Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
АуторПорука
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 EmptySat Sep 24, 2016 4:10 pm

Ne verujem ni ja,ali znam da bi bila ljuta na mene da se nisam pojavila.Ionako sam obecala da cu danas da se aktiviram.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 EmptySat Sep 24, 2016 4:10 pm

Ozbiljno ne znaš ni jednu reč? Pa, šta si imala od ocena, ako nije tajna? :P

Sparks, ljubim te! :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 EmptySat Sep 24, 2016 4:12 pm

Znam po neku rec, ali ne znam da sklopim recenicu.
U osnovnoj sam imala 5, u srednjoj 2.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 EmptySat Sep 24, 2016 4:13 pm

Saro, sjećam se da je diplomirala. Da sam tako nešto čitala. I ondje je pisala zanimljivo, ali nije dugo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 EmptySat Sep 24, 2016 4:13 pm

I još ako ga nisi koristila od gimnazije, kako ćeš ga znati.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 EmptySat Sep 24, 2016 4:18 pm

Da, kad smo se preselile na fejs prestala je da pise na forumu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 EmptySat Sep 24, 2016 4:20 pm

Meni kad je nesto nezanimljivo slabo pamtim, tako da sam ruski zaboravila i ono minimalno sto sam morala da znam u skoli.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 EmptySat Sep 24, 2016 4:22 pm

Eto, sad sam ovo pročitala. Baš dobro piše. I super mi je ovo što je rekla. ne sviđaju joj se drugi, neće gledati i bok.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 EmptySat Sep 24, 2016 4:35 pm

Dobro pise, pisala je onako za sebe trecu sezonu AIM i nesto za Fatmu i Kerima, znam da su ove na tragicnima jedva cekale da stavi novi tekst.

I da, ja sam u tekstu dilerica habera i ova sto joj Caga utice na ljubavni zivot. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 EmptySat Sep 24, 2016 4:37 pm

Piše odlično. Jako dobro uklopljeno svega po malo, a opet zanimljivo.

Misliš da mi je to promaklo. Znala sam odmah da si ti.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 EmptySat Sep 24, 2016 4:43 pm

Znala sam da ces znati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 EmptySat Sep 24, 2016 5:37 pm

Što je s liticom? Sad me zanima.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 EmptySat Sep 24, 2016 6:06 pm

Sparks, ne mogu da verujem kako mi kradeš ideje, tu sliku sam ja htela za naredni avatar.

Post napisan uz najiskrebije nade kako ćeš jednog lepo dana svratiti ponovo ovde i pročitati ovu moju poruku. moli se
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 EmptySat Sep 24, 2016 6:10 pm

Dilerice haberice, kakva je treća sezona AiM? lol!
I ja sam jedno vreme (pošto sam pre Ezela bila zaluđena sa AiM) razmišljala kakva bi bila serija da su je nastavili.


Последњи изменио Adminka дана Sat Sep 24, 2016 6:16 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 EmptySat Sep 24, 2016 6:14 pm

Adminka ::


Post napisan uz najiskrebije nade kako ćeš jednog lepo dana svratiti ponovo ovde i pročitati ovu moju poruku. moli se

Evo,procitala sam.Uslisena ti je molitva.

Ja sam bas zelela da ih stavim kao avatar.Nadam se da ce ih spojiti jednog dana.

Nego,jesi li videla video koji je u fazonu sta je bilo iza snimanja spota? Video sa Sally i Stasom.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 EmptySat Sep 24, 2016 6:18 pm

Nisam, daj. Ili ako je nešto zbog čega ću doživeti nervni slom, prvo me pripremi.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 EmptySat Sep 24, 2016 6:32 pm

Pokusacu da iskopiram,ali ne znam da li cu uspeti jer sam na telefonu.
Ako ne uspem podelicu na mom zidu na vk.Normalan je video.Mislim,izmedju njih nije bilo nista tako da su meni scene na plazi i voznja motorom ok jer su zbog spota nastale.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 EmptySat Sep 24, 2016 6:32 pm

Ok, ajde dok mi ti to pošalješ ja psihički da se spremim.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 EmptySat Sep 24, 2016 6:43 pm

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 EmptySat Sep 24, 2016 6:44 pm

Stas kad uskače u vodu, u vodi i na motoru... naklon :cereeeeek: naklon :cereeeeek: naklon :cereeeeek:

Od ovog može srce da stane.

Jedino Starleta smeta.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 EmptySat Sep 24, 2016 6:45 pm

Treca sezona je dobra Bihter je ziva a na kraju umire Behlul.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 EmptySat Sep 24, 2016 9:35 pm

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 1b7aip

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 1b7akt

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 1b7anq

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 1b7are

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 Giphy

Toliko je savršen da ni Starletu ne primećujem.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 EmptySat Sep 24, 2016 11:42 pm

Stanko brzi od aviona, 3. gif.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 EmptySun Sep 25, 2016 12:07 am

To je specijalizovao u ova tri meseca. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 EmptySun Sep 25, 2016 12:09 am

Eto cime se on bavi cccc.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo - Page 29 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
Назад на врх 
Страна 29 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: