Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 EmptyFri Jul 22, 2016 6:35 pm

Poncha ::
Inače pamtim stvari koje su drage dragim mi ljudima.

Canim benim. kisic <3

Meni je iskreno ovako lepo sa nama četiri, niti mi neko fali niti mi neko smeta, što ne znači da ne bih volela kad bi nam se još neko priključio. Ali, ovo ovakvo je svakako moj mali raj.

A, bilo bi lepo kad biste ti i Sara napravile profile na vk i učlanile se u grupu, koliko god Sparks i ja lupetale tamo gluposti. Realno, nismo ni ovde mnogo bolje. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 EmptyFri Jul 22, 2016 6:46 pm

Adminko, a jesi sad rekla. Dođe ti otprilike kao da se nitko drugi ni ne treba registrirati. Ja nemam ništa protiv drugih članova. Pogotovo ako još netko Cagu voli.
Ali ovi koji čitaju, dobro se i snađu s turskim i ruskim postovima.

Ja sam se s vk družila kad sam čitala što Ruskinje pišu o MC-u. I kad ste vi nešto postavljale. Ruskinje isto Cagu vole, znam da su bile jako brze u postavljanju i prijevoda i ostalog vezanog uz seriju.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 EmptyFri Jul 22, 2016 6:47 pm

Adminka ::
Realno, nismo ni ovde mnogo bolje. lol!
Slazem se.

Ne znam koliko postova imamo u vk grupi,ali verovatno cemo uskoro imati 200 postova.
Krenucu sve da ih citam od pocetka kad imamo 500 postova.Imamo postove gde nema gluposti,ali cini mi se da ce oni biti jako retki kad odgledamo Stasov film i one dve serije koje vec dugoo cekamo.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 EmptyFri Jul 22, 2016 6:50 pm

Poncha ::
znam da su bile jako brze u postavljanju i prijevoda i ostalog vezanog uz seriju.

Jeste,bas su brze.Rade po principu koliko para,toliko muzike.Isplati im se,a i dobro urade prevod.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 EmptyFri Jul 22, 2016 6:55 pm

Je, ekspresno brzo prevode sve serije.

Super kad im se isplati. Vjerojatno puno pomažu i ovima koji prevode na našim područjima.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 EmptyFri Jul 22, 2016 6:57 pm

Ne, nisam mislila ništa loše, ko god želi dobrodošao je, nego samo kažem da nam je toliko harmonična atmosfera. Običan prosek članova (i to na onim manje poznatim forumima) je bar oko 50, mi smo minimala neviđena, ali to ne smeta.
Mada bi nam dobro došla neka ruska uhoda, ali opet, pored Sparks mi ni ne trebaju druge uhode. lol!

Sparks, sad kad krenu fotke sa snimanja Stasovog filma i kad krene neka od one dve serije (Nevesta ili Tri kraljice), spalićemo i forum i grupu od komentara. lol!
Još uz to čekamo i Cagu... Nema šta, vreme je da se pozdravimo sa RL. lol! smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 EmptyFri Jul 22, 2016 6:59 pm

Ali, kad god ti pogledam avatar postanem kao ovaj smajli ---> :cereeeeek: .
Sad mi se gleda i VMLj. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 EmptyFri Jul 22, 2016 7:03 pm

Odluci se sta hoces da repriziras.Ti bi sve serije i filmove u istom trenutku da gledas.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 EmptyFri Jul 22, 2016 7:11 pm

Sad ćemo Anku, pa posle toga VMLj. ;)
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 EmptyFri Jul 22, 2016 8:05 pm

Saro, već su postavili novi fragi za YS.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 EmptyFri Jul 22, 2016 9:03 pm

Tacno sam znala da se prica o Rusima, cim ste ovoliko ispisale. Nisam vas citala, videla sam samo da igrate kviz sa Ponchom i postavljate joj pitanja na koja ne zna odgovor. lol!

Izasao? E super, idem da vidim.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 EmptyFri Jul 22, 2016 9:09 pm

Znaci ostali su duze u vikendici, bar do uvece, to je super. Cansu priznala Ece da zbog nje nije htela nista sa Keremom i to mi se svidja, Ece ce se verovatno malo ljutiti, ali zaboravice Kerema, Mert je u akciji.
I Sureya je izgleda nasla svalera, mozda je prosvetli.
Keremovoj majci izgleda doslo iz dupeta u glavu, a mislila sam da ce da petlja sa Sirin protiv ovo dvoje. Nadam se da nece.
Begum se ulizuje tati zbog firme.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 EmptyFri Jul 22, 2016 9:25 pm

Znala je odgovore, vidi se da nisi čitala. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 EmptyFri Jul 22, 2016 9:45 pm

Vala ja na koji god sam naletela nije znala.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 EmptyFri Jul 22, 2016 9:46 pm

Pa, kad si čitala samo početak svake nove strane. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 EmptyFri Jul 22, 2016 10:04 pm

To je istina. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 EmptySat Jul 23, 2016 12:08 am

A je sad. Ispada da ništa nisam znala odgovoriti. Nije da sam rasturala, ali prolazno svakako je.

Fragi mi je super. Istog sam mišljenja kao i ti. Mert je već kupio Ece onim motanjem prsta. Presladak je. A s ovim u fragiju dodatno.

Pola MC-a su stavili u ovu seriju. Neka, drago mi je što dolazi novi lik. Samo da ne bude previše naglasak na tome.

Moguće da će Mert doći po njih.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 EmptySat Jul 23, 2016 5:04 am

Gledalice, pozdrav od mene i Sparks (ovo je samo delić večerašnjeg ludila tokom gledanja Anke smeh )! kisic kisic

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 2Bf0hwkS9-k

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 D4ueQoar5rk

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 5yUYyspLPG4

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 Wy5ULFD2kzU
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 EmptySat Jul 23, 2016 9:23 am

Jeste li vi ovo gledale seriju do pet sati?

Neyse, nisam ni ja bolja od vas. Ja sam gledala Cagin prvi film, Anadolu Kartallari, u tri ujutro. To je jedan od filmova koji je meni najdraži ikad i svaki put ga doživim kad gledam. Film kao film nije nešto, ne mogu reći da glumci briljiraju (ni Caga, a ni ostali) u njemu, nije ni radnja nešto, ali opet, slomi me svaki put. Je da sam slaba na Cagu, ali meni ovdje već kad je Engin u kadru i kad saznaju za smrt oca stegne. Ozge i Caga su mi super. Altan i Caga su mi super. Glazba da ne govorim.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 EmptySat Jul 23, 2016 9:54 am

Od jedan do dva smo gledale,a sutra u pet ujutru gledamo drugu epizodu.Mogu misliti koliko cemo komentara ispisati.Za jedno vece smo uspele 78 komentara da ispisemo.Verovatno cemo toliko i kad budemo gledale drugu epizodu.Mozda mozemo i vise.
Jesi li videla opis za Stasov novi film? Ekstra je.
Biznismen Igor Petrovič je odlučio da vrati na pravi put svog neiživljenog sina. Ukinuo mu je finansije i dao otkaz kućnoj pomocnici, pa se tako otac nada da će sin konačno zavoleti porodičnu atmosferu, prestati da troši novac na modele i konačno se oženiti i skrasiti. srca jupi

Ja sam gledala AK pre nekoliko meseci po drugi put.Volim taj film. :)
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 EmptySat Jul 23, 2016 10:12 am

Prozivka nije bila na tvoj racun da ne znas, nego na Adminkin racun sto ti je postavljala pitanja o Rusima.

A da, pa i ovaj je glumio u Medceziru, ja zaboravila na njega.

Da, Ozge i Caga su super, steta sto Caga nije glumac za komedije, a Ozge najbolje leze komedije ,inace bi bili dobar par.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 EmptySat Jul 23, 2016 10:35 am

Sparks, ja sam mislila da ste do pet gledali. A vi spremate i novo gledanje u pet. Jao vas...

Ovdje će Adminka voljeti Stanka posebno. A sve te modele prezirati. Neće se taj kopčati.

Ja ne znam koliko sam puta gledala taj film. Jednom s prijevodom dok je još bio na Viki, a onda ne znam koliko puta bez prijevoda i sad su vrijedni ljudi postavili prijevod pa opet s prijevodom...




Saro, to je ona išla provjeriti čitam li ja što one piskaraju.

Zato i kažem. Pola MC ekipe su skupili. Još je Hale bila dobra s likom.

I meni su njih dvoje super. Ja nisam Ozge gledala u nekoj ozbiljnoj seriji pa ne znam kako stoji s tim, ovdje mi je odlična. Možda i najbolje glumila od svih.
A Ismail mi je koma u glumi, ali svi su mi simpatični.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 EmptySat Jul 23, 2016 4:48 pm

Sparks Fly ::
Biznismen Igor Petrovič je odlučio da vrati na pravi put svog neiživljenog sina. Ukinuo mu je finansije i dao otkaz kućnoj pomocnici, pa se tako otac nada da će sin konačno zavoleti porodičnu atmosferu, prestati da troši novac na modele i konačno se oženiti i skrasiti.  srca  jupi

Ovo je fenomenalno! wow wow wow
Kako Poncha već zna unapred moje buduće komentare na račun filma. smeh

Poncha, do dva smo gledale i tokom gledanja je bila ludnica. Jel' si čitala ti ove sve usnimljene komentare, ili sam se ja džabe trudila? kezz
A, posle dva smo obe krenule u ludi provod i ja sam se onda setila u pet da vam ovo uslikam, jer sam videla da i vas dve gledate seriju. kezz

Nego, Poncha, kako Ozge najbolje glumila od svih pored živog Altana? durica
A, sad ozbiljno, drago mi je da si gledala Cagu, što baš taj film toliko voliš? :)

A, ti Saro bolje se okani da mene prozivaš, jer nisi ništa bolja. lol! Drugo, ja Ponchu ubrajam u naš klub Bondomanije, a i mislim da nam je obema bio zabavan taj kviz. Nije prva društvena igra koju smo igrale, a ona pobedila. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 EmptySat Jul 23, 2016 4:58 pm

Ja se sad nadam da ona plavusa nije glavna glumica.Po ovom opisu treba mu neka dobra devojka kojom ce se ozeniti.Ona plavusa ne lici na takvu devojku.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 EmptySat Jul 23, 2016 5:12 pm

Konačno, konačno da se radnja vrti oko njega, da je on glavni! veseljko Više mi je dosadilo da u svakoj seriji priča ide oko glavne junakinje, iako su mu likovi svuda bez premca.

Izgleda u ovom filmu i neće biti glavne glumice. ne znam
Jedino tipujem na kućnu pomoćnicu, ili ako se oženi kako piše da je očev cilj.
A, možda je plavuša neka od tih modela? mislilac Mada ne liči. lol!

Sad ću ja to da istražim malo na svoj način. komp
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 39 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo
Назад на врх 
Страна 39 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: