Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 EmptyTue Aug 30, 2016 2:18 pm

Koju? wow
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 EmptyTue Aug 30, 2016 2:21 pm

Onu sa nozem.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 EmptyTue Aug 30, 2016 2:22 pm

smeh smeh smeh
Šta bi ti nego nešto psiho. lol!

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 EmptyTue Aug 30, 2016 2:22 pm

Takve scene su mi omiljene. stidljivko stidljivko stidljivko stidljivko
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 EmptyTue Aug 30, 2016 2:23 pm

Sa kim ja idem u Rusiju po ljubav svoju. lol! Ako, bar ćeš da mi fino otfikariš i Juliju i Sotonu i Irinu i Bubašvabu. lol! I svaku narednu. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 EmptyTue Aug 30, 2016 2:27 pm

Naravno.Zbog toga ja i idem.Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 Fighting0037
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 Fighting0022  Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 Fighting0038
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 EmptyTue Aug 30, 2016 2:37 pm

Adminko, dobrodošla natrag, mada si mogla doći i ranije.
Da raspisale smo se. Običaj je da kad mačke nema...

Odmah sam ti rekla da si krivo shvatila i da vas ne uspoređujem po ovom što ti napisala. Nego da, eto, imate zajedničku crtu pljuvanja tako nekih partnerica... I nisam ulazila u to što i kako. Ali, kao što je vidljivo, nastalo je nepotrebno izbivanje s foruma.
Znam na koga misliš kad kažeš Femirovci, ali svejedno.
Btw. možda i one pljuju zbog ljubomore.

Ne namjeravam s ovim duljiti, jer to ne radim ni inače.

Nitko me nije tjerao da čitam o Rusima, bila je to moja dobra volja i eto, donekle me je i zanimalo, ali onda mi je nekako izgubilo smisao. Ali neću čitati kao i prije.

Što se Stanka tiče, meni je odmah vidljivo bilo da je sve u redu. Znam da je lako sad govoriti. Čak sam se pitala i tko je ova pokraj njega. Svakako, super što je dobro i što mu nije ništa bilo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 EmptyTue Aug 30, 2016 2:46 pm

Eh, a ja još mislila kad mi Sparks prenela da mi Sara piše neopravdane kako je forum bez mene utihnuo. smeh

Ok, nisam te onda razumela. Ali, ako ćeš već da me porediš sa tim što pljuju partnerke, onda me bolje poredi sa Kenanovkama, lakše će mi pasti. lol!
Čak je i sličnija situacija, jer su i one pljuvale Sinem, dok Femirovci pljuju serijske i filmske partnerke.

A, da one pljuju iz ljubomore je tačno, ali ne iz svoje. One pljuju na svaku jer ljubomorišu što nije Hazal, zaboga kao da glumac mora tokom čitave karijere da glumi sa samo jednom partnerkom.
Nego, neću više o tome. Pa, vidim da opet imate problema sa Femirovcima, iliti Cagomrzcima. rolleyes
Samo, kad rešite da pišete tamo, pozovite i mene, za svađu i raspravu u Sara timu sam uvek. Kako smo onda pokosile one što su napale Miru, jel' se sećaš Saro? :cereeeeek:

Joj, nemoj o tome, tebi je bilo vidno da je sve u redu, ali ja sam bila između života i smrti.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 EmptyTue Aug 30, 2016 2:59 pm

Nije utihnuo, kao što vidiš. Sparks je bila tu da zastupa i tebe.

Neću te uspoređivati ni sa kim. Ne znam što Kenanovci pišu, samo mi treba da koga od Kenanovih navučem na vrat.

Ma kakvi, gdje bi Sara i ja imali kakvih problema.


Ma ne šalim se ja s tim. Gdje bi. Ja razumijem tebe u potpunosti.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 EmptyTue Aug 30, 2016 3:02 pm

Divno me je zastupala, tako što je rekla da nisam normalna. lol!

Znači nećete me u timu? molimmmm A, ja vas zvala na forum... placljivko

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 EmptyTue Aug 30, 2016 3:05 pm

Kakvom timu, vidiš da ne pišemo ništa. Sara se sprema za perje.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 EmptyTue Aug 30, 2016 3:07 pm

smeh smeh smeh Znam, to sam pročitala, zato i kažem da jedva čekam da vam/joj se pridružim u letenju perja. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 EmptyTue Aug 30, 2016 3:10 pm

Čekaj onda da počne serija. Izgleda da joj još nije do svađe.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 EmptyTue Aug 30, 2016 3:13 pm

smeh smeh smeh
Mada ja kad sam pročitala komentar od te Lenke, zamislila sam Sarinu facu. lol! Sve sve, ali da mu se zamera ono što je u scenariju napisano. o Boze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 EmptyTue Aug 30, 2016 3:18 pm

A što da kažem. No da ne odgovaram.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 EmptyTue Aug 30, 2016 3:19 pm

Poncha ::
Danas im je praznik. Tako da...

Najverovatnije nema snimanja, ali Show nastavlja da snima promo.

Adminka ::
Saro, samo mi objasni kako misliš da daješ neopravdane direktorki. lol!
Naravno da ćeš dobiti neopravdane, radiš po drugim firmama, a u svojoj već danima ne dolaziš na posao. lol!

Adminka ::

Nije čak toliko ni problem što im se nijedna druga partnerka ne sviđa, to je posledica njihove bolesne ljubavi prema AFK, problem je što oni moraju svaku narednu ulogu i seriju da toliko ispljuvaju da ti ubiju želju za gledanjem i komentarisanjem.

Ovo potpisujem i meni to ide na živce.

Adminka ::


Zaboravila sam na prvu sezonu MC-a i piskaranja oko njihove „veze“, svaka tebi čast kad bi mogla da gledaš u budućnosti Caginu devojku na ekranu sa njim, ja to nisam mogla i ne bih nikad.

Ja mislim da Poncha gleda na Cagu isto kao i ja, a ne kao ti na Stanka. Meni ne bi bio nikakav problem da gledam Cagu na ekranu sa njegovom devojkom. Pa čak ni sa Serenay, koju inače ne volim i smatram da su ona i Caga dva različita sveta. Čak mi ni to što ne volim samu Serenay nije pokvarilo uživanje u Yamiri,  jer su oboje odlično izneli uloge i Serenay je uspela u tome da zavolim Miru.

Adminka ::
AdminkaKako možeš da kažeš da nisam normalna? lol!

Ovo je i tebi smešno. smeh
Adminka ::

Samo, kad rešite da pišete tamo, pozovite i mene, za svađu i raspravu u Sara timu sam uvek. Kako smo onda pokosile one što su napale Miru, jel' se sećaš Saro? :cereeeeek:

kisic
Adminka ::
Sve sve, ali da mu se zamera ono što je u scenariju napisano. o Boze

Do scenarija još nismo došli, problem su lokacije snimanja.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 EmptyTue Aug 30, 2016 3:28 pm

Saraaaa84 ::
Naravno da ćeš dobiti neopravdane, radiš po drugim firmama, a u svojoj već danima ne dolaziš na posao. lol!  

To kad ti budeš bila zamenik. lol!  Ali, da čujem, koja mi je kazna? lol!

Saraaaa84 ::
Ja mislim da Poncha gleda na Cagu isto kao i ja, a ne kao ti na Stanka. Meni ne bi bio nikakav problem da gledam Cagu na ekranu sa njegovom devojkom.

Da, to sam i ja shvatila. Tako sam i ja radila, i za Cagu i za Kivu i za EAD i za sve ostale. Ali, sa Stasom je drugačije.

Saraaaa84 ::
Čak mi ni to što ne volim samu Serenay nije pokvarilo uživanje u Yamiri,  jer su oboje odlično izneli uloge i Serenay je uspela u tome da zavolim Miru.

Ovo je kad tebe posebno cenim, to ne može svako.

\"Saraaaa84 ::
Do scenarija još nismo došli, problem su lokacije snimanja.

Ma, mislila sam na onaj deo kad je rekla da Caga nije igrao neke manijake, osim kad je šamarao Ferihu i celu mušku postavu AFK.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 EmptyTue Aug 30, 2016 3:38 pm

Kazna ti je da na tri dana postavis Stankovu devojku na avatar. smeh smeh smeh Salim se, nema kazne.

A da, jeste, Caga ih je samarao svako jutro kad dodje na set. I pretio je raskidom ugovora, ako ne isamara i Ferihu. rolleyes

Poncha, izasao je ozet za YS. Ne moze da se zakljuci da li su se nasli Mert i Cansu. Sada cu da prevedem.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 EmptyTue Aug 30, 2016 3:40 pm

Ovo je u startu nemoguće ispuniti (ako zanemarimo činjenicu da sam šef lol! ), jer Stas trenutno nema devojku na moju preveliku sreću. srca
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 EmptyTue Aug 30, 2016 3:41 pm

Nego, Saro, zna li se s kim danas snimaju promo? Nisam ništa dokučila.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 EmptyTue Aug 30, 2016 3:41 pm

Ajde, izašo je i drugi fragi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 EmptyTue Aug 30, 2016 3:42 pm

Saro, kad mi Cagu ovako prikažu, tuga me uhvati.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 EmptyTue Aug 30, 2016 3:43 pm

Jao, moram ovo...:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: Kako je on neodoljiv sa decom. stidljivko stidljivko stidljivko <3 <3 <3 <3 <3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 4gh5MQb016A
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 EmptyTue Aug 30, 2016 3:44 pm

E, ovo ti se priznaje.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 EmptyTue Aug 30, 2016 3:45 pm

Koje, ovaj komentar za decu?

Jel' ti to pričaš o novom fragiju za Icerde? Pa, gde je, nema ga na yt kanalu. ne znam
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija - Page 5 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
Назад на врх 
Страна 5 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: