Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 34 ... 38  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 EmptyMon Aug 22, 2016 12:48 pm

Ne znam. Ja sam čula za ovu što Sparks kaže.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 EmptyMon Aug 22, 2016 12:52 pm

Videću onda tu.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 EmptyMon Aug 22, 2016 2:01 pm

Vidim da ta Ruzgarin kalbi ima dobar rejting. Ali ja ne pocinjem nista novo, dve serije mi se nastavljaju, pocela sam YS i No. 309 i Kivo i Caga to je sest. Ne znam ni to kako cu da stignem.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 EmptyMon Aug 22, 2016 2:05 pm

Koliko ih pratiš? molimmmm
Kad smo kod Turaka i serija, Cansu opet gleda scenarije. dosadno Lepo ja kažem da nema više ništa od njene glume. placljivko

Kivinu sam rešila da sačekam svih 14 epizoda, pa tek onda da gledam.
Što znači da ulazim u sezonu sa praćenjem Stasa (što mi je redovna aktivnost, pa se podrazumeva lol! ) i sa jednom turskom - Caginom (odustala sam od Ruzgarin kalbi).
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 EmptyMon Aug 22, 2016 2:07 pm

Sparks, novi avatar! wow Nemam rečim sem ovih smajlića... :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 EmptyMon Aug 22, 2016 2:35 pm

Pa zar nije pisalo za Cansu da se dogovorila sa O3 i da ce joj partner biti Mete Horozoglu?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 EmptyMon Aug 22, 2016 2:44 pm

Pisalo se, ali su je juče uhvatili novinari i samo im je rekla da čita scenarije.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 EmptyMon Aug 22, 2016 9:22 pm

Moj najdraži i navoljeniji čovečić! Biti njegov najbolji drug je verovatno najveći uspeh! Dugo se nismo ovako slikali, a Mark samo što se nije vratio!

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 YWd9hHDzBQU

I ovako nešto kad postavi, ja se istopim sva. <3 <3 <3 Ajde što je najbolji glumac, predivan čovek, multitalenat i šta sve ne, ali posebno me kod njega osvojilo kakav je on otac... stidljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 EmptyTue Aug 23, 2016 2:10 pm

Sad sam procitala da je Cansu navodno potpisala sa MF yapimom za obradu japanske serije Mother. Ona ce igrati surogat majku, pored nje u seriji ce glumiti i Vahide Gordum.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 EmptyTue Aug 23, 2016 2:19 pm

Pa, ne znam koliko joj je pametno to ga uzme nakon KYG koja je isto obrađivala tu temu. Ali ajde više neka je i tako, samo da je gledam.
Gde si to našla?

I zna li neko kakva je ta serija? Sparks? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 EmptyTue Aug 23, 2016 2:22 pm

Aha, čitam sad, samo mediji su pogrešili sinopsis, nije reč o surogat majci.
I opet se ne zna gde je Cansu u celoj toj priči. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 EmptyTue Aug 23, 2016 2:29 pm

Ma dobro obradjivali su i oni to, ali u turskim serijama to nije puno obradjivana tema. Meni vise izgleda kao ludost to sto ce raditi sa MFom odnosno Fatihom Aksoyem, tu nema ni p od profesionalnosti.
U Hurriyetu sam procitala, a Ranini kaze da oni ne bi pisali da nije istina. Videcemo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 EmptyTue Aug 23, 2016 2:41 pm

Ne znam, daj Bože, čekam je više od tri godine da sad ne bih poverovala kad bi izašla slika sa seta, ali nadajmo se najboljem. moli se
Pa njoj bi najpametnije bilo da je ostala u Ay yapimu, ali kad je već situacija takva kakva jeste bolje i MF nego Endemol. ne znam Ipak je Endemol već jednom zeznuo.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 EmptyTue Aug 23, 2016 2:52 pm

Saro, slažem se.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 EmptyTue Aug 23, 2016 5:05 pm

Adminka ::


I zna li neko kakva je ta serija? Sparks?

Jedina japanska serija koja valja.


Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 EmptyTue Aug 23, 2016 5:12 pm

Sparks Fly ::

Jedina japanska serija koja valja.



Ipak nisam verovala da si i to gledala. smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 EmptyTue Aug 23, 2016 5:18 pm

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 EmptyTue Aug 23, 2016 9:09 pm

Nego vidi ti ovu Saru, 'ladno se izvuče ona da ne gleda preostale klipove. durica
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 EmptyWed Aug 24, 2016 6:11 am

Pusti to. Nego Saro, jesi li vidjela slike Cage i Kive zajedno u Marmarisu, na jahti...

Da vidi i ova Adminka isto.
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 CqktM4SWEAApqQK

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 57bc33a60f2544294c6e969b

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 57bc33a60f2544294c6e9693

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 57bc33a60f2544294c6e9697

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 57bc33a60f2544294c6e9691

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 57bc33a60f2544294c6e9695

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 57bc33a90f2544294c6e96a1

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 EmptyWed Aug 24, 2016 6:15 am

I još nešto, ako niste vidjele. Počinje se Medcezir prikazivati u Hrvatskoj, na Doma tv. Počinje se prikazivati uskoro, oni znaju mijenjati termin prikazivanja.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 EmptyWed Aug 24, 2016 6:21 am

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 CqlD4qgWIAAtu7d

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 CqlD4uNW8AAk_Nz
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 EmptyWed Aug 24, 2016 12:30 pm

Vidi ti njih. wow Sara mora da je van sebe. kezz
Kivo me ovde podsetio na Behlula onda na moru, sa početka druge sezone. :cereeeeek:

Ajoj, blago tebi. Baš ti zavidim, ove naše budale ko zna kad će se setiti, bitno da neke Elif i Zehre puštaju. rolleyes

Inače, neću više da čitam naše stare postove. smeh smeh smeh
Sanjala sam kako idemo u pohod na Stasa, ali me Sparks ostavlja na pola puta jer se zaljubljuje u nekog Bugarina. Onda ti i Sara nastavljate sa mnom, ali mi Sara sve vreme gunđa kako propušta idealnu priliku da se uda za Kivu, međutim kad stižemo u Moskvu i jedva nalazimo Stasa on se zaljubi u Saru.
I onda Sara odustane i od Cage i od Kive i još mi predlaže da imam EAD-a u opciji.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 EmptyWed Aug 24, 2016 1:02 pm

Sara je trenutno u Kivinoj seriji. Ja nisam baš skužila što je sad sa serijom.

Ti i stari postovi.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 EmptyWed Aug 24, 2016 1:47 pm

A, što, šta je sad sa serijom?
A, nisam ti rekla, počela sam na javi da pričam sa Stasom na ruskom. lol! Jeste da neko kad bi to posmatrao mislio bi da pričam sama sa sobom, ali ja zamišljam Stasa i vežbam kako ću pred njim lepše da zvučim.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 EmptyWed Aug 24, 2016 2:02 pm

Adminka ::


I onda Sara odustane i od Cage i od Kive i još mi predlaže da imam EAD-a u opciji.

Imas i Kozlovskog.On ti je ruski EAD,ali tebi je samo Stas u glavi.Истинная любовь.


Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 Iswa6CJyEoU
I Stanislav ce vezbati da ti kaze:"Ti si zauvek ta".

Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo - Page 31 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo
Назад на врх 
Страна 31 of 38Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 34 ... 38  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: