Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo

Go down 
+2
Veronika
Mrs BugeVuge
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 EmptySat Oct 01, 2016 6:49 pm

Pa da, zato ni ja ne ubrajam tu scenu, jer je simbolično urađena i znam koliko su svi od njih vezani bili za Tuncela, tako da mi je onda scena posebno i draga.

A i to, sve Uluceve serije imaju taj neki duh Ezela, to je jednostavno taj njegov poseban stil i to mi se sviđa. Mene je ova serija odmah i osvojila jer ima to nešto ezelovsko, a ništa ne kopiraju.

Ok, ti i ja onda u staro vreme na starom mestu. lol!
kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 EmptySat Oct 01, 2016 6:57 pm

Uluc nije Baris Yos da snima iza zavesa i da mu Emir ulazi dva puta u zgradu, a da prethodno ne izadje. Covek je jedan od najboljih turskih reditelja, naravno da svakom poslu da svoj pecat.
Uf, umorila sam se, Caga da je terorista ne bi ga toliko napadali. Kakve su to kontradiktorne emocije, ne razumem.

Dogovoreno, canim. kisic

Jel se izdefinisalo kad pocinje Anne? S obzirom da Star daje filmove utorkom, verocatno ce ici utorkom.

Poncha, L`Officiel Hommes izlazi u sredu 05.10.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 EmptySat Oct 01, 2016 7:02 pm

Potpisujem!

Anne ide utorkom, e sad kojim, to već nije definisano. facepalm
Još najavljuju kako je prva epizoda već spremna za emitovanje, a fragija nigde.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 EmptySat Oct 01, 2016 7:03 pm

Moram da pohvalim Hazaline fanove, da ne bude da ih samo pljujem. Ali ovo su verovatno neki normalni. Za Hazalin rodjendan su donirali jednoj narodnoj kuhinji u Kambodzi hranu za 4 dana.

Cekaj da trknem do Engina da vidim da li je nesto napisao za Anne, on radi montazu epizoda i fragmane.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 EmptySat Oct 01, 2016 7:06 pm

Nije napisao nista na tu temu posle onih teasera.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 EmptySat Oct 01, 2016 7:09 pm

Veronika, ja bas i nisam nezna, naprotiv, vrlo sam temperamentna, dupli bik u horoskopu, samo nemam nameru da trosim energiju na ljude koji nisu vredni toga. Nije mi toliko dosadno u zivotu da se svadjam od foruma do foruma. Ovo je meni jedan vid zabave i opustanja. Zato se povucem kad osetim negativne vibracije, nema potrebe za tim.

Sto se Umuta tice, cudno je sto sebe ne moze da prepoznana slici, ali imena tesko da moze da se seca, ipak je imao samo tri godine i od tada ga svi zovu Mert. A i to je posebno psihicko stanje, nakon toliko mucenja, nije ni cudo sto se nicega ne seca.[/quote]


Nisam mislila na tebe nego Saru sa tabana gdje nas je Poncha citala...


Последњи изменио Veronika дана Sat Oct 01, 2016 7:10 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 EmptySat Oct 01, 2016 7:09 pm

Ne, ja ću poludeti, sad je Stasov mali postavio ovu sliku. suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 EmptySat Oct 01, 2016 7:14 pm

Ok, onda se izvinjavam, mislila sam da mislis na mene.

Jel mu to mama?
Назад на врх Go down
roses

roses


Broj poruka : 18
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 EmptySat Oct 01, 2016 7:15 pm

Adminko koji tacno film Stas najavljuje sa onom slikom? Inace fina slika, ne znam kakva ce biti tematika...

Vidim, pisete dosta o komentarima pojedinih clanica ili clanice na forumu.hr pa reko ajd da vidim sta se tamo skraba. Primjetila sam da se tamo provlaci dosta kritika na racun Bensu kao lijepa ali skroz prazna, gluma katastrofalna, Damla je ljepsa i zenstvenija od nje, kao drvo je neko itd. itd. Meni to ne smeta, svako ima pravo na svoje misljenje jel, iako se to moze reci i na finiji nacin... Ali, ne znam ko ono napisa nesto u smislu da bi njen lik mogli i ubiti i kako bi to imalo smisla zbog zanra serije. Pu pu daleko bilo. Svjesna sam da serija nije tipicna ljubavna drama, ali uvijek se nadam koliko toliko srecnom kraju. Recimo VMLj je imala premocan kraj, ni tipican hepi end niti su likovi zavijeni u crno, a opet ostavlja snazan utisak (istina nije mi poredjenje, ali hocu da kazem da se moze smisliti i neki originalan kraj). Ne razumijem stvarno, ja sam mislila da ljudi gledaju serije da odmore mozak, a ne da gledaju tragedije najgore vrste (malo li ih je u reali).

Inace, kakav je kraj u originalu, da znam cemu da se nadam?
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 EmptySat Oct 01, 2016 7:19 pm

Sara Ulusoy ::
Ok, onda se izvinjavam, mislila sam da mislis na mene.

Jel mu to mama?


Ne ja sam mama,a Sara i roses su potencijalne nevjeste ..koje se kao meni upucavaju da bi došle do njega...
To je naša šala,naš obrambeni mehanizam od negativnih komentara...a ove koje su imale ozbiljan pristup kao Lenka..su nas smatrale neozbiljnim..neću reći glupim...


kezz sad vidim da je ovo za mamu bilo namjenjeno Adminki..malo sam spora za vas


Последњи пут изменио Veronika дана Sat Oct 01, 2016 7:27 pm. изменио укупно 2 пута.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 EmptySat Oct 01, 2016 7:19 pm

Jeste, Saro, to mu je bivša žena. suze I kako sad ja da shvatim ovaj njegov gest? A, taman sam mislila da ćemo se svo troje divno slagati. suze

roses ::
Recimo VMLj je imala premocan kraj, ni tipican hepi end niti su likovi zavijeni u crno, a opet ostavlja snazan utisak (istina nije mi poredjenje, ali hocu da kazem da se moze smisliti i neki originalan kraj).

Potpisujem, VMLj ima baš premoćan kraj i ne može se reći da je srećan.
Jeste po Veru i Vlada, ali čak nije ni po Vlada u potpunosti, on je prvo izgubio Aljonu, onda je zbog Vere izgubio oca, od malena nije imao majku. Mislim, Vlad je bar onakav kraj zaslužio.
Vera je tu najbolje prošla, sve ono što je na početku izgubila zbog Antona joj se na kraju vratilo i još je nikakvom zaslugom dobila Vlada.
A, po ostale je kraj više nego tragičan, ne mislim na Antona tu čak koliko na Ilonu, Dašu, Aljonu...

A, što se tiče filma, u pitanju je Stiker. Ne znam mu radnju, sad ću da se raspitujem kod uhoda. kezz
A, mi iščekujemo onaj njegov Intimu ne predlažem, jel' sam ti ja pričala o tom filmu radnju? Čini mi se da sam ti slala i slike sa seta u pp.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 EmptySat Oct 01, 2016 7:21 pm

Ali, kada je reč o ovoj seriji, suva tragedija i ništa više. Nije što sam bolesna, nego što zaista ovoj seriji samo takav kraj dolikuje, počelo je krvavo, tako se mora i završiti.

I u filmu na kraju obojica umiru.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 EmptySat Oct 01, 2016 7:27 pm

Ne komentarisemo mi njih ovde zato sto imaju razlicito misljenje, nego zato sto su neke koje tamo pisu dokazani Cagini hejteri i provokatori. U to ne ulaze sve, recimo Red i Mina nisu provokatori i mozda jos nekoliko njih. Ali Lenka sigurno jeste.

To znaci da dete voli svoju majku, kakve to veze ima sa Stanislavovim buducim partnerkama.

Krvavi kraj pod obavezno.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 EmptySat Oct 01, 2016 7:28 pm

Veronika nisi spora, vidiš da mi se život raspada. suze Mislim, stvarno, samo mi fali da se Stas i Julija pomire, to bi bilo najgore od svega na svetu. suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 EmptySat Oct 01, 2016 7:29 pm

Saro, pa nek' voli on nju koliko god hoće, ali šta ima zajedničke slike svo troje da postavlja.

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 EmptySat Oct 01, 2016 7:30 pm

Allah, Allah, pa sto se ti zbog toga nerviras. Postavilo dete mamu i tatu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 EmptySat Oct 01, 2016 7:31 pm

Ali, ti mama i tata su razvedeni.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 EmptySat Oct 01, 2016 7:33 pm

Pa sta, postavio je to kao znak ljubavi prema roditeljima, to nema veze sa njihovim odnosom. Normalno da dete ima sliku sa oba roditelja, bas si nemilosrdna.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 EmptySat Oct 01, 2016 7:33 pm

[quote="Sara Ulusoy"]Ne komentarisemo mi njih ovde zato sto imaju razlicito misljenje, nego zato sto su neke koje tamo pisu dokazani Cagini hejteri i provokatori. U to ne ulaze sve, recimo Red i Mina nisu provokatori i mozda jos nekoliko njih. Ali Lenka sigurno jeste.

Ja ovu Lenku nisam čitala srećom do nedavno kad se pojavila na Caginoj temi i napisala
nešto u stilu što mu je trebao MC...
I ja sam sad čitala ,one se nazivaju Caginim fanovima..puno puta sam se pitala čitajući neke slične njoj ,kakvi su tek oni što ga ne vole...
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 EmptySat Oct 01, 2016 7:34 pm

Aj nadam se da si u pravu, Sparks mi sad razvija sto teorija da me smiri.

Nemam ja ništa protiv da on ima milion slika njih troje (mislim, imam, ali to sad nije važno), ali šta ih postavlja na instagram? suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 EmptySat Oct 01, 2016 7:35 pm

Ona je sto je najgore najvise pljuvala Emira, do te mere da to nije bilo normalno, onda Cagu na taj nacin da mi se gadilo, pa Medcezir, sad je dosao red na Icerde.

A protiv Yamana su imali samo to sto nije tako dobar frajer kao Emir.


Последњи изменио Sara Ulusoy дана Sat Oct 01, 2016 7:38 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 EmptySat Oct 01, 2016 7:36 pm

Pa njegov je Instagram, zeli da ima na njemu sliku njih troje zajedno, to je dete. Smiri se, sta si se iznervirala toliko oko toga kao da je Stanislav postavio.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 EmptySat Oct 01, 2016 7:38 pm

A, u poslednje vreme svuda gledam kolaže sa Julijom, dosad je ona bila jedina ženska osoba za koju sam bila sigurna da je gotovo, sad se dovelo u pitanje njihovo pomirenje (pu, pu). A, to mi je najgore, bolje onda da nađe i novu nego s njom da opet bude.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
roses

roses


Broj poruka : 18
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 EmptySat Oct 01, 2016 7:39 pm

Ih bre, ja se uvijek nadam da sve nekako moze proci sa sto manje krvi, sta ces zakleti optimista.

Mislim da mi nisi pisala o tom filmu, sta se tu desava? A kakvu sad sliku pominjes, ja nista ne vidjeh?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 EmptySat Oct 01, 2016 7:40 pm

Ko pravi te kolaze? Njeni fanovi. A ti se palis ko hepo kocka, odmah skaces.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo - Page 8 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
Назад на врх 
Страна 8 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: