Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!

HomeHome  CalendarCalendar  FAQ/УпутствоFAQ/Упутство  ТражиТражи  Листа члановаЛиста чланова  Корисничке групеКорисничке групе  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

Share | 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Go down 
Иди на страну : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica

Broj poruka : 6785
Datum upisa : 08.05.2015

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Tue Sep 20, 2016 1:41 am

A tako, navraćala je.

A trebala bih imati 4 sata, počinjem od prvog.

Назад на врх Go down
Погледај профил корисника
Mrs Bondarenko
Bondarenkova jedina ljubav

Broj poruka : 9877
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 27

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Tue Sep 20, 2016 1:42 am

Pa, jel' je nisi videla? A, i u članovima ti piše u koliko sati je poslednji put bila ovde.

Onda možda stigneš ovde pre nego što ja odem u školu. Najbezveznije od svega je što su nam suprotne smene, faktički uspemo da proćaskamo samo noću i tokom vikenda.

ღ Sve za Stanislava ღ

Danas ostavljam težak izgled...<3
Назад на врх Go down
Погледај профил корисника http://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Broj poruka : 4726
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 32

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Tue Sep 20, 2016 1:46 am

Od Sarpa i ostalih zaboravila sam da prokomentarisem Sarpovu majku. I ta zena veze s glumom nema. Turci su je hvalili kada se saznalo da je deo glumacke postave, vise sam ocekivala. Ipek Bilgin bi rasturila ovu ulogu.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Tue Sep 20, 2016 1:49 am

Slažem se da veze s glumom nema i da bi Ipek rasturila ovu ulogu, ali bolje što nije ovde, onda bi poredili njen odnos sa sinovima ovde i u Ezelu.

Ionako sam negde pročitala moguća poređenja Ramiza i Celala i to mi se nimalo ne sviđa.

ღ Sve za Stanislava ღ

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Tue Sep 20, 2016 1:55 am

Ipek sam samo navela kao primer, posto je zena vrhunska glumica. Fusun treba da bude brizna i topla majka, a ja to kod ove ne vidim.

Osim ovoga sto je rekao "yegen", a namerno je rekao iz postovanja na uspomenu na Tuncela Kurtiza i to i pise na zvanicnoj stranici, ne vidim nikakvu slicnost medju njima.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Tue Sep 20, 2016 2:00 am

Ma, znam i slažem se s tobom, žena scene koje treba da budu potresne pretvara u patetične.

Znam i to, ali vidiš da ima budala koji sve i svašta moraju da porede. rolleyes A, pritom uopšte ne vidim smisao.

ღ Sve za Stanislava ღ

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Tue Sep 20, 2016 2:05 am

E bas to, odlicno si konstatovala.
Ali izgleda da su sve pare dali Cagi, Cetinu i Ulucu, pa za zensku postavu nije ostalo.

Price potpuno razlicite, likovi nemaju veze jedan sa drugim, osim sto su obojica mafijasi.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Tue Sep 20, 2016 2:08 am

Saraaaa84 ::
Ali izgleda da su sve pare dali Cagi, Cetinu i Ulucu, pa za zensku postavu nije ostalo.

smeh

Ovo je baš jedna od retkih serija gde ženskom postavom nisam zadovoljna onoliko koliko sam muškom.
Doduše i Karadayi nije imao dobru žensku postavu, ali to nisam gledala, pa me nije ni tangiralo.

ღ Sve za Stanislava ღ

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Tue Sep 20, 2016 2:13 am

Karadayi je imao Berg, iako o njenoj glumi ne mislim nista dobro, ona je zvucno ime. Ovde je ustvari problem sto Melek nije glavni lik. Glavni glumacki par su Caga i Aras, tako da ni jedno zvucno ime ne bi ni prihvatilo tu ulogu.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Tue Sep 20, 2016 2:15 am

Aha, sad shvatam šta hoćeš da kažeš.

Mada meni to nije problem. Baš mi je ovako serija autentičnija, isto kao Anne u ženskoj kategoriji.

ღ Sve za Stanislava ღ

Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Tue Sep 20, 2016 2:16 am

Cansu bi prihvatila da joj uloga odgovara po godinama. lol! Ta je poznata po tome da radije prihvata one nebitnije uloge.

ღ Sve za Stanislava ღ

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Tue Sep 20, 2016 2:20 am

Cansu Dere? Cisto sumnjam, pa kad je ona igrala nesto sto nije glavna uloga. Ako ne racunamo MY, tamo je bila gost, ne deo postave.

Za ovu ulogu bi Ceyda Ates bila odlicna, ali ona i Caga ne bi bilo dobar par, hemija nula bodova.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Tue Sep 20, 2016 2:23 am

Na račun Firuze se i zezam, mnogi i dan danas ne mogu da joj oproste tu ulogu.

Što to misliš? Ja sam jedno vreme u AFK i navijala da Hande i Emir budu zajedno. A, znaš da ih priželjkujem u novom projektu odavno. kezz

ღ Sve za Stanislava ღ

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Tue Sep 20, 2016 2:29 am

Pa kroz MY je proslo mnogo zvucnih imena, jedno je igrati sporednu ulogu, a drugo je gostovati. Koliko znam, ona je bila u fokusu dok je glumila tamo tih par epizoda.

Pa ne znam koliko bi dobru hemiju imali. Doduse, mozda i bi, tamo su bili drugovi, pa mozda zato nisam stekla utisak da bi bili dobar par.
Ali ne znam ni koliko su ona i Caga u dobrim odnosima, posto su se bas druzili i onda je sve to puklo kad je Can nju sutnuo, a Caga nastavio da se druzi sa njim.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Tue Sep 20, 2016 2:31 am

Nisam gledala MY, ali sam čitala baš komentare da je zasenila Meryem.

Meni su oni i tamo bili jedno za drugo, a zamisli kakvi bi bili da glume zaljubljeni par.
Mada je to nezgodno, a i Ceydi nešto karijera ne ide u poslednje vreme, pitanje i da li bi je Ay yapim hteo.

Mada ako su Nurgul i Ozcan mogli da se izmire i snime opet film, što ne bi i ovo dvoje.

ღ Sve za Stanislava ღ

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Tue Sep 20, 2016 2:40 am

Ja sam gledala samo par njenih scena, inace nisam gledala zato sto mi je Hurem isla na zivce. Ja inace volim takve likove, ali Meryrm mi je nepodnosljiva.

Ceyda se pomirila sa onim svojim milionerom, tako da mislim da je karijera nesto previse i ne zanima. A lose joj ide zato sto prosto i jednostavno nije glumica za glavne uloge, a insistira na njima.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Tue Sep 20, 2016 2:42 am

I ja sam njene sve scene pregledala, meni je ono bilo odlično.
Generalno, ako zanemarimo Eysan jer ja i ne volim da je poredim sa ostalim likovima, Cansu baš uvek bira super uloge.

Ona kao i Hazal. Ne znam šta će im to.

ღ Sve za Stanislava ღ

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Tue Sep 20, 2016 2:48 am

Ja sam je gledala samo kao Eysan i to malo Firuze, a Silu nisam mogla zbog MAA.

Hazalina jedina uspesna glavna uloga je bila Feriha, a podjednako je bila uspesna i kao Nihal u sporednoj.
Evo ti Baris Falay, covek nikada ne igra glavnu ulogu, a uspesan je kao da igra. I redovno razvali glumom ove glavne.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Tue Sep 20, 2016 2:51 am

Kod Turaka je to malo cudno, kod nas doajeni igraju bez problema i glavne i sporedne kako kad.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Tue Sep 20, 2016 2:53 am

Saraaaa84 ::

Evo ti Baris Falay, covek nikada ne igra glavnu ulogu, a uspesan je kao da igra. I redovno razvali glumom ove glavne.

Potpisujem.

Da, primetila sam da nije isto, kod njih kao da je sramota da zvezde igraju nešto sporedno.

Dok je kod Rusa kao kod nas.
Stanislav ima jednak broj glavnih i sporednih uloga. I sad od tri filma koja je snimio, u dva igra sporednu.

ღ Sve za Stanislava ღ

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Tue Sep 20, 2016 3:00 am

A dobro, kod turaka slabo i ima glumaca, tamo moras da budes lep da bi dobio ulogu i ujedno ti je to sasvim dovoljno. Ako nisi uporan i talentovan kao Caga i Kivo ne napredujes sto se tice glume, a opet sve vreme dobijas glavne uloge. Primer Tuba i Berg.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Tue Sep 20, 2016 3:03 am

Slažem se.

Baš su mi nedostajale ove naše noćne diskusije. kisic

ღ Sve za Stanislava ღ

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Tue Sep 20, 2016 3:06 am

I meni.
Ako ovako nastavimo, docekacemo reejting ovde. lol!

Odoh malo da odspavam pre nego sto zazvoni alarm za ustajanje.

Iyi geceler. <3
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Tue Sep 20, 2016 3:09 am

Možda je tako i bolje, ovako ko zna dal' ću sutra ustati na vreme ili pred sam polazak na posao. lol!

Ajde, a ja idem još malo da gledam svog Stasa.

Iyi geceler. <3

ღ Sve za Stanislava ღ

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Tue Sep 20, 2016 3:10 am

Hahaha uspavaces se, zakasnices na cas, ali u popodnevnoj smeni. lol!
Назад на врх Go down
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo   Today at 1:15 am

Назад на врх Go down

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
Погледај предходну тему Погледај следећу тему Назад на врх 
Страна 6 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija