Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 38  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 EmptyWed Aug 24, 2016 3:49 pm

Poncha ::
Ime mi je poznato. Valjda iz vaših komentara.

Neki novi lik.

Teo je bila Sparksina jedina ljubav, kojoj sam ja dala trajanje najviše mesec dana. I pogodi? lol! Ima novu ljubav. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 EmptyWed Aug 24, 2016 3:51 pm

Divne su slike.Mogli su bolju glumicu da izaberu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 EmptyWed Aug 24, 2016 3:52 pm

Mogli su, baš nisam zadovoljna.
Mada sam ja nju na toj fotki primetila iz trećeg gledanja, sve vreme gledam u njega. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 EmptyWed Aug 24, 2016 3:57 pm

Evo na ovim slikama se bolje vidi. Baš mi se ne sviđa, mada verujem da će Stas dobro baratati sa njom. A, on se ne zna gde je neodoljiviji. leptirici srca

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 1Tgc1gnB_-k

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 9v5a6T9l1ZM

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 9CSNN_geSZw
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 EmptyWed Aug 24, 2016 5:33 pm

E, Saro, čitam sad kod ranini neku listu ženskih likova u serijama, aj mi prevedi ovo što je napisala za Eysan, lutfen.

İzlediğim en iyi dizi hangisi diye düşünsem, akla gelen ilk cevaptı Ezel. Sendromlu olarak bilinen Pazartesileri bile anlamlı kılardı. İzlediğim Türk dizileri arasında en “en” kadroya ve hikayeye sahip dizi olduğuna inancım hala değişmedi. Her türlü ihanet, üç kağıt, kötülük ve takıntıya varan aşklar ve her şeye rağmen vefalı olmanın konu edilmişti. Hiç garip değildir ki, bu ihanetlere sebep olan bir kadın vardı. İzlerken her seferinde kendinden nefret ettiren, iyilik ve kötülük arasında sıkışmış bana göre en gerçek karakter olan Eyşan’dan bahsediyorum. Nam-ı değer güçlülük abidesi.

Eyşan, bir kadının yeri geldiği zaman ne kadar soğukkanlı ne kadar vicdansız ama bir o kadar da sevilesi olduğunun en net örneği oldu. Güzelliği, insanın kalbini sökecek kadar gözü kara oluşu ve asla yanından ayırmak istemediği gücü ile her erkeğin sahip olmak isteyeceği bir kadındı. Sanırım Eyşan’ı en iyi anlatan cümle, onun sevgisine sahip olmayı en çok isteyen Cengiz’den geldi: “Eyşan nakit para gibidir, herkes ona sahip olmak ister.” Haklıydı, herkes ona sahip olmak istedi. Fakat söz konusu Eyşan olunca, “sahip olmak” eylemi her seferinde anlamını yitirdi.‘Bir sabah kalkıp, bir çırpıda bütün hayallerinden vazgeçecek’ kadar güçlüydü Eyşan. Bence gücünü karşındakini delip geçen bakışlarından alıyordu. Kalbi daima tek bir kişiye ait olsa da çok sevdiği Ömer’e (Ezel), kendisine olan aşkı yüzünden gözünü kırpmadan herkese ihanet eden Cengiz’e, canından çok sevdiği oğluna ve bütün bunları yapmasına neden olan Bahar’a, hep zarar verdi hem de bile isteye. Fakat en büyük zararı da kuşkusuz kendisineydi.

Eyşan,“Bilir misiniz babalar kızlarına ellerini uzatırsa, kızlar onu cehenneme kadar takip eder.” demişti bir keresinde. Fakat ne yazık ki asla elini tutan bir babası olmadı. Bunca yolu elleri yara bere içinde olan, o yalnız ama güçlü kız çocuğu ile yürüdü. Belki de bundan dolayı ‘güçlü olmak zorunda olanlar’ tarafındaydı. Sevgisini bile gölgeleyen güç arzusu onun sonunu getirdi desek yanlış olmaz. Ve eminim bin kere daha gelse şu dünyaya, bin birinci kez yine kendi bildiğini okurdu Eyşan. Bütün pişmanlıklarına, her tövbesine rağmen.Hep nefret ettiği babasından tek bir cümle miras kaldı ona. Belki de hayattaki en büyük yanlışları yapmasına sebep olan o cümle…“Sevgi zayıflıktır derdi hep babam belki haklıydı da… Yeniden başlamak istiyorsan güçlü olman gerek, sevdiklerini unutman gerek.” İşte bu cümleden Eyşan’ı anlayabilmek mümkün. Yaptığı onca ihanete, akıl almayan kötülüklere rağmen kendini asla ezdirmedi. “Bazen yaşamak için öldürmek zorundasın. Bazen yaşamak için içindeki sevgi seni öldürmeden sen onu öldürmek zorundasın.” kararlığındaki Eyşan’ın gücünden şüphe etmek mümkün mü?

Ezel dizisi öyle bir sonla veda etti ki, viran eyledi sonra da çekip gitti. Oysa çok farklı planlamıştı Ömer. Ali’yi affetmeye, Cengiz’i cezalandırmaya, Eyşan’ı alıp götürmek için geri dönmüştü, olmadı. Ezel’den geriye televizyon tarihimize çok şey kaldı. Saymakla bitmeyecek anlamlı replikler, insanın kalbini ezen sahneler ve her biri o rol için yaratılmış hissi uyandıran oyunculuklar.. Bunlardan en unutulmazı da karşısına çıkan her erkeğin kalbini çalan sonra da o kalbi parçalayan Eyşan’dı. Tüm öfkelerimize, yaptığı her ihanete rağmen bir Eyşan geçti hayatımızdan. Soğukkanlılığı, vicdansızlığı, asla susturamadığı kötü kalbi ve sevgisini yok etmek pahasına sahip olduğu gücü ile…

Not; hissedebilen bütün benliğimle özledik be Ezel<3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 EmptyWed Aug 24, 2016 5:49 pm

Prevescu ti veceras preko kompa, ne mogu sad preko mobilnog.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 EmptyWed Aug 24, 2016 5:50 pm

Ma, kad stigneš, ima puno teksta, a dosta sam razumela. Ali, svejedno mi znači tvoj prevod, moj je turski načisto zarđao. :P

Šta je sa Kivinom serijom, pitah te?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 EmptyWed Aug 24, 2016 5:55 pm

Pise se, trebalo bi da pocne da se prikazuje sredinom sezone, pretpostavljam da ce to biti tamo januar, februar.

A sta si me pitala da ti objasnim? Kako da se pojavis pred Stankom? Moja jedna drugarica kojoj se svidja Seckin planirala je da se pojavi na setu u vencanici, eto ti ideje. lol! Nema sanse da te ne primeti i novine ce pisati o tebi. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 EmptyWed Aug 24, 2016 6:02 pm

Ma, pitala sam te za Kivinu seriju, ali kad ti se već piše o Stasu onda vrlo rado možemo i o tome. lol!

Da, na set da mu upadnem u venčanici, kako da ne. Ima da se obrukam pred njim, a da ne govorimo kako time gubim sve šanse jer će onda i mali u startu da me zamrzi.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 EmptyWed Aug 24, 2016 7:22 pm

Adminko, možeš se ili praviti normalna ili ovako što Sara kaže.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 EmptyWed Aug 24, 2016 7:23 pm

Saro, ja sam onda krivo shvatila što sve Ranini piše.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 EmptyWed Aug 24, 2016 8:04 pm

Poncha ::
Adminko, možeš se ili praviti normalna ili ovako što Sara kaže.

Znači i Poncha odustala od mene, shvatila i ona koliko nisam normalna. smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 EmptyWed Aug 24, 2016 8:07 pm

A Adminko, što ću ti ja.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 EmptyWed Aug 24, 2016 9:15 pm

Naravno da je shvatila, čovek treba da bude mnogo nenormalan da ne shvati koliko nisi normalna. smeh

U vezi čega si krivo shvatila Ranini? U vezi Kive? Ja nisam čitalala Ranini, pričitala sam na nekom portalu.

E da, serija se neće zvati Siyah Beyaz, nego Cesur ve Guzel.

Stiže prevod za Eysan.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 EmptyWed Aug 24, 2016 9:17 pm

Kada razmišljam koja je najbolja serija koju sam gledala, prvo mi padne na pamet Ezel. Davala je smisao čak i ponedeljku koji je poznat po sindromu (depresije). Još uvek mi se nije promenilo mišljenje da je to serija koja je imala najbolju priču i glumačku postavu od svih turskih serija koje sam gledala. Priča o ljubavi u kojoj su bile sve vrste izdaje, prevare, zla i opsesije i uprkos svemu vernost. To nije ništa čudno, postojala je žena koja je bila razlog svih tih izdaja. Svaki put je činila da je mrzimo dok smo gledali, ali zaglavljena između dobrog i zla, po meni je Eysan najrealniji lik. Drugim rečima, sinonim za jačinu.

Eysan, najbolji primer kako žena kada dođe vreme može da bude hladnokrvna, koliko može da bude bez savesti, ali isto toliko i puna ljubavi. Lepotom, hrabrošću kojom bi mogla čoveku da isčupa srce i snagom, žena je koju bi svaki muškarac hteo da ima. Mislim da je rečenicu koja najbolje opisuje Eysan rekao Cengiz koji je najviše želeo njenu ljubav: ’’Eysan je kao keš, svako želi da je ima.’’ Bio je u pravu, svako je želeo da je ima. Ali kada je Eysan u pitanju, reč ’’imati’’ je svaki put gubila smisao. Eysan je bila toliko jaka da je jedno jutro mogla da ustane i jednim potezom da odustane od svih svojih snova. Mislim da je tu snagu uzimala iz pogleda drugih koji su bili usmereni prema njoj. Iako je njeno srce uvek pripadalo jednom čoveku, bila je spremna i to svesno, bez da trepne, da povredi Omera (Ezela) koga je toliko volela, Cengiza koji je svakoga izdao zbog ljubavi prema njoj, sina koga je volela više od života, kao i Bahar zbog koje je sve to i uradila. Bez sumnje, najviše je naštetila sebi.

Eysan je jednom rekla: ’’Znate li? Kada očevi ćerkama pruze ruku one su spremne da ih prate do pakla’’. Ali nažalost nikada nije imala oca koji ju je držao za ruku. Hodala je sa samom, ali snažom devojčicom čije su ruke bile ranjene. Možda je zato bila na strani onih koji ’’moraju da budu jaki’’. Ne bi bilo pogrešno da kažemo da joj je želja za tim da bude snažna, koja je bacala senku čak i na njenu ljubav, donela kraj. I sigurna sam da bi da još hiljadu puta dođe na ovaj svet, hiljadu i prvi put opet radila po svom. Uprkos svim kajanjima. U nasledstvo od oca kojeg je uvek mrzela ostala joj je jedna rečenica. Možda je ta rečenica bila razlog svih grešaka koje je napravila u životu... ’’Moj otac je uvek govorio da je ljubav slabost. Možda je bio u pravu. Ako želiš ponovo da počneš, moraš da budeš jaka, moraš da zaboraviš one koje voliš.’’ Po toj rečenice je moguće razumeti Eysan. Uprkos svim izdajama i losim stvarima koje je učinila, nikada nije dozvolila da je neko gazi. ’’Ponekad moraš da ubiješ da bi preživeo. Da bi preživeo ponekad moraš da ubiješ ljubav u sebi, pre nego što ona ubije tebe.’’ Da li je po njenoj odlučnosti moguće posumnjati u to da je Eysan jaka?
Ezel se oprostio pogubnim krajem. Ali, Omer je drugačije planirao. Vratio se da oprosti Aliju, kazni Cengiza, da uzme Eysan i da je odvede, nije uspelo. Mnogo toga nam je ostalo od Ezela u televizijskoj istoriji. Smislene replike kojima nema kraja, scene koje su pogađale ljude u srce i gluma koja nam je stalno budila osećaj da je svaki glumac stvoren za tu ulogu. Od svega toga najnezaboravnija je Eysan koja je svim muskarcima pred kojima se pojavila prvo ukrala srca, a onda ga slomila. Uprkos svom nasem besu i izdajama koje je učinila, jedna Eysan je prošla kroz naše živote. Sa svom hladnokrvnošću, bezsavesnošću, zlim srcem koje nikada nije mogla da ućutka i snagom da uništi svoju ljubav...

Not: Nedostaješ nam svom snagom bre Ezel.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 EmptyWed Aug 24, 2016 9:23 pm

Ma shvatila sam i ja da nema ništa od prvotne serije jer se još scenarij piše, nego da je ova druga u pitanju.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 EmptyWed Aug 24, 2016 9:24 pm

Saro, hvala puno!!!kisic kisic kisic
Prevod je toliko dobar da sam ga dva puta pročitala. naklon

Saraaaa84 ::
Naravno da je shvatila, čovek treba da bude mnogo nenormalan da ne shvati koliko nisi normalna. smeh

smeh smeh smeh
Ali, da ja nisam tako luda, vama ne bi bilo tako zabavno ovde sa mnom. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 EmptyWed Aug 24, 2016 9:32 pm

Dobar je tekst, sa zadovoljstvom sam ga prevela. A i odavno nisam prevodila ništa, falilo mi je.

Moraću i ja ponovo da pročitam to o Kivinoj seriji, čitala sam na brzaka tako da možda ni ja nisam dobro shvatila. Da li je to sada Siyah Beyaz sa promenjenim imenom ili druga serija. mislilac
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 EmptyWed Aug 24, 2016 9:34 pm

Druga serija. Novi scenarij.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 EmptyWed Aug 24, 2016 9:37 pm

Tekst je baš odličan, kao da sam ga ja pisala.

Šta, znači i druga partnerka? wow
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 EmptyWed Aug 24, 2016 9:39 pm

Ne, ne znači. Samo znači da Kivo i Tuba snimaju, ali drugu seriju jer onaj scenariji nije završen.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 EmptyWed Aug 24, 2016 9:41 pm

Sad sam pročitala tekst od Ranini. Da, druga serija koja će početi u oktobru, a Siyah Beyaz će početi sredinom sezone.

Ne, Tuba je partnerka. E jedino što sad ova serija možda neće trajati samo 14 epizoda.


Čim sam pročitala prvu rečenicu pomislila sam da je tekst kao da sam ga ja pisala.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 EmptyWed Aug 24, 2016 9:42 pm

Pih, baš bezveze, a sve sam se nadala da ipak neće igrati sa Tubom.

Saro, isto. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 EmptyThu Aug 25, 2016 1:07 pm

Saro, večeras Show tv u 20.15. Treba upaliti ranije da proradi. Čekam prvu najavu...
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 EmptyThu Aug 25, 2016 1:50 pm

Idemo na sport kad kaže čovek!!! st_bond  st_bond  st_bond  Stas1  Stas1  Stas1  Stas2  Stas2  Stas2  oho-ho  oho-ho  oho-ho

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 VubMH7w_-W0

Sad i što sam mislila uveče da radim vežbe, sad ću ih raditi. smeh Pa, ja ću uz njega i sport zavoleti. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 33 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo
Назад на врх 
Страна 33 of 38Иди на страну : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 38  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VI deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: