Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo

Go down 
+2
Sara Ulusoy
Poncha
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 EmptyTue Sep 27, 2016 12:25 am

A ti onda pročitaj kako je napisala. Ne znam ni ja koja je smislila. Moguće da si i ti.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 EmptyTue Sep 27, 2016 12:28 am

A ja sam Yamana volela samo zato sto ga je Caga glumio, inace on mi je slabiji od Emira i Sarpa. Bio je previse ispravan i normalan za moj ukus.

Verovatno sam ja. Nema teorije da sad udjem tamo da citam one budalastine. Toliko je epizoda ostavila dobar utisak na mene, da nikoga osim tebe veceras nemam nameru da citam. I Turke citam samo uhode, jer kod njih ne mogu nista lose da procitam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 EmptyTue Sep 27, 2016 12:31 am

Ja samo ovo domaće čitam, nemam snage turskim se jezikom baviti. U svako doba ni hrvatski ne razumijem.

Meni je Yaman drag jer je nježan i drag. Mogu suosjećati s njim i imam strahovitu potrebu kad gledam biti na njegovoj strani.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 EmptyTue Sep 27, 2016 12:36 am

To i jeste problem sto je nezan i drag, kazem volim ga zbog Cage i Emir je bio takav u prvoj sezoni. Ali mi je na listu neprevazidjenih usao tek u drugoj, normalni nemaju ulaznicu za tu listu. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 EmptyTue Sep 27, 2016 12:41 am

Zaboravih da kazem, Metin je rekao da otmu Sarpa, a Celal je oteo Umuta, pitam se zasto.

I ovo oko godina je razjasnjeno, mnogi su to komentarisali. Umut posto je dete sa ulice nije se znalo kad je rodjen, sam je sebi dodao, dve, tri godine.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 EmptyTue Sep 27, 2016 12:44 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 Giphy
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 EmptyTue Sep 27, 2016 12:44 am

Razumijem za Yamana.

To sam razumjela. Ne znam zašto je ovaj rekao Sarpa.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 EmptyTue Sep 27, 2016 12:45 am

Znači, Umut ne zna koliko ima godina.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 EmptyTue Sep 27, 2016 12:52 am

Pa postoje dve opcije ili je mislio da je Metin vise vezan za Umuta i da ce ga to vise pogoditi ili je razmisljao o tome da je Sarp stariji i da ce se secati porodice. Tako i jeste, koliko vidimo Sarp se seca svega, Umut se ne seca nicega.

Ne znam da li on zna, ali je rekao da je dodao nekoliko.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 EmptyTue Sep 27, 2016 12:53 am

Mislim da ni on ne zna tacno i ne zna ni kad mu je rodjendan.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 EmptyTue Sep 27, 2016 12:58 am

Kako će znati kad se ne sjeća. Ne znam je li Celal išao na logiku da je mali mlađi i neće se sjećati ili je išao s tim da napravi Metinu teže... Ali, možda je i Metin kad je to rekao, namjerno rekao Sarpa, ne bi li ovaj okrenuo.

Ovo mi je bilo tužno.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 Giphy
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 EmptyTue Sep 27, 2016 1:01 am

Ja mislim da je Metin rekao Sarpa bas zato sto je stariji, zato sto ce mozda kasnije pronaci porodicu. Ali Celal je isao na sigurno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 EmptyTue Sep 27, 2016 1:02 am

Vjerojatno. A i snalažljiviji je.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 EmptyTue Sep 27, 2016 1:06 am

Pored sve moderne tehnologije, oni imaju one prastare mobitele. Kad je izvukao Nokiu...

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 EmptyTue Sep 27, 2016 1:07 am

Ne mogu večeras ništa više gledati, iako bih htjela još malo...

Kad sam prvi put gledala sve sam upila, a opet mislim da mi je puno toga i promaklo.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 EmptyTue Sep 27, 2016 1:09 am

Da, 3310 i 5110. Celal je izgleda zaostao. I Ramiz je vozio mecku i osamdesetih godina.

Ja moram da odgledam jos jednom, mislim da mi je dosta toga promaklo u uzbudjenju.

Idem da gledam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 EmptyTue Sep 27, 2016 1:12 am

I ja bih, ali spavam. Još bih manje razumjela da sad počnem gledati sve. Odgledala sam ove neke klipove što su postavili na YT kad sam radila gifove...

Ajde, onda ugodno gledanje. Ako štogod shvatiš, javi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 EmptyTue Sep 27, 2016 1:15 am

Popricacu ja ovde malo sama sa sobom ako nesto novo uocim.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 EmptyTue Sep 27, 2016 1:56 am

Hajde ovde dve su mlade, dobile su uloge zbog lepote, preko veze ili kako vec, ali koliko ova zena ne zna da glumi, to je sramotno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 EmptyTue Sep 27, 2016 3:15 am

Da, Eylem neko salje mailove za ovog sto otima decu, ona se sprema da objavu tu vest, ali urednica traži da prvo otkrije izvor informacija.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 EmptyTue Sep 27, 2016 4:25 am

Cansu, za one poglede kad je dosao kod Melek si u pravu, Kivu ipak nije bas tako pozudno gledao. lol!
Ali i dalje ne mislim da se zaljubio u nju, samo mu se svidja, mada on ni sam nije toga jos svestan.

Ja ponavljajuci scene jos nisam odgledala epizodu. Nastavicu sutra, moram na spavanje. Posto sam se lepo ovde ispričala sama sa sobom, odoh.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 EmptyTue Sep 27, 2016 8:57 am

Saro, hvala ti što pričaš sama sa sobom. <3

Jesi li uspjela što odspavati? Rado bih ti se ja pridružila, ali nisam funkcionirala.

Jako dobro razumijem radnju unatoč jeziku. Još kad ti kasnije napišeš, vidim da sam za većinu dobro shvatila.

Meni je žao Fusun kao lika i možda mi je žao što ga ova glumica glumi jer ne dopire toliko do mene iako mi je njen život tužan. Ovdje me god nje, osim te glume, odvuče i neka govorna mana koju ima, ali s obzirom da ne razumijem turski na prvu ne mogu shvatiti koja je to... Nekako, čudno priča. Umekšava...

Dokle si stigla?

Još nešto, ova Celalova žena. Mislila sam kad sam gledala slike da bi ona mogla biti neka od policije, ali s obzirom na to da imaju dijete (ako je njeno) onda nije.


Ali gledajte vi kako on barata s ovim. Nije ni čudo da je Aras bio zadivljen njime kad su zajedno vježbali.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 Giphy

Ova scena je odlična. I Mert zblešeni je dobar nakon što se ovaj propuca. I kombinaciji s majkom koja gleda slike i glazbom. Vrh!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 EmptyTue Sep 27, 2016 8:59 am

Bondarenkova, što je s mobitelom?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 EmptyTue Sep 27, 2016 9:06 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 Giphy Nepozvani gost...

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 EmptyTue Sep 27, 2016 9:08 am

Prvi smo!

TOTAL
1 ICERDE SHOW TV 20:28 23:17 6,76 17,26
2 KIRGIN CICEKLER ATV 20:25 00:16 5,46 15,00
3 DUGUN DERNEK 2 SUNNET (T.S) TV8 20:15 22:32 5,27 13,51
4 FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER FOX TV 18:59 20:00 4,01 14,03
5 SHOW ANA HABER SHOW TV 18:50 20:00 4,00 14,31
6 ICERDE (OZET) SHOW TV 20:00 20:28 3,85 10,89
7 KIRGIN CICEKLER (OZET) ATV 19:59 20:25 3,75 10,67
8 BABAM VE AILESI KANAL D 20:12 22:42 3,62 9,25


AB

1 ICERDE SHOW TV 20:28 23:17 8,88 23,25
2 DUGUN DERNEK 2 SUNNET (T.S) TV8 20:15 22:32 5,29 14,06
3 ICERDE (OZET) SHOW TV 20:00 20:28 5,24 16,00
4 BABAM VE AILESI KANAL D 20:12 22:42 4,66 12,35
5 KIRGIN CICEKLER ATV 20:25 00:16 4,30 12,01
6 KIRGIN CICEKLER (OZET) ATV 19:59 20:25 4,03 12,42

ABC
1 ICERDE SHOW TV 20:28 23:17 8,73 21,48
2 DUGUN DERNEK 2 SUNNET (T.S) TV8 20:15 22:32 5,93 14,85
3 ICERDE (OZET) SHOW TV 20:00 20:28 5,23 14,96
4 BABAM VE AILESI KANAL D 20:12 22:42 4,59 11,44
5 KIRGIN CICEKLER ATV 20:25 00:16 4,56 11,81
6 FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER FOX TV 18:59 20:00 4,23 15,51

http://www.ranini.tv/reyting/2016-09-26
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 11 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
Назад на врх 
Страна 11 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: