Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 EmptySun Sep 25, 2016 12:51 am

Ali, opet, to je jedini program koji daje da praviš gifove iz epizoda i do 20 sekundi.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 EmptySun Sep 25, 2016 12:52 am

A valjda postoji i još neki... Ali ga vjerojatno treba skinuti.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 EmptySun Sep 25, 2016 12:52 am

Da, treba naći neku zamenu. Ima neki ruski, ali ja nikako da ga nađem.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 EmptySun Sep 25, 2016 12:54 am

Sto muku, meni je to zanimljivo.
Adminki sam napravila poklon nakon sto sam prosla tecaj iz toga kako se pravi. Sad sam na tecaju kako napraviti ovo sto hocu, jer je korak dalje.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 EmptySun Sep 25, 2016 12:55 am

Tečaj čega?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 EmptySun Sep 25, 2016 12:56 am

Super kad imaš tečajeve.

Ajde kad ti je zanimljivo. Mislim i meni je zanimljivo raditi gifove, ali s ovim se programom pošteno zafrknem. Nikako mi ne može učitati.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 EmptySun Sep 25, 2016 12:57 am

Kako biste vas dve napravile klip kad su vam gifovi problem. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 EmptySun Sep 25, 2016 12:57 am

Pa toga sto hocu da napravim. Ma kakav tecaj, zezam se, istrazujem po internetu kako se sta pravi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 EmptySun Sep 25, 2016 12:58 am

Verovatno nikako, to je za mene visa matematika.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 EmptySun Sep 25, 2016 12:58 am

Ali, ja te pitam šta je to. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 EmptySun Sep 25, 2016 12:59 am

Nego, niko da mi avatar pohvali. A, sama sam ga pravila i to tokom zajedničkog gledanja VMLj. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 EmptySun Sep 25, 2016 1:00 am

Pa tečaj. Sama učiš, sama praviš...

Adminko, ne može ti reći što ti je napravila za poklon. Ne inzistiraj.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 EmptySun Sep 25, 2016 1:00 am

Ne mogu da ti kazem sta je, cuce Poncha. lol!

Svidja mi se avatar zbog plave.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 EmptySun Sep 25, 2016 1:01 am

Jao , ja... Uvijek kriva.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 EmptySun Sep 25, 2016 1:01 am

Ok, odustajem. Jedino ako nećeš da mi to kažeš u pp.:P

Jao, sad ćeš o plavoj, bolje da nisam ni pitala. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 EmptySun Sep 25, 2016 1:01 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 E3AnJq
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 EmptySun Sep 25, 2016 1:02 am

Vidi mi ga. Viiiiiidi ga...
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 EmptySun Sep 25, 2016 1:03 am

Jel' si to napravila uz pomoć nekog efekta?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 EmptySun Sep 25, 2016 1:04 am

Videces kad napravim ako mi uspe.

Gif nisam ja pravila sad sam naletela na njega na df forumu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 EmptySun Sep 25, 2016 1:04 am

Jesi li to našla neku tursku stranicu za gifove?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 EmptySun Sep 25, 2016 1:06 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 JBNPnjKvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 MENjLP
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 EmptySun Sep 25, 2016 1:07 am

Ne, neko je postavio na Icerde temi gifove.

http://forum.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=142733&page=26
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 EmptySun Sep 25, 2016 1:08 am

E da još razumijem turski pa da znam kako ovo funkcionira.

Odlično!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 EmptySun Sep 25, 2016 1:09 am

Pa obican forum kao i nas, samo je o serijama, nema drugih tema.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 EmptySun Sep 25, 2016 1:11 am

Ne, nego sam pokušala naći ovu njihovu stranicu za gif.

Sad ću početi još i čitati turski forum iako ne razumijem ništa. Pukla sam.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 31 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
Назад на врх 
Страна 31 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: