Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 EmptyWed Jul 20, 2016 7:59 pm

Adminko, lijepo za Stanka i što postavlja scene iz te serije. To je jedna tebi draga scena. Mislim da si je u klipove stavljala.

Inače, jesi li to vraćaš se Turcima?
Novinari su najviše za Farah i Bensu.



Saro, što misliš hoće li ovaj tjedan biti YS? Vidim da mnoge serije su odgođene ovaj tjedan zbog stanja u Turskoj. I jesi li ti išta pratila? Ja sam onaj prvi dan kad je izbio puč pratila situaciju. Ali sad manje.
Ne znam jesu li im vratili društvene mreže.

Inače, kakvi su ti fragiji za epizodu?

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 EmptyWed Jul 20, 2016 8:46 pm

I Bensu mi izgleda ok, ali nisam je nigde gledala, ne znam kako glumi. Ipak bi pored Cage i Arasa trebala da bude neka dobra glumica.

Ne znam da li ce biti, najavljeno je da hoce
Verovatno sve zavisi od situacije, skoro ni jedna serija nije emitovana id kada je izbio puc.

Pratila sam to vece kada se sve izdesavalo na CNN Turk-u, posle samo preko twittera. Totalna budalastina i ludost. Bilo je jasno da im nece uspeti, samo su bez veze izginuli toliki ljudi.
Ne znam da li su im vratili, ali vidim da tw normalno funkcionise. Izvezbani su oni kako da udju i pored zabrane, njima bar jednom mesecno zabrane drustvene mreze.

Fragman mi je odlican, najzad zblizavanje. Meni je samo da se Ece zaljubi u Merta, da bi Cansu mogla da se opusti.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 EmptyWed Jul 20, 2016 8:47 pm

Ne, nego sam tu scenu tebe terala da gledaš. kezz
A, da mi je jedna od najdražih scena iz serije jeste, ali ne ta sekvenca nego ona kad preskače automobile. :cereeeeek: To mi je i dalje jedna od najmoćnijih scena u serijama. naklon

Pa, sad, ne znam, komplikovano je. Znaš kako, gledam stare serije (Ezel, AiM i MC je u planu), a Cagina buduća se smatra pod obaveznim za gledanje. Cansu je izgleda odustala od glume, tako da od novih gledam samo Cagu i Kivu, pošto me ništa drugo ne privlači.
E, sad, ako to znači da se vraćam Turcima - onda se vraćam. kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 EmptyWed Jul 20, 2016 10:56 pm

Saro, nisam ni ja gledala. Vidim da su fanovi podijeljeni.

Da, najavili su pa očekujem da će biti, ali kako ih je dosta preskočeno ne znam.

Ja sam pratila na twitteru, oni su više nego spretni da izbjegnu te zabrane, ali ipak ih je manje kad im je ukinut.

Fragi je odličan. Pretpostavljam da je ovo Mertovih ruku djelo.



Adminko, a tako. Poznata mi je scena, kao da sam je vidjela. Je li to ono kad pada, pa se diže, pa skače... Kaskader.

Pa dobro. Ipak su Caga i Kivo turski glumci.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 EmptyThu Jul 21, 2016 5:48 pm

Poncha, ima veceras YS.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 EmptyThu Jul 21, 2016 6:16 pm

Da, Poncha, i ja se sećam tih komentara. :cereeeeek: Rekla si da ti je najbolji deo kad pada na kolena i pogled. :cereeeeek:

Zaboravila sam na mog Altana.
Ali i Kivine i Altanove sve dalje projekte ću gledati samo ako mi se svide, dok se Cagino sve obavezno gleda. I to ne kažem da bih ti se šlihtala, već zato što Caga ima nešto u sebi što te tera da gledaš kakvo god bilo (mislim da smo to davno ustanovile), a i zbog ovog društva, jer nas je Caga još svojim MC-om davno povezao. <3
E, sad, ne znam da li ću svaku epizodu uspeti live da propratim, to već ne mogu da obećam, jer znate da mi je Stanislav prioritet. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 EmptyFri Jul 22, 2016 9:03 am

Saro, gledala sam nakon, na YT. Nekako mi se ne gledaju reklame. Super su mi što stave odmah na YT i slika je super.

Epizoda mi je bila odlična, proletila iako traje dosta. Nekako mi je sve super uklopljeno, ovi nebitniji likovi nemaju puno prostora. Inače mi u seriji ima propusta, ali ne zamaram se njima previše.

Super su mi bili. Sureya sa svojim kontrolama pretjeruje, a jedino je Canu stalo do Cansu. Za ove druge kao da ne postoji.
Ece je baš simpatična. Ona i Mert unose malo humora koji nije pretjeran. Super su mi bili u kući kad se posjekla i u bazenu.

A za Engina mogu reći da je odličan glumac. Baš me uvjeri u sve. Kerem i Cansu su i više nego odlični.

Valjda neće cijelu sezonu mijenjati identitete.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 EmptyFri Jul 22, 2016 9:12 am

Adminko, tako je. Vidiš kako ja znam neke scene. Kad sam gledala i pogađala najbolje dijelove.

Kako si mogla zaboraviti? CCC

I nemoj sad ulizivati se. Sara ti voli isto i Kivu puno, puno.
Odlično mi je ovo kako je izbrisao sve slike s instagrama i napisao poruku.
Ne znam više što Erdogen izvodi. Je li vanredno stanje tamo?

A za Cagu je sve rečeno. Neću ponavljati, ali ti ipak najviše gledaš zbog nas.



Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 EmptyFri Jul 22, 2016 10:01 am

Dobra je bila epizoda, bas mi je brzo proletela.

U ovoj epizodi su letele iskre na sve strane izmedju Cansu i Kerema, stvarno imaju super hemiju.
Engin se stvarno mnogo popravio sto se tica glume od FSN.

Sureya je totalno nenormalna kao i cela njihova porodica osim Cansu i Cana. Imaju bolesne odnose.
Keremova majka mi isto ide po zivcima, Sirin pa Sirin, kao da joj je ona cerka.

Ece i Mert su preslatki i bas unose vedrinu u seriju. Drago mi je sto je Ece tako brzo saznala za Cansuina osecanja prema Keremu, nadam se da ce to brzo da rasciste.

Ne verujem da ce celu sezonu da menjaju identitete, trebalo bi kad pocne sezona da se sazna, da zadrze gledaoce, jos ce i menjati dan najverovatnije, Kosem ide cetvrtkom.

Danas u Blicu izasla Cagina slika, ustvari slika Bele Hadid i tekst je bio o njoj, ali ja sam naravno pored nje onolike i naslova o njenim farmerkama uocila prvo Cagu koji je iza nje i jos se pitam otkud on u Blicu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 EmptyFri Jul 22, 2016 10:09 am

Da, Erdogan je proglasio vanredno stanje na tri meseca.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 EmptyFri Jul 22, 2016 10:27 am

Ja evo jutros samo gledam klipove iz vikendice. Odlični su mi svi.

Meni Engin rastura. Baš me uvjerio, spontano i lagano glumi. Tako da mi je on svakako pun pogodak. Voljela bih nekad njega i Cagu u istom projektu. Kerem i Cansu su mi super.

Sureya je očajna. Sin pa sin, a ostale ponižava. Can mi je super, samo mislim da mu Begum nešto radi iza leđa, sabotira ga.
Keremova mama je meni zasad najgori lik.

Meni Mert nekako baš kao veselo dijete unosi vedrinu. Jako mi je simpatičan i odličan pored Ece.

Nadam se da neće cijelu sezonu. Zasad im je rejting dobar. Skoro su duplo bolji od svega što se jučer prikazivalo. Drago mi je zbog ovih glumaca ponajviše.


E neka si ti zanemarila, bitno je da si Cagu uočila.



Nadam se da će barem sve serije ići sa snimanjem kako treba. Znam da se neki turski profesori koji su na sveučilišnim sportskim igrama, koje se održavaju u Zagrebu, trebaju vratiti kući. Tako bar pišu ovi iz Hrvatske.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 EmptyFri Jul 22, 2016 1:53 pm

Al' ne ulizujem se, što bih to radila? Stvarno tako mislim, to što ja tako mislim ne znači da Cagu volim više od njih dvojice. Ali, činjenica je da sam od njega dosad sve odgledala, što se za ovu dvojicu ne može reći.

Sparks, pogodi?.. stidljivko stidljivko stidljivko

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 7byT6KhHhI0

'Oćemo zajedno da je repriziramo, glupo mi više i jednu njegovu seriju da ponavljam sama. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 EmptyFri Jul 22, 2016 2:08 pm

Bas sam sad stavila Anku na spisak serija koje hocu da odgledam pre Olimpijskih igara jer kad OI krene ne gledam serije.

Macak mi se ne gleda,ali izdrzacu nekako.Covek veze sa glumom nema.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 EmptyFri Jul 22, 2016 2:48 pm

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 T2FH0lRbU9g
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 52d1VYKF1Sg
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 NiAwqO8D6GI
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 Iwi2uCdRcpI
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 XSHPOTB75sg

Slike sa snimanja filma. oho-ho
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 EmptyFri Jul 22, 2016 3:27 pm

Ma, Mačka možeš i da ubrzaš, ionako je nebitan. ;) Kad krećemo? pice

Videla sam sve slike sem te druge. Poslednja je... oho-ho he-he :cereeeeek: Mada su sve... :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Stanislav u elementu, bez puno garderobe, već znam da će film biti odličan. Admin
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 EmptyFri Jul 22, 2016 3:30 pm

Svejedno mi je kad krecemo.Ti odluci.

Ne znam da li je ova plava na prvoj slici glavna glumica.Ne svidja mi se.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 EmptyFri Jul 22, 2016 3:32 pm

Baš mi je milo što Stanko snima i što uživate.

Stvarno ne znam zašto tolike ručnike imaju kad snimaju.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 EmptyFri Jul 22, 2016 3:32 pm

Meni najviše odgovara danas, ali u kasne sate.

Koja plava? Ja tek sad videla, od njega ništa drugo nisam videla. lol! Glumica je sigurno, ali ni meni se ne sviđa. I ne stoji mu.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 EmptyFri Jul 22, 2016 3:33 pm

Poncha, smeši ti se čitanje novih ludih komentara, kao za vreme uživo gledanja Anke. lol! kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 EmptyFri Jul 22, 2016 3:37 pm

Yok. Sad bar znam da je Mačak lik u seriji, a Pčela prezime nečije. smeh Iako pojma nemam što sam čitala. Sjećam se samo kupaćih i da ste spominjali nekog kriminalca Mačka.

Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 EmptyFri Jul 22, 2016 3:38 pm

Nije mi problem da kasno gledam ali mi kazi koje vreme otprilike.

Goru glumicu nisu mogli da nadju.Malo mi lici na Juliju. placljivko
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 EmptyFri Jul 22, 2016 3:40 pm

Poncha ::
a Pčela prezime nečije.

Pcela mi je buduci muz. stidljivko
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 EmptyFri Jul 22, 2016 3:40 pm

smeh smeh smeh
Ja sam baš pre neki dan bila nešto nostalgična i čitala naše komentara tokom live gledanja Anke. Ajme, kojih gluposti, pa to je bilo nekih stotinu postova sigurno, a sve oko jednog istog - Mačak levo smetalo koji nas je užasno nervirao i navijanje za najboljeg inspektora na svetu. smeh I gaće naravno, koje ja i dalje ne mogu da prežalim što nije skinuo. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 EmptyFri Jul 22, 2016 3:41 pm

Sparks, može oko 1 posle ponoći?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 EmptyFri Jul 22, 2016 3:43 pm

Sparks, oprosti onda. Nije nečije prezime, nego prezime tvog miljenika.

Adminko, je, sjećam se da vam je smetao taj lik.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo - Page 36 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo
Назад на врх 
Страна 36 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... V deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: