Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 EmptyTue Aug 30, 2016 3:47 pm

Da. Smatram da djeca znaju koga vole.

Ne, nego za YS. Sara kaže da je izašao ozet pa sam je dopunila.





Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 EmptyTue Aug 30, 2016 3:49 pm

Poncha ::
Smatram da djeca znaju koga vole.

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: <3 <3 <3 <3 <3

I ja sam nečije dete. lol!


Последњи изменио Adminka дана Tue Aug 30, 2016 3:49 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 EmptyTue Aug 30, 2016 3:49 pm

Nemam pojma sa kim snimaju, provericu.

Za sta fragi, za YS?

Kako kad prikazu Cagu?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 EmptyTue Aug 30, 2016 3:50 pm

To je i mene zbunilo, mislila sam ko zna kako je tužan fragi. smeh
Valjda je mislila da se rastuži kad vidi kako pljuju Cagu.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 EmptyTue Aug 30, 2016 3:51 pm

Znam, znam. Svatko je.

Ali mislila sam baš na dječicu. Djeca osjete voli li ih netko ili ne.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 EmptyTue Aug 30, 2016 3:52 pm

Ma tako da je nasilan, ovakav i onakav. Baš nije istina. I da ne može sve glumiti.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 EmptyTue Aug 30, 2016 3:53 pm

Poncha ::
Ali mislila sam baš na dječicu. Djeca osjete voli li ih netko ili ne.

A, vala šta je sve radio u toj prokletoj Gruziji baš zbog te dece... A i ko ga ne bi voleo takvog. <3 <3 <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 EmptyTue Aug 30, 2016 4:38 pm

Sureyya i Bedia koje planiraju da sppje dve porodice iz visokog društva neće dozvoliti da Mert I Cansu izbegnu sastanak koji su planirale. Cansu zato što nije još rekla Keremu istinu, a Mert da ne bi izdao Ece, pokušavaju na sve moguće načine da izbegnu taj sastanak. Sureyya odlučuje da Metinu i celoj porodici na jednojvečeri saopšti da želi da se razvede. S druge strane, Kerem za svo četvoro organizuje jedno veče puno ljubavi. Te večeri Cansu očekuje lose iznenađenje.

Ni u fragmanu mi ništa nije jasno. Oni kreću na taj sastanak, ali izgleda da će Mert na neki način uspeti da se izvuče. Ovo u luna parku je pred kraj epizode, to je veče koje Kerem organizuje.




Sada moj rezime o Cagi, ne iz ugla pristrasnog fana, nego činjenice:

Ja Cagu pratim od 2011. godine, znači od početka njegove karijere. Za to vreme sam pročitala i odgledala verovatno 99% njegovih intevjua, izjave njegovih saradnika, odgledala sam sve njegove projakte... Znači od Emira iz prve epizode koji nema veze sa glumom do Barisa koji je razvalio sa glumom.
Za svo to vreme nikada nisam videla da je bio drzak, bezobrazan ili nedrndan ni u jednoj situaciji. Prema onim dosadnim novinarima što čekaju ispred kluba ili restorana, koje svi uglavnom otkače i prođu pored njih, Caga je uvek bio pun poštovanja, stao i popričao, čak i u situacijama kada je kasnio na set. Dešavalo se da izađe iz restorana samo da im da izjavu zato što stoje ispred, a napolju je hladno i pada kiša.

Ljudi koji su sarađivali sa njim, sve najbolje govore o njemu, da je vredan, pun poštovanja, da nije razmažen i kapriciozan. Nikada nisam pročitala da je neko ko je na bilo koji način povezan sa njim, bilo poslovno ili privatno bilo šta loše izjavio o njemu. Čovek koji mrzi da se poše o njegovom privatnom životu je ćutao na onoliko razvlačenje po novinama o vezi njega i Serenay samo zbog projekta. Pritom sam uverena da tu nije bilo veze i da je u pitanju marketing.

Njegova jedina mrlja je slučaj sa drogom, ali tada je imao samo 22 godine i prosto je upao u loše okruženje. Ispalo je kao da se njemu najviše zamera, a u to vreme su bili hapšeni ljudi koji su tada bili veća imena. Kenan, Murat, Burcin... I još napominjem da ga niko nikada nije video nadrogiranog u javnosti, to što je i radio, radio je u četiri zida. A i nije da je bio narkoman, čovek je verovatno par puta koristio drogu.

Što se glume tiče, to je stvar ukusa, kao što se meni ne sviđa kako glumi Cetin Tekindor koji u Turskoj važi za vrhunskog glumca, tako nekome može da se ne svidi Cagina gluma, ali niko ne može da kaže da on ne zna da glumi, jer takav komentar smatram zlonamernim. Treba pogledati samo 1. i 43. epizodu Ferihe i sve je jasno. U toj epizodi je razvalio i Ufuka koji je pozorišni glumac i Hazal koja je pre Ferihe imala i serije i filmove i koja važi za dobru glumicu. To je bilo 2012. a sada 2016. je ostavio Hazal miljama daleko iza sebe.

Što se manijaka tiče, on apsolutno može da ga odglumi, ja još od Ferihe govorim da bih volela da ga gledam u ulozi nekog psiho lika tipa Sekiza iz Ezela.

Jedino što Caga za sada ne može da odglumi to je alkoholičar, scene pijanstva mu još uvek nisu jača strana. I mislim da mu komedija ne bi ležala.

Uspeh takođe ne može da mu se ospori, čovek je od Fatiha i menadžerke Selin stigao do žurki Dolce & Gabbane i reklame sa Victoria’s Secret manekenkom.


Zaključak: Hejteri mogu samo da ga mrze.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 EmptyTue Aug 30, 2016 4:39 pm

I kako bi se ti osećala da sad ja izignorišem ovu tvoju plahtu? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 EmptyTue Aug 30, 2016 4:43 pm

Saraaaa84 ::
Što se glume tiče, to je stvar ukusa, kao što se meni ne sviđa kako glumi Cetin Tekindor koji u Turskoj važi za vrhunskog glumca, tako nekome može da se ne svidi Cagina gluma, ali niko ne može da kaže da on ne zna da glumi, jer takav komentar smatram zlonamernim. Treba pogledati samo 1. i 43. epizodu Ferihe i sve je jasno. U toj epizodi je razvalio i Ufuka koji je pozorišni glumac i Hazal koja je pre Ferihe imala i serije i filmove i koja važi za dobru glumicu. To je bilo 2012. a sada 2016. je ostavio Hazal miljama daleko iza sebe.

Najviše se slažem sa ovim delom. Mada ti je svaka na mestu.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 EmptyTue Aug 30, 2016 4:46 pm

Pa ne moras da citas, nisam napisala da je obavezno. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 EmptyTue Aug 30, 2016 4:47 pm

Da, ali ja sam pročitala jer me zanima sve što ti kažeš, a ti moj malo veći pasus o Stasu izignorišeš, tu je razlika. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 EmptyTue Aug 30, 2016 4:48 pm

A i ti svaki dan hvalis Stanka, red je da i mi napisemo koji hvalospev o nasrm Cagi. lol!

Mene Stanko ne interesuje, a tebe Caga interesuje. :P
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 EmptyTue Aug 30, 2016 4:48 pm

Saro, prvo hvala za prijevod. Nije mi baš jasno kako i što. Mislim da ovo na kraju ima veze s bratom, Canom.

Ovo o Cagi, super! Bravo. Toliko sam puta o njemu pisala, branila ga, hvalila ga. I opet mi dođe da tako pišem.
Nadodat ću i odnos prema fanovima. Ja još ne znam da je netko bio razočaran s njim tko mu je pristupio.
Ne znam zašto mu se toliko zamjera ta marihuana. Stvarno ne znam, čovjek par puta zapalio i odmah je najgori i uvijek mu se to nabija.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 EmptyTue Aug 30, 2016 4:50 pm

Saraaaa84 ::
Mene Stanko ne interesuje, a tebe Caga interesuje. :P

Fora je da me ti interesuješ, pa čitam sve što pišeš. :P

Ja da sam na tvom mestu ovaj post bih samo prebacila na Caginu temu na hr.forumu.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 EmptyTue Aug 30, 2016 4:53 pm

Htela sam i za fanove sa napisem, ali sam zaboravila. Istina, ima odlican odnos sa fanovima.

Ne znam, ja licno nikada nisam probala drogu jer sam je se uvek plasila, ali znam dosta ljudi koji jesu. To nisu nikakvi narkomani, nego normalni ljudi koji su probali iz radoznalosti.

Ma dal si normalna, nastao bi haos. Nemam sad volje da se bavim njima i da se raspravljam.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 EmptyTue Aug 30, 2016 4:54 pm

Nisam normalna. lol!

Nisi mi odgovorila na pitanje.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 EmptyTue Aug 30, 2016 4:55 pm

Apsloutno se slažem, Saro.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 EmptyTue Aug 30, 2016 5:01 pm

Sta da ti odgovorim. Pa citam i ja tvoje postove i vise nego sto mislis, ali prevode intervjua i postove o Stankovim projektima ne mogu da citam kad me ne interesuje. Interesovao me je jedino ples sa zvezdama i to sam gledala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 EmptyTue Aug 30, 2016 5:10 pm

Sad si me prisjetila kako smo pisali kad je to izašlo na temi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 EmptyTue Aug 30, 2016 5:16 pm

Na temi je to bilo kao da je poceo Treci svetski rat, mozes misliti Caga pusio marihuanu, jaka stvar.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 EmptyTue Aug 30, 2016 5:17 pm

Tako nekako.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 EmptyTue Aug 30, 2016 5:21 pm

Mada mene sad na temi vise interesuje kako su videli Cagu na sred Bebeka sa muskarcima, a da novinari niti bilo ko od turskih fanova nije video.
Vala da nasi fanovi pisu na tr forumu Caga bi morao da zaposli ceo tim koji bi po ceo dan demantovao i pisao tuzbe, posto su vecini novinara izvor informacija fanovi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 EmptyTue Aug 30, 2016 5:24 pm

Ne znam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 EmptyTue Aug 30, 2016 5:25 pm

Uglavnom, prati ti Turke. Oni su bitni.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 6 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
Назад на врх 
Страна 6 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: