link za gledati.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 2:43 pm

Sarp i Melek. I to je Melek isto obucena kao onaj dan kada je Sarp otisao od nje. Znaci snimaju nastavak tog dana. Onda je Sarp zaglavio u zatvoru. Ovi vojnici bi trebali da budu cuvari zatvora.
Назад на врх Go down
Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 2:44 pm

Poncha ::
I naravno, neka prvo odgleda Stanka.

Pa, naravno. :cereeeeek:

Saro, znači ta marka? Dobro mi reče da upamtim za Stasa. lol!
Pokušavala sam ja cigarete odavno, to mi je bilo odlično rešenje i zato što nikad ne znam šta ću s rukama, ali ne ide. Šta ćeš, ili si pušač ili alkos, ja nemam ništa protiv ni jednog ni drugog. Čak cigaru na nekima obožavam da vidim. stidljivko

Meni odgovara ovo pomeranje vremena, imam sat više za gledanje Stasa. smeh

Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 2:44 pm

A lik koji postavlja slike mislim da radi u žandarmariji. Ima dosta slika takvih.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    Sat Oct 29, 2016 2:45 pm

Moze i zaliha cigareta, dobra ideja.

Nisam videla da ima link i ja citam na engleskom, takvi delovi mi se i pojavljuju na tw.
Назад на врх Go down
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo    

Назад на врх Go down

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VIII deo
Погледај предходну тему Погледај следећу тему Назад на врх 
Страна 5 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next